Witaj
Gość

Wątek: BF: Heroes  (Przeczytany 98342 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

BF: Heroes
« dnia: Sierpień 02, 2009, 01:53:03 pm »
BF Heroes FTW! Jak ktoś gra chętnie mu pare headshotów sprzedam jak zrobi royala. Chyba że nationala to wtedy ownimy razem ;p

Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak ta gierka wygląda, to proponuję ten krótki filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=KYQP-uBijWg

Gierka jest naprawdę super i wciąga zarąbiście :)

Nationals For Teh Win!

BTW tu drugi trailer też fajny :>

http://www.youtube.com/watch?v=UsmPA52u7EM
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2009, 08:38:24 pm wysłana przez Hermit »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2009, 02:59:56 pm »
Fajnie wygląda zagram sobię, :P "I tak połowa ludzi grających w L2 odeszła do BF H" póki co jest tylko Beta?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2009, 08:52:32 pm wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2009, 03:40:11 pm »
Była wpierw close beta na określoną ilość keyów. Teraz jest open Beta i każdy może grać. Na koncie można mieć max 4 postacie, więc nie ma sensu robić jakiś debilnych nicków, które potem najchętniej by się skasowało. (a nie da się kasować postaci!) Problemem gry jest tylko ilość map, bo są tylko 4 (ale dopracowane perfekcyjnie. Dużo skrytek, schodków, balkoników itd) jednak pracują nad nowymi.

Mimo że to jest beta obiecują że nie będą kasować postaci, więc lvl zostanie każdemu :)

Zaletą gry jest to, że poziom nie daje przewagi jakieś wielkiej. Co 2 lvle dostaje się 1 punkcik na skille, ale nie dostaje się lepszych armorów, broni, więcej HP, lepszych statsów itd. Więc postać na 1 lvlu nie ma dużo mniejszych szans na pokonanie takiego 20 lvlowej postaci!

Są 3 profesje, Comando, Solider, Gunner (czytaj tank je****)

Comando to snajperka i noże (mogą być ew glocki, ale to zamiast czegoś). Skille to stealth (niewidzialność tak ługo aż nie podejdziemy odpowiednio blisko i/lub nie wykonamy akcji ofensywnej. Oprócz tego troop trapy (zakładanie płuapek), przyspieszenie, przeszywający strzał (tylko ze snajperki) zatruty dagger i wykrycie innych ze stealtha. Szybki, mało HP (80)

Solider - więcej HP, wolniejszy, uzi, shotgun lub glock. Skille to leczenie (im więcej osób w okół, tym mocniejsze i leczy innych z teamu!), burning bullets (jak zapali comando na stealth to widać jak płonie przez kilka sekund) blasting strike (odrzuca wszystkich graczy/pojazdy od solidera (dobre na comando próbującego zajść go z nożem) i widzenie przeciwników w oddali (widać kontury nawet za ścianą i mniej więcej jak daleko)

Gunner - 150 hp, najwolniejszy, ciężki karabin maszynowy czy inne ciężkie badziewia i bazooka (idealne na czołgi) skille to Legi(0)t :P czyli grupowe przyspieszenie ruchu na kilka sekund, celność, shiled (tymczasowe dodtakowe HP) i coś tam jeszcze.

Może potem napiszę więcej :P




Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2009, 05:50:31 pm »
Wygląda ciekawie, dziś/jutro ściągnę i sprawdzę :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2009, 07:15:15 pm »
Była wpierw close beta na określoną ilość keyów. Teraz jest open Beta i każdy może grać. Na koncie można mieć max 4 postacie, więc nie ma sensu robić jakiś debilnych nicków, które potem najchętniej by się skasowało. (a nie da się kasować postaci!) Problemem gry jest tylko ilość map, bo są tylko 4 (ale dopracowane perfekcyjnie. Dużo skrytek, schodków, balkoników itd) jednak pracują nad nowymi.

Mimo że to jest beta obiecują że nie będą kasować postaci, więc lvl zostanie każdemu :)

Zaletą gry jest to, że poziom nie daje przewagi jakieś wielkiej. Co 2 lvle dostaje się 1 punkcik na skille, ale nie dostaje się lepszych armorów, broni, więcej HP, lepszych statsów itd. Więc postać na 1 lvlu nie ma dużo mniejszych szans na pokonanie takiego 20 lvlowej postaci!

Są 3 profesje, Comando, Solider, Gunner (czytaj tank je****)

Comando to snajperka i noże (mogą być ew glocki, ale to zamiast czegoś). Skille to stealth (niewidzialność tak ługo aż nie podejdziemy odpowiednio blisko i/lub nie wykonamy akcji ofensywnej. Oprócz tego troop trapy (zakładanie płuapek), przyspieszenie, przeszywający strzał (tylko ze snajperki) zatruty dagger i wykrycie innych ze stealtha. Szybki, mało HP (80)

Solider - więcej HP, wolniejszy, uzi, shotgun lub glock. Skille to leczenie (im więcej osób w okół, tym mocniejsze i leczy innych z teamu!), burning bullets (jak zapali comando na stealth to widać jak płonie przez kilka sekund) blasting strike (odrzuca wszystkich graczy/pojazdy od solidera (dobre na comando próbującego zajść go z nożem) i widzenie przeciwników w oddali (widać kontury nawet za ścianą i mniej więcej jak daleko)

Gunner - 150 hp, najwolniejszy, ciężki karabin maszynowy czy inne ciężkie badziewia i bazooka (idealne na czołgi) skille to Legi(0)t :P czyli grupowe przyspieszenie ruchu na kilka sekund, celność, shiled (tymczasowe dodtakowe HP) i coś tam jeszcze.

