Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Tyrant  (Przeczytany 83281 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 22, 2007, 03:54:47 pm »
no wlasnie wydaje mi sie ze tyrant w zwarciu moze byc grozniejszy od glada bo glad bez skili bije jak b*** (cenzura zeby sie feministki nie czepily) a tyrek im wiecej hp traci tym mocniej potrafi przypierniczyc.

problemem w tej walce jest fakt ze glad raczej na 99% bedize mial wiecej cp(jest sens w ogóle uzywac innej broni jak dle*tallum? :D ),do tego bedzie mocniej bil a slabiej obrywal(hvy vs light, no chyba ze glad tez w draco ale chyba najpopularniejszy jest jednak IC secik) wiec tyrant musi to nadrabiac technika walki. (zakladam w miare normalny serwer a nie wszystkie mozliwe bufki u npc bo wtedy troche sie glupio robi i mnostwo technik walki przestaje miec znaczenie) wiec jak nie maja obaj max bufkow (co w 1 vs 1 rzadko sie spotyka glownie chodzi o championa,cov i takie tance itd najprosciej zalozyc bufki z  ch bo takie sie na expowiskach najczesciej spotyka chyba ze ktos ciagnie za soba na dualu SD,SM,DC, warlocka i co tam jeszcze daje bufki :D ) tyrant moze najzwyczajniej przeczekac najgorsze :D czyli podbiega glad wali duelist spirit i warcry(ten na pat cjak pomylilem nazwe sory poprawcie ;> ) i nagle zonk tyrant odpala krolika/wilka robi unik czeka minutke i wraca do bicia z pelna sila a glad musi poczekac na 2 dosc przydatne skile zanim sie ponownie naladuja :D zeby bic maksymalna moca

bez bufkow jeszcze predzej to sie uda (oly) bo glad jeszcze dluzej musi poczekac na reuse skili ;> a arena wcale nie jest taka mala jak sie moze wydawac, do tego probowal ktos kiedys dogonic tyranta na kroliku? :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2007, 04:05:11 pm wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

    • Free City
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 22, 2007, 04:15:16 pm »
Duelist Spirit się odnowi w 5s po zejściu, a War Cry parę sekund po tym.
Lineage 2 Paradise
 #Virtue - Sardemus - proud Gladiator



Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 22, 2007, 04:18:58 pm »
Duelist Spirit się odnowi w 5s po zejściu, a War Cry parę sekund po tym.
przy buffach z CH? napewno?


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

    • Free City
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 22, 2007, 08:08:40 pm »
+ Greater Swift potion, nie wyobrażam sobie nikogo na 78+ grającego bez tego potka
Lineage 2 Paradise
 #Virtue - Sardemus - proud Gladiator



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 22, 2007, 08:19:54 pm »
a ja nie wyobrazam sobie nikogo chodzacego na tym lvl bez bufow lol ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 22, 2007, 08:48:56 pm »
Buffy sa z CH :P

Cytuj
A glad pewnie będzie ze nim leciał żeby tssa/dssa palnąć? Co on nie ma dystansowych?

Jak jest debilem to napewno zreszta teraz graja dzieci C5 gladami to wszystkiego mozna sie spodziewac.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 22, 2007, 08:54:20 pm »
jesli lh zejdzie od czego jest war freenzy 8)
xxx


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 22, 2007, 09:17:43 pm »
Duelist Spirit się odnowi w 5s po zejściu, a War Cry parę sekund po tym.


hmm skrocili mu reuse? moze widizalem denne serwery do tej pory (c4/c5) to na kazdym duelist spirit mial reuse tkai jak czas dzialania przy conajmniej dance of fury+berserker spirit a warcry zeby odpalac non stop (w sumie nie dalo rady bez tallum+kes*kesh) to jeszcze champion byl niezbedny, nie no jak skrocony reuse jes tych skili to ta taktyka odpada :D ale jezeli nie byl skaracany reuse tych skili na ch bufkach + atc speed lvl 2 to jest praktyczie nieosiagalne


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 22, 2007, 09:56:10 pm »
Na tych buffkach okolo minuty oczekiwania na war cry i okolo 30 sek na duelist spirit-cos kolo tego wychodzi
...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 22, 2007, 10:49:59 pm »
no i o to mi chodizlo bo przewaga tyranta jest to ze nie tylko nie musi czekac po zakonczeniu ktoregos z totemow zeby mogl go ponownie uzyc ale do tego  ma ich kilka na rozne sytuacje wiec mozna nim pokombinowac, glad ma troche ograniczone pole manewru wiec i technik walki niewiele


O.o do dzisiaj zylem w przeswiadczeniu ze tyrant i glad maja taki sam power skili :D w sumie nawet i ten temat jakby to sugerowal a tu nagle okazuje sie ze nieprawda  :o tyrant ma slabszy power atakow w zwarciu (miedzy tss a huricane jest okolo 1k power roznicy) za to ma mocniejsze ataki dystansowa (juz nie taka roznica ale kilkaste pkt wiecej ma)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2007, 08:43:32 am wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 13, 2008, 01:38:48 pm »
Witam,

A co w sprawie stun'a dla jednego i drugiego???
Uważam że tyr ma większe szanse na wciśnięcie tego skilla ( ale to moje zdanie ) pisze tak ponieważ w swojej postaci mam enchant skill właśnie na stuna ( większe prawdopodobieństwo wejścia ) na +8 (fartem ale się udało) i nie spotkałem glada z podobnym wzmocnieniem ale muszę przyznać że często na pvp wbijam graczom i robi się wesoło (jedyne wyjątki to tanki a zwłaszcza Destro temu to ciężko wpakować ale to już inna technika walki - przyznam że z nimi oporowo idzie walczyć)
Tylko silni przetrwają!!!


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -1

  • Nie wiem
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 13, 2008, 04:46:26 pm »
Witam,

A co w sprawie stun'a dla jednego i drugiego???
Uważam że tyr ma większe szanse na wciśnięcie tego skilla ( ale to moje zdanie ) pisze tak ponieważ w swojej postaci mam enchant skill właśnie na stuna ( większe prawdopodobieństwo wejścia ) na +8 (fartem ale się udało) i nie spotkałem glada z podobnym wzmocnieniem ale muszę przyznać że często na pvp wbijam graczom i robi się wesoło (jedyne wyjątki to tanki a zwłaszcza Destro temu to ciężko wpakować ale to już inna technika walki - przyznam że z nimi oporowo idzie walczyć)

tylko ze destro to nie tank :mrgreen:


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 14, 2008, 04:12:36 pm »
Witam,

A co w sprawie stun'a dla jednego i drugiego???
Uważam że tyr ma większe szanse na wciśnięcie tego skilla ( ale to moje zdanie ) pisze tak ponieważ w swojej postaci mam enchant skill właśnie na stuna ( większe prawdopodobieństwo wejścia ) na +8 (fartem ale się udało) i nie spotkałem glada z podobnym wzmocnieniem ale muszę przyznać że często na pvp wbijam graczom i robi się wesoło (jedyne wyjątki to tanki a zwłaszcza Destro temu to ciężko wpakować ale to już inna technika walki - przyznam że z nimi oporowo idzie walczyć)

tylko ze destro to nie tank :mrgreen:



Nie chodziło mi o to że destro to tan tylko że jest z nim trudno:) (mój błąd w zdaniu)
Tylko silni przetrwają!!!


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Tyrant Forever
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 11, 2008, 09:23:31 pm »
Tyrant wrzuci force barier i ma na 10 s spokój dmg debuffy nic nie wejdzie :D


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 11, 2008, 11:01:19 pm »
tyle że glad ma to samo


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 13, 2008, 10:55:53 pm »
nom tyle ,że glad musi wyciągnąć swój młotek ,albo toporek :/ .
Mam pytanie ,bo mój kolega się cały czas przechwala ,że tyr jest silniejszy (ma większy lvl i sube)ale mi sie wydaje ,że i tak go mocno bije.Teraz mój serwer wchodzi na Interlude i chce się zapytać czy go położę czy nie  :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 14, 2008, 07:18:24 am »
jaki młotek/toporek?   :shock: glad odpala swoje skile tylko z dualami(2 obszarówki można odpalić czymkolwiek
na podobnych lvlach i sprzęcie masz szansę go zabić wszystko zależy od tego jak potraficie grać swoimi postaciami


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 14, 2008, 12:11:51 pm »
Cytuj
Mam pytanie ,bo mój kolega się cały czas przechwala ,że tyr jest silniejszy (ma większy lvl i sube)ale mi sie wydaje ,że i tak go mocno bije.Teraz mój serwer wchodzi na Interlude i chce się zapytać czy go położę czy nie 
Combo "bliska masowka, druga masowka, triple sonic slash, double sonic slash i na koniec triple slash (wszystkie na jednym ladowaniu do 7dmiu)" powinny go pozbawic sporo zycia ;]
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 14, 2008, 02:54:53 pm »
Cytuj
Combo "bliska masowka, druga masowka, triple sonic slash, double sonic slash i na koniec triple slash (wszystkie na jednym ladowaniu do 7dmiu)" powinny go pozbawic sporo zycia ;]
Spoko, ale po tssie ja bym sie naladowal i aoe+dss dopiero, ale jak kto woli :P

Aaa i na IL glad>tyrant (50% szybszy base refresh rate ftw^^)
...


Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 14, 2008, 03:29:41 pm »
Cytuj
bliska masowka, druga masowka, triple sonic slash, double sonic slash i na koniec triple slash (wszystkie na jednym ladowaniu do 7dmiu)"
na jednym zaladowaniu? to wiesz jaki ty uber dmg zadasz z tego DSS'a ? :>


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 14, 2008, 11:52:02 pm »
masowki nie biora zaladowan, tss zada okolo 3k, dss przy takim zaladowaniu okolo 1300, obie masowki po 700~ i ts za 400 ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 15, 2008, 08:25:33 am »
Cytuj
masowki nie biora zaladowan, tss zada okolo 3k, dss przy takim zaladowaniu okolo 1300, obie masowki po 700~ i ts za 400 ...
Jak tss 3k, to masowki 1k+(taka mała korekta
...


Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 15, 2008, 12:10:03 pm »
masowki nie biora zaladowan, tss zada okolo 3k, dss przy takim zaladowaniu okolo 1300, obie masowki po 700~ i ts za 400 ...
imho lepiej 4 razy sie doladowac/uzyc rage niz zuzyc DSS ktory najszybszego reuse nie ma :>


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 15, 2008, 01:31:59 pm »
masowki nie biora zaladowan, tss zada okolo 3k, dss przy takim zaladowaniu okolo 1300, obie masowki po 700~ i ts za 400 ...
imho lepiej 4 razy sie doladowac/uzyc rage niz zuzyc DSS ktory najszybszego reuse nie ma :>

Odnawia się podobnie jak Hurricane Tyranta.


Jeż widzę TSS w Tyranta za 3k... A każde naładowanie to ok 20% do obrażeń, więc lepiej się ładować.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tyrant
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 15, 2008, 07:09:42 pm »
Cytuj
eż widzę TSS w Tyranta za 3k...
Jak tyrant nie ma draconica, to dostanie za tyle- chyba, ze bez zerka i na greater shield, to spadnie do 2,2-2,3k. No jeszcze jest ogr, ale ten od IL wzwyz nie jest dobrym pomyslem :D
...