Witaj
Gość

Wątek: Problem  (Przeczytany 2767 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Problem
« dnia: Sierpień 21, 2011, 07:45:39 pm »
Cześć dziś zaczołem grać w lineage za sprawą kolegi który mnie w to wciągnoł i mam pare pytan : Wszyscy mówią ,że w tej grze jest najlepsze pvp a mi oto chodzi na czym polega ta "Najlepszość" ? Zrobiłem sobie białego elfa i ide nim pod łucznika i mam pytanie czy ta profesja jest dobra w pvp ? Jaka jest najlepsza w pvp ? Niechce grać tankami .  Czy eq w tej grze ma duży wpływ na pvp ? Jakiej trudności są questy na najlepsze eq itp w ile osób się je robi na jakim lvlu ?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2011, 08:31:40 pm »
Co kto lubi - dla jednych PvP, dla drugich PvE, dla trzecich zarabianie kasy, dla czwartych craftowanie (tworzenie) przedmiotów, itd. Dla każdego coś innego.
Łucznicy są nieźli na PvP. Nie wiem, czy konkretnie Silver Ranger taki jest.
Nie ma najlepszej profesji na PvP. Gdyby tak było, to wszyscy by nia grali, a innymi nikt. Przecież każdy PvPowiec chce być wymiataczem - tak jak ty, czyż nie?
Nie chcesz grać tankiem? No to właśnie odrzuciłeś jednego z ownowaczy olimpiady :)
EQ ma jeden z największych wpływów w PvP. Ważny też jest poziom burakowatości, zapatrzenia w siebie i wiele innych czynników.
Najlepsze zadania są na najwyższych lvlach i trzeba je robic w min jedno party (9 osób) - np DV/Zaken. Albo i 4-5 party - epickie bossy.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2011, 09:16:25 pm »
MAm jeszcze takie pytanie mam 22 lvl elfa scouta i mam takie pytanie : Czy wraz z wiekszym levelem będzie on szybciej bił lub szybciej używał czarów ? Bo jak na razie mam 1 czar ofensywny i ładuje się z 3 sekundy ;/ A Auto atak z 2-3


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2011, 07:48:31 am »
lvl jak lvl, ale odpowiednie bufy na szybkość ataku.
A na niskich lvlach to daruj sobie łuk i bij sztyletem. Znacznie szybciej i zdecydowanie taniej (szoty :P). Tak spokojnie możesz dojechać do B grade (52 lvl) albo i A (61).

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2011, 05:40:09 pm »
Poradnik dla początkujących w help prawdę powie.