Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2550191 razy)

  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14775 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:12:25 pm »
bardzo mi sie podoba jak kazdy to otwarcie pisze jak to mnie nie olewa i w ogole nic sobie nie robi z tego co postuje, a dzien wczesniej pisal mi pmy tlumaczac sie, ze to wcale nie jest tak jak ja mysle/napisalem.

zezwalam Ci na wklejenie mojego pma do Ciebie w nastepnym Twoim poscie  8)
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14776 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:14:37 pm »
bardzo mi sie podoba jak kazdy to otwarcie pisze jak to mnie nie olewa i w ogole nic sobie nie robi z tego co postuje, a dzien wczesniej pisal mi pmy tlumaczac sie, ze to wcale nie jest tak jak ja mysle/napisalem.

zezwalam Ci na wklejenie mojego pma do Ciebie w nastepnym Twoim poscie  8)
nie mowilem akurat o tobie, ty mi wprost proponowalas randewu na tsie. pracownik biurowy wylewal swoje smutki na moj pma wraz z dyma.


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14777 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:21:03 pm »
nie mowilem akurat o tobie, ty mi wprost proponowalas randewu na tsie. pracownik biurowy wylewal swoje smutki na moj pma wraz z dyma.

<rotfl> Ty az tak bardzo wpadles w samouwielbienie, ze stwierdziles, ze to bedzie randewu (poprawna pisownia: randez-vous) a nie wysluchanie gorzkiej prawdy o Twojej inteligencji..?  :D :D :D


/edit by TastyB

nie no, serio juz EoT bo ja tak potrafie naprawde dluuuugo a to nie temat odpowiedni... a Ty niestety nie jestes w zadnym wypadku osoba jakkolwiek wazna dla mnie na tyle by przez Ciebie wylapac warna :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 07:23:11 pm wysłana przez TastyB »
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14778 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:31:48 pm »
hehehe zakapior po twoich wypowiedziach to na bank masz problemy z osobowościa (wywyzszanie sie i ten styl wypowiedzi :) ), w szkole cie na przerwach na pewno spuszczali w kiblu (kompleks wyzszosci nad innymi), wazysz nie 92kg ale conajmniej 122kg (najbardziej nas smieszy u innych to co w nas samych nas boli), jedyna wagina jaka widziales byla ta twojej mamy albo suczki jamnika z ktorym wychodziles na spacer (kompleksy seksualne w kazdym poscie),  w pracy nie jestes szefem a co najwyzej szaraczkiem ktory za 1400pln siedzi cicho w kacie i zawalu dostaje jak szef sie pojawia na korytarzu (kompleksy na punkcie pracy innych osob) , nie wspominajac o oglonym debilizmie i fantazji narkomana po 10 czy 15 dawce kompociku w zylke. Generalnie gratuluje ci dolaczenia do Hall of Fame Debili tego forum gdzie na dobre zagoscily takie osoby jak BIELAK (a moze to jego kolejne alt konto? podobny styl imho).
retired


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14779 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:32:25 pm »
nie mowilem akurat o tobie, ty mi wprost proponowalas randewu na tsie. pracownik biurowy wylewal swoje smutki na moj pma wraz z dyma.
Jeżeli pijesz do mnie, to proszę o wklejenie tegoż PMa. A że go nie ma, to sam potwierdziłeś że jesteś  pieprzonym hipokrytą i dzieciakiem, który potrzebuje uwielbienia w necie. Ja się tylko zastanawiam, jak bardzo musisz być odrzucony przez społeczeństwo, że swoje frustracje wylewasz na forum gry (choć tutaj robisz to tylko dlatego że moderacja nie pilnuje porządku na forum i takich klaunów nie usuwa na starcie, przez co forum ma opinię jaką ma). Jak bardzo zostałeś skrzywdzony, że w każdym poście starasz się pokazać swoją wyższość. Ale tak jak TastyB napisała. "EoT - nie zamierzam dalej polemizowac z debilami ktorzy siedza ciagle na fb i trolluja w tak plaski sposob, moj ty nalesniczku xD"
I nie myśl że usunąłem Cię z block listy.. Nic z tego, jesteś tam nadal, a odpowiedziałem Ci na twój trolling tylko i wyłącznie czytając twoje debilne posty w komentarzach innych.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 07:35:30 pm wysłana przez Khav »
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14780 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:37:30 pm »
zemsta frajerow. dobry wjazd zrobiliscie, 3 sciany tekstu pelne pojazdow o zyciu i edycji, bo rece za bardzo sie trzesly ze zdenerwowania.

zjednoczone party S.H.O.K + obsluga biurowa + miss giran = za duzo dla mnie, zawijam.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14781 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:38:44 pm »
dajecie trolowac jak dzieci ;)
1 tekst i 5 wall tekstow odpowiedzi :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 07:40:17 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14782 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:39:22 pm »
ale się dzieci dają trollować  :)
btw. kamill, pajac dalej prowadzi krucjate przeciw ncwest na forum innovy? bo chciałem sie posmiac z głupot które tam wypisuje, zapodaj linka plx

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14783 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:56:44 pm »
Pierdoły, pierdoły, pierdoły, pierdoły, także z innej beczki.


Kawałek na miarę Hans Zimmera

http://www.youtube.com/watch?v=ix4w33umrwU

Uwielbiam ten kawałek :D Szkoda, że taki krótki :/

Dobra, a tutaj coś na prawdę dobrego, takie kawałki są super do przemyślen :D
http://www.youtube.com/watch?v=uVbwaHTuLvE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 08:07:23 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14784 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:06:47 pm »
było info na stronie internetowej
leze

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14785 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:09:54 pm »
ale się dzieci dają trollować  :)

Dobre jaja są z Was, kamilek i inni którzy kilka postów wcześniej wspominali, że dają się tam ludzie trollować, a teraz sami zostali wkręceni przez asdf.

To tak jakby iść odwróconym śmiejąc się, że ktoś uderzył w słup idąc zamyślonym, a po chwili sam przez tą nieuwagę walisz makówką w następny słupek.

http://www.youtube.com/watch?v=v_U4in8WeS0
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 08:14:57 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14786 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:15:45 pm »
nie ogarniasz kolo  !! odpisałem tastyb bo ona nie wiedziała co i jak przez głupie pisanie afd


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14787 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:17:26 pm »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14788 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:18:03 pm »
Nawet jeśli ona nie wiedziała, on to robi specjalnie abyś nie odchodził z tego tematu i wyjaśniał każdemu po raz -enty jak się sprawy mają, w konia Was robią na prawo i lewo.


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14789 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:46:56 pm »
@zakapiorr

Odpocznij sobie 3 dni od forum.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14790 dnia: Sierpień 16, 2012, 08:51:09 pm »
na stronie internetowej to chyba nie fake info
wykup kurs u zakapiora, bo słabiutko :D


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14791 dnia: Sierpień 16, 2012, 09:02:09 pm »
@zakapiorr

Odpocznij sobie 3 dni od forum.

:(
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14792 dnia: Sierpień 16, 2012, 09:02:40 pm »
@zakapiorr coś dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=NJhNtxhf2xI i plox ogarnij swoje życie bo musisz mieć je strasznie smutne  :(
idac takim tokiem rozumowania powinienes sie pod swoim postem podpisac imieniem i nazwiskiem. swoja droga sugerowanie, ze czyjesz zycie jest smutne, bo ktos wygrania ci gorzka prawde proste w oczy jest tak bardzo charakterystyczne dla tego forum.

random_numer_1: ale zrobilem ruskich w jajo! oni na mnie a ja celestial i do instancji! a potem oni czekali a ja soe do clan hallu!
random_numer_2: wow, super pomysl
random_numer_3: niezle! a my to juz prawie ruskim zabijamy 1 summona! jeszcze pare miechow i zobacza jak wbijemy 91!
random_numer_4: a ja jestem dziewczyna i robie sernik
alarion: jestem twoj
dyma: bierz mnie
amiras: czesc piekna
kamil: slabi jestescie w l2
random_numer_1: CHYBA TY
alarion: KAMIL TYLKO PVE
dyma: Z NAMI NIGDY NIE WYGRAL
random_numer_4: IDZ ZBIERAJ TRUSKAWKI

logika tego forum. propsy
@zakapiorr

moze zanim zaczniesz trollowac to sprawdz niektore nicki z forum w google... niekiedy to wiele daje i nie robi sie durnych wpadek i moze bys nie dawal az tyle ubawu :D

keep going  :respekt:
wpisalem twoj i wyszlo mi ze jestes niezbyt pewna siebie dziewczyna, ktora rozwija skrzydla dopiero w siecie wirtualnym gdzie kierowana przez nia postac ma wymiary zblizone do 90/60/90 zamiast ogladanych na zywo 120/120/120.

