Witaj
Gość

Wątek: W][E Adventurer  (Przeczytany 5061 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: W][E Adventurer
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 21, 2008, 01:07:22 pm »
koledzy drodzy mili... wiecie forum jak i polska to wolna sprawa.. kazdy moze emitowac tutaj sobie co chce co jest zgodne z regulaminem/prawem. Ja tez wysmiewam takie servery i ludzi, ale wiecie jest na swiecie.. 2319819183921 ppl l2 co podnieca sie filmikami DVP na youtubie, i tym w/w też... i trzeba to uszanowac (?)


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: W][E Adventurer
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 21, 2008, 01:17:26 pm »
Nyggas, nie odbieraj też ich krytyki w sensie negatywnym. Ci ludzie zwracają uwagę nad czym masz popracować, nawet jak nie masz zamiaru zmieniać serwera(btw. serwery z wypaczoną mechaniką L2 stanowią dość 'delikatny' temat, musisz się z tym liczyć) to postaraj się przeanalizować co robisz dobrze a co źle - jestem przekonany, że nast. movie będzie lepszy. Filmiki też m.in. temu służą - nauce.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2008, 01:19:45 pm wysłana przez Inidriel »


Odp: W][E Adventurer
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 21, 2008, 01:53:24 pm »
Haha fajnie jest poczytać takie komenty "specjalistów" ;] Ale cóż większość z was pewnie sama  nie ma pojęcia o czym pisze ^^ A przynajmniej nigdy nie spotkaliście sie z tym serwerem :) Na przyszłość radze nie pisać o czymś, o czym nie ma sie pojęcia :D Albo... przyglądać się nie tylko na pasek buffów, skilli tylko zobaczyć czy sie je używa i czy wchodzą a potem pisać że sie ich nie używa haha
===========================================================================
Strasznie sie napisaliście o tym że nie używam swicha, tricka etc... Cóż żeby ich używać, trzeba wiedzieć że wchodzą one w innych graczy a nie tylko w moby ^^ Żeby mówić że sie nie uzywa sklli trzeba patrzeć na film a nie na pasek z buffami :) Ja tam jakoś widzę używanie jakichś skilli typu bluff (nie za często z racji wysokiego reusa). Focus skill mastery - ten skill daje większą szanse na wejście jakiegoś innego skilla (masło maślane :P).
===========================================================================
No a jak tak strasznie chcecie sie jeszcze czegoś przyczepić to droga wolna bo i tak jakoś większość waszych z nieba wziętych poglądów mnie nie obchodzi zbytnio ^^
a accuracy zwieksza szanse wejscia stabow, nie?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: W][E Adventurer
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 21, 2008, 03:11:22 pm »
Haha fajnie jest poczytać takie komenty "specjalistów" ;] Ale cóż większość z was pewnie sama  nie ma pojęcia o czym pisze ^^ A przynajmniej nigdy nie spotkaliście sie z tym serwerem :) Na przyszłość radze nie pisać o czymś, o czym nie ma sie pojęcia :D Albo... przyglądać się nie tylko na pasek buffów, skilli tylko zobaczyć czy sie je używa i czy wchodzą a potem pisać że sie ich nie używa haha
===========================================================================
Strasznie sie napisaliście o tym że nie używam swicha, tricka etc... Cóż żeby ich używać, trzeba wiedzieć że wchodzą one w innych graczy a nie tylko w moby ^^ Żeby mówić że sie nie uzywa sklli trzeba patrzeć na film a nie na pasek z buffami :) Ja tam jakoś widzę używanie jakichś skilli typu bluff (nie za często z racji wysokiego reusa). Focus skill mastery - ten skill daje większą szanse na wejście jakiegoś innego skilla (masło maślane :P).
===========================================================================
No a jak tak strasznie chcecie sie jeszcze czegoś przyczepić to droga wolna bo i tak jakoś większość waszych z nieba wziętych poglądów mnie nie obchodzi zbytnio ^^
a accuracy zwieksza szanse wejscia stabow, nie?

Albo on nie ma pojęcia co do czego służy albo na jego serwie tak to działa.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: W][E Adventurer
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 21, 2008, 03:12:31 pm »
a accuracy zwieksza szanse wejscia stabow, nie?
xD


Akcje takie niezbyt, ale edit calkiem fajny imo.




Ale to white eagle ma malo wspolnego z l2 :(