Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1170979 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 26, 2009, 09:09:01 pm »
Zle napisalem wkel co wtedy pisalem to cie wysmieje jeszcze raz ....  :shock:
Ze chce title i ze ruski nie umieja ogarnac rb....ale widze dobrze zrobilem skoro tak szybko odpowiedzieliscie lol clan spamem :)
Caly klan ryjkow JEZUUUU STRASZNE  :o :o

QQ xd jakie to oklepane


ps. RenifeRx dziekuje ze sie o mnie martwisz ale nie trzeba xD ja raczej nie mam na co narzekac oprocz debilstwa niektorych ludzi co mnie nie znaja xD
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 09:10:59 pm wysłana przez Yoyo »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 26, 2009, 09:21:15 pm »
qq idziemy z lancera bo ons ie z nas smieje!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 26, 2009, 09:30:26 pm »
Ciezko jest sie wbic w nowy klan zwlaszcza jak jest zaduza roznica charakterow  :(
Nie lubicie ludzi ktorzy podchodza do tej gry oldschool`owo to wasza sprawa.... :P

Rada dla nowych nie odzywajcie sie na clanowym bo bedzie KICK !!

ps. Owek i jak zdales egzamin gimnazjalny xD?


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 1

  • Ten Najgorszy
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 26, 2009, 10:31:36 pm »
m
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2011, 12:15:54 pm wysłana przez Camoxl2 »


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 26, 2009, 10:34:57 pm »
WoW ...  :shock: Poprostu szkoda na was slow dzieci kochane ;) Dostaliscie kicka i juz : " mama on mi ukradl kredki !!!" ??? Prosze bardzo zalozcie swoj klan zobaczymy jak Pr0 podbijaja Aden ....


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 26, 2009, 10:38:19 pm »
dzieki że o tym piszecie już miałem do tego klanu dołączyć. Naprawde jest tam tak dziwnie? bo jak tak to ja odpadam....
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 26, 2009, 10:52:29 pm »
Jeżeli miałbyś polegać na opinii dzieci z gimnazjum które zostały wyrzucone z klanu za dziecinne zachowanie, denerwujący sposób bycia i "Chcę teraz, chcę wszystko teraz bo wszystko mi się należy" to rzeczywiście ten klan nie jest dla Ciebie.  U nas jest bardzo dziwnie jak się nie umie grać, ogarniamy, chodzimy na rb, uczestniczymy w pvp. Dla totalnych noobków to może być szok.
Polecam klan Nemezis w którym Gra kończy się na ~65 lvlu bo nikt nie umie złożyć party.

Przepraszam w imieniu całego klanu że nie ma u nas miejsca dla noobków, dzieciaków i paranoików.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 27, 2009, 02:10:37 am »
Renifer po 1 podaj swoj nick z gry bo nie wiem z kim gadam po 2 nie wypowiadaj sie o klanie w ktorym nie jestes bo nie wiesz co sie dzieje w Nemezis ...


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 27, 2009, 03:29:35 am »
Namazis nas nie lubi i atakuje nas na forum ;(( no nie. Moze pojdziemy grac gdzies indziej z taka aktywnosci 12h dziennie w L2 to zounujemy kazdy serwer.


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 27, 2009, 10:31:36 am »
Nikt nie mowil ze bedziemy zostawiac ludzi ktorzy graja tylko na 4 lvlu vita w klanie, nie pasuje wam to paps, lol. Niektorze maja fun z farmienia sobie na 4x 5x lvlu , ale nam po x latach gry w l2 , nie przynosi to zadnej przyjemnosci. My chcemy siege , pvp , oly , epicki , rbki etc , a to raczej jest awykonalne z aktywnoscia poznizej wszelkich norm i na 40 lvlu w shadow itemach. Wiec z laski swojej, swoje durne komentarze po tym jak was wy***smy zostawcie dla siebie , bo zachowujecie sie w sposob typowy dla polaczkow pl z privow. A najlepiej to wroccie na l2javy z ratami x5k, bo na x1 to wam raczej nie pojdzie.


Caly klan ryjkow JEZUUUU STRASZNE  :o :o

Jak cos Ci do mnie nie w ser hajdi to mi to powiedz w RL , bo na forum to zawsze niezle cfaniaczysz , szczegolnie na takim jak ten , gdzie mody zakladaja tematy o botowaniu. Ponizej wszelkich norm.

Na przyszlosc prosba , jak ktos nie jest w klanie to niech nie zaklada tematow na lolforach. Ty.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 08:01:56 pm wysłana przez Frohike »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 27, 2009, 11:07:46 am »
Hheeh grac dla przyjemnosci to mozna w CSa xD A tak w ogóle to nawet no lifer czerpie przyjemnosc z gry bo inaczej by nie gral wiec nie rozumiem stwierdzenia gramy dla przyjemnosci wiec pytanie a kto nie gra dla przyjemnosci?  Nie ma nic gorszego jak low online w klanie wiec czym ktos wiecej gra tym lepiej. To jest MMORPG raj dla ludzi ktorzy sa uzaleznieni od gier taka prawda. Kto tego nie obczaja to BB


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 1

  • Ten Najgorszy
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 27, 2009, 03:00:14 pm »
m
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2011, 12:16:11 pm wysłana przez Camoxl2 »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 27, 2009, 03:05:12 pm »
ok, a teraz wroc do rl.


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 27, 2009, 03:20:17 pm »
Fajnie. Dex to l2j ? Jakie Ty w ogóle masz pojęcie o l2 ? Jezu skąd tacy idioci się biorą O_o ?! aż brak słów.. ciężko się zniżyć do Twojego poziomu dlatego zostawię to bez odpowiedzi.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 27, 2009, 03:53:57 pm »
jedyne serwery które nie są serwerami l2j to takie z c1 lub z c4 pts bo wszystkie inne to są serwery l2j
a dla ścisłości
Cytuj
Jakie Ty w ogóle masz pojęcie o l2 ? Jezu skąd tacy idioci się biorą O_o ?! aż brak słów..
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 27, 2009, 04:06:33 pm »
Dex stoi na modyfikowanych plikach c4 Panie wszechwiedzący. Zresztą co ja się będę kłócił. Jak serwer ma C4 + coś z c5 to już musi być java ? gratuluje pomyślunku.

Btw. Gdzie są drama boye ? coś cicho.. nie ma się z kogo pośmiać. Go go go blame on us !
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 27, 2009, 04:33:54 pm »
dex stoi na modyfikowanych java plikach z c4, serwery które uważasz za l2j mają tak samo tylko ze stoją na modyfikowanych plikach z c1, dla mnie nie ma różnicy i to i to jest l2j
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 27, 2009, 04:38:22 pm »
dex stoi na modyfikowanych java plikach z c4, serwery które uważasz za l2j mają tak samo tylko ze stoją na modyfikowanych plikach z c1, dla mnie nie ma różnicy i to i to jest l2j
omg...l2j=serwer pisany w javie, l2off=serwer pisany przy użyciu języków z rodziny C/asm itp....

jest różnica...i to wielka.
I'm offline.


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 27, 2009, 05:25:54 pm »
mistrzowie ruoffa ktorzy pare miesiecy temu grali na jednym z takich "l2j" wiedza lepiej  :wink:


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 27, 2009, 05:38:24 pm »
Ale chryja lol  :o

Ryjek wiem ze powaznie podchodzisz do gry dlatego napisalem klan ryjkow bo tam widze wszyscy jacys powazni.
Swiat sie eni zalamie jak ktos ci odbije zamek albo przegrasz pvp ,granie w lol klanie sprawia wiecej przyjemnosci ludzie nie skacza sobie do gardel jak cos nie wyjdzie i nie wala EMO focha...I nie robcie z siebie takich pro graczy bo naprawde sa lepsi i juz zauwazyli ze nie tedy droga xD ( Niekoniecznie mowie o sobie wyprzedzajac to co by napisal w nastepnym poscie owek)
A co do tych dzieci z gimnazjum to sprawdz wlasnych ludzi w klanie nim kogos innego obrazacie ... mowie do Cl`a
Nie wszyscy pracuja w firmach :)

Jak dla mnie wydawanie kasy w takim wieku na gre xD 25+ xD Rozumiem ze sa rozne sposoby odreagowywania stresu po pracy ale byc powaznym nie tylko w RL ale i in game troche jednak widze wam szkodzi Oo


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 27, 2009, 05:51:30 pm »
Byliśmy na fortecy
Byliśmy na territory
Dzis bijemy druga fortece
Wszyscy się smieją z C gradowego zerga, bawimy się, żartujemy

Tępimy i poważnie podchodzimy do debili i noobków którzy nawet nie odróżniają plików napisanych w C++ od zwykłej javy.
Widać że z javy jesteści na jave wrócicie.

Wiecie.. Bawią nas te wasze posty. Keep going.

