Witaj
Gość

Wątek: Party  (Przeczytany 738 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Party
« dnia: Luty 22, 2010, 10:11:51 pm »
Witam,
post będzie długi, dlatego jeśli ktoś nie ma cierpliwości niech sobie od razu da spokój. Jak sama nazwa tematu wskazuje – poszukuję ludzi do „constant party” na serwerze Lancer (Rosyjski retail). Postacie, które są potrzebne zostały ściśle określone i nie podlegają zmianom. A dokładnie wygląda to tak:

-Warcryer
-Bishop
-Elven Elder
-Sword Singer
-Blade Dancer
-Abyss Walker (+)
-Soul Breaker (+)
-Berserker
-Paladin / Dark Avenger

Postacie zaznaczone jako + już są zajęte (AW – ja, SB – mój brat). Jak widać party melee , myślę że dość ciekawie ustawione zarówno pod pve i pvp. W party na razie znajdują się 2 osoby znające się z reala, a będę próbował wciągnąć więcej, bo mam taką możliwość.

Kto może dołączyć?
Każdy. Nie wymagam od nikogo, żeby już wcześniej grał swoją postacią, chociaż to zawsze dodatkowa zaleta. Serwer rate jest x1, wiec nawet nowicjusz zdąży poznać swoją postać. Potrzebna jest jedynie chęć grania daną postacią, bo na takim serwerze każda zmiana / zła decyzja kosztuje sporo czasu. Oprócz tego komputer i Internet pozwalające na grę przy dużym obciążeniu (mass pvp, wczytywanie ludzi, terenu, mobów itp.), po prostu musisz wiedzieć czy jest możliwa sprawna gra, jeśli nie, to często możesz nie nadążać za resztą, co może powodować problemy, w niektórych przypadkach może kłótnie (czego wolałbym uniknąć). Kolejną sprawą jest wiek, nie jest dla mnie ważne ile gracz ma lat, byle umiał słuchać i robić to, o co jest proszony. Const. party jest jak mały klan, należy zadbać o każde ogniwo, żeby z małych, pojedynczych członków stworzyć jedno, solidne ciało. 

Krótka lista wymagań:
-chęć gry swoją postacią i czerpania z tego przyjemności, bo w końcu od tego ta gra jest.
-doświadczenie w grze daną klasą mile widziane, lecz nie wymagane.
-podstawowa wiedza z zakresu Lineage II.
-sprzęt komputerowy pozwalający na sprawną grę.
-posiadanie słuchawek, mikrofonu, programu skype.
-zaufania, realizowania planów.
-lvl aktualnie może być nawet 0, ponieważ skład dopiero powstaje.
-kultura osobista.
-aktywności we wcześniej umówionych dniach, godzinach. Jest możliwość boxowania, ale nie wszystkich i nie zawsze.

Co mogę zaoferować:
-wspólną grę, pomoc w questach, języku itp.
-poznanie grupy nowych ludzi.
-dobrą zabawę, bo o to w tym wszystkim chodzi.
 
Odstraszać może język rosyjski. Ja znam, mój brat też, oferujemy pomoc, a w party będą Polacy, więc nie powinno być z tym problemu. Do zrozumienia wystarczy właściwie poznać litery, bo sam język podobny do naszego. Questy, przedmioty i sille są dobrze opisane po angielsku na wielu stronach.

Tyle wstępu, teraz trochę o planie działania : )
Party ma być nastawione na pvp, ale level 76 trzeba wbić i ubrać się w A/S grade jak najszybciej, dlatego pvp będzie traktowane z umiarem, szczególnie jak ktoś powie, że ma dość. Sam potrafiłem stracić kilkadziesiąt % w ciągu dnia za innych i wiem, że czasem trzeba przystopować, bo inaczej zdobycie tego 1 skilla, który może dużo zmienić zajmuje masę czasu. O samych miejscach expienia / questach nie będę się tu rozpisywał. Jeszcze nie wiem, czy od razu dołączyć do jakiegoś klanu, czy dopiero po pewnym czasie, ale zamiar jest. Nie wiem też czy to będzie Polski klan, chociaż tak byłoby najlepiej i najwygodniej.

Sprzęt.
Ubieramy się wspólnie w obrębie party, dokładnie zajmował będę się tym ja. Każdy będzie trzymał swoje materiały / adene, kiedy dojdziemy do wniosku, że starczy nam na Kraft / kupno czegoś, będziemy się składać. Najpierw chciałbym ubrać wszystkich w A grade zbroje i S bronie, później sety S, w trakcie biżuteria. Kolejność przyznawania broni i setów jest już obmyślona, ale będzie podlegała dyskusjom. Party nie ma działać na zasadach komunistycznych, dlatego każda decyzja, nawet drobna będzie omawiana wśród członków. W związku z kamykami na element też mam pewien pomysł, ale nie chcę tu wszystkiego teraz opisywać. Dla osób, które dołączą będzie specjalne forum, tam będzie opisane dokładnie wszystko, co chcę zrobić, jak i dlaczego : )
To w wielkim skrócie tyle, jeszcze napiszę coś o sobie.

Leader.
Najpierw należy się przedstawić, mam na imię Paweł, 20 lat i jestem studentem informatyki stosowanej. Grałem na wielu serwerach w różnych klanach od topowych, po słabe, od pvp po pve. Miałem różnych leaderów, nie ukrywam, że wiele rzeczy zrobiłbym lepiej, a przynajmniej spróbował i właśnie teraz sam coś postanowiłem stworzyć w Lineage po raz pierwszy. Nie klan, a party. W innej grze mmorpg często pełniłem rolę leadera, często mi się to zdarzało też w życiu. Miałem już się nie bawić w leadera, ale jednak… Staram się wzbudzać zaufanie ludzi, rozwiązywać konflikty i szukać kompromisów. Będę miał 8 pomocników, więc na pewno będzie dobrze : )

Kontakt.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt w tym temacie, PM lub gg: 4360997 mail: [email protected]  Z każdym przeprowadzę krótką rozmowę, aby spróbować ocenić, czego się mogę po tej osobie spodziewać. Jednocześnie proszę osoby niezainteresowane o nie spamowanie topicu, wszystkie śmieciowate posty będę zgłaszał moderatorom. Oprócz tego, w razie potrzeby temat będzie aktualizowany z większą ilością informacji.

Na razie to tyle : )


We ride together, we die together.