Witaj
Gość

Wątek: Sponsoring -> Idealny serwer  (Przeczytany 2155 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Sponsoring -> Idealny serwer
« dnia: Luty 08, 2010, 02:28:34 pm »
Witam bardzo serdecznie. Chciał bym zadać kilka pytań odnośnie tego jak powinien wyglądać najlepszy serwer prywatny L2. Zaczynając co wpłynie na to, że zechce na nim od samego początku grać wiele setek graczy od początku do końca myślę po rozwinięciu do 2k+ ludności a nawet i wiele wiele więcej.

Upraszczając mieszkam w UK, pracuję i zamierzam sponsorować serwer właśnie takiego pokroju. Wiem iż na pewno nie będzie tam dotacji ani wykluczam w 200% działanie administracji na wpływ i pomoc graczom (rozdawanie itemów, adeny itp). Dodam również, że serwer ma być między low a mid rate aby przyjemnie się grało.

Liczę na waszą pomoc w ustalenie serwera dla ludzi i pod ludzi.

PS: Zapomniał bym dodać iż nie chcę być Gm'em chcę pomóc aby serwer stał się jednym z największych i najbardziej cenionych.

Dziękuję z góry   :o


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Sponsoring -> Idealny serwer
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2010, 03:16:07 pm »
najlepsze pliki, administracja, dużo eventów. jak chcesz mieć 2k ludzi na starcie to musisz zacząc reklamować serv pare miesięcy przed startem a nie robić prezentacje np. 2 dni przed :P po prostu Pliki&Administracja> all
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Sponsoring -> Idealny serwer
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2010, 03:41:36 pm »
Reklama>Pliki&Administracja imo

Często jest tak, że gracze, karmieni pustymi hasłami reklamowymi, idą w ciemno na dany serwer. Dopiero później, gdy 'rzeczywistość' okazuje się inna, quitują.

Przede wszystkich serwer musi być tworzony przez sumiennych i pracowitych ludzi (z nadmiarem wolnego czasu), którzy mają pojęcie na temat zarządzania serwerem oraz znają L2.

Serwer powinien być kierowany do międzynarodowego community (obowiązkowo j. ang. na stronie www, forum i w grze). Polskie serwery to dno. Zawsze tak było, jest i będzie.

Co do plików to na pewno - kroniki IL i wyżej (wsio retail-like). Pozostaje pytanie L2j czy L2off. Wszystko zależy od administracji bo to oni będą naprawiać bugi. Fajnie by było, gdyby przed otwarciem serwera wystartował serwerek testowy (beta). Do tego, launch serwa nie powinien zbiegać się ze startem innych, bardziej znanych serwerów.

Dodatkowo codziennie backup danych! Administracja otwarta na sugestie graczy.

Uprzedzam, jeśli po Twoim poście dostałeś jakieś PMy w sprawie współpracy - przemyśl sprawę 120 razy - istnieje duże ryzyko, że wyrzucisz kasę w błoto ( zamiast tego możesz mi przelać :P ). Ludzi ze słomianym zapałem są miliony, prawdziwych pasjonatów brak...

Ogólnie postawić b. dobry serwer jest ciężko. Co nie znaczy, że jest to niemożliwe.


/edit

Aaa i odpowiednie zabezpieczenia, eliminacja dualboxa i ciotowatych exploiterów ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 04:15:05 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: Sponsoring -> Idealny serwer
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2010, 04:30:15 pm »
napisz lepiej na zagranicznych forach w Polsce cuda zdarzają sie raz na 100 lat a my swój limit wyczerpaliśmy na najbliższe 300
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia