Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622116 razy)

  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2500 dnia: Maj 07, 2008, 03:19:39 pm »
Ja gram na serwie gdzie raty to x4.Zazwyczaj chodze w party z SK (75 lvl) i BD (70 lvl) ja lvl 71.Znależlismy fajną miejscówke do bica.Można tam bic do 80 lvl.Wiekszośc osób pewnie to miejsce zna a jak ktos nie zna to miejsce to MoS.Idealne miejsce dla SK :)
Chcialbym miec dobre dye do PvP zeby miec jakies szanse na oli.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2501 dnia: Maj 07, 2008, 03:21:29 pm »
BD to dobre duo do SK tak samo jak SE ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2502 dnia: Maj 07, 2008, 04:30:08 pm »
No tak ale sk to tak sie koxa do okolo 65-66 potem mozna juz na BS probowac samemu albo z duo z DA/SK(obydwoje najlepiej w tallum bo +do udzwigu i +do atk speed) chociaz ja ostatnio jak koxalem na allseronie w MJ to mialem -2 dex +2 str -3 con +3 str i nie narzekalem bo jadac po con zwieksza sie dead line.
Najlepsze jest duo z BD i bufferami out of party w rificie. Problem jest na levelu 68/68 mniej więcej, bo 60+ jest za słaba a 70+ za mocna, wtedy warto jest dobierac SWS/Daggera na trzeciego i próbowac robic 70+. Jeżeli nie to, to aniołki i WOA. Nie ma lepszych spotów do koxania melee w małych party jeżeli o to chodzi.
Deadline, lol :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2503 dnia: Maj 07, 2008, 04:38:38 pm »
No tak ale sk to tak sie koxa do okolo 65-66 potem mozna juz na BS probowac samemu albo z duo z DA/SK(obydwoje najlepiej w tallum bo +do udzwigu i +do atk speed) chociaz ja ostatnio jak koxalem na allseronie w MJ to mialem -2 dex +2 str -3 con +3 str i nie narzekalem bo jadac po con zwieksza sie dead line.
Najlepsze jest duo z BD i bufferami out of party w rificie. Problem jest na levelu 68/68 mniej więcej, bo 60+ jest za słaba a 70+ za mocna, wtedy warto jest dobierac SWS/Daggera na trzeciego i próbowac robic 70+. Jeżeli nie to, to aniołki i WOA. Nie ma lepszych spotów do koxania melee w małych party jeżeli o to chodzi.
Deadline, lol :D


Tylko po co wtedy +4 dex skoro jest BD lub dagger/sws?

Ty chociaz wiesz co to Deadline?

Edit by Fro:
Kilo kartofli do obrania :P Ale ogolnie chodzi o to ze to ilosc hp w ktorej juz robi sie niebezpiecznie.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 03:25:23 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2504 dnia: Maj 07, 2008, 07:04:21 pm »
No tak ale sk to tak sie koxa do okolo 65-66 potem mozna juz na BS probowac samemu albo z duo z DA/SK(obydwoje najlepiej w tallum bo +do udzwigu i +do atk speed) chociaz ja ostatnio jak koxalem na allseronie w MJ to mialem -2 dex +2 str -3 con +3 str i nie narzekalem bo jadac po con zwieksza sie dead line.
Najlepsze jest duo z BD i bufferami out of party w rificie. Problem jest na levelu 68/68 mniej więcej, bo 60+ jest za słaba a 70+ za mocna, wtedy warto jest dobierac SWS/Daggera na trzeciego i próbowac robic 70+. Jeżeli nie to, to aniołki i WOA. Nie ma lepszych spotów do koxania melee w małych party jeżeli o to chodzi.
Deadline, lol :D


Tylko po co wtedy +4 dex skoro jest BD lub dagger/sws?

