Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 569702 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1750 dnia: Lipiec 11, 2011, 06:29:25 pm »
to można być aż tak zdesperowanym, żeby na tym żałosnym forum -_-'ów chcieć w ogóle spamować/flameować?

Seken, dochodzę do wniosku, że jesteś naprawdę znudzonym cżłowiekiem w życiu...
Nie wiesz jaki to jest fun, kiedy w temacie o Sorace piszesz, ze nia chodzi sie tylko na mida.Robi pod Ap i rozwala Karthusa/Anivie na midzie.
Jak te polaczki potem flejmuja to myslalem, ze sie poszczam ze smiechu :D.
Znudzony nie jestem, przez weekend w ciagu dnia prawie wgl nie gralem.Tylko w nocy.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1751 dnia: Lipiec 11, 2011, 10:41:06 pm »
Jeśli masz radość z wkurwiania innych, nawet jeśli to nabsy to i tak jesteś trollem :P.


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1752 dnia: Lipiec 12, 2011, 12:33:14 am »
http://www.solomid.net/tourney.php
jak ktoś gra na USie to ma szansę się pobawić :<
(niech ktoś zrobi takie coś dla EU...)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1753 dnia: Lipiec 12, 2011, 12:40:59 am »
Jeśli masz radość z -_-' innych, nawet jeśli to nabsy to i tak jesteś trollem :P.
W malych ilosciach to jest zabawne, sam wciskalem w kazdym temacie przez kilka miesiecy ze Singed jest najlepszym tankiem w grze i miecie wszystko ;d Seken niestety jest zwyklym trollem ktorego i tak juz dlugo na tamtym forum tolerowali.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1754 dnia: Lipiec 12, 2011, 01:06:34 am »
no muszę się zgodzić.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1755 dnia: Lipiec 12, 2011, 01:12:54 am »
http://www.solomid.net/tourney.php
jak ktoś gra na USie to ma szansę się pobawić :<
(niech ktoś zrobi takie coś dla EU...)
E tam, wolę go4lol'e itp. :p

OHOHOHOHOHOHOO

http://www.leagueoflegends.com/news/season-one-ladder-extended

« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 03:57:00 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1756 dnia: Lipiec 12, 2011, 08:45:33 am »
Cytuj
Also stay tuned for further information on the competitive ladder as Season Two draws closer! We will be performing a partial ladder reset to mark the beginning of Season Two. Rather than a full reset, players will have their Elo rating reset to certain milestone values based upon their finish at the closing of Season One. More details will be coming as we draw closer to the event.
tak jak przypuszczałem :)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1757 dnia: Lipiec 12, 2011, 08:51:42 am »
Jeśli masz radość z -_-' innych, nawet jeśli to nabsy to i tak jesteś trollem :P.
W malych ilosciach to jest zabawne, sam wciskalem w kazdym temacie przez kilka miesiecy ze Singed jest najlepszym tankiem w grze i miecie wszystko ;d
Pamietam to dobrze, jeszcze pare osob mialo sygne z Twoim cytatem 'Singed najlepszy tank w League of Legends'.


Cytuj
Seken niestety jest zwyklym trollem ktorego i tak juz dlugo na tamtym forum tolerowali.
No bo Wy mnie tutaj hejcicie to musze sie na kims wyzyc ;/

Cytuj
Jeśli masz radość z -_-' innych, nawet jeśli to nabsy to i tak jesteś trollem
Nie robi mi kim jestem, tylko mam beke z reakcji tamtych ludzi.


Cytuj
no muszę się zgodzić.
Watpie, zebys nawet czytal tamto forum regularnie.
Soł meńi hejts.
Juz mnie bede Wam dawal njusow .i..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 08:54:39 am wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1758 dnia: Lipiec 12, 2011, 10:05:39 am »
Woaaa, skin kayla dadzą!
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1759 dnia: Lipiec 12, 2011, 07:46:31 pm »
Jak tak dalej pójdzie z wprowadzaniem tego patcha to wejdą chyba 2 w jednym momencie.

