Witaj
Gość

Wątek: Warrior Tyr  (Przeczytany 101449 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 05, 2013, 01:39:19 pm »
1. Czy atak speed ma wpływ na reuse?. Pytam bo zastanawiam się czy warrior bije z łapki czy tylko mass spam skilli  (pvp)?
2. Czy c.dmg ma wpływ na dmg skilli?
3. czy p.atk ma znaczący wpływ na moc skili?
1. Re use nie ale kastowanie skila napewno, np walac kombo przy 1500 a speed na tyrze zrobisz to migusiem i mozesz walic nastepne, a przy 1000 a speed będzie troche gorzej. Przy obecnym re usie skilli bez wizarda i refresha (z agu) nie da rady spamowac tylko skillami, czasami uderzysz z lapy, wcale nie tak słabo.
2. NIe wpływa, tylko regulary.
3. Nie tak duzy ale ma, bez buffów na p atak i tak bijesz mocno, między wizard harmony a warrior h jest około 7 % mocy.

 i to są właściwe odpowiedzi !, thx.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 01, 2013, 01:22:03 pm »
Który set
Eternal Light Armor Set (Enhance Type)
Set Effects
2 parts    STR +3, CON -1, P. Atk. + 246
3 parts    skill MP consumption - 4%, resistance to hold + 10
4 parts    Skill P. Atk. + 6%, HP + 521
5 parts    P. Atk. Spd. + 3%, resistance to attributes + 15, P. Atk. additional + 7%
czy
Eternal Heavy Armor Set (Attack Type)
Set Effects
2 parts    STR +3, CON -1
3 parts    Critical Damage + 298; Resistance to Hold + 10
4 parts    HP + 521; Chance of absorbing 2% of damage
5 parts    P. Atk. + 246, Resistance to attributes + 15, P. Def. additional + 7%
będzie lepszy dla Tyrra do pvp a który do pve ?
Jaka jest różnica w p defie tyrra na ogrze między tymi setami ?
Czy w secie Light Skill P. Atk. + 6% na pvp daje dużo ?



  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 08, 2013, 08:26:58 pm »
Zostawiac sobie jakies skille po przebudzeniu z zerka?

Ogólnie jak sie sprawują tyry w lindwiorze? Głównie chodzi mi o tyranta i warlorda. Te 2% bonusu to nie troche za mało żeby przerzucić się z duali na fisty?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 17, 2014, 10:14:36 am »
Który cert z dual classy 95?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 04, 2014, 08:35:09 am »
Ktory tyrr waszym zdaniem dostaje najwiekszego boosta w epeisodionie ? Titan ? Doombringer ? Destruch dostaje chyba guts/frenzy a db rusha bez reusu i jakies ulepszone disarmy ?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 05, 2014, 12:29:42 pm »
guts frenzy zastepone z zerkiem, jak kto woli i co lubi.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 13, 2014, 07:37:12 pm »
Osobiście bym leciał w Doombringera.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 03, 2014, 05:45:44 pm »
jako ze w ogole nie znam sie na tych GODowych kronikach to przegladam l2 wiki w poszukiwaniu 2h bluntow powyzej r-grade i widze same magiczne...

mam pytanie - czy sa po r-grade jakies 2h blunty dla wojownikow? (nie z acumenami i mana upami?)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 06, 2014, 06:49:14 am »
tauti axe :) tylko


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 10, 2014, 10:36:26 pm »
tauti axe :) tylko
dzięki, musialem się upewnic ze mi skopali klimat krasi.



//edit..

btw jak juz w temacie tyrr warriorow jestesmy to mam pytanie odnosnie tyrr maestro: jak wyglada sprawa z ekonomią pod kątem craftingu w tym calym epeisodionie ?  sa jakies realne profity czy era craftera umarla ? (pytam bo ponoc od tego calego lindviora wracaja w old schoolowym kierunku...a o tych nowych kronikach wiem baaaaardzo malo a nawet smialo powiem ze nic)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2014, 11:28:09 pm wysłana przez NightBird »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #210 dnia: Maj 11, 2014, 11:54:56 am »
jest lepiej niż było w pierwszych kroniakch GoD'a, ale nadal gorzej niż w dawnych. Dla mnie maestro ma sens tylko na boxa i sobie czasem coś dorobić z niego jakiś ekstra grosz, ale żeby grać tym jako mainem?

Wątpie ny jakieś sensowne CP chciało tyra i to na dodatek z crafta, bo deska kosi cholernie na PvE, Doombringer i glad są nieźli na PvP, Warlord z dobrymi epicami pod stuna robi trochę zamieszania na mass pvp, a crafter to tylko chodząca puszka HP jak kiedyś, czyli w sumie masz rację, powrót do oldschool'u )))))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Tyrr
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 04, 2015, 05:49:48 pm »
Witam.
Mam pytanie odnośnie Tyrrów. Który z nich jest najlepszy do pvp i czym oni się różnią ? :)


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 18, 2017, 07:12:16 pm »
Odświeżę trochę temat.
Co aktualnie sądzicie o Tyrr Warrior a dokładniej o Tyrr Titan bądź Tyrr Doombringer ? Daje radę coś pograć na pvp ? Jak oly ?
co sądzicie o Light Leather Armor dla Tyrr Titana ?