Może potem napiszę więcej :P






Tak samo jak w BF 2142 :D jeśli chodzi o te skille, mam tą grę i bardzo mi się podoba, mimo że wielu osobom nie :(. A wiecie coś czy jak wyjdzie już normalnie ten bf heroes to będzie trzeba kupić grę?(Pewnie tak ale wolę spytać)

PS. Sorki że robię tu mały offtopic, to ostatni post na temat tej gry :)

Edit. Przeczytałem w FAQ że po premierze gra będzie za darmo, więc świetnie :D może zrobimy jakąś ownującą drużynę? xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2009, 07:24:48 pm wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2009, 08:25:48 pm »
team fortress 2 > bf heroes! I mowie tu z calkowita odpowiedzialnoscia, bf heroes testowalem odkad powstal bo bylem close beta testerem, pozniej gralem tez w open beta i jak juz wyszedl normalniem jedyny + to to ze jest za darmo :) Jesli chcecie miec naprawde fun to tylko TF2 :) na allegro po 20zl juz sa :)


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2009, 09:29:28 pm »
hm
a gra ktos?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2009, 09:38:47 pm »
Ja pogrywalem, ale to taka gierka na pare dni, lub dla graczy weekendowych :) Klimat i community jest. Polecam gunnera! :D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2009, 10:33:47 pm »
jak coś to pisać do mnei na gg albo dodać do friends "Alarion" i wbijać do mojej gry jak czasem jestem (zazwyczaj z godzinkę dziennie) Nazi Comando FTW! ;p


http://www.youtube.com/user/Aelthass#play/favorites/66/k-mXVW-W1RU

lekka parodia i kilka śmiesznych scenek z gry. Polecam :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 02, 2009, 11:56:54 pm »
Dostaję dc przy każdej próbie dołączenia do serwera :/ mieliście tak? Próbowałem reinstalować i nadal :/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2009, 12:02:43 am wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:03:36 am »
rzadko tak się dzieje. zazwyczaj relog gry pomaga... miałem tak może ze 3 razy w ciągu miesiąca
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:11:04 am »
Ale trwało to ile tak mniej więcej? bo ja już od jakichś 3 godzin nie mogę :/ a tutoriala przeszedłem :P




  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:58:19 am »
gralem, nawet ok, tylko za mały dps imo. Wole bf2 / halo 3


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 03, 2009, 01:09:37 am »
Jak nie urok to sraczka xD pozbyłem się tego dc ale mam teraz pankbustera co jakieś 2-3minuty :D ehh mogli by wydać stabilną wersję :P




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 03, 2009, 01:12:01 am »
ty masz coś nie tak, bo ja dziś sporo z kumplami graliśmy normalnie sporo :)

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 03, 2009, 01:27:47 am »
ty masz coś nie tak, bo ja dziś sporo z kumplami graliśmy normalnie sporo :)



Czytałem forum o problemach i wiele ludzi pisało w ostatnim czasie o tych errorach co ja miałem :P. Gra jest zajebista ale chyba poczekam do wersji finałowej :D




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 03, 2009, 01:43:52 am »
za długo będziesz czekał imho... Open beta może potrwać jeszcze z 2 miechy nawet... Pokombinuj coś może z antywirem? ew powiedz jaki masz dokładnie problem i jak na forum nic nie pomogą ci, to spróbuję kumpla podpytać...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 03, 2009, 01:50:19 am »
Nom coś tam jeszcze pokombinuję




  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 03, 2009, 08:27:02 am »
Klikam play now i cały czas pisze ze szuka ;/
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 03, 2009, 11:27:39 am »
Dostaję dc przy każdej próbie dołączenia do serwera :/ mieliście tak? Próbowałem reinstalować i nadal :/
pomaga zmiana w opcje > match making > infantry, ale wtedy to praktycznie tylko na vv bedziesz grac, ewentualnie wbijanie do gier znajomych.

gra jest niezla, ale juz znudzily mi sie te cztery mapy


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:35:24 pm »
Dostaję dc przy każdej próbie dołączenia do serwera :/ mieliście tak? Próbowałem reinstalować i nadal :/
pomaga zmiana w opcje > match making > infantry, ale wtedy to praktycznie tylko na vv bedziesz grac, ewentualnie wbijanie do gier znajomych.

gra jest niezla, ale juz znudzily mi sie te cztery mapy

Pograłem chwile, kim i po której stronie gracie?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:50:37 pm »
Ja tym Commando od Royalów, nick Frohiq.

Fajna ta gra, tylko co chwilę jakieś błędy mi wywala. Poradziłem sobie z 1001 i 1002, to teraz mi wyskakuje Error (3) co chwilę i ogólnie lagi mam :<


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:59:39 pm »
Dostaję dc przy każdej próbie dołączenia do serwera :/ mieliście tak? Próbowałem reinstalować i nadal :/
pomaga zmiana w opcje > match making > infantry, ale wtedy to praktycznie tylko na vv bedziesz grac, ewentualnie wbijanie do gier znajomych.

gra jest niezla, ale juz znudzily mi sie te cztery mapy

Pograłem chwile, kim i po której stronie gracie?
ja z kumplami gram po stronie royals


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 03, 2009, 01:43:52 pm »
Też miałem zamiar po ich stronie grać, ale nie wiedziałem kim i tak tylko sobie zrobiłem postacie

Ale też comando będę robil.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 03, 2009, 01:46:40 pm »
imo wybieraj miedzy commando albo soldierem, gunner mi w ogole nie podszedl. Soldier ma dobre skille i z pistoletem moze niezle kampić.