Seken w pracy ;) >>> http://kwejk.pl/obrazek/226975/keme,he?.html
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 08:00:04 pm wysłana przez Vascius »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1760 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:07:31 am »
Cytuj
Hm. Okay, well, I suppose it's been a while since I've given an update so I'll chime in on this a little:

Following up from last time, the general problem(s) with long term stealth was:

1. There was no way for the opponents to get an inkling of how clever the stealth player was being, and thus there was no good way to get a sense of how that player operates.
2. Stealth is claustrophobic in the way that it makes you play.
3. Stealth gives very powerful scouting information while simultaneously hiding that information from your opponent.

We tried some iterations past the first few tests, with Paranoia, alternate resource bars, footprints, phasing and mark systems but in the end, we settled on the current system because it was the simplest solution for long-term stealth. In short: "Everyone has reduced Oracles, but Evelynn and Twitch are perma-stealthed."

Some Partial Stealth Details

Disclaimer: I fully understand this destroys a *lot* of the current stealth gameplay changes. Unfortunately, through lots of iteration, I was unable to capture the feeling of pure invisibility while in stealth while having fun gameplay. In the end, I decided to opt for a very simple system that was highly understandable over some more fiddling mechanics.

1. Evelynn and Twitch are permanently stealthed when they rank their level one stealth abilities. However, Evelynn and Twitch can be seen when they are within X units of an enemy champion (Slightly under vision range), or when they are within a true sight radius.

If they attack, they are revealed briefly for 2 seconds before going back into stealth.

This 'X' is being adjusted for feel between the two champions. 'X' is smaller than champion vision radius, so you can "stalk" an opposing champion, but it will be farther away.

2. Evelynn and Twitch have a "sight gem" above opponent's, telling them when the enemy can see them or not and whether they are "safe" (green sight gem), "warning - you are close to being seen, but still unseen" (yellow sight gem) or "being seen" (red sight gem.)

Results

Long Term Stealth, in this case, has been removed as a primary initiation mechanic but allows Eve and Twitch to cross minion vision and regular sight bubbles with impunity and sneak into brush patches by circle/stalk their opponents. Their opponents can likewise spot-check areas with their own reveal radius and create zones were stealth characters "probably aren't, otherwise they'd be seen."

The sight gem allows the Eve/Twitch player to take much of the guesswork out of figuring out when they were being seen or revealed and allows them to put more of their thoughts on clever positioning and sneaking around their opponents, especially for lane ganks.

This also lets us make them more combat oriented characters that don't immediately blow up on start. In general, this stealth has proven to be very difficult to use but allows characters to have some bluff gameplay and interesting circle/stalk gameplay in testing. Your characters can still scout, but at a highly diminished effectiveness (due to the increased range.)

In team fights, stealth proved to be less effective than before, so the character's combat viabilities are being looked at through reworks/remakes.

What is blocking us on releasing this:

1. There's a pretty big problem with the concept known as Oracle-Sweeping. We'd want to replace Oracle's elixir with someone that doesn't cause such weird gameplay but as to what would be a *good* replacement is a little up in the air.

2. General particle/kit rebalancing work - We need to heavily redo Evelynn and Twitch's kits and that comes different visuals and graphical effects.

What I am testing right now - Additionally

Sight wards as being partial motion sensors - Sight wards signalling when a hostile is moving nearby?
"Robot Chicken" scout drone
"Wriggles" for supports?

I probably shouldn't do this but as compensation, some sneaks..

Evelynn can have her stun back, because now you have advanced warning of her when she steps in. She might need a short-step-stun in order to successfully initiate. Testing required. Twitch has proven to be a slightly harder problem in internal testing.

As an aside: Hate spike is now awesome (for me, at least). Evelynn now has Champion prioritizing Lurker Spines. This makes her lane less bad.

As usual, feel free to ask questions for a little bit as I stick around. I don't know all the details of the full remake (as Live better understands that new environment). Sorry for the delay, but with Orianna/Champion pipeline and such, this has been somewhat of a lower priority for me.
http://clgaming.net/redtracker/topic/8921/?p=1
Jeszcze ktos na forum lolpl napisal po polsku.


