Witaj
Gość

Wątek: nuker party  (Przeczytany 1470 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

nuker party
« dnia: Czerwiec 14, 2011, 11:21:57 am »
witam czy jest jakeis nuker party ktore poszukuje spsa badz czy byli by ludzie chetni zrobie takowe party bardziej interesuja mnie powazniejsze osoby ktore po 3 dniach nie quitna


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: nuker party
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2011, 12:58:00 pm »
piszesz o powaznych osobach , a sam nie mogles sprawdzic jednego topicu pod swoim...
Wowi - Destroyer 83 - Lancer - Outcasters


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: nuker party
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2011, 01:03:42 pm »
piszesz o powaznych osobach , a sam nie mogles sprawdzic jednego topicu pod swoim...



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: nuker party
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2011, 01:07:10 pm »
z tego co mi wiadomo to party nizej   ma 9 osob i 4 nuker gralby  poza party w CC i nawet na instancje nie pojde  znimi wiec co to za gra ??  :o :o


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: nuker party
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2011, 02:28:58 pm »
często ten 10. w miarę upływu czasu staje się pełnoprawnym członkiem consta.. ludzie nad wyraz często się wykruszają, zwłaszcza w przypadku nukerów, których exp jest nudny jak flame'owanie Alariona QQ
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: nuker party
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2011, 03:25:20 pm »
z tego co mi wiadomo to party nizej   ma 9 osob i 4 nuker gralby  poza party w CC i nawet na instancje nie pojde  znimi wiec co to za gra ??  :o :o

Placzkowania nie potrzebuje, poza tym czasami jest tak ze jakis nuker sie spoznia ma byc 20;00, jest 20;20 w takiej sytuacji Ty idziesz w PT on w CC - nic mnie nie interesuje kto gra ze mna dluzej.(W zasadzie ma to na celu wymuszenie aktywnosci ;) )

Jednakze farma bedzie wygladala prawdopodobnie tak OL+EE+Nuk   2nd pt    /reszta.

często ten 10. w miarę upływu czasu staje się pełnoprawnym członkiem consta.. ludzie nad wyraz często się wykruszają, zwłaszcza w przypadku nukerów, których exp jest nudny jak flame'owanie Alariona QQ



Masz racje, jak ktos przestanie sie logowac na czas, marudzic to moze byc jedynym olem na serwerze i tak go wyrzuce, wiec takie prawdopodobienstwo jest duze.


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2011, 03:27:10 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: nuker party
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2011, 05:45:57 pm »
ja tu pisze w imieniu znajomego bo chcial zagrac na ru offie ale tytlko i wylacznie spsem no tak niekiedy tak jest ze 10 osoba sie staje pelnoprawnym czlonkiem consta ale nie zawsze. lepsze jest pewne miejsce jako jeden z 9 osob niz jako 1 z 10 proste i logiczne no nie wiem jak mu bedzie pasowac to bedzie gral on bedzie dzis wieczorem to sie do Ciebie odezwie, Hell