Witaj
Gość

Wątek: Amber pt LF 9 vs 9  (Przeczytany 23675 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:24:15 pm »
Ta to byly czasy czarny ranger, PL set -9con, draco z focusem, AQ, Baium i tanki na kryta  :beksa:
Podobno z Arby teraz da się coś takiego zrobić tylko, że sama jest na hita :D
obudz sie i nie wierz w mikolaja
Czego nie zrozumiałeś w słowie "Podobno"

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:54:58 pm »
Alarion,
zastanawiam się kiedy przestaniesz pisać w każdym topicu te same treści o tym jak L2 jest świetne,

A o czym to forum?
jak Lancer jest świetny,

Deep, przesadzasz. Ale też mam prawo do takiej opinii, skoro ostatnio na mass eventach (valdek, antek, baium, siege, tw) dzieje się 5 x tyle co działo się kiedyś. Są 3 side'y i każdy potrafi pokazać do czego jest zdolny. Jest dużo mass pvp, więc mim osezonu ogórkowe jest fajnie.
jak Twoje pt jest świetne

Nic takiego nei pisałem. Wskaż choć 1 cytat.


i jak bardzo sam jesteś świetny...

WTF? Przecież każdy jeździ po mnie, że jestem chujowym bishem i nieogarniam, więc nie wiem do czego pijesz Deep...

wyjedziesz kiedyś na urlop czy też zamierzasz przez cały okres wakacyjny spamować po 20 postów dziennie? :>

Sprawdz dobrze, wiele dni nei pisałem w ogóle. Grunt to uogólniać, no nie?

..... nikomu nie chce się już tego czytać ......

To nei czytaj? Proste rozwiązanie! : )


@ Arimas

Da się. Ostatnio party Zooky'iego nas tak zjadło. Naładowali 2 arby, jeden lethal poszedł we mnie, drugi w damoona i focus DPS-u na drugiego bisha. Nie ukrywam, byłem pod wrażeniem i musimy to powtórzyć ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:02:42 pm »
Miałeś się go tego nie przyznawać Alarion, rozdrapałeś stare rany :beksa: :beksa: :beksa: :noob: :noob:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:05:46 pm »
Miałeś się go tego nie przyznawać Alarion, rozdrapałeś stare rany :beksa: :beksa: :beksa: :noob: :noob:
Ale o so hosi?  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:08:02 pm »
No, że zabiła nas arba na hita((


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:17:39 pm »
No, że zabiła nas arba na hita((
Ale tym deadly roulette czy jakoś tak co można użyć jak ma się 10% hp? czy była ubrana w PL set itp w celu maksymalizacji P.atk

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:23:37 pm »
Ruletka, tylko x2, i potem masówki poszły i ciężko było:D i to wystarczyło, nie musieli się bawić w PL


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:09:34 am »
arba od zawsze robila kosmiczny dmg w poprzedniej kronice bylo jeszcze mocniej ze wzgledu na real target. Na oli nie raz oberwałem za 8k do tego fear i ten lethal który zawsze wchodzi w nieodpowiednim momencie :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:13:41 am »
dodatkowo 2 x party magic UD na +15 time też jest fajną kontrą na nasz config.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:18:31 am »
co burny i debuffy nie siadaja? :)  stale 2 min ud na magie z dosc  szybkim reuse. Ogolnie stary config, party kinga miało wlasnie taki zestaw. 2x arba,he,sr

             


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:53:29 am »
block shiled/ww ściągnie ci buffa, ale z dużym prawdopodobieństwem nie wejdzie efekt debuffa. Zalezy jeszcze od epiców itd.

Mana burn jest po prostu słabszy, bo skok m defa jest bardzo wyraźny. O ile archerów mana burn by wchodził, to wypalanie ich z many (poza ew. rzucenie im magical backfire'a) jest mało opłacalne. Dużo biegania za nimi, a z regularów na real targecie i tak potrafią grzmotnąć zdrowo. To nei to samo, co wypalić glada/noża.  Z kolei skok m defa na bishu/ee jest niesamowity, bo sam widzę jak to wygląda, gdy mam ikonę i party UD na sobie ; p

Party jednak jest podatne na fear, bo ten debuff siada jak powalony. Touch of life + ikona (obydwa dają resist na debuffy) + wysoki m def, a i tak jakiś 5-6 fear we mnei wejdzie. Magic party UD dałoby podobny efekt na spam fear'a czyli nie tak duży, jak można by się było spodziewać.

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 25, 2011, 02:13:18 pm »
imho fear jest poprostu op w tej chwili podobnie jak to bylo w przypadku para od kradzieja w poprzedniej kronice. Ale to wcale nie znaczy ze nie da sie wygrac. O tyle o ile jaranie many jak sam powiedziales oplaca sie jesli chodzi o close range dd w przypadku luków jest troche gorzej szczegolnie ze block ww/mana/backfire nie daje takiej przewagi. Nie musi biegac za targetem a do strzelania nie potrzebuje juz many.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 25, 2011, 02:39:45 pm »
Dlatego walcząc z takim party kluczem jest wybicie z many EE, discerów / bisha (w takiej kolejności). Magical backfire włożyć można każdemu. Trzeba liczyć, że brak many na supporcie osłabi siłę całego party enemy.

Nie zmienai faktu, że to dużo bardziej wymagająca walka, niż z jakimkolwiek melee party, które ma tylko 1 bisha i ee.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 25, 2011, 02:44:24 pm »
Załóżcie sobie osobny topic do papierowego ( forumowego? ) rpg ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 25, 2011, 02:55:02 pm »
ale to o czym mówię, to nawet nei do końca teoria, bo przerabialiśmy i jedno i drugie. Mówię tylko moje obserwacje.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 25, 2011, 03:10:20 pm »
ale nakurwiam staby assasinem w aionie!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 25, 2011, 03:24:34 pm »
Stark, wyczyściłem ten topic, bo Acidowi nie podoba się spam. Nie spamuj, albo ugadaj z Acidem, czy możesz spamować dalej, bo nie chce mi się kolejny raz czyścić tego topica.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker