Witaj
Gość

Wątek: Co jest z DN??  (Przeczytany 4185 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 10, 2008, 05:50:24 pm »
Ja gram na DN od roku i zaczynalem od zera, nawed nie wiedzialem za bardzo o co w tym chodzi... i to bylo fajne bo razem ze mnom grali inni ludzi co dopiero zaczynali gre w l2 i tak sie razem "odkrywalo" lineage 2. Teraz idziesz jakims leprzym charem do wioski startowej o jakis lepek w ng mówi ci ze masz zle wyposazenie na przyklad mi skomentowali tak duale... niespodobaly mu sie keche+4 bo to nie top i dama som leprze... rok temu jak w wiosce startowej sie pojawil jakis hero czy ktos juz w a gradach to sie patrzylo na niego z podziwem... a jak dal 4kk adeny to sie mu dzienkowalo, teraz potrafiom stwierdzac ze to za malo.. ehh. Ja po roku gry na DN mam duelista 78 w a gradach z retailem i dwa dwarfy na 62 lvl i uwazam ze dotacja serwera jest nie sprawiedliwa poniewaz ktos kto ma pieniondze w realu ma kase z grze i w krutkim czasie ma super postac a na przyklad mnie nie stac na zakup coinuw w jakiejs wienkzej ilosci zeby ten zakup dal mi jakoms znaczoncom zmiane chociaz to moze i lepiej bo powoli grajonc mozemy poznac jakis nawych znajomych. jak sie flagne na bramie w dion nic mi sie nie stanie chyba ze będzie akurat ktos kto super wyposazenie super lvl super klan, ale jak on mnie zabije to ktos mnie resnie a jak jego zabijom to nikt nawed nie sprubuje mu pomuc... szczeze gm olal ten serwer... brak kultury duuuuuuuuuuzo botuw czensto sie widzi w botach osoby wlasnie z takich silnych klanuw jaki bufferzy czy healerzy, a nikt nie napisze do gm ze tu i tu jest bot bo albo go nie ma albo sam botuje a reszta sie boi lub nie zna angielskiego wystarczajonco dobrze a na DN nadal gra i będzie gralo duzo ludzi poniewaz za duzo na tym serwerze osiongneli zeby go zostawic i o nim zapomniec, majom koleguw itp.. a nowi wolom pograc na interlude czy juz kamaelu a poza tym troch cienzko znalesc DN w internecie szukajonc serweruw strona jest slada w poruwnaniu z do innych serweruw takich jak abyss cze w][e i gracz wybieze abyss bo sobie pomysli ze jakis slaby serwer czy cos... za to silnom stronom DN som fora poniewaz na kazdym forum o l2 jest forum DN
Ale sie rozpisalem: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
A po tym jak przedostatnio DN byl down takie jacja odchodzily :P
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc333308a6035ea4.html
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 05:56:25 pm wysłana przez orri »
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 10, 2008, 06:00:26 pm »
Orri dziękujemy Ci za wypowiedz, naprawdę pouczająca, ale na przyszłość bardziej zrozumiale pisz bo miałem problemy z odczytaniem. Zdaje mi się że forum na korektę błędów, gdy piszesz post. To taka rada.
A jeśli chodzi o to jak było rok temu. Rok temu też były wypasione postacie, tez były donacje. Tyle, że jak grałeś od zera to Ci to nie przeszkadzało. IMO po prostu teraz więcej zauważasz, jesteś bardziej doświadczony i tyle.
Jeśli chodzi o stronę dragona to rzeczywiście jest ona uboga dość, ale według mnie wystarczająca. I tak jest forum gdzie wszystkiego można się dowiedzieć :).
Pozdrawiam !

PS. Jeszcze 6h !
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 06:05:53 pm wysłana przez Luss »


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 10, 2008, 06:09:56 pm »
Stary jestes  THE BEST   :P  przepraszam jesli cos przeoczylem


Ja gram na DN od roku i zaczynalem od zera, nawed nie wiedzialem za bardzo o co w tym chodzi... i to bylo fajne bo razem ze mnom grali inni ludzi co dopiero zaczynali gre w l2 i tak sie razem "odkrywalo" lineage 2. Teraz idziesz jakims leprzym charem do wioski startowej o jakis lepek w ng mówi ci ze masz zle wyposazenie na przyklad mi skomentowali tak duale... niespodobaly mu sie keche+4 bo to nie top i dama som leprze... rok temu jak w wiosce startowej sie pojawil jakis hero czy ktos juz w a gradach to sie patrzylo na niego z podziwem... a jak dal 4kk adeny to sie mu dzienkowalo, teraz potrafiom stwierdzac ze to za malo.. ehh. Ja po roku gry na DN mam duelista 78 w a gradach z retailem i dwa dwarfy na 62 lvl i uwazam ze dotacja serwera jest nie sprawiedliwa poniewaz ktos kto ma pieniondze w realu ma kase z grze i w krutkim czasie ma super postac a na przyklad mnie nie stac na zakup coinuw w jakiejs wienkzej ilosci zeby ten zakup dal mi jakoms znaczoncom zmiane chociaz to moze i lepiej bo powoli grajonc mozemy poznac jakis nawych znajomych. jak sie flagne na bramie w dion nic mi sie nie stanie chyba ze będzie akurat ktos kto super wyposazenie super lvl super klan, ale jak on mnie zabije to ktos mnie resnie a jak jego zabijom to nikt nawed nie sprubuje mu pomuc... szczeze gm olal ten serwer... brak kultury duuuuuuuuuuzo botuw czensto sie widzi w botach osoby wlasnie z takich silnych klanuw jaki bufferzy czy healerzy, a nikt nie napisze do gm ze tu i tu jest bot bo albo go nie ma albo sam botuje a reszta sie boi lub nie zna angielskiego wystarczajonco dobrze a na DN nadal gra i będzie gralo duzo ludzi poniewaz za duzo na tym serwerze osiongneli zeby go zostawic i o nim zapomniec, majom koleguw itp.. a nowi wolom pograc na interlude czy juz kamaelu a poza tym troch cienzko znalesc DN w internecie szukajonc serweruw strona jest slada w poruwnaniu z do innych serweruw takich jak abyss cze w][e i gracz wybieze abyss bo sobie pomysli ze jakis slaby serwer czy cos... za to silnom stronom DN som fora poniewaz na kazdym forum o l2 jest forum DN
Ale sie rozpisalem: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
A po tym jak przedostatnio DN byl down takie jacja odchodzily :P
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc333308a6035ea4.html
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 06:13:58 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 10, 2008, 06:11:25 pm »
chciało ci się? jedno ze gdzieś zostało :P jak bym pisał bez uważnie to post był by jutro :)
 A proto spamu to nie mów że ty nie spamujesz w aden teksty po 5 linijek ślesz
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 06:15:10 pm wysłana przez orri »
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 10, 2008, 06:15:12 pm »
ThornsPL postarałeś się :), chociaż przeoczyłeś jednak co nieco :D


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 10, 2008, 06:18:08 pm »
chciało ci się? jedno ze gdzieś zostało :P jak bym pisał bez uważnie to post był by jutro :)
 A proto spamu to nie mów że ty nie spamujesz w aden teksty po 5 linijek ślesz

no tylko jak cos chce szybko sprzedac.. wtedu potrzebowalem sprzet dla Necro/ee
i co z tego jak  juz go nie mam :-)   i trzeba bedzie znowu

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 10, 2008, 06:21:17 pm »
ładne z niego sokole oko hehe ale tak oto z poważnej rozmowy wyszła kłótnia o błędy dyslektyka... a ty i tak w miare żadko wysyłałeś spam w świat. a propo botów jak bot sprzedaje itemy i sie kupi od niego wszystko to on wstaje?  miałem pare zary taki przypadek ze kupilem item króry był reklamowany od lepka po czym on wstał i darł sie dalej... i tak stal pewien czas az sie wylogował

PS:czy nie zauważyliscie ze gracze DN uaktywniajom sie jak dragon jest down? tak to na forum jest spokuj :P
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 06:26:57 pm wysłana przez orri »
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 10, 2008, 06:25:34 pm »
wszystko zalezy od tego jak l2w skonfigurujesz

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 10, 2008, 06:34:34 pm »
Bo jak serwer stoi, to nie siedzą na forach tylko ostro grają :D.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 10, 2008, 06:38:25 pm »
dokładnie. ja jak serwer byl tam kiedys down hen daleko wstecz to patrzylem na inne serwery i stwierdzam ze DN jest the best
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 10, 2008, 07:28:16 pm »
serwery na dragonie są fajne ale jak ma być rollback to niechce sie grać
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 07:32:50 pm wysłana przez Kepespl »





[url=http


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 10, 2008, 07:32:38 pm »
dzisiaj na forum DN wyczytalem , ze rollback jest przez nowego exploita na dupowanie coinow...powstalo kilka K nowych DC i mieli problem


na szybko robia fixa i tez nie wiadomo czy wstanie tak jak podali :)

jedyna strata przez rolke to exp , bo reszta sie zwroci  ^^

chociaz widac , ze cos sie dzieje i nie sraja az tak na ten serv :)

i cos mi sie zdaje , ze jak w koncu....wejdzie IL to DN odzyje do update Kamael ;p ;P

p.s

omg :P Orri pozdrow xxxkatarinaxxx to moja sis i jestes z nia w klanie :p powiem jej , zeby Cie pouczyla pisowni ^^
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 07:40:17 pm wysłana przez Triss »

..::Provider::..


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 10, 2008, 07:50:17 pm »
Taka ciekawostka teraz :P Orri na Dragon x15 to postac brata na forum Orri to jest jego acc a kozystam z niego bo mi sie niechce nowego twożyc :) przekaze bratu wiadomość jak cos :) ja na Dragon x15 mam nick MasterOfSpirytus tak jak an sceenach co na forum dalem

PS:tylko Zeby sie nie okazało ze brat ma nick np. OrriPL czy cos :P bo ja dokladnie jego charuw nie pamiętam hehe a tym bardziej jego znajomych (wiem ze to jest sh chyba 73 lvl to tam sie kapnij czy to o tego Orriego chodzi)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 10, 2008, 07:54:34 pm »





[url=http


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 10, 2008, 07:56:57 pm »
mnie chodzilo o Twojego masterofspirytus...czytaj dokladnie ;d

..::Provider::..


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 10, 2008, 08:03:53 pm »
ty patrz ze ja nie znam osób z klanu? heh... a napisales jak by to o orriego chodzilo :)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 11, 2008, 11:10:24 am »
NM , Dragon i INF  UP  topic do zamkniecia  :P

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 11, 2008, 12:22:41 pm »
hmmm cos jest zwalone z 7s ;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 26, 2008, 10:55:17 pm »
Ktoś wie co się dzieje, bo wchodzę na listę serwerów, ale nie moge wejśc dalej na dragona.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 26, 2008, 11:05:55 pm »
Mam dokładnie to samo...


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 27, 2008, 01:34:57 am »
a jak bedzie rollback i strace retail na moim krasiu to sie wku.....a na dodatek dzisiaj kupilem mu dc light ;p wiec jak to strace to bede zly ;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Co jest z DN??
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 27, 2008, 02:01:19 am »
Rollback to chyba tylko ploty, mam nadziej.