Witaj
Gość

Wątek: [Movie] HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)  (Przeczytany 10862 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
[Movie] HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« dnia: Styczeń 14, 2012, 01:28:09 am »
Size - 1,2 giga
lenght - 30 min
resolution 1600x900

Groups in movies - Life, Toxic, Some rabit tags , PR groups, Alarion
Group on HB side - Clan leader squad of heart clan.
7v7 ,7vs14

www.megaupload.com/?d=ARDQ70Q1
mirror: http://www.multiupload.com/P6LWN27V10

Part 1: http://www.megaupload.com/?d=NV4KLWXF
Part 2: http://www.megaupload.com/?d=94BJFVJ8
Part 3: http://www.megaupload.com/?d=T78D6EFA

Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=NpfSGuEf5gY
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2015, 11:32:24 am wysłana przez Shanique »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2012, 01:33:47 am »
FIRST


FLAME IN

3...


2...


1...

g0

Wtb premium acc na MU. :F
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 01:39:26 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2012, 01:43:44 am »
Ciezko sobie w google poszukac stronki z kontami premium do mu i jemu podobnych.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2012, 01:48:14 am »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:29:45 am »
Heal ani razu nie gryzł ziemi?  :o
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2012, 12:55:57 pm »
Heal ani razu nie gryzł ziemi?  :o
taka kronika... wtb harmony update ;p


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 14, 2012, 01:19:56 pm »
Heal ani razu nie gryzł ziemi?  :o
taka kronika... wtb harmony update ;p

a ja możliwość na nowo wyuczenia się skilli z 4th ;p to jest podupczone powinny automatycznie wszystkie skille zniknąć jak robisz czwartą klasę ^^
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2012, 02:37:27 pm »
najs fraps, ale na chwilę obecną to za dużo pierdół, starsze frapse (h5 w dół) lepiej mi się oglądało.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2012, 02:40:42 pm »
ciekawy filmik :P czemu mnie nie zdziwilo ze na sam koniec zostawiles walke z Alarionem :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 14, 2012, 02:48:27 pm »
Kurcz jakoś mi nie podchodzą frapsy TurnOn'a... Nie wiem czemu, mimo że gościu gra dobrze, to mnie odrzucają.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2012, 02:55:01 pm »
Kurcz jakoś mi nie podchodzą frapsy TurnOn'a... Nie wiem czemu, mimo że gościu gra dobrze, to mnie odrzucają.
Może dlatego, że praktycznie nic go przez dłuższy okres nie rusza?
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 14, 2012, 07:59:21 pm »
w końcu się zebrałem i ściągnąłem (bo co innego mogę robić jak l2 nie pójdzie ;((((   ) no i szczerze to jestem załamany grą tanków.
Na mojej postaci z wiadomych powodów nie grałem ja. Dopóki ludzie nie ogarną się na tankach chodź trochę nie będzie dobrego pvp na serwerze. Co do gry turna to nie można się po tym frapsie wypowiedzieć, aczkolwiek jak na początku walki matrox troszke sie zebrał do kupy i cześciowo zlockował go to juz chłopak miał problemy. Ze swojej strony pamiętam, że jak go lockowałem to chłopak bardzo się gubił, a żę teraz żaden tank nie daje mu powodów do nauki, to jak wrócę do gry prawdopodobnie niczym mnie nie zaskoczy...
Ostatnią akcję (przy kampani już słabo oglądałem), ale wcześniejsza akcja na soa, niby 14 vs 7, jestem pewny, że gdybym to był ja na tanku przegralibyście na 100%. Nie żebym sie wywyższał czy cos, ale dobrze widziałem czego zabrakło ze stronyy fosilla(jak sie domyślam) no i 2giego tanka jeśli miały tam byc 2 pt. Były 2 momenty, gdzie w dobrym miejscu i czasie były użyte niektóre skille i od razu Wasz dps spadł, dodatkowo jak mówię na chwilę obecna wyłączenei turna jest b łatwe.

Dla mnie materiał ogólnie super sprawa bo turn po prostu został w każdym pvp tak olany, że mógł dokładnie obracać kamerą i filmować walki zamiast w nich uczestniczyć ;p dzięki czemu mogłem sie przyjrzeć każdej postaci na pvp i jak podkreślam - gra tanków to żenada.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:12:23 pm »
jestem pewny, że gdybym to był ja na tanku przegralibyście na 100%
za duzo siedzisz na kanale z alarionem , coraz bardziej go zaczynasz przypominac  :D
retired


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:22:13 pm »
jestem pewny, że gdybym to był ja na tanku przegralibyście na 100%
za duzo siedzisz na kanale z alarionem , coraz bardziej go zaczynasz przypominac  :D

nie, po prostu widziałem momenty, gdzie aż się prosiło zrobić pewne rzeczy,a niektóre nei były robione wcale ale to powiem fosillowi co i jak już na kanale kiedyś...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:26:19 pm »
wall of text i ton wypowiedzi króla słońce juz opanowałeś.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2012, 08:38:05 pm »
wall of text i ton wypowiedzi króla słońce juz opanowałeś.

może, ale nie powiesz mi, że pt, które w niedzielę rozjechaliśmy 7vs7, w czwartek rozwala chłopaków i 2gie pt bo tak sie doskillowali, tak podlevelowali i dogearowali.
nie wiem czy dokładne to takie dni były, ale wiadomo o co chodzi.

/edit: turn mógł, jak wcześniej wspomniałem, wszystko na spokojnie oglądać, w dodatku widziałem zakładki debuffów, wiec wiem kiedy,jakie i jak często, a dokładniej jak rzadko były skille używane u tanków w poszczególnych pt.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 08:40:05 pm wysłana przez Dyma »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2012, 09:24:08 pm »
wall of text i ton wypowiedzi króla słońce juz opanowałeś.

może, ale nie powiesz mi, że pt, które w niedzielę rozjechaliśmy 7vs7, w czwartek rozwala chłopaków i 2gie pt bo tak sie doskillowali, tak podlevelowali i dogearowali.
nie wiem czy dokładne to takie dni były, ale wiadomo o co chodzi.

/edit: turn mógł, jak wcześniej wspomniałem, wszystko na spokojnie oglądać, w dodatku widziałem zakładki debuffów, wiec wiem kiedy,jakie i jak często, a dokładniej jak rzadko były skille używane u tanków w poszczególnych pt.

to nie chodzi o skill ale o taktyke, wczesniej najpierw bilismy healerow teraz bijemy dd, a kolejna sprawa - wy gracie razem ile? 6 miesiecy? My 2 tygodnie, a 2 healer doszedl w sobote, ale oczywiscie czas pokaze ktore pt jest lepsze.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2012, 09:38:57 pm »
taktyka taktyką, ale jeśli część osób nie może wykonać założeń taktycznych bo tank im to uniemożliwia całą taktykę strzela ...

nie mówię, że jesteśmy lepsi, tylko, że jak ja bym tam był nie mielibyście szans przeżyć walki z 14 osobami koniec kropka. Wrócę do gry, zmierzymy sie jeszcze raz. Jak my wygramy napiszeę gf, ewentualnie arimasa powkur... na pm ^^. Wygracie Wy napiszę gf i będę klął w ... na ts :)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2012, 09:45:59 pm »




Edytowałem, wniosek jeden po co się rozpisywać o pierdołach.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 09:59:52 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2012, 10:22:34 pm »
Dyma, skromny to ty nie jesteś :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2012, 10:27:10 pm »


to nie chodzi o skill ale o taktyke, wczesniej najpierw bilismy healerow teraz bijemy dd, a kolejna sprawa - wy gracie razem ile? 6 miesiecy? My 2 tygodnie,

taa, może 3 lata graliśmy w GoD?

A nawet jak już, co dają nam te 2 miesiące o GoD, skoro wy macie arimasa, który wie tyle co my (a nawet więcej w niektórych aspektach), ciebie, który też z dywanami coś tam grywałeś, so?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2012, 10:34:42 pm »


to nie chodzi o skill ale o taktyke, wczesniej najpierw bilismy healerow teraz bijemy dd, a kolejna sprawa - wy gracie razem ile? 6 miesiecy? My 2 tygodnie,

taa, może 3 lata graliśmy w GoD?

A nawet jak już, co dają nam te 2 miesiące o GoD, skoro wy macie arimasa, który wie tyle co my (a nawet więcej w niektórych aspektach), ciebie, który też z dywanami coś tam grywałeś, so?

raczej mu chodziło, że 2 tygodnie grają razem jako const dopiero :x a nie, że 2 tygodnie graja w tą kronikę :P


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2012, 10:44:53 pm »
Dyma, skromny to ty nie jesteś :P
może i nie, ale po 1wsze jak widze jak ludzie grają tankami to mnie krew zalewa, jak muszą być tępi by nie widzieć pewnych rzeczy, chociażby to, że str tankowi jest potrzebny do podcierania dupy, jak nie potrafia dac odpowiedniej aury na pvp(na tym filmiku tylko Wasz tank i fosiill dali dobrą), jak dają pt ud na pt celkach, jak nie potrafia, a często nei chcą zlockowac healera, jak rzucają mass agro z dupy, jak w ogóle używaja agro jakby miało reuse z 2minuty, jak chcą być dd i zabijać.
Fosill nie gra najgorzej, ale od niego ja osobiście, i mam nadzieję, że chłopaki też, nie wymagam wiele bo grał tankiem łacznei moze z 50h, z czego nei było mnie raz to pograł z 3-5h i potem kilka, a najcześciej kilkanaście dni "przerwy"... Ale w sumie mam materiał gdzie jest jego gra wiec mu powiem co i jak robił źle czego nei robił itp.
Ja tam sie za ogara nie uważam (np do takiego streecha brakuje mi dużo, moim zdaniem najelpszy tank na lancerze, ale wiele sie od neigo nauczyłem), ale w tej chwili uważam sie za jednego z lepszych na core bo jak napisałem masa ludzi chyab pomyliła klasy...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:00:05 pm »
Alarion, ale to widać gołym okiem, że wy o wiele dłużej ze sobą gracie, a wiesz jak zgranie ludzi w party jest ważne..
Anyway nie wiem po co o tym dyskutujemy  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: HB -CL disarmament ( PVP - leader squad)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:01:07 pm »
dyma ładnie podsymowalem fossila :D  hahaha