Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018  (Przeczytany 26901 razy)

  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 21, 2018, 10:18:46 am »
nie  sprawy born :D ja i tak zawitam dopiero po polnocy niestety wczesniej praca :D ale moze low spoty bedą juz mniej zapchane :D:D:D również zycze powodzenia


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:00:28 am »
najpierw kraft potem suba na spoila odwrotnie sie nie da :D

Serio czy trollujesz ?


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:18:32 am »
nie  sprawy born :D ja i tak zawitam dopiero po polnocy niestety wczesniej praca :D ale moze low spoty bedą juz mniej zapchane :D:D:D również zycze powodzenia

Spoty będą wolne już na samym starcie, jakoś nie spodziewam się by było więcej jak 1k online razem z boxami.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:21:22 am »
tez sie nie spodziewam wiekszego online ale chcialbym sie milo zaskoczyc :D


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • No risk - No FuN
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:43:11 pm »
ludzi od groma, wlasnie trzepiemy rbki z ekipa :)
pm Mante < zapraszam do wspolnej gry
P.S. jaki stack sub na konika polecacie :D?
No risk - No FuN
'Dobre słowo to fortuna magnata'


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • I see you......
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 22, 2018, 03:43:11 pm »
Siemaneczko,

Jestem zaszczycony, że DN znowu będzie grane :)
Grałem kiedyś 4 lata na serwerze x15 dragon DN również stack sub.
Super przygoda, na pewno wbije :) dużo czasu nie mam, ale coś tam popykam, a zima się zbliża hehe :)

Ludzi będzie dużo tymbardziej, że starzy gracze wrócą z DN i ludzie z innych serwerów.. stack subclass na pewno przyciągnie ludzi, bo dla niektórych jest to nowość i nie potrzeba ciągnąć 3 dualboxy, tylko odpalić sobie na subie jakiegoś bufka i ewentualnie 1 dual dla bufki, tymbardziej, że po 40 lvl dostajesz za free horna :) co więcej, serwer jest 100%, nie padnie po miesiącu czy dwóch. Serwery DN działają do dzisiaj, żywotność 4-5lat miał bodajże właśnie dragon :)

Fajnie, że będzie można pograć z ludźmi, bo razem można się uzupełniać bufkami itp :) będzie fajnie :)

Mogę coś podsunąć za pomysł z subclassą, jeśli będzie to tak działało jak wcześniej :) (na dragonie były mutanty, tutaj nie, ale bez mutanta jeszcze lepiej, przynajmniej więcej ludzi na oly):)
Wiem, wiem, że niektóre klasy są okrojone, ale jeśli ktoś uważa że destro jest bezużyteczne czy cos, to trochę ma mało pojęcia o grze :) polecam obejrzeć filmik naszego rodaka, CudakPL.

jak ktoś by chciał zagrać to pisać Panowie!! Lets do it, najlepiej jak najszybciej się zgrać, co do godziny mniej więcej zebysmy już w grupie szli w tango, bo jak solo może być ciężko, klany już pewnie są zagraniczne,bo jak mówiłem zainteresowanie serwerami DN zawsze byly duże. Moim zdaniem będzie ok 3k lekko, ale zobaczymy.. Oni się jeszcze zareklamują dobrze..:)

Jeszcze raz powiem, że się cieszę :)
Jak cos to pisać, nick Mamba chyba, że ktoś pod***e :)


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 22, 2018, 04:31:51 pm »
Ktoś z doświadczeniem na tego typu serwerach proszę o kontakt, mam parę pytań;)


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 22, 2018, 05:28:07 pm »
Co najlepiej dla solo gracza jako main 1+1 i box buffer 1+1?
Proszę o rady jestem zielony na temat stacksub.  :beksa:
Addicted


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • I see you......
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 22, 2018, 05:28:16 pm »
Dawaj tutaj, moze ktos akurat tez ma watpliwosci lub jakies pytania ;) a wszystko sie wyjasni ;)

Pozdrowki ;)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • I see you......
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 22, 2018, 05:38:19 pm »
Co najlepiej dla solo gracza jako main 1+1 i box buffer 1+1?
Proszę o rady jestem zielony na temat stacksub.  :beksa:

Na tym serwerze możesz robić subclassy tylko ze swojej rasy jak by co.
Dla solo graczy proponuje sps/ee a na boxie zrób sobie se/bd jeśli chce Ci się przełączać ciągle na dance.
Pomyśl, przykładowo fajnie sprawdzało by Ci się sh/bd jeśli nie chcesz piep**yć się z przełączaniem dla dance ciągle. Zawsze jest jakieś ale...

Zależy czy lubisz grać magiem czy fighterem :) Fajnie solo idzie również deska/wc lub tyr/wc, ale ludzie powiedzą, że jak nie ma się skili na pole to destro jest do bani..hehehhe ..:) zapominają, że ta klasa jest dobra w innych sytuacjach a nie tylko napieprzanie jak glupi na trainach :)

Daj znać mniej więcej jaka klasą luibisz grać to coś się dobierze :):)



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • I see you......
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 22, 2018, 05:45:17 pm »
nie  sprawy born :D ja i tak zawitam dopiero po polnocy niestety wczesniej praca :D ale moze low spoty bedą juz mniej zapchane :D:D:D również zycze powodzenia

Spoty będą wolne już na samym starcie, jakoś nie spodziewam się by było więcej jak 1k online razem z boxami.

Masz pojęcie w ogóle jak długo i jaki online mają serwery DN ?:)


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 22, 2018, 08:07:02 pm »
Silnik jest dobry, chociaż stary.
Wybraliście dziwaczny theme do niego i słabo przerobiliście.
SMF ma kilka dobrych themes (bezpłatnych)  współpracujących poprawnie z wersją 2.015

Yy to odnośnie nowego serwera czy nowego wyglądu forum ;p
Patrz, a ja szukałem swojego wpisu w temacie o forum i zastanawiałem się dlaczego go ktoś skasował.
Tak dzieje się niestety, że gdy ma się otwartą dodatkową zakładkę w przeglądarce z innym tematem to logując się wpadasz do wątku z tej drugiej zakładki.
Ale żeby nie było zupełnie nie na temat - widać, że DN dokonało dużo zmian w systemie subklas, natomiast prawie pewne jest, że gracze i tak znajdą kombinację overpowered.
Bez teoretycznych dywagacji jakie tutaj czytam.
Przypomnę, jeśli ktoś nie pamięta, że mutantów też odkryto przez przypadek/kombinacje graczy, normalnie miało ich nie być, tzn nie rozważano tego przy projektowaniu starego systemu subklas.
Oprócz opisu subklas nie widzę tutaj nic na temat kraftu i many.
Będzie tak jak na starym DN?
A IMO o ile kiedyś zdobycie horna to był koszmar, to z kolei danie go za free na 40lvlu też uważam na za przegięcie, tym razem w drugą stronę.
Natomiast pozostałe ustawienia wyglądają na w miarę rozsądne, może spoil za mały jeśli all trzeba krafcić.

Może ktoś podzielić się pierwszymi wrażeniami? Zaglądałem na tamtejsze forum, polska sekcja od dawna martwa, ilość użytkowników online też nie oszałamia (3-4 razy mniej niż dawnymi czasy). Interesuje mnie kto tam gra, stare dziadki czy nowe pokolenie skoczków serwerowych, jaki online PI*drzwi
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • I see you......
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 22, 2018, 08:47:15 pm »
Many nie ma,
dużo magów,ale myslę, że potem będę zalowac :P
kraft jak na starym :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • I see you......
Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:33:39 pm »
Ogólnie moje wrażenia spoko, ciągle ludzi przybywa, jest już ich troszkę np. w dion, gludio. Expią itp. :) do giran nie dotarłem, ale ludzie z chęcią idą w pt, bo niby gorzej exp, ale pomyślcie co z maną..;) szybciej mobki ubijasz no i zawsze jest za kim pogadać... :) mój nick aktualny to MAMBBA, inne zajęte :)

Bardzo dużo PL, no i zauwazylem ze dużo ludzi spr jeszcze serwer bo chcą wbijac z klanami (zagraniczne), moim zdaniem się online rozwinie, bo to dopiero początki serwera, wiec do 3k dobiją na pewno :) na razie tak ok 1k +/-. Na początkowych lokacjach jest sporo nowych :) tak jak mowie, serwery DN maja to do siebie, ze wszystko z czasem przychodzi w sumie ..;-)


  • Wiadomości: 219

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:49:15 pm »
szukam kogos do popykania


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 23, 2018, 02:42:56 am »
nie  sprawy born :D ja i tak zawitam dopiero po polnocy niestety wczesniej praca :D ale moze low spoty bedą juz mniej zapchane :D:D:D również zycze powodzenia

Spoty będą wolne już na samym starcie, jakoś nie spodziewam się by było więcej jak 1k online razem z boxami.

