Witaj
Gość

Wątek: Skyrim - dyskusja  (Przeczytany 17230 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 13, 2011, 02:32:38 pm »
Czy tylko ja mam wrażenie że grafika w Skyrim jest sporo słabsza niż np ta w Wiedzminie 2?:P
Tylko, że wszystkie lokacje w wiedziminie to chyba nawet nie jest 1/10 otwartej przestrzeni skyrium a do tego dochodzą jeszcze zamkniete lokacje :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 13, 2011, 02:34:17 pm »
Czy tylko ja mam wrażenie że grafika w Skyrim jest sporo słabsza niż np ta w Wiedzminie 2?:P
Tylko, że wszystkie lokacje w wiedziminie to chyba nawet nie jest 1/10 otwartej przestrzeni skyrium a do tego dochodzą jeszcze zamkniete lokacje :D
No dostajesz quest gdzieś na początku gry a to każe ci wypierniczać gdzieś na drugi koniec mapy  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 13, 2011, 02:41:41 pm »
Jakby grafika w ogóle miała jakieś znaczenie.. Poza tym lubię ten styl grafiki, przypomina gothica 3 i fallouta. A gra sama w sobie, świat, zadania i cala oprawa to po prostu szok :D Dla mnie gra roku ;D

Denerwuje mnie to pokolenie graczy co oceniają grę po grafice i stawiają grafikę ponad grywalność ;/
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 13, 2011, 02:43:14 pm »
nvincible Companion:

Go to Falkreath and find the smith called Lod. He will ask you to find his dog. You can find the dog Barbas outside of the village and it will take you to the Shrine of Clavicus Vile. Once you speak with the Daedra Lord, the dog will accompany you until you finish the "A Daedra's Best Friend" quest. The dog is technically a quest item and so can't be destroyed. It will automatically attack enemies who approach you and since he can't lose any health, he is THE BEST TANK EVER. Note: you may take another companion in addition to the dog.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 13, 2011, 02:45:56 pm »
Jakby grafika w ogóle miała jakieś znaczenie.. Poza tym lubię ten styl grafiki, przypomina gothica 3 i fallouta. A gra sama w sobie, świat, zadania i cala oprawa to po prostu szok :D Dla mnie gra roku ;D

Denerwuje mnie to pokolenie graczy co oceniają grę po grafice i stawiają grafikę ponad grywalność ;/
Hold your horses! lul
Jak na razie gra mi się podoba ale skoro mogę grać w dobrą grę i przy okazji z dobrą grafiką to chyba wiadomo

btw. FF4 FF6 fan here  :)

eidt: ja kupiłem konia i to bydle morduje ludzi  :o jak pojechałem po nettlebane to sam zamordował paru magów xD

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 13, 2011, 02:57:12 pm »
mój wilki zabija :D


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 13, 2011, 04:15:11 pm »
Ja tam zbieram najpierw 5k na dom ;D Nie mam gdzie gratów trzymać a resztki po smokach są ciężkie jak diabli.
Gra dosłownie wgniata w fotel ;D
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 13, 2011, 04:16:31 pm »
Jakby grafika w ogóle miała jakieś znaczenie.. Poza tym lubię ten styl grafiki, przypomina gothica 3 i fallouta. A gra sama w sobie, świat, zadania i cala oprawa to po prostu szok :D Dla mnie gra roku ;D

Denerwuje mnie to pokolenie graczy co oceniają grę po grafice i stawiają grafikę ponad grywalność ;/

Lekko zaczynasz mnie irytować swoimi wypowiedziami.. Napisałem jedynie że mam wrażenie iż gra pod względem  grafiki wygląda słabiej, nie że jest brzydka ani tym bardziej mniej grywalna przez to.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 13, 2011, 04:41:02 pm »
Oj nie irytuj się od razu ;p moja wypowiedź nie była skierowana do Ciebie personalnie. A grafiki nie ma co porównywać do Wiedźmina bo to otwarty świat vs zamknięty.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 13, 2011, 04:41:13 pm »
Grafika jest .. OK ale to tyle.
Animacje postaci są kiepskie D:
Polski Dub mi się nie podoba.

INTERFEJS JEST BEZNADZIEJNY KONSOLE adsmkldnsldfng


Ale po za tym, gra OK.
Do gry roku to temu daleko imo ._.
Battlefield poczynił większy postęp zarówno pod względem graficznym, społecznościowym, dźwiękowym D: jak i samej grywalności.
Wiedźmin był fajniejszy! (-epicki open world)
No ale gra jest ok.
Idę grać dalej, może trochę bardziej mi się spodoba.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 04:42:55 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 13, 2011, 05:00:27 pm »
skyrim niezly - trzyma styl morrowinda , grafika moze i nie zachwyca ale nie o nia tutaj chodzi
dark elf lucznik wymiata na dystans ale chyba zrobie druga postac melee bo z lukiem w zamknietych przestrzeniach juz ciezko sie robi bez masterek
retired


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 13, 2011, 05:05:54 pm »
Interface jest tragiczny to prawda, nawet nie wiem która broń jest jednoręczna a która dwu. Może to poprawią w łatkach albo w modach :)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 13, 2011, 05:06:35 pm »
jak nie chcesz od nowa zaczynać to w tym linku co podał ktoś jak poprawić grafikę są kody do gry i jest komenda na reset postaci. bedziesz miec 1 lvl i 0 masterek ale progres nie powinien ci przepaść
i masz kolne kody na lvl up i golda więc u trenerów nadrobisz


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 13, 2011, 05:08:45 pm »
skyrim niezly - trzyma styl morrowinda , grafika moze i nie zachwyca ale nie o nia tutaj chodzi
dark elf lucznik wymiata na dystans ale chyba zrobie druga postac melee bo z lukiem w zamknietych przestrzeniach juz ciezko sie robi bez masterek
Znajdź trenera od broni jakiej chcesz używać i poducz się na szybko :p
Zresztą łuk nawet mając mało mastery idzie efektywnie używać (jak np. ten gość od nettlebane co wali fireballami)

Interface jest tragiczny to prawda, nawet nie wiem która broń jest jednoręczna a która dwu. Może to poprawią w łatkach albo w modach :)
Kiedyś manioliłem na emulatorach NDS i miałem kontrolki ustawione pod WSAD/Q/E, w skyrimie nie jest tak źle jak już się przyzwyczaisz

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 13, 2011, 05:49:38 pm »
Polecam zrobić q co wrzuciłem. Pies jest dabingowany przez Gargamela :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 13, 2011, 06:11:39 pm »
Polecam zrobić q co wrzuciłem. Pies jest dabingowany przez Gargamela :D :D
Chyba nie grasz z polskim dub?  :o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 13, 2011, 06:34:51 pm »
Kiedyś manioliłem na emulatorach NDS i miałem kontrolki ustawione pod WSAD/Q/E, w skyrimie nie jest tak źle jak już się przyzwyczaisz

Kontrola postaci jest ok, gorzej z interface :) Wygląd inventory, zmiana broni/czarów, ciężko zobaczyć statystyki postaci albo broni ;/ Poza tym nie mam zastrzeżeń ;D i też gram z polskim dubbingiem, jakoś nie znalazłem póki co czegoś co by mnie raziło :)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 14, 2011, 01:07:10 am »
Kiedyś manioliłem na emulatorach NDS i miałem kontrolki ustawione pod WSAD/Q/E, w skyrimie nie jest tak źle jak już się przyzwyczaisz

Kontrola postaci jest ok, gorzej z interface :) Wygląd inventory, zmiana broni/czarów, ciężko zobaczyć statystyki postaci albo broni ;/ Poza tym nie mam zastrzeżeń ;D i też gram z polskim dubbingiem, jakoś nie znalazłem póki co czegoś co by mnie raziło :)
Wszystko trzeba pod ulubione wkładać :P Polski dubbing jest dobry jak na tyle npców głosy aktorów rzadko się powtarzają. Patologiczne jest sterowanie towarzyszami no i z czasem te odległości zaznają denerwować:D
PS wie ktoś gdzie można dostać jakąś lepszą tunike dla maga przyzywacza ? Biegam cały czas w szacie nekromanty a szata ucznia jakiegoś szału nie robi.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 06:59:43 am wysłana przez orlok »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 14, 2011, 09:16:17 am »
Najlepiej przyzwać  umarlaka albo lodowego golema to wtedy npce zaczynają panikować :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 14, 2011, 10:02:08 am »
ja mam 10 lvl i żalowe czary zniszczenia zostałem arcymagiem q_q. Ciężko się gra bez masówek ale od czego jest nieśmiertelna towarzyszka która się przyłącza po zabiciu 1 smoka xD

Inną postacią to gigantów z 2h bluntem na 5 hitów składałem na 3 lvl'u ;f (swoją drogą to jak mnie trafili to padałem na 1 hita + wylatywałem w kosmos : D ).
Każdego enemy można zaciąć (i strzelać bez obaw) na ściętym drzewie, które występują co jakiś czas.

Lubię takie gry gdzie jest masa bugów, ale one tylko czynią tą grę lepszą podobnie jak gothic 1 ;D


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 14, 2011, 10:19:00 am »
26 lvl woj )

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 14, 2011, 12:13:47 pm »
ale ta towarzyszka umiera ;) Mi raz padła jak się rzuciłem na stado wrogów :) Skończyłem quest na wilkołaka ;d Ta "uroczystość" gdzie wpadałem do obozu silver handów i mordowałem jak leci ;d polecam każdemu.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 14, 2011, 12:19:26 pm »
bo żeś sam ją dobił =), enemy nie mogą jej zabić bo jak uklęknie (końcówka hp) to zmieniają target lub ją ignorują, no chyba że jakiś rykoszet dostała : D lub się paliła.
Od mrozu, pioruna, mele ataku nie ginie (na normalnym poziomie trudności)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 14, 2011, 02:23:35 pm »
Gram na hardzie ;p Może dlatego, chociaż często słyszę że wyzywa jak dostanie ode mnie, bronie mają taki zasięg że sama wchodzi pod broń :(
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com