Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 569728 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4375 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:46:09 pm »
????

Ok.

abq = belisha, ma tutaj konto, moze sie wypowie.
Dert tez ma tutaj konto, xevz/buko go zawolajcie go.

delusional retard.

Dziecko się popłakało , idź do collegu do którego ponoć chodzisz i cały team się śmieje że to ściema :D , dziwie się twoim rodzicom że chcą cię w ogóle utrzymywać  :D  i te twoje historie z anglii , a co z tymi kontami żeby zagrać 5vs5 trashu ? Ewentualnie może wam dolendil pożyczy konta bo mój team stwierdził że chętnie by z Tobą zagrał bo mają dobry ubaw z twojego płaczu :D .

hahahahaha zawolaj derta

gl, jak uda sie z nim kontakt raz na tydzien zlapac teraz to jest dobrze )

Kurde Ciebie stryk nie było wtedy na ts :( ? Bo ktoś jeszcze był nie kojarze kto to było po tej akcji z "aneta -_-' chodź na kame bo ci -_-'ę" trololol :D . Chociaż w sumie nie dziwie się dert miał zawsze pompę z rickerta na ts :D .

Ps. To co mówisz Rickert że się zmieniło i rwiesz teraz panny ? Oh wait przecież wiem od sama że nie wychodzisz z domu bo grasz ciągle w l2 na privach i się na Ciebie wkurwiają bo nie wbijasz na lola :( , czyli pewnie dalej to samo .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 09:50:32 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4376 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:46:23 pm »
go tam 1x1 solo mid  8) 8) 8)

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4377 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:51:24 pm »
????

Ok.

abq = belisha, ma tutaj konto, moze sie wypowie.
Dert tez ma tutaj konto, xevz/buko go zawolajcie go.

delusional retard.

Dziecko się popłakało , idź do collegu do którego ponoć chodzisz i cały team się śmieje że to ściema :D , dziwie się twoim rodzicom że chcą cię w ogóle utrzymywać  :D  i te twoje historie z anglii , a co z tymi kontami żeby zagrać 5vs5 trashu ? Ewentualnie może wam dolendil pożyczy konta bo mój team stwierdził że chętnie by z Tobą zagrał bo mają dobry ubaw z twojego płaczu :D .

hahahahaha zawolaj derta

gl, jak uda sie z nim kontakt raz na tydzien zlapac teraz to jest dobrze )

Kurde Ciebie stryk nie było wtedy na ts :( ? Bo ktoś jeszcze był nie kojarze kto to było po tej akcji z "aneta -_-' chodź na kame bo ci -_-'ę" trololol :D . Chociaż w sumie nie dziwie się dert miał zawsze pompę z rickerta na ts :D .

WERTfgsdfgsergaetfgbfdhg nie wiem czy ty teraz trolluejsz cyz naprawde jestes takim -_-'. :o

Poplakalo? LOL wyciagasz historie z dupy wziete, a zapominasz ze potrafiles gadac przez 1h o twoich historiach z pracy w pepsi, ance i innych jakze ciekawych histori. :DDD W sumie to true, na TS'ie nie maja pojecia jak moge miec taka szkole, ze poniedzialek wolny, wtorek do 12, sroda to 12 i jedynie czwartek to 6, u mad? OEOEOEOE przynajmniej nie bede musial robic w fabryce jak xxxfelekxxx i pierodlic komus po ts;ie jak to rucham laske z L2.

Jakie historie z Anglii? Masz namysli jak ziomki z ts'a sie pytaja o cos i im po prostu odpowiadam? Well, teraz wjezdzasz jeszcze na starszych a zaraz napiszesz ze to ja wyciagam real life card. Jestes jakims tardem, z urojeniami, ktory jest mad bo wspomnialem o twoich super historiach z ciazami, pracowaniu w pepsi i w -_-' wiecej zalosniejszych historii ktore mogles opowiadac godzinami na TS, az sie wszyscy mutowali, ja niestety taki madry nie bylem i tylko ci przytakiwalem. :DDD

U MAD?! oh NOESSS



Sam na TS sie aktualknie zastanawia o czym ty mowisz, no w sumie byl okres ze gralem w huj jak szkoly nie mialem w anglii, no ale kolejny zalosny fail wyciagac real life card na forum o L2. kurwa jakim ty jestes zerem, dawno z takim zerem sie nie flamowalem))
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 09:54:16 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4378 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:52:35 pm »
Kurde Ciebie stryk nie było wtedy na ts :( ? Bo ktoś jeszcze był nie kojarze kto to było po tej akcji z "aneta -_-' chodź na kame bo ci -_-'ę" trololol :D .
erm, ta sytuacje pamietam, ale nie pamietam jaki to mialoby miec zwiazek z rickertem, ;o


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4379 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:54:33 pm »
????

Ok.

abq = belisha, ma tutaj konto, moze sie wypowie.
Dert tez ma tutaj konto, xevz/buko go zawolajcie go.

delusional retard.

Dziecko się popłakało , idź do collegu do którego ponoć chodzisz i cały team się śmieje że to ściema :D , dziwie się twoim rodzicom że chcą cię w ogóle utrzymywać  :D  i te twoje historie z anglii , a co z tymi kontami żeby zagrać 5vs5 trashu ? Ewentualnie może wam dolendil pożyczy konta bo mój team stwierdził że chętnie by z Tobą zagrał bo mają dobry ubaw z twojego płaczu :D .

hahahahaha zawolaj derta

gl, jak uda sie z nim kontakt raz na tydzien zlapac teraz to jest dobrze )

Kurde Ciebie stryk nie było wtedy na ts :( ? Bo ktoś jeszcze był nie kojarze kto to było po tej akcji z "aneta -_-' chodź na kame bo ci -_-'ę" trololol :D . Chociaż w sumie nie dziwie się dert miał zawsze pompę z rickerta na ts :D .

WERTfgsdfgsergaetfgbfdhg nie wiem czy ty teraz trolluejsz cyz naprawde jestes takim -_-'. :o

Poplakalo? LOL wyciagasz historie z dupy wziete, a zapominasz ze potrafiles gadac przez 1h o twoich historiach z pracy w pepsi, ance i innych jakze ciekawych histori. :DDD W sumie to true, na TS'ie nie maja pojecia jak moge miec taka szkole, ze poniedzialek wolny, wtorek do 12, sroda to 12 i jedynie czwartek to 6, u mad? OEOEOEOE przynajmniej nie bede musial robic w fabryce jak xxxfelekxxx i pierodlic komus po ts;ie jak to rucham laske z L2.

Jakie historie z Anglii? Masz namysli jak ziomki z ts'a sie pytaja o cos i im po prostu odpowiadam? Well, teraz wjezdzasz jeszcze na starszych a zaraz napiszesz ze to ja wyciagam real life card. Jestes jakims tardem, z urojeniami, ktory jest mad bo wspomnialem o twoich super historiach z ciazami, pracowaniu w pepsi i w -_-' wiecej zalosniejszych historii ktore mogles opowiadac godzinami na TS, az sie wszyscy mutowali, ja niestety taki madry nie bylem i tylko ci przytakowalem. :DDD

U MAD?! oh NOESSS

Ja bardzo lubię opowiadać swoje historie z życia i miałem przy tym dobry ubaw więc nie , nie jestem mad i się wcale tego nie wstydzę :) i soz nie zapierdalam już dawno w żadnej fabryce :D

Kurde Ciebie stryk nie było wtedy na ts :( ? Bo ktoś jeszcze był nie kojarze kto to było po tej akcji z "aneta -_-' chodź na kame bo ci -_-'ę" trololol :D .
erm, ta sytuacje pamietam, ale nie pamietam jaki to mialoby miec zwiazek z rickertem, ;o

Chodziło mi że to było po tym :( w ten sam dzień :( .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4380 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:56:10 pm »
Kurde Ciebie stryk nie było wtedy na ts :( ? Bo ktoś jeszcze był nie kojarze kto to było po tej akcji z "aneta -_-' chodź na kame bo ci -_-'ę" trololol :D .
erm, ta sytuacje pamietam, ale nie pamietam jaki to mialoby miec zwiazek z rickertem, ;o
W sumie to wiem o co mu chodzi, abq na ts'ie swojego czasu strasznie kozaczyl i cisnal sie ze mnie z ran klutych(w sumie praktycznie kazdy kto ze mna nie gral(a nawet i gral) mial z tego pompe i sie nie dziwie xd) well ostatnim czasu Abq nabral szacunku i teraz sie ladnie pyta a nie jest napalonym byczkiem. :D