Masz pojęcie w ogóle jak długo i jaki online mają serwery DN ?:)

Mam pojęcie, rok temu po 3 miesiącach umarł. IL
 online koło 1k z boxami.... Zerg jest na etapie 40-45, ja tam się cieszę trzema 60siątkami ;P (gram na tripleboxie Autohotkey, controlsend i jechane) Zauważyłem ze chyba adrenaline ma tutaj jakiś problem bo widziałem już 2 boty i co ciekawe ich support nie chodzi na auto tylko manual. Czyli wychodzi na to że jest ta wersja smartguarda gdzie trzeba klinować przycisk wykałaczką żeby nie wywaliło. I działa tylko 1 box ale moge się mylić bo być może akurat trafiłem na kretynów
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2018, 02:48:16 am wysłana przez GalAnonim »


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 23, 2018, 08:35:02 am »
Siemaneczko,

Jestem zaszczycony, że DN znowu będzie grane :)
Grałem kiedyś 4 lata na serwerze x15 dragon DN również stack sub.
Super przygoda, na pewno wbije :) dużo czasu nie mam, ale coś tam popykam, a zima się zbliża hehe :)

Ludzi będzie dużo tymbardziej, że starzy gracze wrócą z DN i ludzie z innych serwerów.. stack subclass na pewno przyciągnie ludzi, bo dla niektórych jest to nowość i nie potrzeba ciągnąć 3 dualboxy, tylko odpalić sobie na subie jakiegoś bufka i ewentualnie 1 dual dla bufki, tymbardziej, że po 40 lvl dostajesz za free horna :) co więcej, serwer jest 100%, nie padnie po miesiącu czy dwóch. Serwery DN działają do dzisiaj, żywotność 4-5lat miał bodajże właśnie dragon :)

Fajnie, że będzie można pograć z ludźmi, bo razem można się uzupełniać bufkami itp :) będzie fajnie :)

Mogę coś podsunąć za pomysł z subclassą, jeśli będzie to tak działało jak wcześniej :) (na dragonie były mutanty, tutaj nie, ale bez mutanta jeszcze lepiej, przynajmniej więcej ludzi na oly):)
Wiem, wiem, że niektóre klasy są okrojone, ale jeśli ktoś uważa że destro jest bezużyteczne czy cos, to trochę ma mało pojęcia o grze :) polecam obejrzeć filmik naszego rodaka, CudakPL.

jak ktoś by chciał zagrać to pisać Panowie!! Lets do it, najlepiej jak najszybciej się zgrać, co do godziny mniej więcej zebysmy już w grupie szli w tango, bo jak solo może być ciężko, klany już pewnie są zagraniczne,bo jak mówiłem zainteresowanie serwerami DN zawsze byly duże. Moim zdaniem będzie ok 3k lekko, ale zobaczymy.. Oni się jeszcze zareklamują dobrze..:)

Jeszcze raz powiem, że się cieszę :)
Jak cos to pisać, nick Mamba chyba, że ktoś pod***e :)

Mam nadzieje ze będzie tak jak piszesz, niestety obecnie nowe serwery DN dość szybko kończyły swój żywot, to nie to samo co stare serwery np infinity x5, nm x30, czy dragon x 15
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 23, 2018, 09:56:52 am »
Cytuj
Co najlepiej dla solo gracza jako main 1+1 i box buffer 1+1?
Proszę o rady jestem zielony na temat stacksub.  :beksa:

zrób necro+pp a na box se+bd może znajdziesz jakiegoś kolegę który zrobi sps+kon i box sws+ee i macie prawie all :D


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 23, 2018, 12:43:18 pm »
niech moderator przeniesie do działu l2off i zmieni nazwe topicu


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 23, 2018, 08:54:16 pm »
Trzeba dropić książki na skile?
Można teraz koxać w katach?


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 23, 2018, 09:02:35 pm »
Trzeba dropić książki na skile?
Można teraz koxać w katach?

Nie trzeba dropić sb. Nie jestem pewny co do skilli z 3 profki bo niektórzy mówią że nie zobaczymy cova/powa do rozpoczęcia 7s czyli do 1.10.2018. Można teraz koxać w katach bez zapisów. Ale moby odpowiedziale za drop ancient adeny są niedostępne.


#łatwo 66 jest na wszystkich boxach. Jutro 70 minimum pojutrze 74lvl wbity na supportach  i można Warlorda napierdziulać ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2018, 12:19:54 am wysłana przez GalAnonim »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 23, 2018, 11:58:55 pm »
na skile z trzeciej profki mają być już potrzebne spellbooki


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 24, 2018, 04:17:12 pm »
szukamy ekipy do gry na tym servie;) Priv proszę


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 24, 2018, 05:45:52 pm »
Witam , mam ochote zagrac na tym dragonie, ale z gory zaznaczam ze nie gralem na stack sub, prosze o pomoc i szukam ekipy do wspolnej gry w zamian oferuje swoj czas a mam go sporo i licze na duzo pvp :D
Bawie sie w te klocki od c3 ale na stacksubie nie gralem wiec licze na pomocna dlon i jakies miejsce w cp/klanie, klasa do ugadania :P

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 25, 2018, 01:46:18 pm »
Jak ktoś chętny popykać jako mag to zapraszam :). IG: "Devex. Robię sps/es i ciągam boxa bd/se.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2018, 02:44:29 pm wysłana przez Devex »