Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 569728 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1525 dnia: Czerwiec 20, 2011, 07:16:57 pm »
Tirius czemu dales mi ignore w LoLu :(?

aby zwiekszyc swoje szanse na wzgrana  :P


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1526 dnia: Czerwiec 20, 2011, 09:04:35 pm »
http://imageshack.us/photo/my-images/84/bybybyb.jpg/

nowy team na WCG 2011 :D nazwa teamu : PROs
pierwszy przeciwnik : RIOTERZ
nowy setup : full build - janna solo top, karma mid, jungle taric, bottom - soraka i sona

btw. trochę im nie idzie, ale ważne, że jest fun xD
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2011, 09:11:10 pm wysłana przez ArchonQQ »


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1527 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:38:00 pm »
mógłbyś to rozwinąć bo nie rozumiem i nei wiem kiedy się śmiać


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1528 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:29:48 pm »
no to zajebiście

dziękuję za 'Eve nerf' ... :noob:
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1529 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:35:36 pm »
??


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1530 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:44:10 pm »
przy użyciu skilla podczas invisa, nie będziesz już stunował celu...
RIOTy wymyśliły sobie, że twój target zamiast stuna dostanie 3s slowa...


nie ma co... super zmiana  :noob:  :x  :noob:
(na streamie omawiali zmiany z następnego patcha + buff/nerf)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1531 dnia: Czerwiec 21, 2011, 12:58:49 am »
Seken - dałem Ci ignora owszem, dlatego że irytował mnie flame z Twojej strony, tak więc stwierdziłem, że nie chcę Cię widzieć na friend list. Może kiedyś dorośniesz to pogramy ^^

Co do champów, owszem były dziwne picki - nawet teemo, ale jak ktoś kombinował z pickami to często przegrywał, więc w dalszym ciągu utwierdzam się w przekonaniu, że max 20 champów wchodzi w użycie ( ofc dreamhack )
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1533 dnia: Czerwiec 21, 2011, 02:12:08 am »
co to za biedny nolife w TSM ten w pomarańczowej koszulce :D


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1534 dnia: Czerwiec 21, 2011, 05:05:33 am »
No to po ewce... GJ riot kolejny lol champ pokroju pantheona będzie. Dobrze że rumbla nerfią, nienawidzę tego champa. Vayne chyba odejdzie w zapomnienie xD.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2011, 05:11:11 am wysłana przez Vascius »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1535 dnia: Czerwiec 21, 2011, 10:38:00 am »
Seken - dałem Ci ignora owszem, dlatego że irytował mnie flame z Twojej strony, tak więc stwierdziłem, że nie chcę Cię widzieć na friend list. Może kiedyś dorośniesz to pogramy ^^
Sol sad :( Ale spoko mam jeszcze 42 inny osoby, ktorym nie przeszkadza moj flejm.

Cytuj
Co do champów, owszem były dziwne picki - nawet teemo, ale jak ktoś kombinował z pickami to często przegrywał, więc w dalszym ciągu utwierdzam się w przekonaniu, że max 20 champów wchodzi w użycie ( ofc dreamhack )
No to naprawde fantazja Cie ponosi, bo w uzytku bylo 46.
Gra z timo byla wygrana.
I nie mow mi, ze 'inne byly rzadziej wybierane i sa gorsze', bo to glupi tekst.
A czemu Ty grasz ciagle Malzaharem, a nie Anivia? Anivia jest taka slaba? Glupie gadanie.
Po prostu jeden woli grac Malza, a drugi Anivia.
A to, ze 'czesto przegrywal' to bullshit.

