Witaj
Gość

Wątek: dark wizzard i pvp  (Przeczytany 5864 razy)

  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

dark wizzard i pvp
« dnia: Maj 18, 2007, 12:04:18 am »
Witam

Z tego co widze to dark wizzard jest chyba najgorszym wyborem w grze. Jak inaczej wytlumaczyc fakt ze zabija mnie koles z 22 lvl kiedy ja mam lvl 37 ?

...moze ja cos robie zle na razie ta gra jest dla mnie troche smieszna bo w sumie te levele to przepasc a ja nie biegam na golasa i nie puszczam ogni z dupy...

chcialem jeszcze dodac ze nie moge rzucic sleep ani slow na innych graczy LOL ?
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2007, 12:15:14 am wysłana przez ry4n23 »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2007, 12:20:42 am »
Cytuj
chcialem jeszcze dodac ze nie moge rzucic sleep ani slow na innych graczy LOL ?

Bo nie jest oflagowany LOL?

Cytuj
Z tego co widze to dark wizzard jest chyba najgorszym wyborem w grze. Jak inaczej wytlumaczyc fakt ze zabija mnie koles z 22 lvl kiedy ja mam lvl 37 ?

Bo jestes taki zajebisty...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2007, 02:12:39 am »
Przy takiej różnicy leveli to kolo nie powinien nawet podejść do Ciebie.... sprawdź czy:
-nosisz sprzęt odpowiedni sprzęt dla swojej postaci- robe oraz broń magiczną (d grade all)
-używasz blessed spiritshotów
-wykupiłeś odpowiednie skille
-czy masz buffy lol bo bez buffów to nie zabawa
-czy twój przeciwnik naprawdę ma ten lv co piszesz  :P



  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2007, 10:29:03 am »
a wiec tak: sprzet mam d-grade wszystko, uzywam blessed spiritshotow, bron mam: conjure's knife (nie jest moze najlepsza ale najgorsza tez nie :D )
Skile wykupilem wszystkie ktore sa przydatne (przynajmniej tak mi sie wydaje :D)

Moja postac raczej nei ma buffow dla siebie :/ I to mnie wpienia. Wykupilem sobie czar zwiekszajacy koncentracje i okazalo sie ze na sobie go nie moge uzyc :-(

Zrobilem test na arenie z qumplem ktory jest na 40 lvlu. Gra jakims tam wojownikime nie pamietam jakim. Uspilem go(na arenie czar usypiania dziala) i wystarczy 3-4 strzaly zeby go zabic kazdy po 600dmg. Natomiast kolesie ktorzy mnie zaatakowali podczas expienia zadalem 150-200 dmg cos kolo tego :/ jeden to mag drugi to lucznik:/


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2007, 10:55:20 am »
Cytuj
Wykupilem sobie czar zwiekszajacy koncentracje i okazalo sie ze na sobie go nie moge uzyc

Klikasz na swoje imie(tam gdzie masz hp/mp/cp) i wtedy rzucasz.

Cytuj
Zrobilem test na arenie z qumplem ktory jest na 40 lvlu. Gra jakims tam wojownikime nie pamietam jakim. Uspilem go(na arenie czar usypiania dziala) i wystarczy 3-4 strzaly zeby go zabic kazdy po 600dmg

Nie to nie jest tak ze dziala na arenie.Normalnie tez dziala tylko musi byc oflagowany przeciwnik(miec fioletowa/czerwona xywe).

Cytuj
Natomiast kolesie ktorzy mnie zaatakowali podczas expienia zadalem 150-200 dmg cos kolo tego :/ jeden to mag drugi to lucznik:/

Zwykli PK na wysokim lvl ktorzy leja low lvl bo to nie mozliwe zebys walil po tyle postacie na 22(zonce zasadzilem z LL bez bsps to jej zostalo 100 hp).


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2007, 12:24:56 pm »
a tak btw nikt nie wybiera postaci zeby non stop grac dark wizardem...i raczej malo ludzi robi postacie do 40 lvl zeby isc na pvp...zadna postac na poczatku nie jest rewelacyjna (sa lepsze i gorsze ale nie rewelacyjne)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2007, 08:49:06 pm »
Ja sie za bardzo nie wypowiem bo sam gram 7 dni...ale masakrycznie gram pod wzgledem ilosci...43 lvl w tydzien? czy to mozliwe? tak...dostalem na poczatku 500k od jakiegos 76 lvl ;p zawsze ten 30 lvl w 3h idzie zrobic z best eq jakie sie da za to kupic ;p Ale to nie miejsce na bezsensowne gadanie ;p

Gralem Dark Wizardem (pare dni, nie licze tej 7 dniowej postaci PR) i szczerze ci powiem ze mi do gustu nie przypadla rowniez...mialem bodajrze...29 lvl i bylem na arenie z kolega zeby sobie dla zabawy zobaczyc jak to jest. (on lvl 30 warrior). jak to sie stalo ze przegralem to nie wiem...ale przegralem.
(nie bylo gdzie uciekac) ;] rofl...

Wiec skoro zabil cie 22 lvl a ty masz ponad 10 lvl przewage to albo masz zle eq, albo on uzywal D grade broni a ty non grade (co jak co ale to daje duzo) albo koles cie oszukal i mial lvl wyzszy niz ty i to grobo!...

Dam ci rade, nabij sobie ten 40, (oczywiscie zrob profke) wtedy bedziesz mial "poczatek" skilli, ktore mozna nazwac skillami i dopiero wtedy ucz sie walczyc z graczami...tak jednak trzeba. Moim zdaniem postacie przed 2ga profka nie sa zrownowazone tak jak po profce...ale to tylko moje odczucie.

P.S Skoro nie byles nabufowany to tez moglo sie do twojej przegranej przyczynic, bo tamten koles (zdarza sie) mogl miec kolegow na wysokich lvl, ktorych buffy zrobily go sila prawie rownym tobie ;] heh...nie ma rozwiazania, graj tym magiem bo jest podobno dobry...ja tam PR klade magow na moim lvl, ale to chyba noobki dlatego ;] Jak sie nauczysz to ty bediesz rozwalal o 10 lvl wyzsze postacie niz sam bediesz mial... ;p

(kup zbroje, bron 1reczna najlepiej i tarcze, zawsze to daje duzo jak sie z warriorem gra, bron postaraj sie D grade i dokup D grade spirithsoty...mogles probowac strzelac z non grade spirithostow majac bron D grade... ;p) powodzenia ;)

Aha no i Dark Wizzard to jedna z fajniejszych postaci wd moich kolegow... ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2007, 08:50:51 pm wysłana przez Nepi »


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 13, 2007, 09:15:38 pm »
Jak nie umiesz grac to sie dziwisz, naucz sie grac a nie pokona cie postac o 10 lvl nizsza, l2 to taka gra gdzie roznica lvl ma duze znaczenie

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2007, 12:30:43 am »
pare dni temu jak expowalem mojego dark wizarda pod dion [ mialem chyba 32lvl , secik no grade ten od cst spd i w reku mialem top d blunta sklepowego niemagicznego ]  ,  zaczal mnie zaczepiac scavenger i human knight , obaj w top itemach d sklepowych , w rycerza rzucilem szybko ice bolta, na szczescie wszedl, szybko go zdjalem, dwarf to byla formalnosc, wiec nie wiem czy dark wizard jest taki slaby


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 1

  • OWNED
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2007, 03:30:41 pm »
Dałeś przykład w którym poradził by sobie każdy mag. I poza tym tamci mogli mieć mniejsze lvle, i mogli niewiediec ze masz 32 (loool kto expi pod dion na tym lvlu?? :mrgreen: ).
A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć zaczęła się tuż za progiem -
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2007, 03:49:16 pm »

Z tego co widze to dark wizzard jest chyba najgorszym wyborem w grze. Jak inaczej wytlumaczyc fakt ze zabija mnie koles z 22 lvl kiedy ja mam lvl 37 ?



jeżeli zabija Cie koles 15 lvli niższy to świadczy tylko o tym że jesteś niab ^^
League of Legends


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2007, 04:31:01 pm »
Cytuj
Ja sie za bardzo nie wypowiem bo sam gram 7 dni...ale masakrycznie gram pod wzgledem ilosci...43 lvl w tydzien? czy to mozliwe? tak...dostalem na poczatku 500k od jakiegos 76 lvl ;p zawsze ten 30 lvl w 3h idzie zrobic z best eq jakie sie da za to kupic ;p Ale to nie miejsce na bezsensowne gadanie ;p

Ja jestem w stanie nabić 80 w 1h :P To wszystko zależy od rate serwera


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 14, 2007, 04:50:20 pm »
mowilem o EPI...EPI EPI... ;] (btw, o tym servie EPI gdzie sie wolniej expi..rofl nawet nie pamietam ktory to ;p)

Ale potwierdzam ze niestety musisz byc noobem jesli cie takie roznice lvlowe zabijaja... (bez obrazy)
Pocwicz z kolegami pvp na arenie ;p


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 14, 2007, 06:58:59 pm »
(loool kto expi pod dion na tym lvlu?? :mrgreen: ).
nigdy nie expisz na bialych mobach ?


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 14, 2007, 07:58:07 pm »
(loool kto expi pod dion na tym lvlu?? :mrgreen: ).
nigdy nie expisz na bialych mobach ?

pod dion sa moby max do 25lvlu :)
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 14, 2007, 08:07:25 pm »
Rough Hewn Rock Golem (31)

Delu Lizardman Supplier (32)



  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 1

  • OWNED
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:09:40 am »
A ja myślałem o tych miśkach itp. Tam to expie  8)
A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć zaczęła się tuż za progiem -
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę.


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2007, 03:23:19 pm »
kolesie mieli wyzszy level zdecydowanie...

powyzej 50 lvlu

poza tym to ja musialbym byc downem a nie noobem zeby mnie zabil koles ktory ma az tak niski level :D:d


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 16, 2007, 10:24:35 pm »
Są 2 rozwiązania:

1. Jestes słaby (żeby nie powiedzieć ch****y) w pvp

2. Gość Cie oszukał.


Zreszta 2 profki to nie profki do PvP, później SH to jest wymiatacz :) (jeśli sie dużo trenowało PvP)



  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 31, 2007, 03:23:22 pm »
Tak czytam i sie smieje:D


PVP, Prawdziwe PVP, sie zaczyna na 60+ lvlu. Tyle ode mnie. Cu
AyGo


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 31, 2007, 03:48:07 pm »
Dobra, ale jak Cie zaatakuja jak będziesz poniej 60lvla to co? Powiesz im zeby poczekali dwa tygodnie az nabijesz 60?


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 02, 2007, 01:59:49 pm »
Tak tylko ze z tego co napisal autor to on bije sie z postaciami o 15 lvli nizszymi od siebie;)
AyGo


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2007, 04:58:44 pm »
nie bije, teraz sie zklada ze bije sie z wyzszymi levelami. Poza tym tamten kolo mnie wtedy sam zaatakowal.
Na koniec dodam ze wtedy bylem totalnym noobem, potem sie dowiedzialem ze wiele graczy ktorzy maja wyzszy level chodza w miejsca gdzie expia niskolevelowcy, klamia ich ze maja mniejszy level po czym zabijaja hitem :-)


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2008, 07:42:19 pm »
czyli dales sie zrobic w ch***
Dragon x15 forever!


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: dark wizzard i pvp
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 09, 2008, 11:32:15 am »
A uzywasz skilli??

(Na Paradise znałem pewnego maga humana (Azer/aZier - cos takiego? ) który do 45 biegał  w heavy z mieczem i tarcza, nie wiedzial co to skille i ich nie wykupił :P a jako ze to mystic to nie walil z magii :D bo myslal ze wojownikiem gra !!
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.