Witaj
Gość

Wątek: Black Desert Online  (Przeczytany 74195 razy)

  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 04, 2016, 07:16:58 pm »
Czym najlepiej grać pod solo z niskim/średnim onlinem (3-5h/day)?

Ewentualnie czy jakaś gildia przygarnie nową duszyczkę? Zawsze to raźniej mieć się do kogo odezwać na TSie :P


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 04, 2016, 09:10:20 pm »
Wszystkim mozna solo. Tak ta gra jest zbudowana.


Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 04, 2016, 10:18:54 pm »
Witam 14+








« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2016, 12:37:26 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 05, 2016, 09:40:55 am »
Sesja zdjęciowa jak dla modelki, a to tylko leśny dziadek...
Widać gra ma się dobrze, skoro nawet największy hejter zawitał :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 05, 2016, 11:27:01 am »
Sporo contentu zapowiedzieli, nowe regiony, rasy i klasy


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 12, 2016, 09:31:05 pm »
siema dawne ziomki i wrogowie :D mam głupie zaciekawiła mnie ta gra i teraz pytanie warto jeśli mam zamiar być taki casualowym nonfactorem poświęcać pieniążki na te grę? :D


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 12, 2016, 09:39:18 pm »
siema dawne ziomki i wrogowie :D mam głupie zaciekawiła mnie ta gra i teraz pytanie warto jeśli mam zamiar być taki casualowym nonfactorem poświęcać pieniążki na te grę? :D

Ciężko stwierdzić. Jeżeli nie interesuje Cię pvp, to pewnie tak. Ja sobie casualowo pogrywam i ludzie z eq +15 szybciej spamują HP poty, niż ich biję... Ogólnie polecam :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 12, 2016, 10:13:16 pm »
Nie musi zapominać o PvP, jedynie o zamkach.
Gildii jest od cholery, przeciwników na PvP znajdziesz na swoim poziomie i takiej gildi szukaj, która będzie deklarować wojny dla gildii o podobnym podejściu/poziomie.


Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 13, 2016, 05:14:24 am »
siema dawne ziomki i wrogowie :D mam głupie zaciekawiła mnie ta gra i teraz pytanie warto jeśli mam zamiar być taki casualowym nonfactorem poświęcać pieniążki na te grę? :D

1.Daily zajmuje od 30min (najwazniejsze) + 30min(jak interesuje CB craft itd.) = do godziny
2.Potem masz w gildii jakies "misje", ale mysle ze mozesz to ominac - po prostu poszukaj gildii pozniej.
3.Raz w tygodniu robisz bossy na "enchant", z 2h schodzi max jak musisz znalezc grupe itd.

Generalnie przy 3-4h/day jak jestes zorganizowany da sie gra nacieszyc, na nody(takie mass pvp dla srednich gildii) tez sie przejdziesz.



_______
Bardzo wazne zebys wbil juz zaraz, bo nadal top spot to SUSANY, gdzie aktualnie do 55 idzie szybko, ZANIM WPROWADZA - PIRATOW, wtedy dunno ale pewnie 57 bedzie easy jak dalej to nie wiem, najlepiej zebys juz teraz wbil i nie czekal az to wprowadza, bo wtedy bedzie podbiegal ktos na 60 ... i QQ

Generalnie, ja sam grindowalem do 50, ale polecam jednak questami leciec, poniewaz skonczysz z DUZA WIEKSZA ILOSCIA SKILL POINTSOW! (+200) oraz .. pkt energii/contri

Podczas lvlowania:
rob q od ducha+questy z wykrzyknikiem + w miare mozliwosci questy na contribution, zajmuj sie kraftem chociaz podstawy ogarnij.

Nie pomin tych Q:(skill pointsy=wiecej skilli)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sDUQwllmeeXGbJYZ1-OAVajX5YDPXxC5u7sxq2LjiiE/edit#gid=0

oraz(intentory sloty)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/10hHbShPIf02IZYHS7pj0vYnnxq7WmPAl2I6o8ev69GU/htmlview?usp=sharing&sle=true


BTW.
Mozesz kupic za dolary i grac na EU, packa za 50 sie nie oplaca, w grze jest cos takiego jak PETY, ktore zbieraja dropa.
Kup packa za 30 dolarow + 3000 Daum Cash(+30 usd), baa :) za 52.7 Euro masz 3 pety+gre i milej zabawy.


Jak interesuje CB WARRIOR, to od 20 wchodzi w koncu uzyteczny wojownik(mobilny), bo obecny warrior to zart ^_^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2016, 05:35:31 am wysłana przez PepsiQQ »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 13, 2016, 04:28:48 pm »
z DUZA WIEKSZA ILOSCIA SKILL POINTSOW! (+200)
Questy na SP robi się dopiero po osiągnięciu 500 punktów przez grind - do 500 idzie to ładnie, później o wiele, wiele wolniej i to właśnie wtedy należy robić questy na SP.


Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 15, 2016, 06:15:49 am »
z DUZA WIEKSZA ILOSCIA SKILL POINTSOW! (+200)
Questy na SP robi się dopiero po osiągnięciu 500 punktów przez grind - do 500 idzie to ładnie, później o wiele, wiele wolniej i to właśnie wtedy należy robić questy na SP.

Spoko Relapsik, ja mam aktualnie 53 okolo 80 energii/80 contri(grindzilem czysto do 50), w sobote mam nadzieje 54, dobije ten 55 i trzeba sie zabrac za skill pointsy+story questy.

Btw mam do CB pytanie, aktualnie daily na contri(lacznie okolo 2000 contri xp), daja mi po 2 contri dziennie, 81->83 itd.


Czy tak to sie utrzyma powiedzmy do 200 contri? Czy zapotrzebowanie na kolejne lvle contri sie bardzo zwieksza? Bo rozumiem, ze cap to 300 i potem leci mozolnie, tylko zastanawia mnie czy ten calpheon daily 15min+duch(mediah)+susanki mi starcza i bede sobie tak codziennie wbijal po te 2, czy bedzie trzeba przygrindzic te contri pointsy...


Cel? chcialbym sobie farmic max po 1h daily dziennie i wbic kiedys, najlepiej do czerwca te 200 contri+ i nie wiem czy musze jednak rypac te durne questy...(wracac sie na contri xp)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Black Desert Online
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 18, 2016, 05:39:50 am »
Cos czytalem ze cp zwalnia w okolicach 250-260, ja niestety dlugo olewałem daily ale juz mam ponad 160, daily daja mi jakies 1,5lvl wiec nie zwalnia jeszcze znaczaco.

Kupilem drugiego peta, tego nowego jastrzebia, na trzeciego nie mam pomyslu, koty i psy nuda, poczekam chyba  na pingiwna :p