Witaj
Gość

Wątek: Aion - free to play  (Przeczytany 74459 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #400 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:06:47 pm »
wszystkie gry kładą coraz większy nacisk na team play (przewaga full party nad 1 randomem) . Ciężko widzę się przestawić wielu osobom, szczególnie z high rate privów, co brali takiego daggera/ nuka, buffy na 2 h i szli sobie bić wszystko (nie kierujętego do nikogo osobiście w tym topicu).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #401 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:36:52 pm »
A  może nie masz zgranej grupy ludzi chętnych do wsólnej gry i dlatego tak jedziesz na ludzi biegających zergami.


Tutaj masz odpowiedź, póki grał na aunharcie jego zdanie było zupełnie inne :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #402 dnia: Kwiecień 25, 2012, 07:02:30 pm »
Akurat ta gra najlepsza jest jak sie takim zergiem gra.
Dla ludzi jak ty najlepsza, bo nie trzeba pokazywac skilla, co to za problem xx vs 1 czy 2 wygrac?
 
Cytuj
Jak pujdziesz na rift zergiem i wytniesz w w pień jedno z największych miast wroga włacznie z npc i guardami przekonasz się sam o tym.
SWIETNA ZABAWA, to tak jakbys poszedl teraz do piaskownicy i zaczal zabierac zabawki dzieciakom co maja 6 lat.
A "pujsc" to mozesz po slownik.
 
Cytuj
Nie chcesz spotykać zergów ludzi to polecam jakąś gre single player.

Wystarczy zmienic mmorpga, a nie przejsc na single player  :).



Z reszta nie dziwie sie, ze NCsoft chce isc bardziej w strone pve, skoro takie taborety sie bawic nie potrafia.
Z tobą się cieżko rozmawia bo ty nie potrafisz w grać w takie mmo jakim jest aion. Kolego ja samemu biegając na heironie na rifcie nabiłem kilka k pvp i na 55 lvl potrafiłem sam całe pt wyciąć, ale zdecydowanie lepiej grało mi się gdy biegalismy w kilkanascie osób.  I biegając po rifcie właśnie nie szukaliśmy pojedyńczych celów bo szkoda czasu było gonić takiego 5 min żeby 10 ap dostać. Tylko kampiliśmy miasta głównie i na 50 bardzo często byliśmy wstanie zabić dwukrotnie wiekszą grupe i to 55 lvl stojących w guardach. Wystarczyło odpowiednie wykorzystanie terenu na którym się pvp odbywało.

A po drugie zapoznaj sie z pojeciem "zerg", bo nie mozliwe, ze wiesz co to znaczy piszac takie glupoty.




Cytuj
Ps: Jeśli chodzi o zmiane gry to jaką masz na myśli bo l2 odpada gdyż tam sie również gra zespołowo to samo wow,gw i kilka kolejnych masz jakieś propozycje?
GW i bieganie zergami?

Przeciez ta gra jest oparta na planszach....


Cytuj
Tutaj masz odpowiedź, póki grał na aunharcie jego zdanie było zupełnie inne
Jak gralem na aunharcie to ani razu nie uczestniczylem w zergu, ani nie rozmawialismy na ten temat.



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #403 dnia: Kwiecień 25, 2012, 07:16:54 pm »
Brakło ci argumentów to sie przyczepiłeś czego innego. No nie od dzisiaj wiadomo że punkt widzenia zależy do punktu siedzenia, i wyrabianie opini o jakiejś grze na podstawie takiego forum jest śmieszne, ludzie piszą co im ślina na język przyniesie nie zależnie od tego jak jest faktycznie, ja gdybym się opierał na informacjach z tego forum od dawna bym grał pewnie w bierki online.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 07:24:53 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #404 dnia: Kwiecień 25, 2012, 07:25:13 pm »
Brakło ci argumentów to sie przyczepiłeś czego innego.
Czego sie przyczepilem? Tego, ze piszesz glupoty, mi argumentow nie braklo, pisze jak jest.
W l2 mozesz sobie biegac po niektorych miejscach i walczyc 1v1, w aionie prawie w ogole nie da sie trafic na normalna walke 1v1
Cytuj
No nie od dzisiaj wiadomo że punkt widzenia zależy do punktu siedzenia, i wyrabianie opini o jakiejś grze na podstawie takiego forum jest śmieszne, ludzie piszą co im ślina na język przyniesie nie zależnie od tego jak jest faktycznie, jak gdybym się opierał na informacjach z tego forum od dawna bym grał pewnie w bierki online.
Komu tu brakuje argumentow? Komentowanie ludzi na forach i pisanie herezji typu:
Cytuj
ludzie piszą co im ślina na język przyniesie nie zależnie od tego jak jest faktycznie
WCALE nie jest brakiem argumentow.
Z reszta, kloce sie z czlowiekiem, ktory nie ma pojecia o tym co pisze (zergi w gw, aha ok) i nie zna pojecia slowa "zerg".
Czego mozna sie spodziewac po dyskusji z takim osobnikiem?



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #405 dnia: Kwiecień 25, 2012, 07:30:18 pm »
Brakło ci argumentów to sie przyczepiłeś czego innego.
Czego sie przyczepilem? Tego, ze piszesz glupoty, mi argumentow nie braklo, pisze jak jest.
W l2 mozesz sobie biegac po niektorych miejscach i walczyc 1v1, w aionie prawie w ogole nie da sie trafic na normalna walke 1v1
Cytuj
No nie od dzisiaj wiadomo że punkt widzenia zależy do punktu siedzenia, i wyrabianie opini o jakiejś grze na podstawie takiego forum jest śmieszne, ludzie piszą co im ślina na język przyniesie nie zależnie od tego jak jest faktycznie, jak gdybym się opierał na informacjach z tego forum od dawna bym grał pewnie w bierki online.
Komu tu brakuje argumentow? Komentowanie ludzi na forach i pisanie herezji typu:
Cytuj
ludzie piszą co im ślina na język przyniesie nie zależnie od tego jak jest faktycznie
WCALE nie jest brakiem argumentow.
Z reszta, kloce sie z czlowiekiem, ktory nie ma pojecia o tym co pisze (zergi w gw, aha ok) i nie zna pojecia slowa "zerg".
Czego mozna sie spodziewac po dyskusji z takim osobnikiem?
Naucz się wpierw grać w aiona a dopiero potem pisz że nie ma 1vs1 nie potrafisz grać w tą gre to nie graj i nie pisz że aion jest taki zły bo nie ma 1vs1, ile ty nabiłeś pvp powiedz szczerze ile grasz w tą gre już że takie opinie wysnuwasz o tej grze złe?
Pograj ze 2 lata w to i dopiero potem jak napiszesz że gra zła to ci uwierze bo na razie same brednie piszesz.
Ps: Pokaż mi gdzie ja napisałem ze w gw biegaja zergi? Bo wydaje mi się że nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 07:37:02 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #406 dnia: Kwiecień 25, 2012, 07:57:40 pm »
No niestety Aion bardziej nalezy do gier 1v x enemy/ 1v1 lub party vs x enemy i tyle. By wybić całe miasto enemy jakieś większe to musiał to być ogromny zerg. Raz uczestniczyłem i po 30 min wyczyścili nas że tak powiem, coraz więcej zlatywało się elyos'ów. Kiedyś jeszcze fajny bajer był w abyss jak mozna było do głównego miasta enemy wlecieć, tam to były jaja  :D

Co do GW to raczej chodzi wam o areny 8v8 na których szło niezłe itemki wykoxać + do tego była niezła zabawa. Jak zaczęły powstawać fajne build'y po wejściu faction/nightfall wtedy to było  :)

Co do Aiona dobry gear abysowy 40lvl +10 i ciśniesz niejednego w 50lvl'owym secie. Tylko teraz zastanawiam się czy robić 40lvl abysowy set czy czekac za 3.0 i nowe itemki. Póki co zrobiłem cały gold set za silver coin'y i prawie ukończony na +10 -_-'ć się można że człowiek próbuje te -_-' enchantować kamykami 45lvl+ (item 36lvl) a kamyk 34lvl LEPIEJ wchodzi od tych 45+ ... Tylko dowiedziałem się o tym dużo za późno. Nadal nie mogę załapac system enchantu w Aion'ie  :x
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 07:59:16 pm wysłana przez Ulquiora »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #407 dnia: Kwiecień 25, 2012, 08:23:14 pm »
Brakło ci argumentów to sie przyczepiłeś czego innego.
Czego sie przyczepilem? Tego, ze piszesz glupoty, mi argumentow nie braklo, pisze jak jest.
W l2 mozesz sobie biegac po niektorych miejscach i walczyc 1v1, w aionie prawie w ogole nie da sie trafic na normalna walke 1v1
Cytuj
No nie od dzisiaj wiadomo że punkt widzenia zależy do punktu siedzenia, i wyrabianie opini o jakiejś grze na podstawie takiego forum jest śmieszne, ludzie piszą co im ślina na język przyniesie nie zależnie od tego jak jest faktycznie, jak gdybym się opierał na informacjach z tego forum od dawna bym grał pewnie w bierki online.
Komu tu brakuje argumentow? Komentowanie ludzi na forach i pisanie herezji typu:
Cytuj
ludzie piszą co im ślina na język przyniesie nie zależnie od tego jak jest faktycznie
WCALE nie jest brakiem argumentow.
Z reszta, kloce sie z czlowiekiem, ktory nie ma pojecia o tym co pisze (zergi w gw, aha ok) i nie zna pojecia slowa "zerg".
Czego mozna sie spodziewac po dyskusji z takim osobnikiem?

Cytuj
Naucz się wpierw grać w aiona a dopiero potem pisz że nie ma 1vs1 nie potrafisz grać w tą gre to nie graj i nie pisz że aion jest taki zły bo nie ma 1vs1[/quota]
Mistrz interpunkcji, ortografii oraz skladni w jednym.
Btw. Stronk argument "nie potrafisz grac w ta gre to nie graj".

Cytuj
ile ty nabiłeś pvp powiedz szczerze ile grasz w tą gre już że takie opinie wysnuwasz o tej grze złe?
Na sinie wbilem ~250 fragow, spiritmasterem mam teraz 108.

Cytuj
Pograj ze 2 lata w to i dopiero potem jak napiszesz że gra zła to ci uwierze bo na razie same brednie piszesz.
To i tak niczego nie zmienie, bo po gelku beda biegac zergi, przypatrz sie sytuacji gry, a nie farmieniu instancji.

Cytuj
, Ps: Pokaż mi gdzie ja napisałem ze w gw biegaja zergi? Bo wydaje mi się że nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz.
Cytuj
Ps: Jeśli chodzi o zmiane gry to jaką masz na myśli bo l2 odpada gdyż tam sie również gra zespołowo to samo wow,gw i kilka kolejnych masz jakieś propozycje?
Powiedz mi po jaka cholera takie cos napisales? Czemu nie powinienem grac w l2/wowa/gw? gra zespolowa =/= zergi, wiec twoj post mial taki sam sens jakbym odpowiedzial ci na pytanie "co lepsze ser czy szynka, piszac "zurek".



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #408 dnia: Kwiecień 25, 2012, 08:43:46 pm »
Wpierw zacznij od nauki edycji postów. A po drugie masz teraz cały przegląd swoich głupot. Nigdzie nie pisałem że w gw są zergi tylko to się odnosiło do zmiany gry.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #409 dnia: Kwiecień 25, 2012, 10:44:08 pm »
Wpierw zacznij od nauki edycji postów. A po drugie masz teraz cały przegląd swoich głupot. Nigdzie nie pisałem że w gw są zergi tylko to się odnosiło do zmiany gry.
A wiec lopatologicznie:
NIE LUBIE zergow, NIGDZIE NIE PISALEM, ze nie lubie gry zespolowej, gra zespolowa =/= zergi, wiec dlaczego nie powinienem grac w gw? Prosciej juz napisac nie moge.



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #410 dnia: Kwiecień 25, 2012, 11:57:28 pm »
Wpierw zacznij od nauki edycji postów. A po drugie masz teraz cały przegląd swoich głupot. Nigdzie nie pisałem że w gw są zergi tylko to się odnosiło do zmiany gry.
A wiec lopatologicznie:
NIE LUBIE zergow, NIGDZIE NIE PISALEM, ze nie lubie gry zespolowej, gra zespolowa =/= zergi, wiec dlaczego nie powinienem grac w gw? Prosciej juz napisac nie moge.
Jeżeli lubisz 1vs1 to nie jest gra dla ciebie, jeżeli pujdziesz na rift samemu i zaczniesz mordować przeciwną frakcje to siłą rzeczy predzej czy puźniej ktoś da znać że jest wróg i przyjdzie z pomocą większą grupa, nie wiem jaki jest teraz online w aionie ponieważ nie gram od dawna w to już, ale kiedyś jak sobie poszedłem samemu na rift to wyznaczałem sobie jedną trase z poszczególnymi punktami typu daily q czy miasta/garnizony guardów, i zabijałem 2-3 elyosów w jednym miejscu i biegłem do kolejnego nie oglądając się nawet za siebie, i tym sposobem byłem w stanie farmić całą noc samemu i prawie w ogóle nie padając, gdyż nie byli w stanie namierzyć mnie.
A powyżej 100k ap to już tylko abbys zostawało i kampienie gdzieś w ukryciu koło fortec.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #411 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:07:24 am »
Wpierw zacznij od nauki edycji postów. A po drugie masz teraz cały przegląd swoich głupot. Nigdzie nie pisałem że w gw są zergi tylko to się odnosiło do zmiany gry.
A wiec lopatologicznie:
NIE LUBIE zergow, NIGDZIE NIE PISALEM, ze nie lubie gry zespolowej, gra zespolowa =/= zergi, wiec dlaczego nie powinienem grac w gw? Prosciej juz napisac nie moge.
Jeżeli lubisz 1vs1 to nie jest gra dla ciebie, jeżeli pujdziesz na rift samemu i zaczniesz mordować przeciwną frakcje to siłą rzeczy predzej czy puźniej ktoś da znać że jest wróg i przyjdzie z pomocą większą grupa, nie wiem jaki jest teraz online w aionie ponieważ nie gram od dawna w to już, ale kiedyś jak sobie poszedłem samemu na rift to wyznaczałem sobie jedną trase z poszczególnymi punktami typu daily q czy miasta/garnizony guardów, i zabijałem 2-3 elyosów w jednym miejscu i biegłem do kolejnego nie oglądając się nawet za siebie, i tym sposobem byłem w stanie farmić całą noc samemu i prawie w ogóle nie padając, gdyż nie byli w stanie namierzyć mnie.
A powyżej 100k ap to już tylko abbys zostawało i kampienie gdzieś w ukryciu koło fortec.
Nie mam sil na ciebie.
Jestes glupi czy udajesz? MOWIE O GELKU SPRAWDZ BALAUREE I TAM JEST GELK, TAK SAMO JAK W ELYSEI MASZ HEIRON W BALAUREI MASZ GELK.
I nigdzie nie napisalem, ze lubie 1v1.
Aha i pozdrawiam "pujdziesz" wspolczuje, jezeli jestes juz pelnoletni, a nie potrafisz napisac slowa "pojdziesz" bez bledow. W tym momencie koncze z toba dyskusje.



  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #412 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:33:33 am »
Macie o co sie spinac. Wiadomo ze w aionie nie powalczysz 1v1 bo zaraz ci wleci jakis high 10lvl wiekszy i cie oklepie, albo wyskoczy na ciebie 3 na 1 bo boja sie solo bic. Ja tak wczoraj mialem. 1v1 to chyba na arenkach, ale do tego poziomu nie doszedlem jeszcze.
Troszke mnie irytuje gankowanie i nierowne walki w stylu kampienie rifta 20-28 przez 35+ lvl zazwyczaj 2-3. Bo geje nie daja sobie rady samemu jesli wpadnie im 26lvl i zacznie robic zadyme. To samo jest z wyzszymi lvlami. Biegaja grupami by nie pasc ale czy grupa 5 osob = zerg? Na 1 osobe, ktora nie ma szans moze tak. Raczej 2-3 osoby na 1 osobe to juz nie zerg tylko nie rowna walka. A kij wie jak to wszystko klasyfikowac.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 08:39:47 am wysłana przez Thombstone »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #413 dnia: Kwiecień 26, 2012, 10:54:07 am »
Mowie Ci to jest dopiero "faza" riftowania, pojdziesz do gelka i tam bedzie "zabawa", bo kazdy siedzi w bezpiecznym miejscu/biega zergami, zeby nie stracic cennego ap.
A "rowne" walki to masz ewentualnie na dredach/c dredach, ale tam tez jest smiesznie, bo grupa noobow gra sobie motywem "jestem no-skillem i nie wygram w normalny sposob, a wiec zluruje jak najwiecej mobow, zeby zabily przeciwnika" n/c.



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #414 dnia: Kwiecień 26, 2012, 02:59:38 pm »
Cenne ap? Strata ap dopiero boli na officerach, wcześniej to jest nic. No chyba, że padasz co 5 sec xd
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #415 dnia: Kwiecień 26, 2012, 06:48:44 pm »
Cenne ap? Strata ap dopiero boli na officerach, wcześniej to jest nic. No chyba, że padasz co 5 sec xd
Szczerze, z tytułem oficera już wyjebane się ma jak padnie się raz na ruski czas. Bo taki już oficer musi mieć porządne eq/ stigmy/build by mieć tyle ap


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #416 dnia: Kwiecień 26, 2012, 07:19:07 pm »
Cenne ap? Strata ap dopiero boli na officerach, wcześniej to jest nic. No chyba, że padasz co 5 sec xd
Szczerze, z tytułem oficera już -_-' się ma jak padnie się raz na ruski czas. Bo taki już oficer musi mieć porządne eq/ stigmy/build by mieć tyle ap
Kiedyś wiem że wystarczyło mieć set za ap na 40 wbity na 15+ i all stigmy i takim smem jak się dobrze ogarniało nie było żadnego problemu zrobić oficera i farmić sobie dalej nawet samemu w górnym abbys.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #417 dnia: Kwiecień 26, 2012, 07:37:19 pm »
Cenne ap? Strata ap dopiero boli na officerach, wcześniej to jest nic. No chyba, że padasz co 5 sec xd
Szczerze, z tytułem oficera już -_-' się ma jak padnie się raz na ruski czas. Bo taki już oficer musi mieć porządne eq/ stigmy/build by mieć tyle ap
Kiedyś wiem że wystarczyło mieć set za ap na 40 wbity na 15+ i all stigmy i takim smem jak się dobrze ogarniało nie było żadnego problemu zrobić oficera i farmić sobie dalej nawet samemu w górnym abbys.
I tak dalej jest :) Zobaczymy co zmieni 3.0 jak wejdzie


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #418 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:18:39 pm »
Najlepszy jest motyw jak jakis oficer sie pokaze nastepnie na lfg od razu widac 5 osob, ktore podaje lokacje gdzie on jest  :D.



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #419 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:29:33 pm »
Poczekaj, aż będą questy na generały po godstona ;) To się dopiero będzie działo
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #420 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:33:07 pm »
Najlepszy jest motyw jak jakis oficer sie pokaze nastepnie na lfg od razu widac 5 osob, ktore podaje lokacje gdzie on jest  :D.
Najcześciej sie pewnie konczy zgonem tych 5 osób takie cos.
Swoją drogą ciekawe jaki to godstone by musiał być już za oficerów był kosmiczny chyba.

Ciekaw jestem czy takie raidy jak padmarashka albo te guardiany ras w gelku/ingisson są bite na tych serwerach f2p?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 08:44:06 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #421 dnia: Kwiecień 26, 2012, 09:10:33 pm »
Poczekaj, aż będą questy na generały po godstona ;) To się dopiero będzie działo
Juz ludzie robia  :).



  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #422 dnia: Kwiecień 27, 2012, 02:28:36 pm »
Tak dopiero hmm za 2 miechy mniej więcej będą ciekawe pvp. Póki co ludzie na chama wbijają lvl bez sensu, nie patrząc przy tym na gear. Wolę zatrzymać się z lvlem i porządnie ubrać się, niż mieć 50lvl+ jakieś szmaty na sobie  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #423 dnia: Kwiecień 27, 2012, 02:34:46 pm »
Tak dopiero hmm za 2 miechy mniej więcej będą ciekawe pvp. Póki co ludzie na chama wbijają lvl bez sensu, nie patrząc przy tym na gear. Wolę zatrzymać się z lvlem i porządnie ubrać się, niż mieć 50lvl+ jakieś szmaty na sobie  :)

Agree!
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #424 dnia: Kwiecień 27, 2012, 02:41:04 pm »
Na 55 bez sprzętu to już pozostaje tylko craft złota na 50+ i farma SW jeżeli tak ładnie lecą itemy na BT, problem może być ze stygmami jedynie. No i traci się najciekawsze chwile z grą jakimi są pvp na riftach.