Witaj
Gość

Wątek: Dark Avanger vs Warcryer  (Przeczytany 3134 razy)

  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Dark Avanger vs Warcryer
« dnia: Grudzień 25, 2007, 04:38:47 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie.



Mnie akurat interesuje pozycja Warcryera.
Mam odnośnie tego jeszcze pytanko:
Czy ustawienie fighter WC może być rozwiązaniem?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2007, 04:41:02 pm wysłana przez Zarean »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Dark Avanger vs Warcryer
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2007, 05:12:55 pm »
pozycja jest taka ze mozna ta walke przeciagac dosc dlugo i liczyc ze da sie znudzi, pogubi, albo jest mniej doswiadczony.

w bezposrednim starciu na fighter build to sie mozna z bd bawic albo z sws, DA dobrze sie blokuje tarcza od frontu, z lukiem nie ma co wyskakiwac (chyba ze on go nie ma i przypadkiem biegamy szybciej od niego ;>)

ogolnie z tankami jest trudna walka zwlaszcza ze wiekszosc ma spory zapas hp do tego na end game potrafia niezle przywalic i  unieruchomic, spowolnic da ma jeszcze pantere (ktora ozna wykorzystac jako magazyn hp dla steal esence) ale wygrana nie jest najlatwiejsza i w zasadzie zalezy do wielu czynnikow jak i od szczescia (jak nam FF wchodzi, sleep w pantere, jakie wyposazenie ma DA itd)

fighter build dobrze sobie radzi z innymi dd z tankami mamy problem (w sumie hp jak tank, pdef jak tank zakladajac heavy, ale niestety bloki tarcza jak nuker i dmg niezbyt gigantyczny a z soulcry dlugo nie pociagniemy), w zasadzie jak widzisz tanka lepiej wolaj kolegow (jezeli ma luk, dobre dye, dobra bron itd bo jak nie ma luku, NM heavy jeszcze daj bog +con dye to inna bajka ;> ) gate chantem niz probuj sie mierzyc z nim


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avanger vs Warcryer
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2007, 08:29:39 pm »
najlepeije jest unikac zwarcia bo sie dostanie toda na łeb i dupa ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Dark Avanger vs Warcryer
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2007, 11:14:41 am »
na Tod-a jest emtoda bo mozna lyknac 3 poty ewentualnie (22,haste i acumen) i jeszcze pdef dorzucic i nie jest najgorzej (30 many na soul shield zawsze sie znajdzie) w tej walce DA ma wiele innych znacznie grozniejszych broni, w zasadzie moje prywatne zestawienie tankow pod wzgledem trudnosci walki to DA,SK,Pal,TK


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Warcryer
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2007, 01:02:41 pm »
No tak ale nie tylko sciagnie te 3 zaklecia :P U mnie raz bylo tak ze mi zdejlo te z gornej polki a tego nie ruszylo -_-


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Dark Avanger vs Warcryer
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 26, 2007, 01:22:44 pm »
w zasadzie w walce z da niezbedny jest bts,acumen,ww,haste,dw,shield i greater shield (war chant uzywam tylko jak mam luki w party albo summonerow ogolnie tylko wtedy jak sa ludzie z patc wiekszym jak 1500 bo wtedy sie czuje efekt dopiero) bez reszty da sie zyc


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Warcryer
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 26, 2007, 01:51:56 pm »
Ale shield uczysz sie na niskim lvl,BTB spadnie tez to krocej zyjesz :P Ale i tak nie ma regoly na ta walke ^^i