Witaj
Gość

Wątek: Kilka pytań?  (Przeczytany 20302 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Kilka pytań?
« dnia: Styczeń 19, 2012, 02:24:23 am »
siemka, zaczynam grac na Core i mam kilka pytan :
1. jak z tym mentor system na innovie, dziala czy nie dziala ?
2. cos pokroju akademii z rewardem jak na niektorych prywatach czasem, jest na Corze ?
3. jak wyglada zbalansowanie klasowe ? tzn jakich klas/ras jest najmniej na corze ? czy raczej wyrownane mniej wiecej, nie ma egzotycznych zadko spotykanych okazow ?
4. raczej pytanie retoryczne bo znam odpowiedz ale dla pewnosci - BoXy tylko dla PA ? Rozumiem ze np, po jakims czasie, jak wykoksam Maina i boxa na max lvle i nie bede kupowal juz PA bo nie bede potrzebowal 2x xp - to wtedy nie bede mogl uzywac boxa ?

I takie ogolne jesli chodzi o GoD'a - ponoc mialo byc zbalansowanie postaci  wyrownanie, jak im to wyszlo ? czy wciaz sa jakies ciut OP postacie w stosunku do innych jak to zwykle w lineage'ach bylo ?(ofc nie oczywiste typu dagg>mag, tylko cos jak lucznicy w HB, kamaele w gracii itp)

Z gory dzieki za pomoc, pzdr.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

  • Brazilian Jiu Jitsu ...
Odp: Kilka pytan o serw/mentor system
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2012, 04:32:26 am »
siemka, zaczynam grac na Core i mam kilka pytan :
1. jak z tym mentor system na innovie, dziala czy nie dziala ?
2. cos pokroju akademii z rewardem jak na niektorych prywatach czasem, jest na Corze ?
3. jak wyglada zbalansowanie klasowe ? tzn jakich klas/ras jest najmniej na corze ? czy raczej wyrownane mniej wiecej, nie ma egzotycznych zadko spotykanych okazow ?
4. raczej pytanie retoryczne bo znam odpowiedz ale dla pewnosci - BoXy tylko dla PA ? Rozumiem ze np, po jakims czasie, jak wykoksam Maina i boxa na max lvle i nie bede kupowal juz PA bo nie bede potrzebowal 2x xp - to wtedy nie bede mogl uzywac boxa ?

I takie ogolne jesli chodzi o GoD'a - ponoc mialo byc zbalansowanie postaci  wyrownanie, jak im to wyszlo ? czy wciaz sa jakies ciut OP postacie w stosunku do innych jak to zwykle w lineage'ach bylo ?(ofc nie oczywiste typu dagg>mag, tylko cos jak lucznicy w HB, kamaele w gracii itp)

Z gory dzieki za pomoc, pzdr.

1. Jeszcze nie działa
2. coś tam na chacie było widać że za aka płacą
3.Klasy są raczej wyrównane lecz moim zdaniem trochę mało summonerów ;]
4.PA= 2x Exp , Solo Kama , i możliwość Boxa ... jak wbijesz max lvl i nie bedziesz miał PA to nie odpalisz boxa


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytan o serw/mentor system
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2012, 06:52:15 am »
Nie wyexpisz boxa na max level takze mozesz sobie tym glowy nie zawracac. (Expi sie glownie w party)
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytan o serw/mentor system
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2012, 11:48:24 am »
abstrakcyjnie zalozylem z tym max boxem, mialem na mysli max lvl jaki bym potrzebowal boxa ; )

Hmm summonerow, a jak wyglada kwestia PT ? chetnie biora summonerow do PT tutaj ?
Bo PA raczej bede tylko okazyjnie jedniodniowki kupowal nie na stale, wiec tez nie chcialbym wpakowac sie w klase ktorej nigdy by nie chcieli do PT, tymbardziej bez PA ...
Zawsze gralem melee dd ew raz PR em z boxem, wiec zwykle cisnalem solo do 80 lvl i koniec xp, ale bez boxa tutaj wbic ten 85+ solo zapewne ciezko by bylo ...


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kilka pytan o serw/mentor system
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2012, 11:57:47 am »
Summonerem w GoD expi się najłatwiej ze wszystkich klas, a konikiem to już wgl. błachostka. Stark w 10 dni 1>85. Trzeba tylko mieć czas
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytan o serw/mentor system
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:08:11 pm »
rozumiem, no niestety czasu to tak 3-4h pewnie bede na dobe spedzal takze sie wydluzy troche bardziej xpienie, niestety beztroskie czasy koczowania po 12+h juz minely : )
jak czytam o tych summonerach, to podobno w pvp troche kicha sa, a tez glupio nawet wyexpic 85+ w 10 dni a potem dostawac baty na pvp i miec problemy ze znalezieniem CP ; )
no coz, dzieki za pomoc, poczytam jeszcze o tym summonerze i byc moze sie skusze pomimo wszystko, jako ze ich malo a lubie byc egzotyczny, "wyjatkowy jak platek sniegu" : P


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kilka pytan o serw/mentor system
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:13:29 pm »
Na razie najwięcej szukają healerów, bo Ci co robili okazali się, że ta postać jest dla nich zatrudna etc. kwestia czasu, aż się ustatkuje. A summoner to dobra klasa, co widać top party to 3x summoner :P. Napisz do kamiil, on Ci coś napiszę na temat summonera na pvp 85+
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Kilka pytań?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2012, 04:07:55 pm »
Witam.
Mam kilka pytań oddnośnie Core'a.
Ile mniej więcej osób tam gra?
Opłaca się zaczynać ?
Jak wyglądają spoty na mniejszych lvlach ? Znajdę kogoś z kim można zrobić party czy zupełnie puste ?

Z góry dzięki.


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2012, 04:18:22 pm »
No cóż ja w zasadzie wpadłem tam tylko wczoraj i dziś na chwilę, aby samemu odpowiedzieć sobie na pytania jakie zadałeś ;)
Z racji braku czasu udało mi się zaledwie w chwilkę wbić 21 lvl na tych questach. Teraz robi się je bez problemu, ludzi też spotkasz, ale po co party na 1x,2x lvl. Jeśli chodzi o kamaloki to dalej ludzie spamują lf ppl kama 26 itp. Aktualnie są siegie i ciężko się gdziekolwiek przenieść więc utknąłem w gludio na 21  :beksa: Jednak wydaje mi się że jest podobnie jak kiedyś (może nawet dziś) jak na RuOffie- co chwilę ktoś odchodzi, co chwilę ktoś przychodzi.

P.S.Jakbyś chciał (lub ktoś z low lvl chciał) pograć to pisać na pw! ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2012, 04:27:26 pm »
nie wiem jak na low lvl ale na spotach 85-90 w godzinach 18-23 jest ludzi od groma i ciut ciut

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 11, 2012, 04:35:21 pm »
jezu od 5 minut gapie się w twoją sygnę :D
Skorzystam z tematu, sam zadam pytanie:
A jak wygląda sytuacja z klanami (m.in polskimi)? Otwarci są na graczy który niedawno zaczęli grać, ale są godni zaufania?


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 11, 2012, 04:45:34 pm »
Jest sporo małych klaników, gdzie grając systematycznie po kilku tyg nie będziesz odstawał już z lvlem.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 11, 2012, 04:55:10 pm »
jezu od 5 minut gapie się w twoją sygnę :D
Skorzystam z tematu, sam zadam pytanie:
A jak wygląda sytuacja z klanami (m.in polskimi)? Otwarci są na graczy który niedawno zaczęli grać, ale są godni zaufania?
HeartBreakers - International (tylko consty)
HolyInquisition - Prowadzone przez 1 party rosjan (dunno)
VaeVictis - International (prawdopodobnie otwarta rekrutacja)
OOC - International (z tego co wiem otwarta rekrutacja)
Enclave - International (dunno)
BloodyBiscuits - Polski clan (mają topic tutaj)
OldBoyz - Polski clan (też mają topic)
Jest też sporo mniejszych klanów, polskich głównie



« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2012, 05:32:28 pm wysłana przez Kamal »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 11, 2012, 05:07:30 pm »
Najważniejsze, że jest przynajmniej jakaś rotacja. Jak ktoś wcześniej napisał: ktoś odchodzi i ktoś przychodzi. Nie czarujmy się ale widać, że online zmalał. Pomimo tego, nawet na największych wypizdówkach można znaleźć graczy :). Kumpel robił postać jakieś 3 dni temu i zawsze ktoś się znalazł na spotach nisko lvlowych. Fakt, że nie wygląda to tak, jak ja zaczynałem miesiąc temu ale nie jest źle. Po prostu priv playerzy quitują. :D A odnośnie tego party na low lvlach to nie wiem czy jest sens. Ja cały czas koksam samemu (lvl 80). Pt tylko brałem na kame i później quest w toi. I to w zasadzie tyle. Z kolei po 85+ to jak się dobrze orientuje ciężko expić samemu bo mało spotów. Swampland chyba w sumie tylko? :P


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 11, 2012, 05:29:06 pm »
Najważniejsze, że jest przynajmniej jakaś rotacja. Jak ktoś wcześniej napisał: ktoś odchodzi i ktoś przychodzi. Nie czarujmy się ale widać, że online zmalał. Pomimo tego, nawet na największych wypizdówkach można znaleźć graczy :). Kumpel robił postać jakieś 3 dni temu i zawsze ktoś się znalazł na spotach nisko lvlowych. Fakt, że nie wygląda to tak, jak ja zaczynałem miesiąc temu ale nie jest źle. Po prostu priv playerzy quitują. :D A odnośnie tego party na low lvlach to nie wiem czy jest sens. Ja cały czas koksam samemu (lvl 80). Pt tylko brałem na kame i później quest w toi. I to w zasadzie tyle. Z kolei po 85+ to jak się dobrze orientuje ciężko expić samemu bo mało spotów. Swampland chyba w sumie tylko? :P
Ostatnio byłem z moim party w SoA zrobić daily(free kamyczki) i byłem zaszokowany ilością ludzi na reptilikonach (godzina ok 20-21)
musieliśmy wybić 2 party żeby jakieś moby mieć wolne dla siebie  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 11, 2012, 05:48:12 pm »
A co jeżeli chodzi o klase ? jakie są aktualnie najbardziej poszukiwane ?


