Witaj
Gość

Wątek: Tresure Hunter vs Tyrant  (Przeczytany 17692 razy)

Tresure Hunter vs Tyrant
« dnia: Maj 26, 2007, 03:26:56 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Tyrant Forever
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2007, 11:19:33 pm »
TH VS Tyrant
Pierwsza taktyka
Podbiegasz tyrantem do nożownika walisz cripple i stuna
(jak stun wejdzie to ciężko już mu wygrać)potem hurricane
Treasure Hunter wciska swoje blowy które rzadko wchodzą a ty potem znowu stuna
jak teraz nie wejdzie to burning  fist(by zadać jakis dmg) ładujesz sie i znowu hurricane jeszcze raz hurricane powinno być już po walce

Druga taktyka
Podbiegasz do sztyleciaża walisz cripple  i stuna
jeśli stun wejdzie oddalasz sie od niego i walisz dystansowki trzymasz go na dystans tylko uważaj na backstaba
 ale 1 taktyka  powinała być lepsza
Tak mniej więcej w skrócie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2007, 11:43:02 pm wysłana przez SIEKACZBIG »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2007, 10:02:48 am »
Imo lepiej zasadzić mu cripple i nawalac z dystansowych- jest to 100% sposob na wygraną-o ile cripple wejdzie i w momencie rzucania crippla nie oberwiemy lethala :P Potem to juz tylko wilk i nukujemy- biedak nie dobiegnie i ma posprzątane. Można też włączyc ogra i iśc w zwarcie-przeważnie wygramy, no ale po co ryzykować? :P
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2007, 04:09:29 pm »
Cytuj
Imo lepiej zasadzić mu cripple i nawalac z dystansowych- jest to 100% sposob na wygraną

Odwracasz sie do niego plecami wiesz o tym? Jak ci wejdzie krytyk z Bs to sie zwiniesz.Probowalem tak ale potem zrezygnowalem i walczylem normalnie w zwarciu.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2007, 11:09:23 pm »
Walka w zwarciu jest lepszą drogą do wygranej. Tyrant wytrzyma parę pchnięć Th, a zanim Th odnowią się skille zalejemy go ciosami.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2007, 11:57:24 pm »
Po to masz cripple i wilka(a jak trzeba rabbita), żeby do ciebie nie dobiegał- ja tam moim gk nie miałem problemów z th, walcząc tym sposobem(btw 1 cryt z backstaba to maga może zabić, a nie tyranta). Aczkolwiek przeważnie dawałem ogra i nawalalem z bliska- nie chciało mi sie biegac, a efekt taki sam- przeważnie +1 pvp :P
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2007, 12:42:47 am »
Cytuj
Po to masz cripple i wilka(a jak trzeba rabbita)

Po to samo on ma Dasha...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2007, 09:59:12 am »
Jak ma crippla, a ja królika to mnie nie dogoni nawet na dashu- tyrek na króliku z ww2 ma 204 a speed(w dc). Zcripplowany th ma na dashu 159 speed(też w dc)- także nawet jak na wilku jestem to też mi moze... :P
...


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Tyrant Forever
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2007, 10:46:37 am »
th na cripplu może wyjąć luk i próbować cię zastunowac  ale ma taki badziewny stun ze by musiał cudem wejść i jeszcze dodać ze tyrant to orc


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2007, 12:37:45 pm »
Cytuj
Po to masz cripple i wilka(a jak trzeba rabbita)

Po to samo on ma Dasha...
jak to ktos napisal na shoucie "dash jest dobry tylko do tego zeby biec z gk do grocery" i z tym sie zgadzam, w uciekajacy target zanim th dobiegnie do niego +dodac"casting time" dash'a dobiegnie moze z raz pozniej juz kupa, oczywisice w walce nie ma co liczyc na leathla , to moze byc taki bonusik niespodziewany nic pewnego. cryt z backstaba nie wiem jaka ma szanse na wejscie a;le chyba mniejsza niz np cryt tssa chcoiaz nie wiem.... tak czy siak th moze zarzucic dasha ;] i biec o 180' w druga strone.
poza tym gdy np dagger dobiega do nas mozna sie do niego odwrocic, poczekac az pr0 th ;] walnie blowy i dalej
(wersja 4Retards only)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 20, 2007, 01:13:59 pm »
Cytuj
Jak ma crippla, a ja królika to mnie nie dogoni nawet na dashu- tyrek na króliku z ww2 ma 204 a speed

A widziales jak to obniza p.atk?

Cytuj
jak to ktos napisal na shoucie "dash jest dobry tylko do tego zeby biec z gk do grocery" i z tym sie zgadzam, w uciekajacy target zanim th dobiegnie do niego +dodac"casting time" dash'a dobiegnie moze z raz pozniej juz kupa

Ten "raz" moze przesadzic wlasnie walke.

Cytuj
oczywisice w walce nie ma co liczyc na leathla , to moze byc taki bonusik niespodziewany nic pewnego. cryt z backstaba nie wiem jaka ma szanse na wejscie a;le chyba mniejsza niz np cryt tssa chcoiaz nie wiem...

Nie,skille maja taka sama szanse na krytyk tylko pamietaj ze dagger obniza sobie STR przez co szansa na krytyka ze skilla jest mniejsza(a od tego to zalezy z tego co mowili Wojowie z blah i daggerzy) a ze dagger ma -9 str a woj +5 to juz inna bajka.

Cytuj
tak czy siak th moze zarzucic dasha ;] i biec o 180' w druga strone.

Tyrek tez to moze zrobic.

Cytuj
poza tym gdy np dagger dobiega do nas mozna sie do niego odwrocic, poczekac az pr0 th ;] walnie blowy i dalej

Joooo xD

Cytuj
wzasadzie to pvp z daggerem zalezy od farta kto wygra wiec tudno opisac

Dokladnie,mnie i Zytha na serwie zgankowal TH to mu wlazily wszystkie blowy :P Zyth padl a mi zjechal do 3/4 HP :D(co innego ze ja tank i mu wsadzilem judgment i PB :P) ale widac ze jak wchodza blowy to moze szybko sie HP przeciwnika pozbyc a czasem moze byc tak ze zaden blow nie wejdzie ^^i


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2007, 03:42:13 pm »
Jak mam wilka, to tez mnie nie dogoni nawet na dashu :P A obnizenie p atak nie robi az takiej roznicy- moze ze 100 dmg mniej z blastera zadasz, a gosc po prostu jak podczas wrzucania crippla cie nie zabije(lethal), tak potem juz jest skonczony- blaster az padnie i nie ma zadnych ale :P
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 20, 2007, 04:34:32 pm »
Cytuj
A obnizenie p atak nie robi az takiej roznicy- moze ze 100 dmg mniej z blastera zadasz,

LooooooL ja mialem 856 p.atk a po kroliku mialem 167.Efekt? Blaster w destra za 900 spad do 500.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 22, 2007, 03:13:40 pm »
Cytuj
Scorpion nie bądź śmieszny królik ściąga prawie 80% ataku.
Rabbit Spirit Totem "P.Atk. -30%, Evasion +12, Speed +30%, Accuracy -9"
I kto tu jest śmieszny?
Ryl czytac umiem-a ty piszesz bzdury- z 856 do 167...N/c
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 22, 2007, 04:18:03 pm »
Teraz pytanie na IQ i dostaniesz ciasteczko jak zgadniesz.Czym sie moze roznic Totem krolika w C4 a w C5?

Cytuj
Ryl czytac umiem-a ty piszesz bzdury- z 856 do 167...N/c

Ty.

Jak wkrecisz mi ze to jest 30% to zbecze:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2007, 04:38:52 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 23, 2007, 02:08:28 pm »
Ryl moze o c1 zaczniemy pisac...Dawno już minęly czasy c4, ja zawsze pisze o c5 czasem interlude. Zreszta jak o sk chodzi, to zawsze wyjeżdżasz ze zmianami w c5, gdzie dostal boosta(ls ofc), ale o innych to juz jak na c4 bylo piszesz- takze sie zdecyduj, czy o c4, czy o c5 piszesz :P
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 23, 2007, 02:29:06 pm »
Cytuj
Zreszta jak o sk chodzi, to zawsze wyjeżdżasz ze zmianami w c5, gdzie dostal boosta(ls ofc), ale o innych to juz jak na c4 bylo piszesz- takze sie zdecyduj, czy o c4, czy o c5 piszesz

Na cale szczescie jak liczylismy LS to nie wyliczylem szansy w C4...Pewnie grasz na offie? Zacznij wyliczac CT1 bo pewnie z 95% ludzi juz tam gra -_-


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 23, 2007, 05:00:36 pm »
Nie liczyles jak na c4, bo marnie to wypada :P A i nie gram na offie- ty chyba tez, wiec o co ci chodzi?
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 23, 2007, 05:36:22 pm »
Cytuj
Nie liczyles jak na c4, bo marnie to wypada

Klamczuch wyszlo mi cos 1% :D

Ale wracajac do tematu to i tak Krolik sciaga ci p.atk a im dluzej stoi TH to tym wiecej blowow wladuje a im wiecej wladuje to tym wieksza szansa ze dostaniesz krytyka lub lethal.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2007, 02:33:25 am »
Ja to robilem tak:

Cripple, krolik, oddalenie, puma, i napierdalanka z daleka.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2007, 02:36:35 am wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 08, 2007, 08:49:29 pm »
na 3rd obaj, to mozna tak:
tyrek rzuca tymi swoimi uber kulkami az th dobiegnie,  potem daje stun+cripple i odbiega i nadal kulkami, th jest bezradny, bo co on moze? stun shot bez szans, bluff z wieksza szansa, ale nadal malutka, a nawet jak wejdzie bluff, backstap, deadly blow, critical blow i jeszcze raz backstap na przyklad to i tak tyr dopiero z CP  sie wyplul, a ze stuna jak sie juz wybudzi to po robocie, wrzuci dla pewnosci tego stuna (w th wchodzi niestety pieknie) potem cripple, odbiega i nadal swoimi cud kulkami  bije

+1 dla tyranta

TH  moze liczyc jedynie na skuteczny detarget i kiepsko targetujacego orka, ew.  na lethala, bluffa, obiegi, nie widze innej drogi
jest jeszcze dash i w tyl zwrot, ale nie o tym jest ten dzial ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 08, 2007, 09:16:17 pm »
Tyrek go dopadnie  8).


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 08, 2007, 10:59:42 pm »
Tyrek każdego dopada. xD

Btw. w TH wcale nie tak łatwo stun wchodzi. Jeszcze jak włoży MJ to w ogóle. :P Ale ja i tak wole tyrantem bić melee z każdym, a nie na te blasterki. Hurricane > all xD Chociaż, z TH to niewiele walk miałem. :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 30, 2007, 10:51:21 am »
No dokladnie nie latwo TH wrzucic Stuna. Jak ma majestic i +con. Poza tym to Th raczej nie da sie tak bezczynnie okladac kulkami ma 3 detargety na odleglosc wiec zanim dobiegnie tyrek moze go ani razu nie walnac
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Tyrant
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 30, 2007, 11:24:57 am »
TH ma ta zalete ze czesto wali Lethale dzieki critical blow.