Witaj
Gość

Wątek: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3  (Przeczytany 18414 razy)

  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 10, 2010, 01:49:59 pm »
Czesc kretynie.

Czy kazdy z graczy Lancera ma opoznienia po ~5s zanim zlapie target? Czy kazdy sws biega sobie agrujac randomow majac w pupie dps wlozony na healerow? Czy kazdy sws gra bez otworzonego paska d/s? Czy kazdy sws wpada z silencem w deski? Czy kazdy sws stoi ~30s bijac lolnukera, padajac i nie odpalajac UD? Czy agro sws'a ma reuse ~30s? Aha, i fajny bubble na poczatku akcji - prawie Ci wyszlo.

sry meng, ale z kazdego dobrego pt zostalbys wywalony po 2dniach gry.

a czy ja gdzies tu powiedzialem ze ma bedzie popisowa gra sws'em? 0o raczej tutaj jest pokazane jak nie nalezy grac sws'em, bish tez puszcza przynajmniej raz balance gdzie ktos z party ma limit itp
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 10, 2010, 04:55:40 pm »
widac niektorzy zyja dalej w przekonaniu, ze sws powinien latac z mieczykiem, albo miec uk i nabijac fragi  hahaha

Czesc kretynie.

bla bla bla jestem jełopem i mam małego  :oops:
Co to za koleś. Wpierdalasz się bez pukania ze swoim -_-'em do czyich spraw które cię nie powinny ani trochę obchodzić . Ba, mało tego piszesz pierdoły które również nikogo nie obchodzą. Jak dla mnie i pewnie 90% ludzi jesteś nikim, jakimś lolem co mu plują na twarz a on się cieszy że deszcz pada. Przecież jak ja czytam twoje posty to nie wiem czy mam się śmiać bo udajesz głupka czy płakać bo nie musisz udawać. Dlaczego lole z priv wchodzą tutaj i piszą jacy oni są cool i pro a my lamy i nooby ? Masz swój świat i swoje kredki a my swoje. Więc reasumując (mam nadzieje że rozumiesz te słowo, bo nie pamiętam w której klasie gim zaczynają takich używać) zacytuje  "DonQ" cool story bro i -_-'alaj na priva.
THE END  :beksa:


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 10, 2010, 05:37:47 pm »
Ten koleś to perma hero z Cadmusa   :ork_5_1: :ork_5_3:
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 10, 2010, 06:00:09 pm »
powiem więcej, on twierdzi, że na Cadamusie grają Polacy, którym wstyd się przyznać, bo są tacy pr0 nie będą tu pisać na forum i wszyscy Polacy na Lancerze to przy nich lamy. True Story
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 10, 2010, 06:08:45 pm »
powiem więcej, on twierdzi, że na Cadamusie grają Polacy, którym wstyd się przyznać, bo są tacy pr0 nie będą tu pisać na forum i wszyscy Polacy na Lancerze to przy nich lamy. True Story

yyy

Czy Ty twierdzisz ze kazda "grupa" Polakow grajacych musi pisac na polskich forach?

widac niektorzy zyja dalej w przekonaniu, ze sws powinien latac z mieczykiem, albo miec uk i nabijac fragi  hahaha

Czesc kretynie.

bla bla bla jestem jełopem i mam małego  :oops:
Co to za koleś. Wpierdalasz się bez pukania ze swoim -_-'em do czyich spraw które cię nie powinny ani trochę obchodzić . Ba, mało tego piszesz pierdoły które również nikogo nie obchodzą. Jak dla mnie i pewnie 90% ludzi jesteś nikim, jakimś lolem co mu plują na twarz a on się cieszy że deszcz pada. Przecież jak ja czytam twoje posty to nie wiem czy mam się śmiać bo udajesz głupka czy płakać bo nie musisz udawać. Dlaczego lole z priv wchodzą tutaj i piszą jacy oni są cool i pro a my lamy i nooby ? Masz swój świat i swoje kredki a my swoje. Więc reasumując (mam nadzieje że rozumiesz te słowo, bo nie pamiętam w której klasie gim zaczynają takich używać) zacytuje  "DonQ" cool story bro i -_-'alaj na priva.
THE END  :beksa:

ho ho ho
Nie potrafisz merytorycznie odniesc sie do mojego posta? A poza tym zaraz mi pewnie wmowisz, ze na Lancerze inaczej sie targetuje niz na innych serwerach i dlatego odnosze wrazenie Waszego "lame".
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 06:20:06 pm wysłana przez x3nomorph »
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 10, 2010, 06:13:57 pm »
nie twierdzę, ale jakiś dowód daj, że gra więcej niż 3-4 Polaków, bo tak to ja mogę powiedzieć też wiele różnych rzeczy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: -2

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 10, 2010, 11:52:58 pm »
powiem więcej, on twierdzi, że na Cadamusie grają Polacy, którym wstyd się przyznać, bo są tacy pr0 nie będą tu pisać na forum i wszyscy Polacy na Lancerze to przy nich lamy. True Story

yyy

Czy Ty twierdzisz ze kazda "grupa" Polakow grajacych musi pisac na polskich forach?