Ty chociaz wiesz co to Deadline?
Deadline - Linia śmierci, w potocznym słownictwie nowoczesnym słowo oznaczającę termin ostateczny czegoś, np. ostateczny termin na napisanie artykułu. W mega słowniku Ryltara odnosi się to do HP jakie powinien posiadac każdy SK, żeby nie narobic ze strachu w pory, że zaraz będzie -4%.
Po to, żeby można było brac mniejszy level sws/daggera, coby jadł mniej expa, po to, żeby samemu ładnie czyścic 60+, a potem na wysokich levelach 70+, po to, żeby Banish miał lepszy reuse i po to, żeby kolega miał zagadkę.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2505 dnia: Maj 07, 2008, 10:14:17 pm »
Tak jak popatrzeć po sk/da na srwerze to najczęściej stosowanym armorem a grade jest nm i do tego dle, pewnie z healthem. Czyli komplet nastawiony na budowanie hp, ja też tak zrobiłem, dokładając +3 con / - 2 dex, -1 str. Wtedy jak na mój gust sk mistrzem demolki to nie jest. Czyli w rifcie raczej suport dla overlordów i gość rzucający hexa, a co za tym idzie jak zbierają party do riftu, to pierwszy w kolejce się nie jest. Dlatego ja wybrałem grupki na Ancient Batlleground, albo solo albo aoe z necro, s takim hp spokojnie można ustać. No i tak pomęczyłem się do 70, poniżej 70 bs jak dla mnie zbyt rzadko wchodzi, zeby się wtedy już w to bawić. A po 70, spokojnie bs na WOA. Oczywiście ze względu na kasę armoru nie zmieniałem, dopiero po 76 na ic i do tego fb z focusem i zdjąłem wszystkie daye. Jak dorobie się Zakena to lekko podwyższe str +2 kosztem con'a
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2506 dnia: Maj 07, 2008, 11:36:34 pm »
Ja lubie setup +str-con i maja heavy lub czysty SK z majem :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2507 dnia: Maj 08, 2008, 10:10:06 am »
Cytuj
Po to, żeby można było brac mniejszy level sws/daggera, coby jadł mniej expa, po to, żeby samemu ładnie czyścic 60+, a potem na wysokich levelach 70+, po to, żeby Banish miał lepszy reuse i po to, żeby kolega miał zagadkę.

I tak dalej twierdze ze +4 dex jest z dupy bo tyle co mi da dps to ja sobie enchantem broni o +1 wiecej bede mial.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2508 dnia: Maj 08, 2008, 10:38:31 am »
U failed :!: :oops:
Doomcryer buffs+BD+SK66+5STR+DLE:
DEX+4 - 654.8 dps
DLE+1 - 637.3 dps / DLE+2 - 647 dps / DLE+3 - 656.6 dps (wkońcu na +3 robi więcej dps, wooow)
DEX+4 DLE+3 - 685.1 dps
DLE+4 - 675.9 (nawet z OE to nie jest prawdą :oops:)
DLE+5 - 695.2 (wkońcu :D)
Miałeś prawie racje i miałeś okazje 2 razy spalic broń za (ponad 100kk)250pln enchantami po (chyba troche mniej niż 10kk)20pln zamiast iśc i kupic dyesy u mammona i zapłacic 5pln!(no chyba tak wyjdzie przy kursie AA) i miec przy okazji jeszcze lepszy reuse na Banisha(Przecież to jest imba skill i na nim trzeba bazowac non-stop^n, tak powiedział prawie mój idol warefare i prawie to potwierdziłeś swoim SK51 :!: ), a przy okazji na inne skille. BTW, za różnice w cenie(wg. rachunku prawdopodobieństwa na +5 masz poniżeszj 50% szans, że Ci wejdzie)można kupic tone carebear bressów, które pomogą nam psychicznie przeciwstawic się nam do tego "deadline" jakie posiadamy mając +4DEX/-4CON :D
PS. Dodałem PLN specjalnie, żeby ziiiiiiiiiiiirytowac...nie nie, nie kupiłem Adeny :P

lol post :dw_3_1:
/Fro
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 02:45:18 pm wysłana przez Frohike »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2509 dnia: Maj 08, 2008, 12:13:37 pm »
Banish to chyba najgenialniejszy skill jaki dostali tanki i nie gadaj mi tu że jest zryty :P Niby jak yerin na samych potach dowalil 7x ?:D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2510 dnia: Maj 08, 2008, 01:12:44 pm »
Banish to chyba najgenialniejszy skill jaki dostali tanki i nie gadaj mi tu że jest zryty :P Niby jak yerin na samych potach dowalil 7x ?:D

Instant Win

Cytuj
U failed 
Doomcryer buffs+BD+SK66+5STR+DLE:
DEX+4 - 654.8 dps
DLE+1 - 637.3 dps / DLE+2 - 647 dps / DLE+3 - 656.6 dps (wkońcu na +3 robi więcej dps, wooow)
DEX+4 DLE+3 - 685.1 dps

Ja failed? Ty to wziąłes na powaznie...

Cytuj
Miałeś prawie racje i miałeś okazje 2 razy spalic broń za (ponad 100kk)250pln enchantami po (chyba troche mniej niż 10kk)20pln zamiast iśc i kupic dyesy u mammona i zapłacic 5pln!(no chyba tak wyjdzie przy kursie AA) i miec przy okazji jeszcze lepszy reuse na Banisha(Przecież to jest imba skill i na nim trzeba bazowac non-stop^n, tak powiedział prawie mój idol warefare i prawie to potwierdziłeś swoim SK51  ),

No tak bo SK dostaje na 51 BS.

Tia w sumie sie ciesze ze nie gram na offie bo bym zaczal -_-'ic jak ty(tak wiem obiecalem ze nie bede przeklinac).
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 02:47:05 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2511 dnia: Maj 08, 2008, 01:34:04 pm »
Yerin jest Legit ;P I przynajmniej gra, nie to co ty xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2512 dnia: Maj 08, 2008, 01:52:26 pm »
Dev To byla ironia jakbys nie zauwazyl...bo bym sobie sam przeczyl :P
Ryltar Jak sie koncza argumenty, a sie gada teorie bez sensu, to sie zaczyna rzucanie miesem-proste :P Oczywiscie, ze nie wytestowales BSa, to byla ironia...nie wytestowales tez wielu innych rzeczy bo wiekszosc czasu spedziles na highratach testujac Sk na arenie, a uwazasz, ze jestes nieomylny i pozjadales wszystkie rozumy, a do tego jestes zapatrzony w swoje teorie - nie mowie, ze nic nie wiesz, ale napewno nie jestes na tyle znawca, zeby wielce unosic sie honorem i myslec, ze jest sie nieomylnym,ajt?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2513 dnia: Maj 08, 2008, 03:02:38 pm »
U failed :!: :oops:
Doomcryer buffs+BD+SK66+5STR+DLE:
DEX+4 - 654.8 dps
DLE+1 - 637.3 dps / DLE+2 - 647 dps / DLE+3 - 656.6 dps (wkońcu na +3 robi więcej dps, wooow)
DEX+4 DLE+3 - 685.1 dps
DLE+4 - 675.9 (nawet z OE to nie jest prawdą :oops:)
DLE+5 - 695.2 (wkońcu :D)

Powiedzcie co to za wspolczynnik dps?


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2514 dnia: Maj 08, 2008, 03:13:18 pm »
damage per second :p jednym slowem twoj damage na sekunde
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2515 dnia: Maj 08, 2008, 03:54:00 pm »
Do Marc1na i Ryltara:

Panowie, nie wypada chyba, żeby Moderator z Vipem w temacie o SK robili sobie miejsce do słownych potyczek na tle osobistym ? Jeśli macie coś do siebie, to polecam użycie TS/VT/GG/PM i załatwienie tej sprawy w jakiś normalny sposób, zamiast zaśmiecać i tak już mocno zaśmiecony temat.

Z powodu, że jest to już drugi raz, gdzie widzę, że sobie nawzajem wrzucacie - potraktujcie ten post jako słowne ostrzeżenie (następnym razem będzie minus). My naprawdę nie chcemy tutaj czytać, czy Ryltar/Marc1n jest blee ;) Piszcie o SK ile wam się podoba, ale nie chcę tutaj widzieć jakichś ataków na siebie nawzajem, ok ?

+1
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 05:02:02 pm wysłana przez Dev »


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2516 dnia: Maj 08, 2008, 10:46:09 pm »
Co ma wpływ na lepsze wchodzenie skilla Banish Seraph ?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2517 dnia: Maj 08, 2008, 10:49:20 pm »
Różnica lvli pomiędzy tobą a mobem (jeżeli masz mniejszy niż mob to wchodzi do dupy, jak masz większy - wchodzi nieźle), chodzą pogłoski że dex też na to wpływa ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

  • Soten ni zase, Hyorinmaru
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2518 dnia: Maj 08, 2008, 10:57:02 pm »
Cytuj
(Każdy twój kolega, którego poznaje z czasem na vencie, to się z Ciebie nabija btw  )

To chyba mnie dotyczyło ;] w sensie kolega



Różnica lvli pomiędzy tobą a mobem (jeżeli masz mniejszy niż mob to wchodzi do dupy, jak masz większy - wchodzi nieźle), chodzą pogłoski że dex też na to wpływa ...

Dex wpływa tylko na szybkość Banisha, działa to tak samo jak u PK. A najlepiej jak masz taki sam lvl jak mob.

Daiguren Hyorinmaruelki


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2519 dnia: Maj 09, 2008, 03:29:52 pm »
Około 25 postów z ostatnich dwóch stron poleciało właśnie do kosza (btw jedna strona = 20 postów, jakby ktoś nie wiedział) ^_^


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2520 dnia: Maj 10, 2008, 10:24:54 am »
"i wtedy zapadła martwa cisza..."  :_delf_5_4:

No właśnie widzę, ża jakoś cicho się zrobiło :P
/Fro
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 02:38:39 pm wysłana przez Frohike »
Korin - Wqr wiacze
Nanaki: Shillien Templar / Doomcryer / Ghost Sentiel / Warlock
Celes: ???


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2521 dnia: Maj 12, 2008, 01:46:47 pm »
Jakoś głupio żeby w tym dziale zapadła cisza. Z racji awantury o doświadczenie, podzielę się swoim co do expa po 70lvl. Takie krótkie podsumowanie :), dyskusji w temacie Banish Seraphin'a toczona była juz sporo czasu. Moim zdaniem jest to podstawowe narzędzie do exp'a dla SK/ST po 70 lvl. Do 70 lvl raczej jest zbyt niski lvl tego skilu, a co za tym idzie za rzadko wchodzi. Skil ten wykorzystywać można na mobach w TOI, WOA i MOS. Ja bawiłem sie nim w TOI i WOA.
TOI jest problematyczne do solowego expa ze względu na konieczność częstego chodzenia po soul ore, które wymagane jest dla tego skill'a (jednorazowo można przenieść pomiędzy 2,5k - 3k soul ore). Co za tym idzie długa droga i do tego trudna do pokonania samemu na właściwy poziom TOI, chyba już na 5 są właściwe moby. Poza tym w TOI  nie ma specjalnie dużo miejsca do odejścia od moba na czas odnowy skill'a.
WOA jak dla mnie jest najlepsze do solowego expa z użyciem BS. Kilka uwag z tego obszaru:
- niezbyt duży odcinek do przebycia z soul ore, spore spoty.
- najlepszym mobem na tym obszarze są Disciples of Protection. Jest tylko jeden spot, gdzie te moby występują same, bez innych aniołków. Co czasami stanowi problem, gdy spot zajmuje uparte party botów (dodam, że gram na retailu:)). Train z kilku aniołków prawie zawsze załatwia sprawę wolnego spota.
- w czasie expa trzeba uważać na Elder Homunculu'sy. Najlepiej ustawić je tak, aby swobodnie biegać po spocie nie zaczepiając ich. Nie są social w stosunku do aniołków, stąd jak sa blisko aniołków można je wyciągać np poprzez Hex, lub Agresions (lepiej hex bo zużywa sie mniej mp). Jak już przyjdzie do poexpienia :) no homunculusie to najlepiej hex i sf i ss'y.
- ponoć najlepszym armorem na tallum i symbole ustawione na plus dla dex'a, tak żeby zwiększyć reużywalność BS. Ja expiłem w nm i miałem standardowe symbole na zwiększenia con
- jak dla mnie problemem nie jest reużywalność BS, a mana która szybko ubywa korzystając z tego skill'a
- mobami, na które działa BS na WOA są też Disciple of Punishment i Disciples of Authority - dają one mniej exp'a a poza tym walą z dystansu, co przy BS nie jest zbyt wskazane.
- expienie z użyciem BS jest bardzo kosztowne, potrzeby soul ore to studnia bez dna. Dla bezpieczeństwa i poprawy reuzywalności wykorzystywałem potki gsap i ghp i great mana potki.
- dropy raczej mizerne, ze znaczniejszych to 2 razy wyciągnąlem great live stone 70 lvl, poza tym recki na s strzały i całkiem spore ilości cokes i SOP.
- nie trzeba wykorzystywać ss'ów dla samego BS, ale warto je mieć jakby z homunculusem przyszło się spotkać.
- przy okazji można robić quest Watch of...., dający najczęściej 230k adeny, ale czasami także matsy na s jewels, exp i sp.

Tyle od siebie. A ma któś jakąś wprawę co do używania sklili po 76 lvl?
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2522 dnia: Maj 12, 2008, 09:47:27 pm »
Ja kolo 70 polecam disciples/saints necropolis, na tamtejszych mobkach (wyciagamy z sali tylko te na ktore dziala BS mozna sporo AA zarobic i szybko sie expi).


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2523 dnia: Maj 22, 2008, 02:27:51 am »
Niu movie, SK vs Kamael Berserker. Jak zwykle Windows movie maker zepsuł wszystko :P Anyway, macie linke: http://files.filefront.com/Shillien+knight+vs+Kamaelrwmv/;10294459;/fileinfo.html
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2524 dnia: Maj 22, 2008, 10:54:25 am »
Niu movie, SK vs Kamael Berserker. Jak zwykle Windows movie maker zepsuł wszystko :P Anyway, macie linke: http://files.filefront.com/Shillien+knight+vs+Kamaelrwmv/;10294459;/fileinfo.html

1. Sony Vegas.
2. Bez cubiców, czy ślepy jestem? (w sumie to pvp 4fun wiec na offie mozna zrozumiec ze bez)
3. Ty w DC on w BW(w sensie ze latwo miales bo pdef maly mial)? ale nvm.
4. Nawet nieźle.
5. LolKamaelLol
6. lolSKlol
7. Obróbka nei jest zla jak na WMM.