Cytuj
Xypherous (pracownik riotu) napisal obszernego posta o postepach w tej sprawie. Po wielu roznych probach wybrano takie cos:

- stealth bedzie teraz "perma" dla championa od momentu kiedy ulepszy tego spella, tzn na 1 lvl twich nie bedzie niewidzialny, ale jezeli da punkt w ambusha, bedzie zawsze niewidzialny. Stealth spada kiedy postac zaatakuje, i sam jakby przywraca sie po 2 sekundach.
- kazda postac bedzie widziec niewidzialna postac, jednak bedzie to widocznosc o mniejszym zasiegu niz normalnie. Ma to pozwolic na np. eve widzi przeciwnika, ale jezeli trzyma sie od niego odpowiednio daleko, to on jej nie zauwazy.
- postac ze stealthem bedzie widziec nad glowami przeciwnikow symbol (oko), czy ja widac czy nie. Beda jakby 3 "etapy" oka: zielone -jest wystarczajaco daleko, target jej nie widzi, pomaranczowe- target dalej nie widzi, ale jest juz blisko, czerwony- widzi

Dlaczego jeszcze tego nie wprowadzaja:
- chca zmienic oracle na jakis inny item, prace nad nim trwaja
- zmiany w niewidzialnosci spowoduja zmiany w balansie twicha i evelyn, tak wiec trzeba ich przy okazji przerobic/zbalanosowac, a to tez trwa.

Zmiany nie dotycza champow z "krotka" niewidzialnoscia (akali, vayne, shaco itd.)
Ogolnie to ta wersja po polsku jest 'okrojona'.
Q Evki ma teraz 'priorytet' w atakowaniu championy,
Dodatkowo mozliwe, ze przywroca jej stuna z E.
Ogolnie to jak zrobia rework stealtha to w tym samym patchu wyjdzie rework Twitcha i Evki.
Do tych co wczesniej pisali, ze rajot zrobil z Evki juzlesa przez zabranie stuna, a wiec to co robili bylo celowe.Do poki nie uporaja sie ze stealthem postanowili 'znerfic' Evke, zeby nikt nie chcial nia grac.



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1761 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:36:28 am »
też przeczytałem dzisiaj rano ten topic na forum LoL'a... jak dla mnie brzmi ciekawie

a ewka wcale nie jest useless... po prostu ludzie są trochę 'ograniczeni' i jak widzą, że coś dostało nerfa, to już wg. nich nie można tym grać
teraz już mi banują Eve na rankedach, jak mówię że chcę roamować...
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1762 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:52:48 am »
Bo roamuje sie:
poppy
alistarem
maokaiem

Znerfili jej bazowe staty, usuneli stuna, jej heal z R jest mniejszy niz to co odnawia catalyst, nawet nie oplaca sie robic dive.

Tez mysle, ze teraz ta gra bedzie wygladala ciekawiej.
Szkoda tylko, ze chca zmenic oracle na cos innego.Akali bedzie teraz irytujaca jak cholera.



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1763 dnia: Lipiec 13, 2011, 09:15:35 am »
Znerfili jej bazowe staty, usuneli stuna, jej heal z R jest mniejszy niz to co odnawia catalyst, nawet nie oplaca sie robic dive.
a i tak jest dla mnie jednym z najlepszych assasinów (o ile nie najlepszym)
bo na całe szczęście w tej grze liczy się jak kto gra, a nie tylko czym... ale jak widać jeszcze trochę potrwa zanim ogół to zrozumie


Bo roamuje sie:
poppy
nie powiem, trochę się uśmiałem jak to przeczytałem :D
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1764 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:45:19 am »
nie powiem, trochę się uśmiałem jak to przeczytałem :D
to lepiej zamiast sie smiac naucz sie grac, bo roaming Poppy jest zajebista :) albo wyjdz lepiej z elo hell i graj czyms innym niz vladem

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1765 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:29:07 am »
Cytuj
a i tak jest dla mnie jednym z najlepszych assasinów (o ile nie najlepszym)
bo na całe szczęście w tej grze liczy się jak kto gra, a nie tylko czym... ale jak widać jeszcze trochę potrwa zanim ogół to zrozumie
No tak, bo Eve ma takiego bursta/ zadatki do bycia asasynem, ze rozwala system.Szczegolnie przed zdobyciem trinity, a nerf ja calkowicie znisczyl.
Powiedz to ludziom z high elo.


