Witaj
Gość

Wątek: RU - > EU  (Przeczytany 23946 razy)

  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Odp: bug summonera
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 04, 2011, 07:48:09 pm »
Także Mast, z twojej strony to wygląda jak usprawiedliwianie na siłę tego na czym grasz,(...)
To wy się jaracie GoDem, jak dziecko nową pobugowaną wersją łindołsa.
(...) Ja mogę dodać do siebie, że bugnienty jest kubik (wcale nie działa), tp przestaje działać po ubiciu 1 summona, na oly nadal są sytuacje, że summony się nie pojawiają, 2/3 profowe summony nie mają skillów w okienku XD
Kolejny bug na LIVE serwerze.. lol ... Normalnie bugi jak na jakimś l2jocie.... a to przecież oficjal...
Co jeszcze?
@Razparuk, jakoś nie czaję paraleli do bajki, co to ją przytoczyłeś.
@Alarion
I nie mam zamiaru ciągnąć dyskusji NCSoft/Innova. Powiem tylko, że według mnie odpływ ludzi z NCSoftu jest bezpośrednio spowodowany otworzeniem (prawie) darmowych serwerów przez Innovę. Bardzo duże community na NCSofcie stanowili gracze z Rosji. I tyle.
A co do zamknięcia serwerów L2 NCSoftu, to tylko przypomnę, że serwery Lineage _jeden_ wciąż stoją i mają się całkiem dobrze.
I o ile mnie pamięć nie myli to gracze retaila dawno postulowali, żeby zrobić jeden porządny serwer, zamiast otwierać kolejny (Franz). Ale to było tak dawno, że niektórzy już tego nie pamiętają.

@Delios
Osobiście wali Cię to że grasz na serwerze z botami i cheaterami,
Byli, są i będą na KAŻDYM serwie. Kwestia skali. I wierz dalej w garbate aniołki, że Twoi wrogowie nic nie używają. Pamiętasz którąś wersje jakiegoś programu (bot/ranger - nie wiem, nie używam) działającą na serwerach oficjalnych Z WYJĄTKIEM bodajże Gustina, bo autor grał na nim i tam mieli go tylko członkowie jego klanu? Więc wierz sobie dalej, że na RUOffie nie ma żadnych botów i cheaterów lol...
Co do supportu - przez 6 lat grania potrzebowałem go 2 razy i za każdym razem zadziałali. Więc nie mam zastrzeżeń.
Wprowadzeni contentu na czas - jak pisałem - wolę przetestowaną wersję z jak najmniejsza liczbą bugów, niż wciskanie nowości na siłę i testowanie "w locie". Tak samo jak w Windą. I każdym innym programem.
Cytuj
Grałem tam i za żadne skarby bym tam nie wrócił.
nikt Ci nie każe i nikt Cię nie zmusza. Free will....

Cytuj
Dla mnie na siłe wygląda to że chcesz udobruchać siebie że nie macie jeszcze GoDa...
Rozumiesz stwierdzenie - nie dbam jaka kronika jest na serwie na którym gram? Bo jak na razie widzę, że to właśnie gracze RUOffa podniecają się GODem jak dziewica nowym wibratorem.

Co do Naii - powiedziałem - nie gram tam i tamtejsze sprawy interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Jedyna satysfakcja, że Nova znów wtopiła kolejne realne dolary na transfer postaci tylko po to, żeby znaleźć się na martwym serwie :D

Ech też wyszła ściana tekstu.

Fcuk war priv<->retail!!!  Flame on RUtaill<->Retail!!

Pozdrawiam

Dla tych co sie podmiecaja 2 bugiem na ru offie - to nie jest bug, niestety solar nie ogarnia swojej postaci i nie wie ze transfer pain dziala na 1 summona ( pierwszego ktorego przyzwie ) :P

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 04, 2011, 11:21:34 pm »
Dunno jak anakim może zadawać większy dmg mając mniej inta i skill powera niż 4profny nuker....

http://danieldefo.ru/storage/images/2011/11/04/full/b62e6e956fd0.jpg
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com