Paranoicy. To że uważamy siebie za pro, że się z tym odnosimy utworzyło się w tylko waszych chorych małych mózgowiach.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 27, 2009, 06:38:52 pm »
nie przypuszczalem ze po 3 stronach flame'u mozna jeszcze pisac takie "konstruktywne" posty, widocznie dex'owskie trolle zanizaly tam ogolny poziom flame'u
byle tak dalej przynajmniej bede mial cos do poczytania wieczorem :p
/spam off :P

Franz:
Arkezar - Ghost Hunter 78 / Storm Screamer 7x - INActive
Aion Beta Testing


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 27, 2009, 07:33:00 pm »
Ja być forum trol z dexa...

tylko ta dyskusja nawet chęci flamu nie wzbudza w minimalnym stopniu. Nie rozumiem o co kaman. Kolesie wyszli/zostali wyrzuceni (niepotrzebne skreslić) z klanu a teraz jakieś żale wylewają na forum.

Reasumując ryjek to nolife natomiast ten drugi to histeryk. tym podsumowaniem chciałbym zakończyć udział w tym spektaklu...


KURTYNA (bisów nie przewidziano)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 27, 2009, 07:35:57 pm »

Ryuzaku lmao! To są rate'y x1 więc nie da się w ciągu dnia wbić 40 + bo to jest awykonalne!

Ktos im mowi aby to  w 1 dzien wbijac?


Jesteście klanem nolife'ów znającym się z resztą klanowiczy z innego serwera. Więc nie dziw się, że nowym cięzko się zaaklimatyzować skoro wokół tylko presja ze strony "wyżej postawionych". Ty na 40 lvlu biegałeś w full S z epic bizu i statusem Hero ... >.< żenada! Widać masz jakis kompleks na punkcie pl privów. Bo jakoś znam wielu ludzi grających na takich serwerach i są wporządku.

Do podstawowki chodzisz? Z ktorej czesci mojego posta wydedukowales ze mowie o jakichkolwiek PL serverach? Mowie o l2j , ktore maja tyle z l2 wspolnego co i WoW.

Hmmz z tego co mi wiadomo jesteście z Dexa.. a dex to niby L2Off? czy moze nieoicjalny EU off? QQ Dex tak samo jak i cale inne -_-'o to śmierdzące l2j tylko, że na bazie poprawek według mojego widzimisie. Więc lolku nie sraj mi tu że Ty taki ogarnięty Pro jesteś :] bo tak jak i cała reszta ludzi na tym forum wychowałeś sie na lol l2j serverach a teraz zgrywasz wielkiego mistrza bo masz 50+ na L2ru.
Tak zgrywam wielkiego mistrza , bo w przeciwienstwie do Ciebie gralem w klanach blisko szczytu na wielu servach , i zaden z nich nie byl -_-'anym l2jotem. A jezeli nie bylismy top , to przynajmniej staralismy sie byc na siegach , epickach i wszelkich pvp. No ale ty zapewne nie wiesz co to pvp , bo zatrzymujesz sie na 5x, bo trzeba tam grac 2h dziennie zeby wbic lvl. A to juz nolajf!

a co do Twojej wypowiedzi żeby ktoś Ci coś powiedział w RL.. to chyba odpada.. bo Ty jak i cała reszta Ogarniętych Pr0Playerów z LR nie wiedzą co to RL :]
O rly? Wpierdalasz sie , a nawet nie wiesz ze chodzilem z tym czlowiekiem do szkoly. Typowy przyklad osoby ,ktora nie wie , ale -_-'i , zeby -_-'ic.

I daje Wam niżej możliwość wypłakania się w lol sposób na mojego posta. Co to nie ja.. a Wy wielcy Pr0 :] chętnie poczytam i się pośmieje. Ja bede mówił a Wy bądzccie moimi klakierami :]


I chetnie skorzystam z prawa do zjechania Cie.

Pozdrawiam Camox

Tez Cie Pozdrawiam - Ryju , nolife.


P.S NIGDY SIE NIE WYPIERALEM , JESTEM ->>NOLAJFEM<<-- Mam w -_-' wolnego wiec gram, wole to niz siedze nie pod klata na jakism zasyfionym blokowisku i chlanie/cpanie/palenie.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 07:38:16 pm wysłana przez Ryuzaku »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 27, 2009, 08:05:43 pm »
Reasumując ryjek to nolife natomiast ten drugi to histeryk. tym podsumowaniem chciałbym zakończyć udział w tym spektaklu...

Nie histeryk tyko DrabaB0Y :P nie na darmo mam ten nick xD robie drame bo mnie idiota wywalil uwazajac moje pytania odnosnie gracji za wnerwiajace ... a potem nie rozumiejac zartu ... :o Jak czlonkowie klanu niby sa tacy pro to sie ptyalem o niektore rzeczy Oo bo pierwszy raz gralem na tej kronice i za to od razu KICK GG polenizacja godna mistrza gry xD