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4381 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:57:09 pm »
QQ


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4382 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:57:41 pm »
TO JA ZROBILEM TEGO GIFA <3


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4383 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:58:09 pm »
Grafik #1 EAST :DDDD
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4384 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:58:55 pm »
To co z tymi kontami east / west / pbe / tournament client ? :(

Wymyśl coś na jutro na 15stą i można grać :P .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4385 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:01:59 pm »
ja mam konto 30 na east ;p jak zalatwimy 1 albo 2 konta od dolendila +bastica+bombla to mozemy zagrac


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4386 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:07:50 pm »
ja mam konto 30 na east ;p jak zalatwimy 1 albo 2 konta od dolendila +bastica+bombla to mozemy zagrac

Ja mogę załatwić 1/2 konta ale poor runy i champy qq , jedno bardziej pod mida i jedno bardziej pod topa .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4387 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:08:54 pm »
Np, tylko na pewno nie jutro, boooooo wiesz, ofc nie ja, ja tylko gram, ale inni maja zycie. ://// Wekeend pewnie bylo by kewl.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4388 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:10:43 pm »
ja mam konto 30 na east ;p jak zalatwimy 1 albo 2 konta od dolendila +bastica+bombla to mozemy zagrac

Ja mogę załatwić 1/2 konta ale poor runy i champy qq , jedno bardziej pod mida i jedno bardziej pod topa .
czyli pewnie takie jak my : d wiec np .
to kiedy scrim/wojna(opcja dla rickerta)


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4389 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:11:18 pm »
Np, tylko na pewno nie jutro, boooooo wiesz, ofc nie ja, ja tylko gram, ale inni maja zycie. ://// Wekeend pewnie bylo by kewl.

W weekend niema ani mnie ani ad carry  :beksa: , nam by pasował wtorek/czwartek/piątek popołudniu/wieczorem .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4390 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:12:16 pm »
Niby podobne do Doty jednak różnice są ogromne. Przede wszystkim kto dłużej gra ten ma lepszego hero, z czasem (lvl gracza) lub jeśli wyda się dodatkową kasę, można kupić runy które pomagają w trakcie gry (wystarczy, że masz max run na mana regen i już niektórymi herosami jesteś imba).

Sama gra jest raczej śmieszna, jedna akcja nawet w 10 minucie może przesądzić o całej grze (budynki mają zdecydowanie za mało hp/pancerza).

Ta gra stawia na indywidualizm, nie na team play. Raczej przyszłości w e-sporcie im nie wróżę.

Jeszcze inaczej mówiąc DotA > LoL
Fajny post z 2010, alezzz sie zmienilo. xD
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4391 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:41:01 pm »
jak będziecie grać na łeście to inv meh to spectate!
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4392 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:59:17 pm »
ale chuje z was:( dodalem was do mojej trju frjend listy i nie akceptujecie:(

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4393 dnia: Wrzesień 10, 2012, 11:00:40 pm »
gimbusy , spicie juz? bo chce pograc

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4394 dnia: Wrzesień 10, 2012, 11:04:41 pm »
gimbusy , spicie juz? bo chce pograc
Ty to jednak potrafisz cisnac w 5 gier na raz  :D.



  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4395 dnia: Wrzesień 10, 2012, 11:05:12 pm »
Może jakiś stream zorganizujecie, to będzie mecz wszech czasów forum lineage 2 com pl vel polaczkowa


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4396 dnia: Wrzesień 10, 2012, 11:06:22 pm »
jam jest legendarny starky :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4397 dnia: Wrzesień 10, 2012, 11:07:52 pm »
Może jakiś stream zorganizujecie, to będzie mecz wszech czasów forum lineage 2 com pl vel polaczkowa
Ty chyba Goras polaczkowa nie widziales. Forum lol.pl to jest prawdziwe polaczkowo.



  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4398 dnia: Wrzesień 10, 2012, 11:12:13 pm »
ale to jest nasze lineage polaczkowo


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4399 dnia: Wrzesień 10, 2012, 11:16:17 pm »

ahh Ci fanboje:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %