Witaj
Gość

Wątek: [Lancer] Nemezis  (Przeczytany 20037 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 07, 2009, 04:09:39 pm »
kurde gralbym jakby bylo angielska wersja. nie widzi mi sie granie gdzie questy teleporty mapa jest po rusku ;/

nie mowili ze zangielszcza to kiedys ?

to jest serwer rosyjski dla rosjan (i czlonkow bylych republik radzieckich) i po angielsku nie bedzie


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 07, 2009, 04:16:34 pm »
Po dniu w ogóle to nie przeszkadza, jeśli znasz cyrylicę.
Jak nie znasz to też nie przeszkadza. :D Kilka literek znam tylko i jakoś udaje się większość 'komunikatów' odkodować.. ba.. czasami nawet rozumiem co ruscy do mnie mówią. :P


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 07, 2009, 11:50:28 pm »
sry, ze w tym temacie. w ogole duzo gra tutaj nie-rosjan?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 08, 2009, 12:16:04 am »
malutko :)
90% jak nie 95 to ruscy
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Nemezis
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 09, 2009, 12:43:02 pm »
sry, ze w tym temacie. w ogole duzo gra tutaj nie-rosjan?

Geez jakie to znaczenie ma czy gra dużo nie-rosjan? Są polskie klany, są zagraniczne klany, i dużo ruskich klanów. Wbrew pozorom Rosjanie to mili ludzie, którzy zawsze wezmą Cię na kamę itd. Także moim skromnym zdaniem nie ma znaczenia czy 90% to ru czy eng. Dogadasz się zawsze.

Co do obaw apropos questów i mapy.
Wchdozimy sobie na stronkę www.elliebelly.net i tam jest spis all questów w l2 włącznie ze zdjęciami także nawet dziecko sobie poradzi. Questy są te same, wariany odpowiedzi w q są w tej samej kolejności więc czemu to takie uciążliwe?
Co do mapy, to nazwy są bardzo podobne do angielskich (przy minimalnej znajomości cyrylicy) a jeżeli ktoś nic nie kuma, to odpala sobie mapkę znajduje miejsce i u gk szuka tej nazwy. Proste.

No i na koniec powiem że polecam ten server wszystkim, którzy chcieliby zobaczyć co to off beż angażowania zasobów pieniężnych. Istnieje możliwość wykupienia Premium (25 zł za miesiąc przy kupnie z góry na rok). Tylko trzeba trochę pograć i przekonać się, że ten server jest naprawdę ok.

Bot free, online dochodzący do 4+, darmowy off. Czego chcieć więcej? Im wcześniej zaczniecie tym większe szanse później. Także tyle z mojej strony.


  • Banned
  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 09, 2009, 01:38:52 pm »
No tylko ze siedzac w Aden Giran i widziec tylko Cyrlice mi osobiscie robi sie troche niedobrze, to tak jak bys mial napisane po arabsku czy innym takim :D

A pisaliscie ze nawet w tym klanie za duzo osob nie gra, a w miescie raczej nie przzebije sie przez ten tlum ze swoim DD LFP :D


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Nemezis
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 09, 2009, 01:53:55 pm »
No tylko ze siedzac w Aden Giran i widziec tylko Cyrlice mi osobiscie robi sie troche niedobrze, to tak jak bys mial napisane po arabsku czy innym takim :D

A pisaliscie ze nawet w tym klanie za duzo osob nie gra, a w miescie raczej nie przzebije sie przez ten tlum ze swoim DD LFP :D

Po pewnym czasie rozpoznajesz tą cyrylicę na tyle że jesteś w stanie normalnie czytać.

Jeżeli chodzi o klan Nemezis, wieczorem online koło 20. W ciągu dnia różnie bo ludzie się uczą/pracują. Ale kiedykolwiek gdy poprosiłem o pt zawsze je dostałem. Gram supportem i nikt nie powiedział: "Sry wolę koksać sam" albo "Sry need adena" itd.
PS> DD zawsze się przyda w klanie.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 15, 2009, 09:29:29 am »
Pograłem troche w tym klanie i NIE POLECAM zero zaangażowania Cla w klan, każdy krafci robi co chce,o party na key matysy nawet nie masz co liczyc ani o żadne pt przed godzina 20 xD Tak jest wszyscy pracuja i sie ucza do 20 i dopiero wtedy wchodza pograc na 2h to jest wlasnie taki klan :D Popoludniu 3 online w tym aka. O akademi nie wspomne przewaaznie 0 online no max 3 niektorzy w aka nie wchodza do gry przez 4 tygodnie a CL  na to jak na lato :d Polowa graczy w Nemezis nie weszła do gry od miesiaca ale dalej w klanie są. Już lepiej grać solo niz w klanie który wcześniej grał na Dragon Network ROTFL i nigdy nic nie zdziała. Nie wiem czy to w ogóle można zaliczyć jako klan. Sory za ort ale przedstawiłem prawdziwą wizję tego klanu.Piszę tak bo wcześniej gralem w silnych klanach i jak zobaczyłem ten to jak niebo i ziemia a najlepsze jest to ze im to odpowiada :D Nie polecam tego klanu.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 15, 2009, 01:39:23 pm »
Nie jestem z Nemezis, ale po Twoim opisie widze, ze ludzie tam grajacy maja zdrowe podejscie do gry - tak jak w ZOMO.

btw rexetin kiedy zakladasz swoj wlasny pr0 klan?
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 15, 2009, 01:55:26 pm »
Pograłem troche w tym klanie i NIE POLECAM zero zaangażowania Cla w klan, każdy krafci robi co chce,o party na key matysy nawet nie masz co liczyc ani o żadne pt przed godzina 20 xD Tak jest wszyscy pracuja i sie ucza do 20 i dopiero wtedy wchodza pograc na 2h to jest wlasnie taki klan :D Popoludniu 3 online w tym aka. O akademi nie wspomne przewaaznie 0 online no max 3 niektorzy w aka nie wchodza do gry przez 4 tygodnie a CL  na to jak na lato :d Polowa graczy w Nemezis nie weszła do gry od miesiaca ale dalej w klanie są. Już lepiej grać solo niz w klanie który wcześniej grał na Dragon Network ROTFL i nigdy nic nie zdziała. Nie wiem czy to w ogóle można zaliczyć jako klan. Sory za ort ale przedstawiłem prawdziwą wizję tego klanu.Piszę tak bo wcześniej gralem w silnych klanach i jak zobaczyłem ten to jak niebo i ziemia a najlepsze jest to ze im to odpowiada :D Nie polecam tego klanu.
Czorny? Tutaj też płaczesz?
Cytat: Random
A mi się takie nastawienie chłopaka podoba! Jednego konkurenta w walcę o stanowisko mniej w rl.
PS: Zapłać mi minimum 2k/m-c to będę siedział i farmił te 8h ku chwale klanu, jak nie zapłacisz to imo stfu.
Odpisze Ci tak jak na forum Nemezis.. peace lol!


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2009, 03:34:43 pm »
Jaki Czarny ? Stwierdzam fakt nie ma na ru off dobrego polskiego klanu grałem w paru dobrych i wiem jak takowe wygladaja. Swoj klan nie wiem moze zaloze kiedys na razie mi sie nie chce i zapewne i tak ciezko bedzie o graczy bo na ru off wielu polakow nie gra...

Confirmed Last Resort na Ru off
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 03:49:15 pm wysłana przez rexetin »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 15, 2009, 04:42:12 pm »
QQ logowanie sie o 20 na 2-3 godziny ...... znam ten bol , niestety nie ma czlowiek juz tych 16 czy 1 lat gdy poszlo sie do szkoly wrocilo o 15 i do rana byl spokoj mozna bylo grindowac a teraz .... a w pracy w sumie na razie staram sie udawac ze cos robie wiec na razie nie ma mowy o graniu w l2 , UT czy Q 3 moge szybko zminimalizowac i spokoj a w l2 jest ciagle zasrane -4% za dead , na 2 postaciach wyjdzie -8 :(

co do LR .... /not care zamek mieli, na forum drama ze sa pve only,  tona epikow w wh i warsmithow nie rekrutowali, tyle wiem w sumie o LR , jakby Unforgiven przyszlo na lancera to by bylo fajnie , LR dla mnie nie zmieni nic

/start drama


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 15, 2009, 05:21:05 pm »
Gram chwile w LR i jakos o dziwo ubilismy w godzine pare RB a w Nemezis chyba 0 ? Przez 5 miesiecy.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 15, 2009, 07:19:47 pm »
co do LR .... /not care zamek mieli, na forum drama ze sa pve only,  tona epikow w wh i warsmithow nie rekrutowali, tyle wiem w sumie o LR , jakby Unforgiven przyszlo na lancera to by bylo fajnie , LR dla mnie nie zmieni nic
nie znasz LR, wiec sie nie wypowiadaj. Tyle.
nie mam zamiaru sie klocic jaki klan jest lepszy. a poza tym gra sie dla ludzi ktorzy tworza klan, a nie dla pixeli w wh ;]  :oops:

/drama end

/ninja edit

co do Nemezis - bardzo sympatyczni ludzie, nie moge o nich zlego slowa powiedziec. Klan dzialajacy na innych zasadach, ludzie grajacy raczej 4fun. Inne priorytety, inne nastawienie. To byl klan, ktory raczej skupial Polakow na l2.ru, ludzie pierwszy raz ze soba grajacy w wiekszosci, wiec cudow nie mozna bylo sie spodziewac
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 07:27:57 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 15, 2009, 08:46:17 pm »
nie znasz LR, wiec sie nie wypowiadaj. Tyle.

prosze Cie oświeć mnie...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 15, 2009, 10:22:41 pm »
Załóżcie sobie osobny temat jeśli chcecie rozmawiać o innych klanach niż ten Nemezis.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 15, 2009, 11:47:12 pm »
co jak co ale pisać ze LR są jakimś mega pro klanem to lekka przesada swoje na dex grałem i jakoś w grze ich za bardzo widać nie było koksali po kontach wiec na ru off tez nie sadze ze będą robić coś więcej niż nemezis
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 16, 2009, 12:01:41 am »
co jak co ale pisać ze LR są jakimś mega pro klanem to lekka przesada swoje na dex grałem i jakoś w grze ich za bardzo widać nie było koksali po kontach wiec na ru off tez nie sadze ze będą robić coś więcej niż nemezis
/fail

Nie moglem sie powstrzymac.

Jest jeszcze chyba jakis klan ZOMO, ale chyba zadnego nie ma zarejestrowanego na forum albo sie nie chce ujawnic :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 16, 2009, 12:10:35 am »
moze i nie mega pro klan ale z duzym doswiadczeniem i dobra organizacja :) i z pewnoscia sa w stanie zdzialac wiecej niz nemezis


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 16, 2009, 12:15:39 am »
czytanie ze zrozumieniem boli? :shock:
nigdzie nie napisalem ze lr to pro klan. :oops:
zreszta nie robcie tutaj dramy. jestescie mocni na forum, zapraszam na lancera i pokazcie tam jakimi jestescie pr0playerami :)

i skonczcie robic jakis lolofftop, bo to nie temat o lr

« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2009, 12:18:22 am wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 16, 2009, 12:57:26 am »
PRzynajmniej ubilismy z 5 rb i obadalismy sprawe CH na HS jak wszystko pojdzie zgodnie z klanem za 2 tygodnie przejmujemy wlasnie ten Clan Hall. Nemezis Fail. Nie wiem czy ten nowy klan jest uber pro ale napewno lepszy niz Nemezis.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

    • Arborea - serwis gry TERA
Odp: Nemezis
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 16, 2009, 08:53:04 am »
TK BlueHawk's come back.
33lv. Ktoś mnie przyjmie gdzies? :d Do akademii chociażby? :D


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Nemezis
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 12, 2009, 02:16:26 pm »
7 lvl klanu wbity :)

LancerBerserker 7x  Clan : Nemesis


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Nemezis
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 13, 2009, 02:53:26 pm »
poszukuje polskiej  akademii  na lancer pm itherus.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Nemezis
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 17, 2009, 11:45:56 am »
jak wyglada u was sprawa rb/siege/tw ?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/