Witaj
Gość

Wątek: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final  (Przeczytany 20000 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 05, 2010, 11:08:43 am »
Życzę powodzonka


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 05, 2010, 11:31:28 am »
Odradzam serwer. Jeśli na ratach x7 brane są pod uwagę zarówno mana poty jak i auto learn + komendy na podnoszenie p atk/m atk o 20% to należy ten custom omijać szeeerooookim łukiem.

Cytuj
ewentuw
 

Cytat Administratora. Lat 16 czyli w wieku Rickerta... więcej nie muszę mówić.

Może mieć i 12 a postawić lepszy niż ktoś kto ma 30 co tu wiek ma do rzeczy?
Ludzie tu maja kompleksy co do wieku, pewnie w l2 sa ownieni przez 10 latow, to sie teraz wyzywaja



  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 05, 2010, 12:20:02 pm »
mlodzi ludzie zazwyczaj sa nie odpowiedzialni, co z tego ze server moze miec dobre pliki skoro dorwie sie do panelu taki rickert z genesisem i server fail x3 :D


Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 05, 2010, 12:45:38 pm »
mlodzi ludzie zazwyczaj sa nie odpowiedzialni, co z tego ze server moze miec dobre pliki skoro dorwie sie do panelu taki rickert z genesisem i server fail x3 :D

mam ci wjechać na ambicje?


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 05, 2010, 01:39:05 pm »
do nauki sie zabierz chlopak, a nie trolujesz fora internetowe hehe :D


Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 05, 2010, 02:07:50 pm »
do nauki sie zabierz chlopak, a nie trolujesz fora internetowe hehe :D

Och bo będę płakał :( Random stara się być fajny


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 05, 2010, 02:23:09 pm »
hehe, factor sie odezwal :D w ogole fajny avatar masz, zdaje sie ze Cubu$ vip na tym forum uzywa takiego samego stad rozumiem,  ze uwazasz sie za factora
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 02:29:45 pm wysłana przez nobody1 »


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 05, 2010, 02:25:32 pm »
Heh... haseo tak ma jakby poszedl-by zachwalal, jak gra gdzie indziej to musi ten odradzac bo w jego mniemaniu server jest slaby a poza tym chce zeby ludzie grali tam gdzie on...


Jestem w trakcie poszukiwania póki co grając na L2Epilog więc błąd ;P nie polecam ani jednego ani drugiego serwera.
Co ma do rzeczy wiek, a serwer? Dobry programista i dojrzały emocjonalnie człowiek zwykle ma 20+ lat czasem więcej. 12 latek nie napisze npcta w html bez paczki z netu.

@Evil
myślałem, że skończyłeś z tym forum ;O


Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 05, 2010, 03:07:21 pm »
hehe, factor sie odezwal :D w ogole fajny avatar masz, zdaje sie ze Cubu$ vip na tym forum uzywa takiego samego stad rozumiem,  ze uwazasz sie za factora

tak, dokładnie :)


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 05, 2010, 08:31:38 pm »
Haseo jakbylismy razem w klanie(Hussars, Sabbath) to nie przeszkadzal Ci moj wiek (tak mam 16 lat) ale jak doszedles do Remendy to juz zaczales sie pluc (tego ci nie wybacze) wiec nie wierze w te twoje opowiadanki
btw. nie polecasz tego serva bo co? bo nie podoba Ci sie ich strona, raty? O_o


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 05, 2010, 09:23:31 pm »
Haseo jakbylismy razem w klanie(Hussars, Sabbath) to nie przeszkadzal Ci moj wiek (tak mam 16 lat) ale jak doszedles do Remendy to juz zaczales sie pluc (tego ci nie wybacze) wiec nie wierze w te twoje opowiadanki
btw. nie polecasz tego serva bo co? bo nie podoba Ci sie ich strona, raty? O_o


1. Wiek gracza, a admina to dwie różne sprawy.
2. Jak zostawiłem ten padół łez i rozpaczy zacząłeś się zachowywać poniżej jakiejkolwiek krytyki wtedy mogłem strzelić coś o Twoim wieku.
3. Bo idzie w stronę Dragon Network i podczas gdy z jednej strony admin próbuje odejść od 'L2 Star Wars' czyli cała saga Gracii to z drugiej bawi się w mp poty i durne komendy Dziękuję, ale nie palę. Wypowiedziałem się na temat serwera i nie ma on przyszłości z takimi ustawieniami. Custom no more.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 06, 2010, 10:06:34 am »
Sa ludzie ktorym akurat "star wars" sie podoba i wlasniego takie sever poszukuja, nie mowie ze bedzie tam 1k on line bo za duzo jest PL low gracia+ ale moze kolo 300na start bedzie


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 06, 2010, 10:27:42 am »
Sa ludzie ktorym akurat "star wars" sie podoba i wlasniego takie sever poszukuja, nie mowie ze bedzie tam 1k on line bo za duzo jest PL low gracia+ ale moze kolo 300na start bedzie
owned...Przeciez tyle serverow low rate graci final jest z b dobrymi plikami.Ty tutaj jakies l2j pokazujesz.Moze 100 online bedzie...



  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 06, 2010, 01:28:47 pm »
Niektorzy moze lubia takie serwery z okolo 150 online. Nie trzeba szukac miejsc gdzie mozna spokojnie poexpic, pofarmic bez zadnych PK czy warow


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 06, 2010, 01:59:46 pm »
Sa ludzie ktorym akurat "star wars" sie podoba i wlasniego takie sever poszukuja, nie mowie ze bedzie tam 1k on line bo za duzo jest PL low gracia+ ale moze kolo 300na start bedzie


Korekta. Na forum serwera admin mnie przekonał do serwera i jednak nie będzie to taki star wars jak mi się wydawało ;P poczekamy zobaczymy. 

@seken

Właśnie jest sporo osób, które ominęły L2epilog przez 2 zergi. Osobiście wolę spokojny serwer bo no life przy tak ładnej pogodzie... to nie dla mnie.


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 06, 2010, 02:10:30 pm »

Właśnie jest sporo osób, które ominęły L2epilog przez 2 zergi. Osobiście wolę spokojny serwer bo no life przy tak ładnej pogodzie... to nie dla mnie.
[/quote]

Dokladnie, ja przy zaliczeniu faila na epilogu i nie lubie konkurenci w tak duzej ilosci no liferow przejde na 300


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 06, 2010, 03:57:46 pm »
Sa ludzie ktorym akurat "star wars" sie podoba i wlasniego takie sever poszukuja, nie mowie ze bedzie tam 1k on line bo za duzo jest PL low gracia+ ale moze kolo 300na start bedzie


Korekta. Na forum serwera admin mnie przekonał do serwera i jednak nie będzie to taki star wars jak mi się wydawało ;P poczekamy zobaczymy. 

@seken

Właśnie jest sporo osób, które ominęły L2epilog przez 2 zergi. Osobiście wolę spokojny serwer bo no life przy tak ładnej pogodzie... to nie dla mnie.
Czy ja pisalem o epilogu?Poszukaj na hopzone, albo innych stronach i masz w cholere serverow l2 gracia final/epilouge, wiec nie wiem poco stawiac wiecej takich servow...Kto mowi od razu o no-life?Na kazdym servie ktos "no-lifi", ja tez wole pojsc na dwor niz siedziec w taka pogode, ale coz sa osoby, ktore bez komputera nie przezyja.



  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 06, 2010, 04:11:29 pm »
Szukamy osób do const party . ( DD )


1. Tank
2. WC
3. BD
4. SWS
5. EE/BISH/SE
6. EverlasT [TH]
7. Haseo [PW]
8. Pietass [AW]
9. Keszu [ZERK]


  Wymagany średni Online  :    8h + 

Ty tam pisałes,ze no life jest nie dla Ciebie ? :D
Możliwe,ze to podany jakis średni online na tydzien,w takim razie przepraszam.
( nie mam na celu na skoczyc na Ciebie :))



  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 06, 2010, 04:59:24 pm »
Post jest mój ? Nie przypominam sobie żebym pisał coś takiego ;P I skoro powiedziałem, że nie ma pogody na siedzenie przed L2 to nie mówię tego ot tak i będę się tego trzymał :] 

/edit

8h dziennie, a 23h na dobę to różnica btw ;P I nie jest to jakiś wyznacznik, którego muszę się trzymać prawda? ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2010, 05:01:00 pm wysłana przez Haseo »


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 06, 2010, 05:16:47 pm »
Spokojnie,rozumiem  ;) Po prostu tak się smiesznie złożyło,więc napisałem. Zapomnijmy o tym :D
Swoją drogą,czekam na start. Ciekawe jak z tym db będzie ostatecznie.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 06, 2010, 05:20:29 pm »
acha, czyli pierdolenie o tym ile kto siedzi przed kompem ma wiele wspolnego z tematem a moj post na temat const pt ktore ma grac na tym serwerze nie, gf nazi moderacja


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 06, 2010, 05:22:51 pm »
Spokojnie,rozumiem  ;) Po prostu tak się smiesznie złożyło,więc napisałem. Zapomnijmy o tym :D
Swoją drogą,czekam na start. Ciekawe jak z tym db będzie ostatecznie.

Rozmawiałem z administratorem na TS .

Werdykt chyba już zapadł . DB prawdopodobnie będzie zakazany


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 06, 2010, 05:43:37 pm »
i bardzo dobrze. ale zauwazylem ze Ty temu adminowi w dupe wlazisz (bez obrazy) :P


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 06, 2010, 05:49:56 pm »
i bardzo dobrze. ale zauwazylem ze Ty temu adminowi w dupe wlazisz (bez obrazy) :P

 Ja ?


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź]300-Spartans - Low Rate - Gracia Final
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 06, 2010, 06:01:32 pm »
No i zaczął się flame... Everlast tak samo jak ja lubi ciemne i ciepłe miejsca takie jak 'dupa admina' dlatego wciskamy się tam bez pomocy mydła ^^