Witaj
Gość

Wątek: Sprzedam D3  (Przeczytany 2358 razy)

  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Sprzedam D3
« dnia: Maj 20, 2012, 05:18:46 pm »
Sprzedam konto z d3 + bok jak do mnie przyleci w koncu z preordera. Na koncie barb 52 z ok sprzetem + jakis syf w stashu. Artisian lvl 5/6 i blacksmith lvl 7. sporo gemow i troche ksiazek.

200 pln za konto + paczke dosle, jak g2arena mi w koncu wysle bo cyrk jest z pudlem caly czas.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2012, 06:03:25 pm wysłana przez Shiny »
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2012, 06:47:15 pm »
Nie pod pasowała gra :)?
Guild Wars 2 Aurora Glade- Yvety 80lvl Ranger
DOTA 2 Steam ID: Winford
Diablo 3: Yvette#2536


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2012, 07:05:24 pm »
Wystaw na allegro, obecnie jest tak duze zapotrzebowanie na d3, ze nawet konto uda sie spokojnie sprzedac.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2012, 04:48:30 pm »
Osobiście nie grałem, ale z tego co słyszałem to gra nie jest warta zachodu. Po prostu blizz trochę się zeszmacił


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2012, 07:07:24 pm »
Osobiście nie grałem, ale z tego co słyszałem to gra nie jest warta zachodu. Po prostu blizz trochę się zeszmacił

a myslisz, ze czemu sprzedaje? :D
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2012, 07:10:32 pm »
myślę, że przy obecnym zaintersowaniu MMO, blizzard stawiając na single payer (ew pseudo co op w 2-4 osoby) bez jakiekolwiek namiastki PvP wykonał straszny błąd. 10 lat temu gdy wyszło D2 ludzie nie znali MMO prawie w ogóle. Dlatego ja jednak tej grze wiele nie wróżę, ale póki co jeszcze szał trwa (tak samo jak na TERA)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2012, 09:25:21 pm »
D3 bedzie mialo duza grywalnosc, ale nie taka jaka miala poprzednia czesc. Jak dla mnie Blizzard wypuscil kiepski produkt, biorac pod uwage czas, jaki poswiecili na stworzenie tej gry.
Grac bede, bo gra mi sie podoba, ale nie wciaga tak jak dwojka. Moze dlatego, ze bylem mlodszy i mialem wiecej czasu. Jakos juz w zadnych nowych grach nie potrafie poczuc tego czegos (wyjatkiem jest Skyrim :) )


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2012, 10:00:16 pm »
Dlatego ja jednak tej grze wiele nie wróżę, ale póki co jeszcze szał trwa (tak samo jak na TERA)
Nowe mmorpgi nie padaja.
Aion byl na abonamencie, jakos sie utrzymywal. Wydawcy stwierdzili, ze lepiej bedzie przerzucic sie na f2p.
TERA jest na abonamencie, ma duzy online, zanim beda musieli przejsc na f2p minie sporo czasu, dodatkowo tera ma sporo innowacji zaczynajac od systemu targetu (a raczej jego braku) konczac po "systemie politycznym", nie wspomne o tym, ze w l2 nie pograsz sobie na siege, bo optymalizacja jest tak chujowa, ze mozesz sobie ewentualnie slajdy obejrzec.

Jezeli masz kompa sredniej klasy lepiej pojdzie Ci Tera z o wiele lepsza grafika, niz l2 z krzywymi teksturami.
Nie, nie jestem fanboyem, ani zadnym obronca Tery, to sa suche fakty.



  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2012, 11:31:11 am »
D3 bedzie mialo duza grywalnosc, ale nie taka jaka miala poprzednia czesc. Jak dla mnie Blizzard wypuscil kiepski produkt, biorac pod uwage czas, jaki poswiecili na stworzenie tej gry.
Grac bede, bo gra mi sie podoba, ale nie wciaga tak jak dwojka. Moze dlatego, ze bylem mlodszy i mialem wiecej czasu. Jakos juz w zadnych nowych grach nie potrafie poczuc tego czegos (wyjatkiem jest Skyrim :) )
Identyczna sytuacja była w Gothic 3. Tak samo jak w D2 do dzisiaj gra dużo osób, podobnie w poprzednie części Gothic 1/2 do tej pory gra jakaś część RPGowców. Twórcy Piranha Bytes chcieli zrobić doskonałe zakończenie trylogii jednak im nie wyszło. Od początku roku 2000 już nie robią takich klimatycznych gier typu Diablo, Gothic itp. No.. wyjątkiem może być Skyrim który jednak zachował coś z Morrowinda :D pomimo fabuły która okazała się failem, całość trzyma poziom.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2012, 08:55:24 pm »
Z godzę się z faktem, że mmo nie umierają... chociaż ciężko nazwać d3 mmo..... Jak już ktoś napisał, ale z drugiej strony blizzard to "prawie" szanująca się firma, spodziewam się że w przeciągu pół roku wszystko odwróci się do góry nogami jak nie o 3/4. Tym bardziej, że diablo to znany tytuł i będzie w to grało multum osób począwszy od elity 1-2, jak i nowych młodych. Spodziewam się, że jak wpadnie 2 nakład to znowu go nie będzie w przeciągu .... tygodnia?
Chodzę i robię, ale wątpię że uda mi się dorobić do diablo przed 2 nakładem ;<<

//Shiny, pochwal się za ile sprzedałeś ;>? Teraz samo pudełko jest warte 250 :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2012, 09:36:45 pm »
Na chwile obecna diablo dla mnie jest slabe, pogralem na profilu kumpla i to mi wystarczylo. Zobaczymy co przyniosa dodatki i patche. Diablo 2 tez sie powoli rozwijalo, z czasem doszedl system synergii w skillach, mozliwosc rozwoju najemnikow, slowa runiczne itd.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2012, 10:25:36 pm »
Na chwile obecna diablo dla mnie jest slabe, pogralem na profilu kumpla i to mi wystarczylo. Zobaczymy co przyniosa dodatki i patche. Diablo 2 tez sie powoli rozwijalo, z czasem doszedl system synergii w skillach, mozliwosc rozwoju najemnikow, slowa runiczne itd.

Nie ty jeden masz takie zdanie, moja koleżanka na przykład diablo 2 nie trawiła, jakoś nie mogła się przekonać, a w 3 ciśnie ostro, że aż mi wstyd :D. Ja odwrotnie, 3 jako gameplay jest fajny, ale pod warunkiem że robisz 1 postać i ciągle idziesz do przodu. Bo jak zaczynasz robić 2 to już mamy monotonie itt.
Jednak wierze w BliZZ-a, że zmienią tą grę i będzie kolejny wielki sukces na następne dziesięciolecie :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2012, 07:58:00 pm »
Sprzedam konto z d3 + bok jak do mnie przyleci w koncu z preordera. Na koncie barb 52 z ok sprzetem + jakis syf w stashu. Artisian lvl 5/6 i blacksmith lvl 7. sporo gemow i troche ksiazek.

170+ koszt przesylki. Moge sprzedac bez pudla (wtedy 170)

czy sprzedales juz swoja gre cyz dalej szukasz kupca  ? :)
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 01, 2012, 11:32:03 pm »
Sprzedał. :<


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Sprzedam D3
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 18, 2012, 06:00:18 pm »
Przepraszam za problem wszystkich zainteresowanych.

Nadal mam to na sprzedaz 200 pln od reki pojdzie. (wyjezdzam jutro z rana [19/06] i wracam pewnie kolo 29/06), wiec jak cos to wszelkie pytania itd. do jutra 8 rano, albo dopiero jak wroce.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]