Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 569757 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2675 dnia: Październik 21, 2011, 11:42:36 pm »
Nie wszystkie gry da się pociągnąć, ale dobry inicjator to podstawa. Na elo hell chyba morde jest najlepszy, jak go nooby widzą to mają pełne gacie.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2676 dnia: Październik 22, 2011, 12:02:29 am »
Singedem wyszedłem z 700 do 1400 solo. Weź jakiegoś champa dobrego na noobów, vlad/garen/morde/singed/irelia czy rumble, idź na solo top, tam sie farmisz i potem ciągniesz debili.
Ostatni ranked ja 30/8 Akali i nic to nie dalo. chodź co team fight walilem dubla tripla  qudre.

Ja robiąc 2 penty w jednej grze przegrałem także wiesz , nie zawsze da się wycarrować ;)

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2677 dnia: Październik 22, 2011, 12:19:15 am »
no cholera ale 900 elo :/ gram na poziomie 1200 na pewno :D


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2678 dnia: Październik 22, 2011, 12:24:20 am »
Husaria team chce scrima, czy ciagle czasu nie maja? :/

edit:

Oh w8, wlasnie sprawdzilem acc felka na tym lepszym poziomie EU, masz 27 lvl, wiec ostro carrujesz te normal turnieje. Zgadza sie, mainujesz Irelie, ale jak zobaczylem ten build, to jednak nie chce scrimu, husaria tim tuu stronk for us, sry.

« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 12:36:23 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2679 dnia: Październik 22, 2011, 11:11:02 am »
Wiesz Rickert, był taki team, jeszcze przed splitem, w którym wszyscy mieli 30 lvle i dołączył koleś z DoTa, który grał z nimi wcześniej i na 5 lvlu był ich ad carry. Gdy jeszcze były rankedy od 20 lvla, to on był jednym z top ladder elo na EU i jeszcze do niedawna miał jedno z większych elo mając tylko 2 strony run :D
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2680 dnia: Październik 22, 2011, 01:06:17 pm »
Ta Tirius, ja to rozumiem itp. Aleeeee, ja widzialem jak gra felek, az z ciekawosci to sprawdzilem o czym On gada, jakie turnieje, jakie dwie penty, jakie carrowanie itd. Ja do niego nic nie mam, ja Go nawet lubie, tylko nie wiem po co te klamsta. :D

Wanna be kul na forum, or wth.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2681 dnia: Październik 22, 2011, 05:53:58 pm »
Husaria team chce scrima, czy ciagle czasu nie maja? :/

edit:

Oh w8, wlasnie sprawdzilem acc felka na tym lepszym poziomie EU, masz 27 lvl, wiec ostro carrujesz te normal turnieje. Zgadza sie, mainujesz Irelie, ale jak zobaczylem ten build, to jednak nie chce scrimu, husaria tim tuu stronk for us, sry.

Scrima ? Możesz po polsku , nie streamujemy meczy soz ;x co przeszkadza w grze na turniejach że mam 27 lvl ? Że mam 3 runy mniej i 3 masterki , idź na esla i tam zobacz mój profil kk ? Ewentualnie mogę ci replay wysłać bo takie posiadam , po to mi był kiedyś ten program do replayów ;) , a tobie jak idzie ? Dalej udajesz wydaje xxx funtów miesięcznie i dalej nic nie gracie tylko no kiedyś spróbujemy :x , 2 miesiące temu bym powiedział coś dobrego na temat tamtych osób po tym czasie sorry ale takie bzdury co na tsie wygadywaliście to uhuhu , co do buildu irelia ma xx buildów panie pro elo , build się dostosowuje pod grę chociaż tak pamiętam jak właził talon i po 2 dniach "to low char nic nie offeruje teamowi" słowa sama z ts.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 10:42:21 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2682 dnia: Październik 22, 2011, 06:54:29 pm »



EDIT:
Mozesz podac link do profilu na esl'u, no i JEZELI mozesz, z checia ogladne Twoj build sytuacyjny(Manamum sytuacyjnym item, jo!) na Irelii, czyt. o ile mozesz, daj replaje. :  D

Scrim to jest mecz dla teamow do przygotowania sie do tournament'ow, nie ma to nic wspolnego ze streamem. :p
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 07:13:34 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2683 dnia: Październik 22, 2011, 10:37:50 pm »
Mi to się już nawet 1st winów nie chce robić.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2684 dnia: Październik 22, 2011, 10:45:23 pm »
Ta Tirius, ja to rozumiem itp. Aleeeee, ja widzialem jak gra felek, az z ciekawosci to sprawdzilem o czym On gada, jakie turnieje, jakie dwie penty, jakie carrowanie itd. Ja do niego nic nie mam, ja Go nawet lubie, tylko nie wiem po co te klamsta. :D

Wanna be kul na forum, or wth.

