Witaj
Gość

Wątek: SZUKAM EKIPY DO D3 - stala 4ka.  (Przeczytany 1348 razy)

  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

SZUKAM EKIPY DO D3 - stala 4ka.
« dnia: Kwiecień 12, 2012, 03:01:23 pm »
tak jak w temacie, szukam stalej ekipy do gry, jesli ktos kupuje i wie mniej wiecej czym chce grac, a do tego bedzie mogl przyciotowac z tydzien/dwa na poczatku to zapraszam.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM EKIPY DO D3 - stala 4ka.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2012, 03:09:30 pm »
Cześć,
Przepraszam za mały offtop ale widzę, że jesteś w temacie i mam pytanko.
Myślę gorliwie nad kupnem diablo III ale trochę nie wiem jak właśnie będzie wyglądał ten system multiplayer. Jestem typem gracza, który preferuje tylko i wyłącznie gry wieloosobowe stąd moje pytanie czy kupując diablo mogę się cieszyć z gdy grając TYLKO na multi? W prawdzie grałem dużo w DII na battlenecie ale to było bardzo dawno temu i teraz jako wytrawny gracz MMORPG nie do końca rozumiem jak to działa- te własnie kilku-osobowe serwery, brak kontaktu z szerszym gronem playerów? Czy ta gra ma sens być grą na pare miesięcy?
Dzięki za wszystko odpowiedzi :P
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: SZUKAM EKIPY DO D3 - stala 4ka.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2012, 03:20:28 pm »
D3 to plusy i minusy. Masz opcje single player, ALE oczywiscie masz tez opcje multi, gdzie grasz albo ze znajomymi, ktorych zaprosisz, albo zrobisz tzw. gre otwarta i kazdy random z netu bedzie mogl sie podlaczyc i wspolnie cos posmigac. Duzym minusem jak dla mnie to liczba osob w grze - teraz tak jak w D1 jest to znowu 4 osoby, a nie 8 jak w D2.

tl;dr - tak, mozesz grac tylko multi jesli chcesz bo nic nie tracisz ^^
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: SZUKAM EKIPY DO D3 - stala 4ka.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2012, 02:20:30 pm »
Taki jeszcze jeden malutki off-top :)
Czy cena w sklepach po premierze (np. w Empiku) będzie niższa od tej, którą obarczony jest pre-order? Czy wręcz przeciwnie? Pytam bo nie wiem czy zamówić pre-order na keye.pl i mieć bonusy (za 164,99) czy poczekać do 15.05 i kupić w sklepie?

EDIT: O, właśnie zobaczyłem, że empik już prowadzi pre-ordera też, za 179,99zł. Więc optuję przy keye.pl, tak jest jeszcze troche bonusów i taniej :)

EDIT2: tak właściwie to sobie myślę, że chyba się wstrzymam z tym pre-orderem. Doliczając kuriera to na keye.pl łącznie zapłacę 174,99 a te bonusy właściwie mi nie robią także chyba poczekam do 15.05 i kupię sobie w empiku czy media markt.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2012, 02:48:57 pm wysłana przez piempek »
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: SZUKAM EKIPY DO D3 - stala 4ka.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2012, 10:17:25 pm »
D3 nie jest na miesiace, a na lata :)
Ceny po premierze moze troche spadna, ale nie znaczaco z powodu ogromnego zainteresowania.
btw w empiku zawsze gry sa drogie :)


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: SZUKAM EKIPY DO D3 - stala 4ka.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2012, 11:12:26 am »
W keyach za 169.90 masz 14.05 na maila kod do gry, a za dzien czy dwa dosylaja pudelko i reszte badziewia.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87