to uczucie gdy ludzie lykaja tak mocno wszystko co sie im poda. ale czegoz oczekiwac od niespelnionych wyrobnikow, ktorzy cale zycie spedzaja w nosem w waznych papierach przelozonego, a ich jedyna rozrywka jest kwejk/demotywatory, z ktorych to cytaty i zlote mysli rzucaja na lewo i prawo swoim kolegow podczas "lunchu" (w postaci kanapek, przyniesionych z domu, w biurowej kuchni - co by nie nakruszyc na biurko), choc nawet nie maja pojecia ze znakomita wiekszosc z nich jest zupelnie zmyslonych. nic wiec dziwnego, ze skoro odtworcza praca wyprala was calkiem z umiejetnosci aktywnego postrzegania, nie jestescie w stanie dostrzec celowej kpiny zamieszconej w moich poprzednich postach i wciaz to powtarzacie jak mantre owe 190 cm i 90 kg czy bledy ortograficzne.

nawet zwracam sie do was z uzyciem memow, im dalej brne w to forum tym bardziej sie przekonuje, ze jestescie zgraja przegranych - zarowno w l2 jak i w zyciu, niestety. choc zapewne zaraz mnie uswiadomicie ze 2k na reke + 40h w tygodniu, a po pracy relaks przed instancjami to szczyt i nie kazdemu dane zajsc tak wysoko.


http://www.youtube.com/watch?v=5GgflscOmW8&feature=plcp
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 09:06:04 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14793 dnia: Sierpień 16, 2012, 09:26:09 pm »
acid zawsze musi zjebac sprawe...

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14794 dnia: Sierpień 16, 2012, 09:29:16 pm »
@zakapiorr coś dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=NJhNtxhf2xI i plox ogarnij swoje życie bo musisz mieć je strasznie smutne  :(
idac takim tokiem rozumowania powinienes sie pod swoim postem podpisac imieniem i nazwiskiem. swoja droga sugerowanie, ze czyjesz zycie jest smutne, bo ktos wygrania ci gorzka prawde proste w oczy jest tak bardzo charakterystyczne dla tego forum.

random_numer_1: ale zrobilem ruskich w jajo! oni na mnie a ja celestial i do instancji! a potem oni czekali a ja soe do clan hallu!
random_numer_2: wow, super pomysl
random_numer_3: niezle! a my to juz prawie ruskim zabijamy 1 summona! jeszcze pare miechow i zobacza jak wbijemy 91!
random_numer_4: a ja jestem dziewczyna i robie sernik
alarion: jestem twoj
dyma: bierz mnie
amiras: czesc piekna
kamil: slabi jestescie w l2
random_numer_1: CHYBA TY
alarion: KAMIL TYLKO PVE
dyma: Z NAMI NIGDY NIE WYGRAL
random_numer_4: IDZ ZBIERAJ TRUSKAWKI

logika tego forum. propsy
@zakapiorr

moze zanim zaczniesz trollowac to sprawdz niektore nicki z forum w google... niekiedy to wiele daje i nie robi sie durnych wpadek i moze bys nie dawal az tyle ubawu :D

keep going  :respekt:
wpisalem twoj i wyszlo mi ze jestes niezbyt pewna siebie dziewczyna, ktora rozwija skrzydla dopiero w siecie wirtualnym gdzie kierowana przez nia postac ma wymiary zblizone do 90/60/90 zamiast ogladanych na zywo 120/120/120.

to uczucie gdy ludzie lykaja tak mocno wszystko co sie im poda. ale czegoz oczekiwac od niespelnionych wyrobnikow, ktorzy cale zycie spedzaja w nosem w waznych papierach przelozonego, a ich jedyna rozrywka jest kwejk/demotywatory, z ktorych to cytaty i zlote mysli rzucaja na lewo i prawo swoim kolegow podczas "lunchu" (w postaci kanapek, przyniesionych z domu, w biurowej kuchni - co by nie nakruszyc na biurko), choc nawet nie maja pojecia ze znakomita wiekszosc z nich jest zupelnie zmyslonych. nic wiec dziwnego, ze skoro odtworcza praca wyprala was calkiem z umiejetnosci aktywnego postrzegania, nie jestescie w stanie dostrzec celowej kpiny zamieszconej w moich poprzednich postach i wciaz to powtarzacie jak mantre owe 190 cm i 90 kg czy bledy ortograficzne.

nawet zwracam sie do was z uzyciem memow, im dalej brne w to forum tym bardziej sie przekonuje, ze jestescie zgraja przegranych - zarowno w l2 jak i w zyciu, niestety. choc zapewne zaraz mnie uswiadomicie ze 2k na reke + 40h w tygodniu, a po pracy relaks przed instancjami to szczyt i nie kazdemu dane zajsc tak wysoko.


http://www.youtube.com/watch?v=5GgflscOmW8&feature=plcp
http://youtu.be/oHg5SJYRHA0


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14795 dnia: Sierpień 16, 2012, 09:38:42 pm »
@zakapiorr coś dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=NJhNtxhf2xI i plox ogarnij swoje życie bo musisz mieć je strasznie smutne  :(
idac takim tokiem rozumowania powinienes sie pod swoim postem podpisac imieniem i nazwiskiem. swoja droga sugerowanie, ze czyjesz zycie jest smutne, bo ktos wygrania ci gorzka prawde proste w oczy jest tak bardzo charakterystyczne dla tego forum.

random_numer_1: ale zrobilem ruskich w jajo! oni na mnie a ja celestial i do instancji! a potem oni czekali a ja soe do clan hallu!
random_numer_2: wow, super pomysl
random_numer_3: niezle! a my to juz prawie ruskim zabijamy 1 summona! jeszcze pare miechow i zobacza jak wbijemy 91!
random_numer_4: a ja jestem dziewczyna i robie sernik
alarion: jestem twoj
dyma: bierz mnie
amiras: czesc piekna
kamil: slabi jestescie w l2
random_numer_1: CHYBA TY
alarion: KAMIL TYLKO PVE
dyma: Z NAMI NIGDY NIE WYGRAL
random_numer_4: IDZ ZBIERAJ TRUSKAWKI

logika tego forum. propsy
@zakapiorr

moze zanim zaczniesz trollowac to sprawdz niektore nicki z forum w google... niekiedy to wiele daje i nie robi sie durnych wpadek i moze bys nie dawal az tyle ubawu :D

keep going  :respekt:
wpisalem twoj i wyszlo mi ze jestes niezbyt pewna siebie dziewczyna, ktora rozwija skrzydla dopiero w siecie wirtualnym gdzie kierowana przez nia postac ma wymiary zblizone do 90/60/90 zamiast ogladanych na zywo 120/120/120.

to uczucie gdy ludzie lykaja tak mocno wszystko co sie im poda. ale czegoz oczekiwac od niespelnionych wyrobnikow, ktorzy cale zycie spedzaja w nosem w waznych papierach przelozonego, a ich jedyna rozrywka jest kwejk/demotywatory, z ktorych to cytaty i zlote mysli rzucaja na lewo i prawo swoim kolegow podczas "lunchu" (w postaci kanapek, przyniesionych z domu, w biurowej kuchni - co by nie nakruszyc na biurko), choc nawet nie maja pojecia ze znakomita wiekszosc z nich jest zupelnie zmyslonych. nic wiec dziwnego, ze skoro odtworcza praca wyprala was calkiem z umiejetnosci aktywnego postrzegania, nie jestescie w stanie dostrzec celowej kpiny zamieszconej w moich poprzednich postach i wciaz to powtarzacie jak mantre owe 190 cm i 90 kg czy bledy ortograficzne.

nawet zwracam sie do was z uzyciem memow, im dalej brne w to forum tym bardziej sie przekonuje, ze jestescie zgraja przegranych - zarowno w l2 jak i w zyciu, niestety. choc zapewne zaraz mnie uswiadomicie ze 2k na reke + 40h w tygodniu, a po pracy relaks przed instancjami to szczyt i nie kazdemu dane zajsc tak wysoko.


http://www.youtube.com/watch?v=5GgflscOmW8&feature=plcp
http://youtu.be/oHg5SJYRHA0

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14796 dnia: Sierpień 16, 2012, 09:44:44 pm »
ale się dzieci dają trollować  :)

Dobre jaja są z Was, kamilek i inni którzy kilka postów wcześniej wspominali, że dają się tam ludzie trollować, a teraz sami zostali wkręceni przez asdf.

To tak jakby iść odwróconym śmiejąc się, że ktoś uderzył w słup idąc zamyślonym, a po chwili sam przez tą nieuwagę walisz makówką w następny słupek.

http://www.youtube.com/watch?v=v_U4in8WeS0

zawsze można głupote wytłumaczyć później trollingiem  :)

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14797 dnia: Sierpień 16, 2012, 10:36:23 pm »
Dobra ale róbcie spam na temat / odnoszący się do czyjegoś posta a nie dajecie jeden tekst i nie wiadomo o co chodzi  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14798 dnia: Sierpień 16, 2012, 10:38:17 pm »
zapewne to sprawka russe policjanta, poprzednio też mało brakowało do 600 stron zanim ktoś wpadł na pomysł żeby 20 z nich usunąć :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14799 dnia: Sierpień 16, 2012, 10:40:58 pm »
zapewne to sprawka russe policjanta, poprzednio też mało brakowało do 600 stron zanim ktoś wpadł na pomysł żeby 20 z nich usunąć :D
Cwaniak pewnie chce mieć pierwszego posta na 600 stronie  :o

Bonus: http://www.youtube.com/watch?v=M7BsTLHUXdc
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 10:42:39 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.