Witaj
Gość

Ankieta

Jaki według was jest najlepszy MMORGP

Lineage 2 :)
World of Worldcraft
Guild Wars
Knight online
Dungeon Runners
Tibia :(
Silkroad
Eve

Wątek: Nalepszy MMORG  (Przeczytany 12228 razy)

  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 12, 2007, 03:49:10 pm »
A to Oficjalne Polskie Forum o L2 to takie według Ciebie "z dupy raka" ?  :shock:

Bronie bo grałem w Tibię i wiem jacy ludzie w nią grają ..
A Ty kompletnie nic o tej grze nie wiesz a wyzywasz równo, właśnie takich ludzi nie cierpię,
Bluzgają, wyzywają ale pojęcia bladego nie mają na ten temat ...

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2007, 03:50:59 pm wysłana przez Jarllax »


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 12, 2007, 03:56:58 pm »
Oj nie mów moi znajomi w to kiedyś grali na sam widok tej grafiki na hefty mi się zbiera.. i nie wiem czemu każdy napotkany koleś blokował drogę przy expieniu a każdy polak jakiego widziałem pisał orty albo wyzywał.. stoi sobie pod ściana i wyzywa.. debile + grafika + opowieści + to co słyszałem i nie mów mi ,że to jest wyssane = taa forever najlepsza gra..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 12, 2007, 03:58:29 pm »
Yea wróciłem z roboty i cały dzień wolny ^^ nie ma jak mieć na 6.... hmm no wiesz nie grałem i nie zamierzam.. ale tak wczoraj z ciekawości wszedłem na 2 rzekomo najpopularniejsze fora o tibi.. i muszę powiedzieć ,że ci bardziej kompetentni ludzie stamtąd nie grają już w to dawno a na forum są z przywiązania.. i teraz zobacz tematy na tamtym jakimś forum i na naszym o wieku... zaraz zaczniesz pisać ,że każdy tu kłamie itp. itp..  tu ludzie mają 18, 17i więcej..  gdzie tam 13,14,15 wiec? po za tym oceniam grę po wyglądzie a ona nie jest za dobra.. mówiłeś ,że grałeś w tamto długo i prawdopodobnie jesteś  uzależniony i będziesz tego bronił chodź by nie wiem co.. mało mnie to obchodzi szczerze powiem napisałem co myślałem i tyle.. a no i oglądając fora.. co hmm 10 temat zakładają ludzie z 1 postem z linkiem do wirusa, trojana czy innego -_-'ostwa... albo tematy bez sensu ale takie -_-'.. zacytuje "hymn orca" i dziecko zaczyna co bądź pisać a następne 20 postów to "idź się lecz " po czym nastpne 10 to nie spamuj.. mądre no i nie licząc tego ,że tam w co 2 poście jest "morze" "muj" itp itp.. i nie mów mi ,że średnia wieku jest podobna.. albo ,że to klasyka i jest super.. chcesz w to grać graj nie  bronie ci dziecko.. to jest nawet gorsze niż botowanie w l2 zostawianie kompa na kilkanaście dni ,żeby mieć inna cyferkę pikselowa... jeśli by tą grę zlikwidowali to założe się ,że pół ludzi by się zabiła a drugie pół waliła w co by miała pod ręka.. nawet lepiej ,że jest taka gra.. mniej dzieci upośledzonych grających w to chodzi po mieście.. a i jeszcze jedno ... fajne tam są tematy "jak zerwać z tibią" itp itp.. każdy mówi ,że go to nie dotyczy haha.. czemu nie ma u nas jak zerwać z l2? bo nie ma takiej potrzeby ludzie są normalni np jak ja nie włączałem gry przez hmm 4 dni..

Ludzie nie ściągajcie tego to keeyloger... wiem bo ścigałem do mojej postaci 167 lvl i ten koleś mnie shackował111!!1

A to napisał w temacie o bocie do Tibii

Elfares jesteś parszywym kłamcą i tyle
, i nie wróciłeś z roboty tylko raczej ze szkoły  :x

A tu twój podpis:
http://piczolandia.miniville.fr/

Totalny kłamca, nie dość że kłamał w tym co podkreśliłem na czerwono to jeszcze wrócił z "roboty"  :o
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2007, 04:05:59 pm wysłana przez Jarllax »


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:05:57 pm »
Kilka rzeczy... po 1 fajna reklama no nie ^^ haha .. po 2 mam się zabić ponieważ jakieś dziecko na jakimś forum mówi ,że nie mam tyle lat co mam ? śmieszny jesteś... mówię co wiem.. fajna wymiana zdań nie powiem.. ale już mi się nie chce graj sobie w co chcesz nie bronie ci kary nie dostaniesz ode mnie ^^
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:08:02 pm »
Kilka rzeczy... po 1 fajna reklama no nie ^^ haha .. po 2 mam się zabić ponieważ jakieś dziecko na jakimś forum mówi ,że nie mam tyle lat co mam ? śmieszny jesteś... mówię co wiem.. fajna wymiana zdań nie powiem.. ale już mi się nie chce graj sobie w co chcesz nie bronie ci kary nie dostaniesz ode mnie ^^

ehh, więcej poszanowania dla starszych ...
Wszystkie twoje posty mówią o tobie, i o tym że raczej "dorosły" to ty nie jesteś  :shock:


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:09:48 pm »
NO nie chyba się załamie... dla starych ? nie no nic ładne kolory ^^
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:09:56 pm »
ja tam do Tibii nic nie mam, nigdy nie grałem, ale wiem, że jest to stara głupia i prymitywna gra. Niemniej jednak mam kumpla który gra w Tibie i musze stwierdzic, że jest prawie normalny. Aż tak bardzo nie odbiera od 'zupełnie normalny'

btw. zapraszam tutaj: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tibia

co do dvp:
nie wiem ile z tym prawdy i mówiąc szczerze wisi mi to, koleś był pojebany i tyle (co jak co ale mając na retailu 3 suby na 3cim transferze każda trzeba miec nasrane we łbie), ale czytałem komentarze i relacje, które go broniły.
1. koleś był pod wpływem alkoholu. Każdy z nas inaczej reaguje na alkohol, większośc jest szczęśliwa i pewna siebie, niemniej jednak niektórzy łapią doline, mają myśli samobójcze a jeszcze inni są agresywni. Nie chce go bronic bo jak napisałem wcześniej koleś miał najebane we łbie, ale nie jest nic pewnego, że zabił go bo coś się wydarzyło w grze. Może ten koleś co nie przeżył zrobił coś głupiego - nie wiem, krzywo na niego spojrzał, może puścił bąka i nie chciał się przyznac, ze to on. Nieważne. (grali w jednej kafejce internetowej)

2. to nie było zabójstwo z premedytacja: on go RACZEJ (choc pewności nie mam) nie chciał zabic. Z relacji wynika, że po prostu dał mu w ryj a tamten się zatoczył i walnął łbem w chodnik/ krawężnik.

3. idąc dalej takim samym tokiem rozumowania jak w pkt 1. może oni nie tylko się znali z widzenia (z sesji w kafejce), ale może nawet kiedyś byli bliskimi znajomymi. Może byli kumplami, tamten mu zabrał dupe i już nie są kumplami.

Nie da się ukryc, jest to zabójstwo o podłożu L2 (choc możliwe, że WCALE nie ma związku z L2, sam fakt, że dvp był jedną z najlepszych osób na serwie dało takie a nie inne wyobrażenie) ale przypadków z Tibią jest znacznie więcej.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:17:01 pm »
ja tam do Tibii nic nie mam, nigdy nie grałem, ale wiem, że jest to stara głupia i prymitywna gra. Niemniej jednak mam kumpla który gra w Tibie i musze stwierdzic, że jest prawie normalny. Aż tak bardzo nie odbiera od 'zupełnie normalny'   


No i o to mi właściwie chodziło tak w skrócie.. prawie to samo co u mnie ale wiesz prawie robi wielka różnicę..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:35:22 pm »
ja tam do Tibii nic nie mam, nigdy nie grałem, ale wiem, że jest to stara głupia i prymitywna gra. Niemniej jednak mam kumpla który gra w Tibie i musze stwierdzic, że jest prawie normalny. Aż tak bardzo nie odbiera od 'zupełnie normalny'   


No i o to mi właściwie chodziło tak w skrócie.. prawie to samo co u mnie ale wiesz prawie robi wielka różnicę..

Widzisz kolega Yoker powiedział że mu się gra nie podoba a Ty bluzgasz na graczy Tibii ...

Yoker nonsensopedię  se możesz ...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:48:29 pm »
Jakei oficialne forum LOL, jarlax to nie jest oficialne forum tylko jakies niewiadomo skad forum Oo.
W tibie gra wiecej młodszych i tego nie zmienisz, grałem na siłę, nie podobalo mi sie bo co chwile jakies dzieciaki sie spotykało. W l2 tylu nie spotykam (moze dlatego ze  gram na abyssie) 
Elfares prosze cie zamknij sie czasem :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:56:36 pm »
Sory nie mogłem się powstrzymać aby nie wdać się w dyskusję ^^ dobra ja tu nie pisze.. no to forum mówiłem ,że z dupy raka wziął..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 12, 2007, 05:08:31 pm »
Sory nie mogłem się powstrzymać aby nie wdać się w dyskusję ^^ dobra ja tu nie pisze.. no to forum mówiłem ,że z dupy raka wziął..

OK rozumie że to forum też z dupy raka ? bo wystarczy wejść w temat Kiedy będzie online, i Już wszystko wiadomo ...


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 12, 2007, 06:14:53 pm »
Ahaha, Elfares, jak patrze na Twoje posty to nie widzę Ciebie jako osobę dorosłą, po prostu, no chyba, że ta robota to jest smażenie frytek w MCdonaldzie, bo od 15 latek można.
Ja do Tibii nic nie mam, wiadomo, gra odstaje poziomem technicznym od innych, to widać na wstępie. Jednak, dla większości normalnych ludzi to właśnie grafika ma najmniejsze znaczenie, liczy się klimat i grywalność. Tym samym nie zgodzę się z Jarllaxem, że w Tibii jest dobry klimat. :P Niestety, ja go nie zauważyłem... :P
Mimo, to, że Tibia jest grą słabą i napewno nie na XXI wiek, to z opowieści obywatela Elfaresa wyczytać można jedną prawdę: ten gość nigdy nie grał w Tibię i to widać w Twych wypowiedziach. Więc sorry, eot, ale jeśli o czymś nie ma się zielonego pojęcia to najlepiej się po prostu nie wypowiadać, żeby nie popełnić błędu. Ja jak 1000 postów temu zaczynałem się wypowiadać na tym forum, też o L2 miałem czysto teoretyczne pojęcie, zaczerpnięte najwyżej z forum czy opisów L2, może z postaci na 40+lvlach. I można łatwo znaleźć głupoty jakie pisałem, mówiąc np., że Noblesse to nowa profesja. Ludzie wyprowadzili mnie z błędu i od tego czasu staram się nie mówić o czymś czego nie wiem. Ty masz chyba trochę zawyżoną samoocenę, i trudniej dajesz się wyprowadzać z błędu, ciągle uważając, że masz rację. Więc od razu Ci powtarzam: najpierw pograj w Tibię, potem zacznij ją oceniać, tak będzie najlepiej. Bo mimo, że to jest forum o L2, to nie można liczyć, że każdy gracz L2 nienawidzi Tibii i nigdy w nią nie grał. Jak widzisz, nagadałeś się, powiedziałeś głupoty, to ludzie po prostu cię chcą wyprowadzić z błędu, że Tibia, to nie tylko bicie krzesłem, czy noobki-10latki na depo proszące o kasę.
/no offence
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 12, 2007, 06:17:48 pm »
Proszę:

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?board=123.0

Może to są Ci dorośli ludzi grający w Lineage 2  :?







Ahaha, Elfares, jak patrze na Twoje posty to nie widzę Ciebie jako osobę dorosłą, po prostu, no chyba, że ta robota to jest smażenie frytek w MCdonaldzie, bo od 15 latek można.
Ja do Tibii nic nie mam, wiadomo, gra odstaje poziomem technicznym od innych, to widać na wstępie. Jednak, dla większości normalnych ludzi to właśnie grafika ma najmniejsze znaczenie, liczy się klimat i grywalność. Tym samym nie zgodzę się z Jarllaxem, że w Tibii jest dobry klimat. :P Niestety, ja go nie zauważyłem... :P
Mimo, to, że Tibia jest grą słabą i napewno nie na XXI wiek, to z opowieści obywatela Elfaresa wyczytać można jedną prawdę: ten gość nigdy nie grał w Tibię i to widać w Twych wypowiedziach. Więc sorry, eot, ale jeśli o czymś nie ma się zielonego pojęcia to najlepiej się po prostu nie wypowiadać, żeby nie popełnić błędu. Ja jak 1000 postów temu zaczynałem się wypowiadać na tym forum, też o L2 miałem czysto teoretyczne pojęcie, zaczerpnięte najwyżej z forum czy opisów L2, może z postaci na 40+lvlach. I można łatwo znaleźć głupoty jakie pisałem, mówiąc np., że Noblesse to nowa profesja. Ludzie wyprowadzili mnie z błędu i od tego czasu staram się nie mówić o czymś czego nie wiem. Ty masz chyba trochę zawyżoną samoocenę, i trudniej dajesz się wyprowadzać z błędu, ciągle uważając, że masz rację. Więc od razu Ci powtarzam: najpierw pograj w Tibię, potem zacznij ją oceniać, tak będzie najlepiej. Bo mimo, że to jest forum o L2, to nie można liczyć, że każdy gracz L2 nienawidzi Tibii i nigdy w nią nie grał. Jak widzisz, nagadałeś się, powiedziałeś głupoty, to ludzie po prostu cię chcą wyprowadzić z błędu, że Tibia, to nie tylko bicie krzesłem, czy noobki-10latki na depo proszące o kasę.
/no offence

Widzisz każdy w każdej grze dostrzega czegoś innego czego inni nie dostrzegają.
Nie można powiedzieć że gra nie ma klimatu/ma gdyż dla jednych ma dla innych nie.
Tak to już jest niestety, wszystkim nie dogodzisz  :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2007, 06:19:59 pm wysłana przez Jarllax »


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 12, 2007, 08:15:30 pm »
Ale ja powiedziałem tylko ,że w to nie grałem... nie powiedziałem ,że nie znam tej gry.. powiem ci ,że wiem o niej dużo bo kilku znajomych w to grało bądź gra.. co do sprzedawania frytek sry.. czy ja powiedziałem ,że mam 3x lat? chyba nie..  pracuje, tzn dorabiam w normalnej pracy póki mam wakacje.. też pisałem beznadziejne rzeczy chociaż tu też z rzeczy teoretycznych.. ale akurat tu nie jestem w błędzie.. no cóż mi się ta gra nie podoba powiem wręcz ,że jej nie znoszę.. i gdy widzę na mieście bądź w  autobusie jak dzieci się nią podniecają bądź co one nie mają.. to mi się zal robi..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 12, 2007, 08:35:15 pm »
Ja Was zaraz mogę uspokoić jeśli chcecie a Ciebie Elferas w szczególności bo Twoje zaczepne posty na całym forum zaczynają mnie drażnić


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 12, 2007, 09:47:51 pm »
MMORPG
World of Warcraft
lepsze

przydałby sie jeszcze silkroad i eve
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 12, 2007, 10:44:52 pm »
Kal Online też jest fajne. Takie coś jak L2. Tylko nieco mniej rozbudowane, mechanika ta sama. :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 13, 2007, 07:30:55 am »
Kal online? badziewie grałem w to.. tylko kox i kox...  a pvp to o jeden zamek albo jak maske droga złożysz ale wtedy ci eq może spaść i cie pół serwa śćiga.. bez nadzieja.. expić muszisz nie na innych mobach tylko +2 -2.. a questy musisz robić bo są punkty bez których cie do klanu nie przyjmą prawie zawsze.. i to polega na .. pozbieraj xxxx przynieś xxx.. nie licząc tych kont co tylko łowią ryby...
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 13, 2007, 08:37:24 am »
Ee tam, mnie się podobało. :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 13, 2007, 09:32:21 am »
Elfares: Genialny argument... Pokaz mi 1 (JEDEN) koreanski MMORPG, ktory NIE JEST oparty o nudny grind i durne questy w stylu: "przynies, zanies, pozabijaj" :dry: Ze wszystkich MMO jakie znam/o jakich slyszalem, tylko (chyba) 2 nie sa oparte o grind: Voyage Century (grind jest, ale bardziej logiczny i mniej nudny), Jumpgate, no i GW, ale to jest gra oparta o instanty, wiec dobra fabula i questy nie powinny dziwic :P

Of course moge sie mylic, w koncu nikt kurwa nie jest nieomylny :P (szczegolnie, ze ostatnio moja uwage przykuwa tylko EVE, SG:W, ST:O, WH:AoR, JE, PotBS, no i The Secred World :D), wiec bez bluzgania :P


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 13, 2007, 10:20:32 am »
Elfares: Genialny argument... Pokaz mi 1 (JEDEN) koreanski MMORPG, ktory NIE JEST oparty o nudny grind i durne questy w stylu: "przynies, zanies, pozabijaj" :dry:
Rohan i Zera. Ale te dla biednego europejskiego motłochu niedostępne, nam dadzą Perfect World, zaraz po premierze DFO.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 13, 2007, 06:10:36 pm »
NIe wiem jaki jest sens dawac taka sade na forum o Lineage2. Wiadomo ze wiekszosc zaglosuje na nia jako na najlepsza.. xD Mowiac szczerze to nie ma najlepszego mmorpg. Gdyby taki byl kazdy by w niego gral :) Dla mnie kazdy ma w sobie cos unikalnego czego nie ma w innych tego typu produkcjach. Zaglosowalem na GW(chociaz to nie mmorpg) i L2. Niestety na naszym rynku nie ma wielu dobrych mmorpgow takich jak np Rohan ,ktory uwazam ze jest o wiele lepszy niz L2.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 13, 2007, 07:17:32 pm »
EVE kick ass tylko szkoda ze placic trzeba :D


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Odp: Nalepszy MMORG
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 16, 2007, 04:44:54 pm »
za malo opcji... takze nie glosowalem...