No i warto dodac, ze niektore champy byly ciagle banowane dlatego rzadko je widziales (rumble chyba tylko 1 nie byl zbanowany, przez co pozniej przegrali).Bany na Irelie tez widzialem pare razy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2011, 10:39:31 am wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1536 dnia: Czerwiec 21, 2011, 10:44:34 am »
Ta w użytku było 46, był taki GP, który grało CLG i która to drużyna zajęła odległe miejsce, praktycznie nic nie znaczące. W ciągłym użytku, czy to banowane jest ok. 25 champów (na 70~). Liczby muszą o czymś świadczyć, jeżeli Ty tego nie widzisz, to nie mój problem. Jest nawet tabelka, zapraszam do przestudiowania, o ile to nie jest za duży wall of text dla Ciebie. Nawet komentatorzy widząc champa typu Jax, czy Eve mówili "stop trolling", ale to tak na marginesie.
Odnośnie grania Anivią, czy Malzem - nie mam Anivi, więc gram Malzem, proste.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1537 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:13:53 am »
Ta w użytku było 46, był taki GP, który grało CLG i która to drużyna zajęła odległe miejsce, praktycznie nic nie znaczące. W ciągłym użytku, czy to banowane jest ok. 25 champów (na 70~). Liczby muszą o czymś świadczyć, jeżeli Ty tego nie widzisz, to nie mój problem. Jest nawet tabelka, zapraszam do przestudiowania, o ile to nie jest za duży wall of text dla Ciebie. Nawet komentatorzy widząc champa typu Jax, czy Eve mówili "stop trolling", ale to tak na marginesie.
Odnośnie grania Anivią, czy Malzem - nie mam Anivi, więc gram Malzem, proste.
A widziales 1sza runde, gdzie bylo fntic vs aaa.
Byla tam taka ciekawa akcja gdzie Malza i Gragas dorwali Anivie na jajku, gragas dobil ja z ulti,a phreak powiedzial 'KS'.Myslisz, ze to naprawde jest ks? Bo ja nie.To co mowil komentator to nie zawsze prawda.
A 'problem' jest twoj, bo to Ty na sile szukasz 'spisku' i tego, ze komus nie chce sie grac tymi championami.
Moze oni po prostu nie cwiczyli gry nimi? A moze to zbyt ciezkie do pojecia?
KAZDY support byl w 'obiegu' oprocz Karmy, ktora jest failchampem i nie wiadomo czy to nuker czy support.
Z Ap championami byla podobna sprawa nie zauwazylem tylko Cassio, Kennena i Leblanc.Coz moze Kennen nie pasuje do teamu z Gragasem lub Janna? Czekaj, to jest zbyt ciezkie do pojecia, ze jeden ma AoE ulti, a drugie ulti odpychajace.

Evelynn jest slabym champem? Ahh to dlatego teraz dostaje nerfa, masz zupelna racje!
Zacznij myslec, ze po prostu nie kazdemu pasuje styl gry np. Jaxa



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1538 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:18:25 am »
Nawet komentatorzy widząc champa typu Jax, czy Eve mówili "stop trolling", ale to tak na marginesie.
teraz mi głupio, bo to akurat tymi champami mam najlepsze 'wyniki' w rankedach :D
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1539 dnia: Czerwiec 21, 2011, 12:03:12 pm »
Osobiście i tak uważam, że w skillu fnatic odstaje ostro od innych drużyn, DH wygrały picki i tyle.
Te przepiękne akcje, top 10 były w wykonaniu sOAZ'a, Reginalda, Candy, Westrice, Salce, czy Yellow'a, nawet HSGG pokazał, że mimo słabej gry zespołu grając Nidalee i tak jest najlepszy, to samo Akali w wykonie West'a, Candy odrodził Trist.
Co prawda US mogło potrenować zgranie, ale jak widać było w 1 meczu finałowym, gdzie aAa pickami wygrało grę, samym tym, że wzięli to a nie co innego.
Szczerze? wolę bardziej metę na US, bo tam nawet na high elo spotykam junglującego gp, czy jaxa na solo topie, a na EU jedynie taki po prostu fun z gry podtrzymuje Wickd, który kombinuje udyrem , czy trundlem na solo topie. Albo Zylor alistarem, pięknie zagrał.
Pick Singeda w pierwszym meczu, na który zdecydował się Dyrus, potem nawet się ucieszyłem na pick Jaxa, ale niestety zmienił, a szkoda.
DH pokazał, że liczy się niestety kilka postaci i te combosy są zabójcze, w wielu sytuacjach nie da się tego skontrować i mimo finału 2 drużyn EU i tak uważam, że mecze TSM vs aAa były ciekawsze, tak samo jak aAa vs EG na początku.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2011, 12:06:40 pm wysłana przez ArchonQQ »


