Witaj
Gość

Wątek: Skąd wytrzasnąć???  (Przeczytany 6121 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Skąd wytrzasnąć???
« dnia: Marzec 15, 2007, 10:28:39 am »
Mam pytanie skąd wytrzasnąć np. broń czy zbroje A,B grade niemówiąc już o S i wykluczając kupienie od kogoś jeśli prawdopodobieństwo z dropa wynosi najczęściej 0.64934 itp. a recepty to około 1% macie jakieś sposoby???


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2007, 10:58:57 am »
ja bym na rynku kupil O_o albo na RB jakiegos bym poszedl...


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2007, 01:16:17 pm »
sa specjalne questy na recki, mozna isc na raid bossa albo kupic od innych ludziz(ekstremalni goscie no life potrafia na normalnym serwie wydropic sprzet a gradowy <lol>)


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2007, 03:07:00 pm »
Mam pytanie skąd wytrzasnąć np. broń czy zbroje A,B grade niemówiąc już o S i wykluczając kupienie od kogoś jeśli prawdopodobieństwo z dropa wynosi najczęściej 0.64934 itp. a recepty to około 1% macie jakieś sposoby???
Wykluczając kupienie B i A gradów to mając postać 52 lvl będziesz długo paradowal w C.... każdy kupuje :) Nie wiem czy jest ktokolwiek kto wydropił lub wykraftował sobie set :) (szczególnie B grade )


Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2007, 03:28:05 pm »
... fajny temat ;) - mam takie "krociutkie" pytanko:

- Skad wytrzasnac nowy sprzet (kompletny) do snowboard'u zakladajac, ze nie chce kupic, a prawdopodobienstwo znalezienia
pojedynczej czesci wynosi 0,001%?


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 15, 2007, 03:34:53 pm »
... fajny temat ;) - mam takie "krociutkie" pytanko:

- Skad wytrzasnac nowy sprzet (kompletny) do snowboard'u zakladajac, ze nie chce kupic, a prawdopodobienstwo znalezienia
pojedynczej czesci wynosi 0,001%?
spoil na pro snowbordzistach.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2007, 03:38:27 pm »
... fajny temat ;) - mam takie "krociutkie" pytanko:

- Skad wytrzasnac nowy sprzet (kompletny) do snowboard'u zakladajac, ze nie chce kupic, a prawdopodobienstwo znalezienia
pojedynczej czesci wynosi 0,001%?
spoil na pro snowbordzistach.

A nie lepiej szukac jakiegos PK:P?
AyGo


Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 15, 2007, 03:59:55 pm »
Hahahahahahaha
- a moze rozdawac na stoku darmowe grzane wino z dodatkiem spirytku?
Mysle, ze dropy beda liczne ...


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 15, 2007, 04:49:19 pm »
... fajny temat ;) - mam takie "krociutkie" pytanko:

- Skad wytrzasnac nowy sprzet (kompletny) do snowboard'u zakladajac, ze nie chce kupic, a prawdopodobienstwo znalezienia
pojedynczej czesci wynosi 0,001%?

mi wypadło raz z kolesia co na rynku siedział zabiłem go i dropnął rekawice SNOWBOARDIN (X GRADE) ale nie na sprzedaż bo tylko tych rękawic może użwać DRAKE (ten koleś na rynku własnie to był drake pociągnąłem go raz i leżał i dropnął ;)) ;) ;)


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 15, 2007, 08:41:13 pm »
Mam pytanie skąd wytrzasnąć np. broń czy zbroje A,B grade niemówiąc już o S i wykluczając kupienie od kogoś jeśli prawdopodobieństwo z dropa wynosi najczęściej 0.64934 itp. a recepty to około 1% macie jakieś sposoby???
Wykluczając kupienie B i A gradów to mając postać 52 lvl będziesz długo paradowal w C.... każdy kupuje :) Nie wiem czy jest ktokolwiek kto wydropił lub wykraftował sobie set :) (szczególnie B grade )
No bez przesady - gram/grałem na NM i tam wykraftowałem sobie nie jeden set B grade. Wiem że serwer "łatwy" ale jednak z craftowaniem nie ma problemów.







  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 15, 2007, 11:07:32 pm »
@Koszalek WTT SNOWBOARDING HEAVY SET+3 all Za Twoje konto na Abyssie:P
AyGo


Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 16, 2007, 02:01:18 am »
.... oj bo mnie skusisz i dam Ci mojego DarkElfa - przyszlego lucznika (byc moze) z lvl 1 ;).
heheheh - o KoszalkuOpalku - zapomnij ;)

pozdro  :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 16, 2007, 11:07:26 am »
skad sie takie glupie nicki biora?? koszalekopalek, CzlowiekPudelko (czlowiek z kartonu) etc.?


Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 16, 2007, 12:48:19 pm »
skad sie takie glupie nicki biora?? koszalekopalek, CzlowiekPudelko (czlowiek z kartonu) etc.?

Zadziwia mnie Twoje zdanie – ONIEMRU (coz za "wszystowyjasniajacy" Nick) z niesamowitym Mail adresem: [email protected].
Przede wszystkim, zanim stwierdzisz, ze cos jest glupie radzilbym sie intensywnie zastanowic nad pojeciem „glupie” – przeciez to nie boli ....
Nastepnie moglbys przemyslec kwestie konsekwencji logicznej i tego,
z czym wiaze sie stwierdzenie, ze ktos wymysla cos, co jest „glupie”,
lub uzywa czegos co jest „glupie”... nadazasz?
Skwitowac to moge tylko w ten sposob:
Wypuszczanie z siebie beznadziejnie pustych stwierdzen, nieprzemyslanych pseudo madrosci jest po prostu glupie...
Na Twoim miejscu zastanowilbym sie nad stara prawda o ktorej tacy ludzie jak Ty po prostu zapominaja:

„Czasem lepiej jest milczec, ryzykujac, ze ktos nazwie Cie GLUPCEM,
niz otworzyc usta – i rozwiac wszelkie watpliwosci”


Glupota drogie dziecko wiaze sie z niedostatkiem rozumu, swoistej bystrosci umyslu,
roznych zwiaskow logiczno-myslowo-przyczynowych, a przede wszystkim
ISTOTY RZECZY.
U Ciebie natomiast z uchwyceniem istoty rzeczy bardzo trudno – nieprawdaz?
Nie wspomne tu o zwiazkach logiczno-przyczynowych, bo na pewno
otre sie tutaj o Twoje umyslowe granice zrozumienia, a tego wolalbym uniknac.

Twoj komentarz mowi sam za siebie – wlasciwie nie powinienem nic dodawac,
ale w takich sytuacjach uderza mnie po prostu ewidenta PROSTOLINIJNOISC
pseudo-rozmowcy.

Nazywajac, na forum RPG, glupim Nick – KoszalekOpalek, gracza ktory gra Krasnalem,
nie majac przy tym zielonego pojecia o nim narazasz sie na to, ze zostaniesz nazwany GLUPCEM,
albo lepiej osoba powaznie uposledzona umyslowo i psychicznie.

Na tym koncze, czekam na nastepne Twoje „przeinteresujace” posty,
cieszac sie juz na wspaniala lektore dla uzytkownikow tego fora,
ktore jest poswiecone grze RPG umiejscowionej w swiecie FANTASY,
i ktorej gracze bardzo czesto przyjmuja (badz tez posluguja sie) role (postac)
KRASNALI – praktycznie rzecz biorac najpozyteczniejszej rasy w swiecie
Lineage 2, bez ktorej biegalbys do konca w ubranku C Grade...
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2007, 01:03:20 pm wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 16, 2007, 01:00:03 pm »
koszalek powstrzymaj sie bo kolega sie powiesi i roman zamknie to forum i zabroni grac w l2 bo tu sama patologia


Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 16, 2007, 01:01:28 pm »
... musialem powstrzymac sie - i to baaaardzo ...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 16, 2007, 01:05:35 pm »
nie watpie bo ja bym musial walnac epistole przepelniona czyms odrotnym do milosci do blizniego swego :P rozumiem panie onimeru ze jak sobie walniesz nic nie mowiacy nick brzmiacy groznie jak imie jakiegos ronina to juz jestes "klimatyczny"? :shock: no tos mnie zabil :D poddaje sie  :P


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 16, 2007, 02:04:43 pm »
Zgodzę się, że stwierdzenie "skąd się biorą takie głupie nicki" nie było na miejscu, ale w sumie - jak według Was powinny wyglądać imiona postaci?

To już nie wspominam nawet o dodawaniu "PL" za nickiem [nie cierpiętego] bo o tym już była gdzieś na tym forum dyskusja. Ale jednak śmieszne nicki albo wulgaryzmy nieco psują kliamt gry. Osobiście daje postaciom imiona możliwie tajemnicze i pasujące do realiów w jakich postać przebywa - nie damy przecież orczycy na imię np. "Calineczka"  :P

Jak dla mnie tajemniczy nick, pasujący do kliamtu to włąśnie plus, choć nikt Wam przecież nie broni dawać wlaśnie tych humorystycznych... ;-)







Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 16, 2007, 03:49:10 pm »
Majes - zgadzam sie z Toba w 100%.

Ale, przepraszam w tym wypadku ... komentarz Onimeru jest po prostu ... glupi ... heheheheh.