Widziałeś jak gram w lola 2-3 dni po zainstalowaniu go na kompie , no to rlly dużo widziałeś ~15 gier , bez run na 10 lvl serious bussines ? Ze streamuj sobie któregoś Go4lol z esl na każdym gram , i potem coś powiedz że widziałeś jak gram.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2685 dnia: Październik 28, 2011, 06:21:23 pm »
Znacie kogoś o nicku Fighter09? Od miesiaca ciagle zaproszenia mi wysyla a tylko tutaj nick w lolu podałem  :?


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2686 dnia: Październik 28, 2011, 08:17:08 pm »
Znacie kogoś o nicku Fighter09? Od miesiaca ciagle zaproszenia mi wysyla a tylko tutaj nick w lolu podałem  :?

Ja nie :P

@ Widziałem tirius że twoje ziomki się do jutrzejszego go4lola zapisali :P a gdzie ty ? :P

@ Rickert , jakbyś przyjrzał się serio mojemu profilowi to manamune tylko raz złożyłem w życiu i to dla trollowania na normal game :D , co do replayów wyśle ci na gadu z jutrzejszego go4lola , a o scrimie nie słyszałem wcześniej rlly :x , w sensie gramy takie mecze ale nie wiedziałem że tak się nazywają :D.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2011, 08:20:07 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2687 dnia: Październik 28, 2011, 09:13:01 pm »
Chodzi Ci o USG? Zazwyczaj mam soboty zajęte, ale ostatnio coś tam graliśmy. Nie wiem jak teraz. Zawsze lepiej się zapisać, a czy wystartujemy, to jak wyjdzie.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2688 dnia: Październik 28, 2011, 09:17:53 pm »
Aha, majac lvl 27 mozesz grac tylko normale to raz.

Dwa, miales cala strone gier irelia, twoj core item to byl manamune.

Trzy, nie moge sie doczekac tych replajow.

Cztery, to jak scrim?

Ja do Ciebie nic nie mam, ba, nawet Cie lubie bo spoko sie z Toba siedzi na ts, ale nie lubie jak ktos ciaaagle klamie, by byc kul na forum. : D


EDIT:
Masz 30, grasz rankedy

1/11 alistar
7/16 kass
2/4 cait
11/13 anie
2/8 veigar

Runy tier dwa, pewnie maja takie same znaczenie jak 27 lvl i brak 3 masterek + run na "turniejach"? : D
Critical runy tier 1. : D

Runy na kassadinie pod armor pen.

CARRY ME PLAX.

http://imageshack.us/f/266/1playerb.png/

Dobra, nie chce mi sie tego w ogole ponownie poruszac, tylko nie pisz juz o niczym zwiazanego z lol'em, ani o turniejach jak ownicie. :F
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2011, 09:52:49 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2689 dnia: Październik 29, 2011, 12:24:19 am »
Ile grasz w LoLa felek?
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2690 dnia: Październik 29, 2011, 12:40:07 am »
Chodzi Ci o USG? Zazwyczaj mam soboty zajęte, ale ostatnio coś tam graliśmy. Nie wiem jak teraz. Zawsze lepiej się zapisać, a czy wystartujemy, to jak wyjdzie.

Ta o USG mi chodzi.

@Rickert 30ty to mam już od dawna na tym koncie , trzeba było zrobić wtedy screen bo tylko raz grałem z manamune, i tak miałem 27 więc trollowałem z nim normal game więc nie wiem o co ci chodzi w pod punkcie pierwszym, replaye ci wyśle rlly no problem, cztery przecież wy na eu nie gracie ile mam ci to razy powtarzać że my posprzedawaliśmy konta na us.

Rankedy są na tym koncie i elo jest ~980 jak pamiętam , przykro mi to stwierdzić ale ja tych rankedów nie rozgrywam po prostu nie miałbym na to nawet czasu, runy ustawiam sobie swoje jak ja gram , "Ja do Ciebie nic nie ma .... " bla bla , to po co gadasz 3 po 3 skoro nawet na us nie grałem sam na swoim koncie co zresztą wiedziałeś bo sam mordzie konto pożyczałeś i ci 0:20 zrobił, także próbuj dalej ale mnie to ani trochę nie rusza.

Nie muszę kłamać na lolforum żeby być fajnym, wystarczy że ty próbujesz lolflamować żeby być fajnym.

I mi też się nie chce tego poruszać ale nie pisz nic o czym nie masz zielonego pojęcia wróć do grania na us gdzie wydajesz dziennie xx funtów po to żeby potem płakać i pisać że postać jest up chodź jest op pickiem bo nie ogarniasz.

@piempek nie liczę szczerze
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2011, 12:43:02 am wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2691 dnia: Październik 29, 2011, 01:19:44 am »
Atm go4lolpl nie startujemy. Dostaliśmy się do dwóch turniejów, a że terminy są inne niż soboty, to sobie popróbujemy ;p
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2692 dnia: Październik 29, 2011, 05:38:43 am »
Aha, fajny tam musk masz jezeli uwazasz, ze sprawdzam twoje konto na us. The fuck, nie, dobra, mi starczy. NIe ma sensu w ogole cos do ciebie pisac, bo i tak wyjdzie, ze to ten drugi to idiota.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2693 dnia: Październik 29, 2011, 02:25:02 pm »
Cytuj
ale nie lubie jak ktos ciaaagle klamie

Y U  no like szanio anymoar? ;(
QQ


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2694 dnia: Październik 29, 2011, 02:36:46 pm »
Cytuj
ale nie lubie jak ktos ciaaagle klamie

Y U  no like szanio anymoar? ;(

made my day. :               D



btw.

wróć do grania na us gdzie wydajesz dziennie xx funtów po to żeby potem płakać i pisać że postać jest up chodź jest op pickiem bo nie ogarniasz.

« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2011, 03:41:05 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2695 dnia: Październik 31, 2011, 12:35:08 am »
http://imageshack.us/f/834/yeey.png/
I tak przegrane, qq.. :(

Btw. dostalem riplaje, yo felek slyszalem, ze tez robisz taki CS jak ja na riven w tej minucie, oh w8, ty z caitlyn na bocie autoattackujesz wszystkie creepy i co wpadnie to masz, mimo ze walczysz na "turnieju" vs katarina z healem + yi na bocie.

Twoj focus na teamfightach jest piekny, najlepszy byl 3 mecz, kiedy W KONCU na tym turnieju przeciwnicy mieli normalny dobor skladu. Ekipe przeciwnikow szybciej sie zebrala, a wy zanim przyszliscie do wlasnej jungli to oni juz tam czekali, ale spoko, husaria tim dopiero poznala uroki jungli, jeszcze nie wiedza ze istnieje cos takiego jak inwazja jungli. Najlepsze bylo to, ze jak oni wpadli tam na was i jak ktos od was padl(chyba ty) to malphite(z topa, lol) juz napisal gg na chacie. :D

Husaria team to jakbyscie grali rankedy na 1k elo, cos mniej wiecej w stylu zrobienie q+w na alistarze tuu hard, last hit tuu hard, wiec need runy na moar AD na start, coby to bylo latwiej, top lane tuu hard jak ktos ganczy, no i picki instant niezalezne od enemy team, co bylo widac na pierwszym i drugim meczu.

Jak juz wspomnialem, 3 mecz byl najlepszy, pewnie chusaria tim nie wie co pickowac/banowac co tylko potwierdza wasze instant picki, a stwierdzam to po tym, ze enemy team mial i morgane i gravesa, a pewnie talona tez mogli by miec, ale nie pickneli, right? :D

Wiec, wiekszego -_-' klamcy w necie niz ty nie spotkalem, nie wiem czy robisz to, by byc fajnym, ale nawet chuopcy udajacy dziewczenta w l2 byli ciekawsi, najlepzse jest to, ze ty do tego uwazasz, ze jest cool i ze mnie sie smiejesz. :D

Zeby nie bylo, ja mam to gleboko w tylku, co on robi na tym EU, jak robi, czemu robi, jakie turnieje gra itp. Ale niech nie pisze, ze na US byl gorszy poziom, niech nie pisze, jak to bylo cool na turnieju, niech nie pisze jak to carruje turnieje, a przede wszystkim, NIECH NIKOGO NIE POUCZA NIC O TEJ GRZE, NIE PROSCIE GO O CARROWANIE JAK GORAS, A NAJLEPIEJ TO GO OMIJAJCIE.