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1540 dnia: Czerwiec 21, 2011, 12:45:52 pm »
Osobiście i tak uważam, że w skillu fnatic odstaje ostro od innych drużyn, DH wygrały picki i tyle.
Te przepiękne akcje, top 10 były w wykonaniu sOAZ'a, Reginalda, Candy, Westrice, Salce, czy Yellow'a, nawet HSGG pokazał, że mimo słabej gry zespołu grając Nidalee i tak jest najlepszy, to samo Akali w wykonie West'a, Candy odrodził Trist.
Co prawda US mogło potrenować zgranie, ale jak widać było w 1 meczu finałowym, gdzie aAa pickami wygrało grę, samym tym, że wzięli to a nie co innego.
Szczerze? wolę bardziej metę na US, bo tam nawet na high elo spotykam junglującego gp, czy jaxa na solo topie, a na EU jedynie taki po prostu fun z gry podtrzymuje Wickd, który kombinuje udyrem , czy trundlem na solo topie. Albo Zylor alistarem, pięknie zagrał.
Pick Singeda w pierwszym meczu, na który zdecydował się Dyrus, potem nawet się ucieszyłem na pick Jaxa, ale niestety zmienił, a szkoda.
DH pokazał, że liczy się niestety kilka postaci i te combosy są zabójcze, w wielu sytuacjach nie da się tego skontrować i mimo finału 2 drużyn EU i tak uważam, że mecze TSM vs aAa były ciekawsze, tak samo jak aAa vs EG na początku.
ja gram jaxem w rankedach praktycznie tylko na solo topie, bo tak się gra najlepiej
tak samo jak lubię grać irelią/lee sinem na midzie
co mi z tego, że tak się 'nie powinno' - mi się gra bardzo dobrze :P

co do DH, wg. mnie Fnatic wygrało zasłużenie





想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1541 dnia: Czerwiec 21, 2011, 02:27:49 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=t6NnVR_APQM
Who es teh mastah of teh Dzanna?
Szkoda tylko, ze Soul ktory to wrzucil na yt i za szybko skonczyl, bo jakies 2 minuty pozniej ujebalem tego nubka.
Jakosc slaba, bo nie chcialo mu sie 5 godzin na upload HD czekac.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1542 dnia: Czerwiec 21, 2011, 02:58:32 pm »
I co widać na tym filmiku? Że malfem gra jakiś lolek, a seken się znowu podnieca.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1543 dnia: Czerwiec 21, 2011, 03:05:30 pm »
I co widać na tym filmiku? Że malfem gra jakiś lolek, a seken się znowu podnieca.
Sam jestes lolek, zagraj malphem ze mna i zobaczymy.
Chlopie on nie mial jak mnie sharrasowac, bo moj shild bronil od jego Q, a jak on podchodzil to tracil x2 wiecej.



  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1544 dnia: Czerwiec 21, 2011, 03:20:50 pm »
ale malhpite by cie z normal ataków zabił a ty co mu zrobisz 2 skilami z lol dmg i pewnie sporym reusem ? zresztą przy jego regenie hp to co mu zbijesz szybko się odnowi
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1545 dnia: Czerwiec 21, 2011, 03:25:50 pm »
ale malhpite by cie z normal ataków zabił a ty co mu zrobisz 2 skilami z lol dmg i pewnie sporym reusem ? zresztą przy jego regenie hp to co mu zbijesz szybko się odnowi
lol dmg?
1. Moj W skill ma chyba 5 sekund reuse i tym spellem jestem w stanie mu pasywa rozjebac
2. Jestem od niego szybszy wiec nic mi nie zrobi.
3.Jaki regen hp?