Cytuj
nie powiem, trochę się uśmiałem jak to przeczytałem :D
No to pozdrawiam, nie chce mi sie tlumaczyc, czemu tak, a nie inaczej, bo po samej rozmowie z evka wiem, ze nie rozumiesz czemu sie nia roamuje (chodzi mi o poppy).



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1766 dnia: Lipiec 13, 2011, 01:23:59 pm »
to lepiej zamiast sie smiac naucz sie grac

a czy ja napisałem gdzieś, że nie jest oO
proszę, zrozumcie to co czytacie przed napisaniem czegokolwiek  :oops:
jak dla mnie to możecie sobie roam'ować czy chcecie

Powiedz to ludziom z high elo.
dlaczego dla ludzi z ~1300elo takim ważnym wyznacznikiem jest to jak i czym się gra na high elo ?
czy Wy nie rozumiecie że gra tam i tu (na Waszym/naszym) poziomie to 2 różne sprawy ? i nie zawsze to co jest złe tam, jest złe tu :P?


No to pozdrawiam, nie chce mi sie tlumaczyc, czemu tak, a nie inaczej, bo po samej rozmowie z evka wiem, ze nie rozumiesz czemu sie nia roamuje (chodzi mi o poppy).
kolejne zdanie które wywołało mój uśmiech xD
niech Wam będzie :D nie chciał bym porównywać elo żeby potem wypominać kto czego nie rozumie ^^


pozostańcie w Swojej własnej wizji tej gry xD i dalej grajcie tym czym grają na 2k-> elo ;p
to tak na podsumowanie (any 'hejt' moar? :#)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1767 dnia: Lipiec 13, 2011, 01:33:44 pm »
Cytuj
dlaczego dla ludzi z ~1300elo takim ważnym wyznacznikiem jest to jak i czym się gra na high elo ?
czy Wy nie rozumiecie że gra tam i tu (na Waszym/naszym) poziomie to 2 różne sprawy ? i nie zawsze to co jest złe tam, jest złe tu :P?
No to chyba dane Ci sie pomylily, bo wszyscy patrz na high elo (chodzi mi o wiekszosc, bo zaraz poleci tekst 'ja sie nie sugeruje')
No i przytocze cytat:
Cytuj
bo na całe szczęście w tej grze liczy się jak kto gra, a nie tylko czym...
Czyli nie wspomniales o slabych przeciwnikach, a w league of legends liczy sie CZYM grasz.
A moze sam sie gubisz w swoich slowach? :oops:

Cytuj
kolejne zdanie które wywołało mój uśmiech xD
niech Wam będzie :D nie chciał bym porównywać elo żeby potem wypominać kto czego nie rozumie ^^
Czego odnosi sie ten cytat? Bo za cholere go zrozumiec nie moge, napisz jeszcze raz.Jezeli chodzi o to, ze Poppy slabo roamuje, to pozdrawiam Evelyn, ktora ma az...stuna, bo jej dmg w early to smiech na sali
Nie wspomne o tym, ze mamy podobne ELO.



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1768 dnia: Lipiec 13, 2011, 02:34:30 pm »
Cytuj
bo na całe szczęście w tej grze liczy się jak kto gra, a nie tylko czym...
Czyli nie wspomniales o slabych przeciwnikach, a w league of legends liczy sie CZYM grasz.
A moze sam sie gubisz w swoich slowach? :oops:
a może po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem  :D:oops: :oops:

Czego odnosi sie ten cytat? Bo za cholere go zrozumiec nie moge, napisz jeszcze raz.Jezeli chodzi o to, ze Poppy slabo roamuje, to pozdrawiam Evelyn, ktora ma az...stuna, bo jej dmg w early to smiech na sali
a może po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem  :D ?   :oops: :oops: //x2
nie chciało mi się pisać nic nowego to masz copy/paste :P
(btw. roam soraka też jest zła bo nie ma za grosz dmg'u xDDDDDDD? Wasza wizja tej gry mnie rozbraja xD)


No to chyba dane Ci sie pomylily, bo wszyscy patrz na high elo (chodzi mi o wiekszosc, bo zaraz poleci tekst 'ja sie nie sugeruje')
a co do drugiej części (), owszem nie sugeruję się, nie jestem żadnym wannabe pro, nie przenoszę się po splicie od razu na West'a żeby grać z 'najlepszymi' no bo i po cholerę :D?
więc czemu miałbym grać tak jak Oni ? nie mogę po prostu grać postacią którą granie sprawia mi frajdę (w sposób jaki lubię)? myślałem że o to chodzi w grach komputerowych... tym bardziej gdy gra się z przyjaciółmi  :P


ta dyskusja zdecydowanie poprawiła mi humor xDDD proszę o więcej xDDD
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1769 dnia: Lipiec 13, 2011, 02:51:05 pm »
Wow, no chyba muszę poprzeć sekena bo jak Ty uważasz że Eve to dobry albo najlepszy assasin to my chyba nie gramy w tą samą gre. Poza tym LoL to nie FPS, tu nie liczy się tylko pure skill w podczas gry, picki są podstawą sukcesu.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1770 dnia: Lipiec 13, 2011, 02:54:26 pm »
Cytuj
a może po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem  :D:oops: :oops:
No patrz, a jak widzialem rumbla na dream haku to tylko 2 razy nie zostal zbanowany, a taki to byl przypadek, ze obie gry wygrala druzyna z Rumblem.Kiedy wszyscy graja bardzo dobrze, picki odgrywaja kluczowa role.Sol sad  :D :D :D :D :D :D :DXDDDDDDDDDDXDDDD


Cytuj
a może po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem  :D ?   :oops: :oops: //x2
nie chciało mi się pisać nic nowego to masz copy/paste :P
(btw. roam soraka też jest zła bo nie ma za grosz dmg'u xDDDDDDD? Wasza wizja tej gry mnie rozbraja xD)
Ja nie potrafie czytac ze zrozumieniem? Sam sobie dopowiedziales czesc o tym, ze Eve jest slaba jako roamer, ale wg Ciebie Poppy jest slabym roamerem.Cool story bro :D :D :D :D :D :D :) :) :)XDDDXDDDXDDDDD

Cytuj
nie sugeruję się, nie jestem żadnym wannabe pro
To, ze ktos sie czyms sugeruje =/= tym, ze ktos jest lizodupem i to co powie elementz jest moim przykazaniem  :bump: :) :D :D :D :D :) :) :DXDXDXDXD :D :D :D

P.S.
Z tymi usmieszkami chcialem sie do Ciebie dopasowac :DXDXDXDXD :D :D :D :D :) :D :D XDDD



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1771 dnia: Lipiec 13, 2011, 03:02:13 pm »
Eve jest useless jako roamer(No, może chwilowa przewaga na lini 2v1 może spowodować, że enemy się wystraszy i da flasha), jedyne co może teraz w pierwszy minutach zrobić to wykryć enemy junglera na redzie i spróbować coś z redem mu zrobić. Nerf jej opisał już seken, no i rzeczywiście boli szczególnie ten heal z R.. :D

A Poppy jest dobrym roamerem bo jak wyjdzie zza pleców to mimo, że nie zawsze uda się wbić enemy w ściane to wypchanie do przodu równa się z 100% flashem kolesia którego gankujesz, a to nie dość, że przewaga na lini to możliwość kolejnego zgańczenia. A jeżeli Poppy ma 6 to równie dobrze można divnąc.


Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1772 dnia: Lipiec 13, 2011, 03:14:50 pm »
Po dreamhacku też pisałem, że jest tylko garstka picków użytecznych, to mnie wyśmialiście.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1773 dnia: Lipiec 13, 2011, 05:41:35 pm »
Tu nie chodzi o ilość viable picków, tylko o to że Mpxx dalej żyje w krainie jednorożców i tęczowych kucyków bo twierdzi że liczy się tylko skill.


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1774 dnia: Lipiec 13, 2011, 06:12:53 pm »
jakiś patrz wszedł na EU? ściąga mi 70 mega z prędkością 7 kb/s :/ :/