  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 18, 2017, 07:39:15 pm »
Cytuj
co sądzicie o Light Leather Armor dla Tyrr Titana ?
nie ma innej opcji tylko light
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 19, 2017, 03:10:02 pm »
Dzięki, ktoś coś więcej ?


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 19, 2017, 03:43:34 pm »
Dzięki, ktoś coś więcej ?
tyrr doombinger to obecnie najlepszy tyrr do mass pvp/pvp, dzięki rushowi bez reuse ze stunem (stare czasy), całkiem dobry do single pve
tyrr titan -> pve, aoe pve, średnio single pvp

Raczej każdego ddka teraz ubiera się w lighta, różnica w pdefie przy tych broszkach, talizmanach i innych pierdołach jest mała a i z tego co się orientuje to +6-10 enchant na light secie jest lepszy niż na hvy (chyba cooldown reduction, nie pamiętam)
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 19, 2017, 05:41:30 pm »
Cytuj
tyrr doombinger to obecnie najlepszy tyrr do mass pvp/pvp, dzięki rushowi bez reuse ze stunem (stare czasy), całkiem dobry do single pve
tyrr titan -> pve, aoe pve, średnio single pvp

ten rush to na nubkow bez dopasowanych buffow /sprzętu dobry, z ogarniętymi prędzej mp ci się skończy nim któregoś zestunujesz )
tytan to master pve i możliwość zrobienia na dualu łucznika pod pvp sprzęt prawie ten sam a masz mega mix pve/pvp
sumujac jak ktokolwiek myśli o jako takim "profesjonalnym" pvp tyrem to szkoda czasu i nerwów ta klasa się porostu do tego nie nadaje.

In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 19, 2017, 05:46:53 pm »
Cytuj
tyrr doombinger to obecnie najlepszy tyrr do mass pvp/pvp, dzięki rushowi bez reuse ze stunem (stare czasy), całkiem dobry do single pve
tyrr titan -> pve, aoe pve, średnio single pvp

ten rush to na nubkow bez dopasowanych buffow /sprzętu dobry, z ogarniętymi prędzej mp ci się skończy nim któregoś zestunujesz )

Chyba nie możesz się bardziej mylić.
Na healu musiałem ściągać b.valakasa i zmieniać na tezzę, do tego robić AP pod stun resista na mass pvp, żeby mnie to nie łapało tak często.
Full epic, stun AP, 105lvl, wszystkie buffy pod stuna, nawet potka z oly i buff z coca, a i tak łapało.
Dobrze ubrany tyrr doombringer na mass pvp może zmienić wszystko.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 19, 2017, 06:02:07 pm »
Cytuj
Chyba nie możesz się bardziej mylić.
Na healu musiałem ściągać b.valakasa i zmieniać na tezzę, do tego robić AP pod stun resista na mass pvp, żeby mnie to nie łapało tak często.
Full epic, stun AP, 105lvl, wszystkie buffy pod stuna, nawet potka z oly i buff z coca, a i tak łapało.
Dobrze ubrany tyrr doombringer na mass pvp może zmienić wszystko.

nie wiem jak to na hilu czy na mass pvp pisze to na podstawie swoich spostrzeżeń w small/mid pvp tyrem tytanem wystarczyło zmienić valakasa na b fryte + buff od hila na stuna i problem dumbringera zniknął nie wiem co miał przeciwnik ale skoro gra ta klasa to raczej na jaw na stuna nie skąpi adeny aaa ja bez jednego ringa/kolczyka na stuna wiec jeszcze mozna poracowac na resistem

z gdybania na mass to dostanie lote możne dwie i już nikogo nie zestunuje a jak masz w paty 2/3 hili to co on możne zestunować chyba npca )
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 19, 2017, 06:05:53 pm »
Cytuj
tyrr doombinger to obecnie najlepszy tyrr do mass pvp/pvp, dzięki rushowi bez reuse ze stunem (stare czasy), całkiem dobry do single pve
tyrr titan -> pve, aoe pve, średnio single pvp

ten rush to na nubkow bez dopasowanych buffow /sprzętu dobry, z ogarniętymi prędzej mp ci się skończy nim któregoś zestunujesz )
tytan to master pve i możliwość zrobienia na dualu łucznika pod pvp sprzęt prawie ten sam a masz mega mix pve/pvp
sumujac jak ktokolwiek myśli o jako takim "profesjonalnym" pvp tyrem to szkoda czasu i nerwów ta klasa się porostu do tego nie nadaje.

Temat jest o tyrze nie o yulu, owszem yul na pvp/mass pvp jest o niebo lepszy od każdego tyrra - ale pod pvp doombringer jest znacznie przyjemniejszy od titana, ma dodatkowe 2 mocne ud mdef/resisty i pdef, podbity pvp dmg (pasyw),disarm oraz rusha bez reuse. Dobry jest także wl z cancelem, ale to stricte pod mass pvp.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 19, 2017, 06:22:56 pm »
Według mnie w mass pvp DB > WL.