Witaj
Gość

Wątek: Spoil na niskim lvl?  (Przeczytany 3559 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Spoil na niskim lvl?
« dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:34:15 pm »
Na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post.

Jestem początkującym graczem w l2, grałem na paru serwerach ale nie były to jakieś dłuższe epizody i nie do końca wszystko wiem..

Przechodząc do meritum sprawy, nieubłaganie zbliża się 21 września a wraz z nim start l2 toxic, planuje zacząć tam grę, pierwszy raz w swojej karierze - krasnalem, będzie to raczej craft ze względu, że pracuje i mogę pograć jedynie parę h wieczorami..

Dużo czytałem na temat crafta jak i crafcenia, jednak jest jedno pytanie które mnie dręczy, a mianowicie kwestia recek.. z dropu wiem, że ciężko lecą, ale co że spoilem?

Czy będąc krasnoludem bez 1 profki jestem w stanie za pomocą tego podstawowego spoila wyspoilowac sobie recki na podstawowe matsy oraz ssd  i bssd ?

Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś wskazówki dla początkującego krasnoludki to z chęcią wyslucham  :p

przepraszam, ze tak się rozpisalem , mam nadzieję, że ktoś to przeczyta :D

pozdrawiam

Newtu


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Spoil na niskim lvl?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:53:37 pm »
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,41463.0.html Część informacji. Nie mam 100% pewności czy wszystko zgadza się z realiami serwera na którym chcesz grać. Jeśli chodzi o SSD i BSSD - kojarzę, że to pierwsze jeszcze na upartego można było wyspoilować.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Spoil na niskim lvl?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:19:56 pm »
To już czytałem, nawet kilka razy :P ale właśnie nie znalazłem tam odpowiedzi na moje pytanie. Może jakiś doświadczony krasnolud tu zajrzy i rozwinie moje wątpliwości :D


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Spoil na niskim lvl?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2013, 07:55:28 pm »
Odpowiedź jest do wywnioskowania - krasnal przed 1 profką jest kraśkiem przed 1 profką - skille te same, wszystko to same. W poradniku Xaxunia podane są poziomy mobków oraz lokacje na PMfunie, z samego PMfuna możesz wyczytać poziomy mobków do spoilowania SSD/BSSD