Witaj
Gość

Wątek: Amber party rekrutuje  (Przeczytany 7635 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Amber party rekrutuje
« dnia: Maj 08, 2011, 04:58:50 pm »
Aktywnie grające polskie const (84-85 lvle) w klanie Assassins
1) TotalnyBezsens (aka Erni) Pal 85
2) Damoon (aka Rolans) Tyrek 85
3) Ariall (aka Rapid) AW 84
4) Avvaken (aka GreenGos) AW 82
5) InsektorPL - tyrek 85
6) Zosiek (Aka Fossil) BD 84
7) Spilner (aka Dyma) SWS 84
8) Shogal WC 84
9) BlueEyedFriend (aka Kajo)EE 84+
10) AlarionAxom (aka ja ; p) Cardi 85   PL


 rekrutuje:

Poki co komplecik ^^


Co oferujemy?
1) Dużo PvP z ludźmi, którzy znają się na tym i nie stronią od PvP, nawet mimo gorszego położenia (sprzęt, lvl itd.) w jednym z topowych klanów
2) Aktywne siege i TW, nie polegające na leżenie i farmieniu fame, tudzież przebijaniu badges w fortecy
3) Liczny dostęp do toonów jak np. dodatkowy CoV, Spoil 79 do LoA, PP +80 (docelowo niedługo 83 z counter critical), WL do koksania subek i zarabiania z kamyków w FoG itd.
4) Aktywne CC na Freye (my + 1 nuker party) oraz Frintę (my + te nuki + Party Maditha) 2 w tygodniu
5) system constowy ubierania osób (tyczy się zarówno raidów, spoilowania noble stonów w LoA i wszystkiego innego, poza tym co robimy poza godzinami constowymi)
6) Możliwość odkupienia postaci na swoją własność po umówionym czasie gry (np. kilku tygodniach) za adene lub PLN
7) rozpoznawalność na serwerze, szczególnie w gronie Polaczkowych hater'erów ; p
8) oczywiście pomoc w rozeznaniu się po serwerze, który na samym początku może się osobom przyzwyczajonym do w pełni angielskiego kilenta, wydawać niedostępny.


Czego wymagamy od kandydata?

1) Gry codziennie od 19-20 do 23:00 czasem ciutek dłużej, z wyłączeniem ew. piątków oraz nie siegowych weekendów (zawsze ustalamy to 1-3 dni wcześniej, czy ktoś ma w planach wyskoczyć na piwo itd.). Dodatkowo taka osoba mimo pomocy jaką od nas otrzyma na starcie, musi mieć świadomość, że może mieć do nadrobienia ew. LvL + włożyć trochę swojego zaangażowania w zarobek (bo nikt nie da nikomu po kilku dniach gry top s84 sprzętu)

2) Zakupu PA (na ew driverze BD/SWS-a lub AW max po 1-2 dniu, kiedy ktoś zobaczy jak mu wszystko działa, jak sięgra na serwie itd.). Brak PA u jednej osoby obniża drop rate całemu party, również na raidach.

3) Ogaru ogaru i jeszcze raz ogaru. EE oprócz buffowania i rechargowania, musi wiedzieć kiedy staje się off healerem, zarzucać debuffy i aktywnie razem ze mną mana burnować przeciwników. To nie jest łatwy support i wskazane jednak doświadczenie w tej profesji.

4) Niski poziom Emo, brak dziecinnych zachowań z gimnazjum, nawet gdy coś się nie udaje, to lecimy dalej bez zbędnego QQ, a po przegranym PvP piszemy GF i tyle. Istotne jest też poważne podejście do party. Jeżeli umawiamy się dzień wcześniej, że party zaczynamy od 19:00, to nie w porządku wobec reszty osób jest pisanie 5 min przed, że ktoś się jakoś mocno spóźni, albo w ogóle nei pojawi. Losowe wypadki się zdarzają, ale zawsze można o tym poinformować wcześniej.

5) Możliwość korzystania z TS3 i (nie lub) VT3 od samego początku gry tutaj oraz sprawny mic. Jeżeli ktoś ma niesprawny mic to może sobie za 10 zł kupić, to nei jest kłopot. ; ) 


Ewentualne pytania/zgłoszenia PM na forum do mnie, lub gg 6895272


Słówko do mojego grona "Fanboyów":
W bardzo złym tonie jest komuś wpierdzielać się w topic rekrutacyjny, więc jeżeli ktoś chce kontynuować swój flame, to zapraszam do topicu "Screeny, PvP, flame Lancer"). Nie wykorzystuję nigdy swojej pozycji moda do załatwiania spraw z innymi osobami, ale z tego topicu kasuję posty o tematyce rzucania mięchem i bezsensownego flame'u bez wtórnego ostrzeżenia. Życzę wszystkim miłego dnia : )
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 03:47:11 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2011, 11:55:18 am »
Boże..ten to sie zawsze musi rozpisac :P

hm..Nie chcecie GH84 ?:> ^^ <joke>

free bump & GL :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2011, 01:41:47 pm »
Nie wykorzystuję nigdy swojej pozycji moda do załatwiania spraw z innymi osobami, ale z tego topicu kasuję posty o tematyce rzucania mięchem i bezsensownego flame'u bez wtórnego ostrzeżenia.
wiec mam nadzieje ze jako moderator bedziesz tez w ten sam sposob czyscil tez topiki rekrutacyjne innych konstow
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2011, 03:48:02 pm »
Boże..ten to sie zawsze musi rozpisac :P

hm..Nie chcecie GH84 ?:> ^^ <joke>

free bump & GL :P
Jesteśmy zbyt zajebiści dla nich ;p

Nie wykorzystuję nigdy swojej pozycji moda do załatwiania spraw z innymi osobami, ale z tego topicu kasuję posty o tematyce rzucania mięchem i bezsensownego flame'u bez wtórnego ostrzeżenia.
wiec mam nadzieje ze jako moderator bedziesz tez w ten sam sposob czyscil tez topiki rekrutacyjne innych konstow
Wiesz, masz opcje "Zgłoś do moderatora" przy każdym poście..

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2011, 10:53:42 pm »
Update 1 posta (to na zielono)


Nie wykorzystuję nigdy swojej pozycji moda do załatwiania spraw z innymi osobami, ale z tego topicu kasuję posty o tematyce rzucania mięchem i bezsensownego flame'u bez wtórnego ostrzeżenia.
wiec mam nadzieje ze jako moderator bedziesz tez w ten sam sposob czyscil tez topiki rekrutacyjne innych konstow

Jeżeli poproszą, lub zgłoszą to zrobię to, chyba logiczne, tak? Generalnie nei przypominam sobie, żebym komuś odmówił takiej prośby (nawet gdy to hater)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2011, 01:05:52 am »
He he przeczytałem podanie i myślę to chyba party jakiego szukam he he , tylko jest jeden mały problem nie widzę tam że szukasz TH he he wszystkich daggerow ale th tam niewidze :P , ale powiem ci Alarion , że pisać porty to ty umiesz he he :)   zaczynamy spam ? He he


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2011, 04:50:47 am »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2011, 09:07:03 am »
Na wstępie pozwoliłem sobie z tego cytytu wyciąć coś, co Ari bardzo wyraźnie podkreślił ; p

przeczytałem podanie i myślę to chyba party jakiego szukam , tylko jest jeden mały problem nie widzę tam że szukasz TH. Wszystkich daggerow ale th tam niewidze :P

Generalnie wczoraj rozmawialiśmy o tym wszystkim i doszliśmy do wniosku, że TH jest obecnie najsłabszym daggerem. Sam poniekąd to przyznałeś, że AW,PW mają mocniejsze pie**, ale wziąłeś TH, bo fajniej wygląda ; p Dlatego TH wykreśliliśmy jednak z listy :<


, ale powiem ci Alarion , że pisać porty to ty umiesz  :)   zaczynamy spam ?

Póki na temat i bez toczenia piany nie krępuj się. Jak uznam, że spam za duży, to wytnę posty do innego topicu : ) 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2011, 10:55:13 am »
Nie jest znowu taki słaby chociaż na tle innych daggerów to na przestrzeni czasu został trochę...w miejscu, ale przecież macie AW to Agreesive może wejść na niego, chyba że tego TH już ma wyfarmionego to tym bardziej opłaca się brać :P A i kiedyś wyglądał najlepiej TH female, teraz najlepiej wygląda GH male z czapką zakena :P

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 10, 2011, 03:14:44 pm »
Najlepiej wygląda PW w niebieskiej czapce z czerwona gwiazdka lub czapka SS. Ale wracając do TH... jest najlepszy do 79. 
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 03:17:09 pm wysłana przez Itherus »


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2011, 05:02:11 pm »
Bardzo polecam party miło się gra, bez napinki bez kłopotów i parcia na eq ludzie ogarnięci którzy wiedząc co robić swoimi klasami co nie raz pokazali grajac vs hero pt i jadać ich miło sie wspomina :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 10, 2011, 06:49:13 pm »
Dzis po konsultacji z 1 osoba bedziemy wiedziec czy chcemy w tym configu SE czy DD, ale poki co temat otwarty i caly czas szukamy tez drivera na SWS-a lub BD (Fossil jest w stanie wskoczyc na SWS-a, jezeli ktos bardziej lubi BD) tudziez kandytata, ktory taka postac posiada na przyzwoitym lvlu.


Bardzo polecam party miło się gra, bez napinki bez kłopotów i parcia na eq ludzie ogarnięci którzy wiedząc co robić swoimi klasami co nie raz pokazali grajac vs hero pt i jadać ich miło sie wspomina :)

Pewnie kilka osob juz sie glowil ile musialem ci zaplacic, zebys takie cos na forum napisal ; p

BTW skompresuj prosze jakos te kilka filmikow co masz i przeslij je i co do pytania masz odpowiedz na PM
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 10, 2011, 11:13:00 pm »
akurat opinia PuFFa to żadna rekomendacja - sądzę po poziomie jego postów na temat poszczególnych klas...
z tego co widziałem jedynie na desce się kolo zna, przy reszcie bładzi po omacku ;)

@Agreesive, hmmmmmm ;)

@Alarion, Agreesive ogarnia daggerów, więc mielibyście pożytek
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 10, 2011, 11:23:30 pm »

@Agreesive, hmmmmmm ;)

@Alarion, Agreesive ogarnia daggerów, więc mielibyście pożytek

Nie kwestionuję jego skilla, bo nie było okazji za dużo pograć, natomiast największym kłopotem byłby fakt, że z racji pracy jaką posiada mógłby grać jedynie co drugi wieczór. W przypadku party nastawionego codziennie (poza weekenadami niesiegowymi i ew piątkiem) to jednak dosyć kłopotliwe...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 11, 2011, 03:22:10 pm »

@Agreesive, hmmmmmm ;)

@Alarion, Agreesive ogarnia daggerów, więc mielibyście pożytek

Nie kwestionuję jego skilla, bo nie było okazji za dużo pograć, natomiast największym kłopotem byłby fakt, że z racji pracy jaką posiada mógłby grać jedynie co drugi wieczór. W przypadku party nastawionego codziennie (poza weekenadami niesiegowymi i ew piątkiem) to jednak dosyć kłopotliwe...
:) mam 60kk na start coś swojego może zacznę :P


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2011, 09:36:58 pm »
Arimas to jeszcze tego nie zrobiłeś He he powiem tak przyznaje TH jest najsłabszym z dagerow ale dużo liczy się kto jak gra najlepszy nie jestem ale jak to mówili najlepsi kumple na dexie że używam tylko dasha he he ogólnie to jestem farmerem bo bez farmy nic nie osiągnę i jak ktoś mówi mi że wbije 85 i nie będę umiał pvp to się myli bo już trochę gram w tą grę i myślę że dam sobie radę a napewno będzie to lepiej wyglądało niż bicie się na low lvl i bez dobrego sprzętu w sumie czas pokaże :)   


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2011, 12:30:43 am »
th ma tą przewagę ,że najciężej go zabić bo najwięcej wytrzyma przyjmowanego damage'u.
TehLover EE 80 / TH 77; Teon: RedSky [BANNED]
Ardhin SD 83 / Saggi 77 / Destro 75; Teon: SilentHorrors [RETIRED]
NoBuffsForU EE 85 / SWS 77 / Tank 4x; Naia: GreenFire [BANNED]
TehLover Yul Saggi / Sigel Shillien Templar; Core EU: BlackAngels [RETIRED]


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 12, 2011, 12:30:48 am »
Arimas to jeszcze tego nie zrobiłeś He he powiem tak przyznaje TH jest najsłabszym z dagerow ale dużo liczy się kto jak gra najlepszy nie jestem ale jak to mówili najlepsi kumple na dexie że używam tylko dasha he he ogólnie to jestem farmerem bo bez farmy nic nie osiągnę i jak ktoś mówi mi że wbije 85 i nie będę umiał pvp to się myli bo już trochę gram w tą grę i myślę że dam sobie radę a napewno będzie to lepiej wyglądało niż bicie się na low lvl i bez dobrego sprzętu w sumie czas pokaże :)   

hehe zajebisty jestes hehe.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 12, 2011, 01:46:40 am »
btw haterów mi nie brakuje :) ale mi to nie przeszkadza kwestia przyzwyczajenia


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 12, 2011, 02:17:41 am »
th ma tą przewagę ,że najciężej go zabić bo najwięcej wytrzyma przyjmowanego damage'u.
AW prędzej ściśnie kogoś na jednego blowa niż TH a to się liczy

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 12, 2011, 02:45:38 am »
Powiem tak , że masz rację . Pamiętam jeszcze , jak grałem GH i naprzyklad ściągałem czasami  tyrka albo TH na backstaba :). Nie wycofuje tego że TH to najsłabszy z dagerow , ale jak każdy ma swoje plusy jak ktoś będzie potrafił wykorzystać to , że ciężko go z targetować , to napewno trochę namiesza na pvp   


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 12, 2011, 09:04:01 am »
tyrka na 1 backstaba:D chyba bez bufa byl tyrek albo miales skila +50 ;p
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 12, 2011, 09:30:09 am »
Albo tyrek 60 :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 12, 2011, 09:58:50 am »
tyrka na full buff to mozesz jedynie poczesac nozykiem po dup1e...   th ciezko stargetowac to fakt ale tak mniej wiecej do 80 lev potem o ile nie masz na sobie frintezzy jest takim samym targetem jak kazdy inny dagger. Inaczej sprawa wyglada na mass pvp bo tam gubienie targetów juz nieco bardziej irytuje, hp ma wiecej ale jaka to robi różnice? w mass pvp żadną.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Amber party rekrutuje
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 12, 2011, 06:05:35 pm »
to nie temat o Dexie ;) posty usunięte