widac niektorzy zyja dalej w przekonaniu, ze sws powinien latac z mieczykiem, albo miec uk i nabijac fragi  hahaha

Czesc kretynie.

bla bla bla jestem jełopem i mam małego  :oops:
...

ho ho ho
Nie potrafisz merytorycznie odniesc sie do mojego posta? A poza tym zaraz mi pewnie wmowisz, ze na Lancerze inaczej sie targetuje niz na innych serwerach i dlatego odnosze wrazenie Waszego "lame".
Nie tyle co nie potrafię co nie chce . Jakakolwiek polemika z tobą będzie miała taki sam finał to jak rzucanie grochem o ścianę . A ja nie lubię , nie chce  itd  Każdy potrafi jechać po innych, ale pochwal się jaki ty to pro nie jesteś , albo idź szukać kolegów gdzie indziej


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 11, 2010, 08:51:31 am »
     filmy z privów sa najlepsze wszyscy tam ogarniaja BD grzeje hity z luku po 6k agro nie ma reuse. Owszem jakis baran wypusci frapsa w którym ma 83 lev top sprzet epiki zbugowane suby nie wspomne o skillach jakims z dupy wzietym przelicznikiem dmg z atri i zabija na BS 30 osób nie wazne czy to healer deska tank czy tez inny hvy user. Ale wazne jest to ze nikt go nie trafia bluff zawsze odwraca, UE daje 100% unikania skilli fizycznych stuna tez unika dodge ma reuse 15 sek a couter odbija 100% dmg ze 100% szansa,  majac 150 atri bije kolesi po 20k dodam ze wlasnie w wiekszosci a grade i to jest zajebiste to jest ogar ten koles "żondzi" on ma s80 a 90% populacji serwa biega w a grade i taki klan wlasnie jest pro!! tacy hero sa najlepsi! gorzej jest dopiero jak człowiek zaczyna grac w normalna gre i nagle sie okazuje ze to nie tak wszystko inaczej wyglada. Prywatny serwer zawsze nim pozostanie nie mowie ze tam nie ma dobrych graczy bo ma, ale loli tez tam nie brakuje. Kiedys smiali sie ze sa lol wojny teraz jak sie bija z top klanami niekoniecznie top pt to nadal jest zle... i juz tak pozostanie.


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 11, 2010, 11:29:56 am »
Tu się muszę z Toba zgodzić, przez bugi na privach zatraca się pojecie miedzy "ogarnięciem skilla" a "bugiem skilla", a potem się nagle okazuje ze wszyscy są świetni na pvp prócz osób grających na oficjalnych serwerach...


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 11, 2010, 11:36:01 am »
a ja pamietam jak gralem na takim jednym privie i mialem ponad 20k hp i ponad 2k mdefa na moim tanku i jak jeden taki mag mnie sciagnal na 2 hity (i to nie byla banka) to nie  starczylo mi zaparacia zeby zalogowac sie ponownie  :(


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 11, 2010, 02:01:59 pm »
a ja pamietam jak gralem na takim jednym privie i mialem ponad 20k hp i ponad 2k mdefa na moim tanku i jak jeden taki mag mnie sciagnal na 2 hity (i to nie byla banka) to nie  starczylo mi zaparacia zeby zalogowac sie ponownie  :(
Przebijam, miałem draco seta i draco bowa +1000 do tego epici, sam ubiłem valakasa  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 11, 2010, 03:37:17 pm »
rozne dziwactwa mozna znalesc, innna sprawa ze servery typu rpg, gracia-final i pare innych gdzie ejst gf pts dzialaja bardzo dobrze i skille dzialaja tak jak swego czasu u was na ruoffie (no ale ofc ruoff> all, bo wszedzie indziej uzywaja auto targetow, tutaj sie trzeba nameczyc (sup jango))


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 11, 2010, 03:57:34 pm »
Udowodnij ze to sa pliki pts. Bo moge sie zalozyc ze nawet JESLI sa to pliki pts, to GMi przy tym troche grzebali i pare rzeczy poprzestawiali.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 11, 2010, 04:06:15 pm »
grzebali, rzeczy typu ofline shop sa przydatne (o reszcie reszty nie wiem bo nie gram w l2)


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 11, 2010, 04:08:03 pm »
grzebali, rzeczy typu ofline shop sa przydatne (o reszcie reszty nie wiem bo nie gram w l2)

Offline shop na PTS'ach? Where?
Nie, GM'owie nic nie grzebali bo nie sa w stanie cokolwiek w tych plikach zmienic - brak wiedzy.
new future.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: "Masakra w GC" - Amber party movie vol 3
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 11, 2010, 04:49:10 pm »
wydawalo mi sie ze na ktoryms z tych ruskich byl (nie na rpg). ale moze z asteriosem pomylilem


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010