Dla mnie najlepszym nickiem jaki istnieje (juz od kilku lat) dla sympatycznego, skorego do pomocy
(jeszcze nigdy nikomu nie odmowilem) i chetnie bajdurzacego w klimacie L2 Krasia BH jest:
Koszalek Opalek - pasuje "jak ulal"

Pozdro.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 1

  • WIDZIAŁEM KOŁPAKA CIEŃ ;p
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 16, 2007, 05:15:00 pm »
to jest jak z craftami, często spotyka się ich z nickami typu "SamSobieZrobie" albo "ZrobieCidobrze"... Czy ktoś zaprzeczy, że nie są odzwierciedleniem ich roli jaką pełnią w grze? Według mnie pasuja idealnie...


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 16, 2007, 06:00:34 pm »
to jest jak z craftami, często spotyka się ich z nickami typu "SamSobieZrobie" albo "ZrobieCidobrze"... Czy ktoś zaprzeczy, że nie są odzwierciedleniem ich roli jaką pełnią w grze? Według mnie pasuja idealnie...
Ja mam KasoPodwajacz :) ogólnie pytanie o głupie nicki było.... dosłownie rzecz biorąc... z dupy XD. Wyobrażacie sobie gdyby na całym serwie były nicki typu 0nimeru  :bag: ??


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 16, 2007, 11:58:09 pm »
Wyobrażacie sobie gdyby na całym serwie były nicki typu 0nimeru  :bag: ??
Nie miałbym nic przeciwko!!

Wiem, że poprzez wszystkie te literki na ekranie - rozmowy, krzyki, statystyki - do końca nie zapomnimy, że to tylko pikselki nam skaczą przed oczami [alt + h nieco pomaga  :P] i że nie śledzimy losów postaci z książki/filmu, tylko naszego alter ego które jest takie jak my. Jednak mnie osobiście by się podobało, gdyby nie było tych "dekoncentrujących" imion. Zawsze ten klimat - który już jest całkiem dobrze utrzymany - byłby lepiej odczuwalny.

Ewentualnie jeśli już MUSZĘ wstawiać coś polskiego/śmiesznego/jakieś info, to używam w tym celu clan title, a nie nicku. Po prostu mnie osobiście mniej to razi ;-)

Żeby nie było - nie biegam po Giran i nie wyzywam od głupków/noobów czy innych równie popularnych - wszystkich ludzi tylko za to że nie podoba mi się ich nick. Są to są - toleranacja jest czasem konieczna. Po prostu takie teamty lepiej przemilczeć i ścierpieć w sobie, niż rzucić tak jak tutaj - hasło "masz głupi nick" i prowokować ludzi :P







  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 17, 2007, 12:39:03 am »
Ja nie używam dziwnych ników dla aktywnych postaci :) dwarf to sklep o dużej pojemności. Ale wiele nicków jest porostu śmiesznych i udanych :) "zdupyKrzaczek" :D albo coś. jedyne nicki jakie mnie wkurzają to np dwarf piszący cośtam WTB/WTS o niku IIIIIIIIIIIIII i zagadaj do takiego.... albo 0100010110... to jedyne bezsensowne nicki


Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 17, 2007, 01:00:49 am »
Daab - oczywiscie, ze to sa glupie nicki, tak samo glupie jak kiedys kilka wulgarnych, niestety "naszych" typu:
"ruda kur..." albo "stara kur..." albo "odje...b sie" i tp. albo w GW w niemieckij czesci kilka nacjonalistycznie zabarwionych...
Na arenie miedzynarodowej zawsze umknie GMom kilka takich nickow - bo ich nie rozumieja (inny jezyk),
lub nie sa zglaszane... potrzeba troszeczku normalnie dzialajacych, szarych komorek, zeby nie stosowac takich nazw.
Niestety jest i bedzie wystarczajaco duzo przekreconych, dziwnych osobowosci, ktore uwazaja takie nazwy
za warte zaistnienia - ja uwazam, ze to dopiero sa glupie nicki...
I nie pozwole, zeby miedzy innymi tak wspanialy nick, jak moj  :D :D :D ktory (mowie to z duma) stal sie,
dzieki odpowiedniej postawie dla niektorych "kregow" pewna marka, zostal wciskany w to samo wiadro ze smieciami.
Dlatego pozwolilem sobie na "obszerniejszy" komentarz, ktory bardziej mnie rozbawil (kontrast jest oczywisty  :D),
niz wywolal jakiekolwiek stan uniesienia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2007, 12:45:25 am wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • Ja tu tylko spoiluje...
    • Brothers In Arms Ally
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 17, 2007, 07:00:46 pm »
Nicki pokroju "Naku***acz" to zuo które powinno być tępione. Ale za to świat L2 byłby nudny bez krasiów o zacnych imionach pokroju "Biznesmen" czy "Supermarket" :D