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2012, 06:17:53 pm »
Najważniejsze, że jest przynajmniej jakaś rotacja. Jak ktoś wcześniej napisał: ktoś odchodzi i ktoś przychodzi. Nie czarujmy się ale widać, że online zmalał. Pomimo tego, nawet na największych wypizdówkach można znaleźć graczy :). Kumpel robił postać jakieś 3 dni temu i zawsze ktoś się znalazł na spotach nisko lvlowych. Fakt, że nie wygląda to tak, jak ja zaczynałem miesiąc temu ale nie jest źle. Po prostu priv playerzy quitują. :D A odnośnie tego party na low lvlach to nie wiem czy jest sens. Ja cały czas koksam samemu (lvl 80). Pt tylko brałem na kame i później quest w toi. I to w zasadzie tyle. Z kolei po 85+ to jak się dobrze orientuje ciężko expić samemu bo mało spotów. Swampland chyba w sumie tylko? :P
Ostatnio byłem z moim party w SoA zrobić daily(free kamyczki) i byłem zaszokowany ilością ludzi na reptilikonach (godzina ok 20-21)
musieliśmy wybić 2 party żeby jakieś moby mieć wolne dla siebie  :D

Ja codziennie jestem zszokowany jak robię tego daily na aniołach na woa... wbijam po północy i każdy spot z aniołami zajęty. No ale już koniec tego Q. No ale rzeczywiście, dead serwer jak chuj!

A co jeżeli chodzi o klase ? jakie są aktualnie najbardziej poszukiwane ?

Tank, healer i enchanter zawsze znajdzie pt/cp. Najmniej pożądaną klasą to chyba Tyrr Warrior póki co :P. Ale to co Ci napisałem to tyczy się postaci przebudzonych.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 11, 2012, 06:32:47 pm »
A co jeżeli chodzi o klase ? jakie są aktualnie najbardziej poszukiwane ?

w kazdym pt zawsze brakuje tanka wiec on nigdy nie ma problemow ze znalezienie party


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 11, 2012, 06:48:35 pm »
tanków jest juz w miare. dawniej był okres ze jak nie bylo naszego tanka to nawet 30min czekało sie na kogos kto by poszedł łaskawie w party. teraz troche bardziej poszukiwani są healerzy ale tez nie jest najgorzej. jesli wybierać DD, wybrał bym sumonera, łuka lub 87+ daggera na gog. tyrr warior rzeczywiscie jest nieco słabszy ale w nastepnej kronice ma byc lekko wzmocniony tak ze nie bedzie juz odstawał od innych dd


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 11, 2012, 07:05:32 pm »
no czyli dobrze wybrałem summonera. Mam nadzieje że za jakiś czas znajdę nim jakieś pt/clan ;) A podobno summonerzy "op są"  :P


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 11, 2012, 07:57:49 pm »
no czyli dobrze wybrałem summonera. Mam nadzieje że za jakiś czas znajdę nim jakieś pt/clan ;) A podobno summonerzy "op są"  :P
Tylko na oly i tylko w dobrych rękach. Nie ma tak wkurwiającej klasy na oly dla healera jak summoner :D
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 11, 2012, 08:07:58 pm »
Jeszcze jedno kiedyś pamiętam była taka stronka do sprawdzenia online na serwerach innovy. Nadal on istnieje ?


P.s
Gdzieś na stronie były tutaj skille rasowe, ale teraz nie moge ich znaleźć ! POMOCY !
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2012, 08:57:11 pm wysłana przez Diverso »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 11, 2012, 10:14:10 pm »
Jeszcze jedno kiedyś pamiętam była taka stronka do sprawdzenia online na serwerach innovy. Nadal on istnieje ?


P.s
Gdzieś na stronie były tutaj skille rasowe, ale teraz nie moge ich znaleźć ! POMOCY !
1. Nie ma

2. http://l2gc.com/

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 12, 2012, 12:20:52 am »
Jak nie zapomnę to jutro dam ci screen z online, ale więcej niż 3k na core i 700 na arii (aria) nie licz.

tutaj online z 6 Lutego: http://i.imgur.com/xcsz6.png
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2012, 12:23:13 am wysłana przez sakaszli »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 12, 2012, 02:09:49 am »
Jak nie zapomnę to jutro dam ci screen z online, ale więcej niż 3k na core i 700 na arii (aria) nie licz.

tutaj online z 6 Lutego: http://i.imgur.com/xcsz6.png

cool story bro
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker