Witaj
Gość

Wątek: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy  (Przeczytany 2339 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« dnia: Lipiec 15, 2011, 09:38:26 am »
W zwiazku ze padly mi moje siberie v2, a juz ich nie produkuja /(RIP), mialem szczescie ze byly na gwarancji, mam zamiar ogarnac nowe ale nie wiem ktore beda lepsze te z "Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe" czy "jednokierunkowy"?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2011, 11:20:57 am »
IMO jednokierunkowy, chyba, że chcesz aby ludzie na TSie słyszeli jak pracuje twój komp jak klikasz myszką czy jaki głos ma twoja dziewczyna :) Wielokierunkowe bardziej przydają się w przypadku gdy nagrywasz muzykę i musisz zebrać pełne pasmo, np z 2 głośników i gwizdka.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2011, 11:46:46 am »
IMO jednokierunkowy, chyba, że chcesz aby ludzie na TSie słyszeli jak pracuje twój komp jak klikasz myszką czy jaki głos ma twoja dziewczyna :) Wielokierunkowe bardziej przydają się w przypadku gdy nagrywasz muzykę i musisz zebrać pełne pasmo, np z 2 głośników i gwizdka.
ok dzieki Mistrzu :*

A co myslisz o tych zestawch?
SteelSeries 5H v2  czy Słuchawki Steelseries Siberia Neckband?
mozesz tez cos polecic :)

Ogolnie potrzebuje sluchawek od ktorych nie beda mnie bolec uszy gdyz siedze jakies 4godziny w gore dziennie. Zarowno do muzy jak i do gier.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2011, 11:49:29 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:25:46 pm »
Grałem kiedyś nałogowo w CS'a. Lany etc.

Wszystkie siberie, 3h, 5h, platronicsy chowają się przy Creative AURVANA. Po prostu, słyszysz wszystko i wszędzie + bardzo wygodne i nadają się do muzyki (audiofilskie). Za przystepną cene można znaleźć na allegro. Jedyny minus to brak mica, ale to chyba najmniejszy problem ;-)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:58:27 pm »
Grałem kiedyś nałogowo w CS'a. Lany etc.

Wszystkie siberie, 3h, 5h, platronicsy chowają się przy Creative AURVANA. Po prostu, słyszysz wszystko i wszędzie + bardzo wygodne i nadają się do muzyki (audiofilskie). Za przystepną cene można znaleźć na allegro. Jedyny minus to brak mica, ale to chyba najmniejszy problem ;-)
no wlasnie to jest najwiekszy problem;d bo ja chce z mikiem;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2011, 06:53:23 pm »
Dupe zawracasz ; D Ja mam z Carrefoura, za 7 zł : D Słychać mnie lepiej niż na Icematowskim ; D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2011, 12:27:53 pm »
Dupe zawracasz ; D Ja mam z Carrefoura, za 7 zł : D Słychać mnie lepiej niż na Icematowskim ; D
ta tv, samochody i pierdy twoje tez slychac xD
wybralem Roccat Kave dzisiaj maja przyjsc obadamy co to warte.

Teraz poleccie mi jakas zewnetrzna karte dzwiekowa 5.1 z 4 wejsciami, bo jestem takim prosem ze nieogarnalem ze sluchawki maja 4 kable , 3 od slochawek i 1 od mikro xd i zeby cos byly warte to musze miec karte 5.1 ( dodam ze jest to lapek dlatego musi byc zewnetrzna lub na express)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 02:20:24 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2011, 05:09:21 pm »
Jednego na 100% nie kupuj - modułów USB wielkości pendriva.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2011, 07:15:06 pm »
Jednego na 100% nie kupuj - modułów USB wielkości pendriva.
widzialme je za 6zl na allegro XD

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Wychwytywanie dźwięku: wielokierunkowe czy jednokierunkowy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2011, 07:23:44 pm »
logitech Digital Precision dobre słuchawki za tył głowy, nie cisną w uszy, solidnie wykonane i tanie :p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 07:25:44 pm wysłana przez kazuPwNz »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end