  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1546 dnia: Czerwiec 21, 2011, 03:52:35 pm »
szybszy ? pozdro :) zresztą malph daje rade vs 2 a ten nie może sobie poradzić z janna to gość bez kitu musi być ogarnięty. pewnie do tego malhpite w picku jest za darmo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2011, 03:57:43 pm wysłana przez kazuPwNz »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1547 dnia: Czerwiec 21, 2011, 04:34:02 pm »
ale malhpite by cie z normal ataków zabił a ty co mu zrobisz 2 skilami z lol dmg i pewnie sporym reusem ? zresztą przy jego regenie hp to co mu zbijesz szybko się odnowi
lol dmg?
1. Moj W skill ma chyba 5 sekund reuse i tym spellem jestem w stanie mu pasywa -_-'
2. Jestem od niego szybszy wiec nic mi nie zrobi.
3.Jaki regen hp?

No właśnie koleś był na tyle ogarnięty że go nie miał, a powinien na takiej linii.


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1548 dnia: Czerwiec 21, 2011, 04:39:15 pm »
przecież to nic wielkiego z tego co widac to sie zjechał jak szmatę.
a wieże udało ci się rozwalić bo miał fail junglera który nie pomógł jak spalił B. Ostatnia akcja spaliłeś ulta jak on walnął by ultem w ciebie podbiłby i wieże dokończyła dzieła


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1549 dnia: Czerwiec 21, 2011, 04:43:15 pm »
Ta w użytku było 46, był taki GP, który grało CLG i która to drużyna zajęła odległe miejsce, praktycznie nic nie znaczące. W ciągłym użytku, czy to banowane jest ok. 25 champów (na 70~). Liczby muszą o czymś świadczyć, jeżeli Ty tego nie widzisz, to nie mój problem. Jest nawet tabelka, zapraszam do przestudiowania, o ile to nie jest za duży wall of text dla Ciebie. Nawet komentatorzy widząc champa typu Jax, czy Eve mówili "stop trolling", ale to tak na marginesie.
Odnośnie grania Anivią, czy Malzem - nie mam Anivi, więc gram Malzem, proste.
A widziales 1sza runde, gdzie bylo fntic vs aaa.
Byla tam taka ciekawa akcja gdzie Malza i Gragas dorwali Anivie na jajku, gragas dobil ja z ulti,a phreak powiedzial 'KS'.Myslisz, ze to naprawde jest ks? Bo ja nie.To co mowil komentator to nie zawsze prawda.
A 'problem' jest twoj, bo to Ty na sile szukasz 'spisku' i tego, ze komus nie chce sie grac tymi championami.
Moze oni po prostu nie cwiczyli gry nimi? A moze to zbyt ciezkie do pojecia?
KAZDY support byl w 'obiegu' oprocz Karmy, ktora jest failchampem i nie wiadomo czy to nuker czy support.
Z Ap championami byla podobna sprawa nie zauwazylem tylko Cassio, Kennena i Leblanc.Coz moze Kennen nie pasuje do teamu z Gragasem lub Janna? Czekaj, to jest zbyt ciezkie do pojecia, ze jeden ma AoE ulti, a drugie ulti odpychajace.

Evelynn jest slabym champem? Ahh to dlatego teraz dostaje nerfa, masz zupelna racje!
Zacznij myslec, ze po prostu nie kazdemu pasuje styl gry np. Jaxa

Fajnie wygląda "zacznij myśleć" używane przez Ciebie. Co do tej akcji - widziałem i myślę, że to był KS, gdyż wtedy już praktycznie był win dla FN i Shushei dość pewny siebie był, tak więc nic nie szkodziło mu użyć ulti na easyfrag Anivii. I nie szukam spisku, przedstawiłem swoje spostrzeżenia odnośnie turnieju, a że Tobie się nie podobają, Twój problem. I nie uważam Eve za słabą postać, tylko ukazałem przykład prosto z DH. Nie mam fantazji, tudzież nie mam problemów z pojęciem czegokolwiek. Pozdrawiam szanownego gracza senaju.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."