I'm not MAD!

Zeby nie bylo, to sa te cool turnieje carrowane przez felek best autoattack player evaH!

http://wyslijto.pl/files/download/qeum6j3hmr

Sry za double, ale nikt tu nic nie pisze, wiec moze cos sie ozywi. :(
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2696 dnia: Październik 31, 2011, 10:32:55 am »
Ja wszystkich proszę o carrowanie :)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2697 dnia: Październik 31, 2011, 10:40:17 am »
Wszystkich prosisz o karowanie i standardowo nikt Cie nie wykeruje  :noob:.



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2698 dnia: Październik 31, 2011, 10:59:37 am »
http://imageshack.us/f/834/yeey.png/
I tak przegrane, qq.. :(

Btw. dostalem riplaje, yo felek slyszalem, ze tez robisz taki CS jak ja na riven w tej minucie, oh w8, ty z caitlyn na bocie autoattackujesz wszystkie creepy i co wpadnie to masz, mimo ze walczysz na "turnieju" vs katarina z healem + yi na bocie.

Twoj focus na teamfightach jest piekny, najlepszy byl 3 mecz, kiedy W KONCU na tym turnieju przeciwnicy mieli normalny dobor skladu. Ekipe przeciwnikow szybciej sie zebrala, a wy zanim przyszliscie do wlasnej jungli to oni juz tam czekali, ale spoko, husaria tim dopiero poznala uroki jungli, jeszcze nie wiedza ze istnieje cos takiego jak inwazja jungli. Najlepsze bylo to, ze jak oni wpadli tam na was i jak ktos od was padl(chyba ty) to malphite(z topa, lol) juz napisal gg na chacie. :D

Husaria team to jakbyscie grali rankedy na 1k elo, cos mniej wiecej w stylu zrobienie q+w na alistarze tuu hard, last hit tuu hard, wiec need runy na moar AD na start, coby to bylo latwiej, top lane tuu hard jak ktos ganczy, no i picki instant niezalezne od enemy team, co bylo widac na pierwszym i drugim meczu.

Jak juz wspomnialem, 3 mecz byl najlepszy, pewnie chusaria tim nie wie co pickowac/banowac co tylko potwierdza wasze instant picki, a stwierdzam to po tym, ze enemy team mial i morgane i gravesa, a pewnie talona tez mogli by miec, ale nie pickneli, right? :D

Wiec, wiekszego -_-' klamcy w necie niz ty nie spotkalem, nie wiem czy robisz to, by byc fajnym, ale nawet chuopcy udajacy dziewczenta w l2 byli ciekawsi, najlepzse jest to, ze ty do tego uwazasz, ze jest cool i ze mnie sie smiejesz. :D

Zeby nie bylo, ja mam to gleboko w tylku, co on robi na tym EU, jak robi, czemu robi, jakie turnieje gra itp. Ale niech nie pisze, ze na US byl gorszy poziom, niech nie pisze, jak to bylo cool na turnieju, niech nie pisze jak to carruje turnieje, a przede wszystkim, NIECH NIKOGO NIE POUCZA NIC O TEJ GRZE, NIE PROSCIE GO O CARROWANIE JAK GORAS, A NAJLEPIEJ TO GO OMIJAJCIE.

I'm not MAD!

Zeby nie bylo, to sa te cool turnieje carrowane przez felek best autoattack player evaH!

http://wyslijto.pl/files/download/qeum6j3hmr

Sry za double, ale nikt tu nic nie pisze, wiec moze cos sie ozywi. :(

To raczej jesteś mad , jak coś ci nie pasuje to chodźcie na eu i zagrajmy 5vs5 lolz...

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2699 dnia: Październik 31, 2011, 11:24:04 am »
OK, wbijemy na 1 lvlach i tak wy run nie macie wiec who care, btw. to vs chusraia team i pancernepoziomki team bedziemy "walczyc"?

Btw. nie wiem co ma 5v5 do tego co napisalem ale nvm.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 11:26:48 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted