Witaj
Gość

Wątek: [NA] Problem z powrotem do L2  (Przeczytany 1340 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

[NA] Problem z powrotem do L2
« dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:00:41 pm »
Cześć   Mam problem z ponownym odpaleniem gry . Nie grałem w L2 ponad rok i wiele się musiało zmienić . Reaktywowałem konto na ncsoft , opłaciłem je kartą  , wgrałem grę z orginalnej płyty zciągnołem aktualizacje i nic po wpisaniu pasów wyświetla mi się:''You are currently logging in . Please weit moment.'' No i tak czekaj tatka latka . Może muszę wybrać jeden z tych nowych serwerów,a jeśli tak to gdzie mogę to zrobić.Proszę o pomoc i o wyrozumiałość.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Problem z powrotem do L2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2011, 12:03:51 am »
Może usuń folder system i ściągnij aktualizacje : )
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z powrotem do L2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2011, 12:22:49 am »
 A czy po nowym podziale na dwa serwery nie muszę określić na którym z nich chcę grać? Może powinienem zrobić coś na stronie ncsoftu oprócz wbicia 60-dniowego kodu. Nie używałem konta ponad rok. Może tu tkwi problem ? 


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Problem z powrotem do L2
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2011, 04:30:57 pm »
Być może na tym systemie grałeś na piratach i masz w plikach systemowych podany inny ip serwera, dlatego nie może się połączyć. Nie pamiętam jak ten plik się nazywał.. Wiem tylko że ja tak miałem.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: Problem z powrotem do L2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2011, 06:03:48 pm »
w ogóle to napisze Ci ze mam podobny problem, i ostatnie logowanie bylo 3/4 meisiace temu. Wczoraj wieczor loguje sie. Postaci niema... wykasowane? na drogim koncie to samo... i WTF!?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z powrotem do L2
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2011, 08:38:49 pm »
Dzięki wielkie za posty ! Zrobiłem właśnie formata na kompie i ściągam teraz aktualizacją l2 . dam znać jak mi poszło. Raz jeszcze dzięki. 


Odp: Problem z powrotem do L2
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2011, 10:56:11 pm »
Być może na tym systemie grałeś na piratach i masz w plikach systemowych podany inny ip serwera, dlatego nie może się połączyć. Nie pamiętam jak ten plik się nazywał.. Wiem tylko że ja tak miałem.
Host? Zeby sprawdzic czy to host wystarczylo usunac jeden plik, by system wygenerowal nowy, czysty.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Problem z powrotem do L2
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:54:17 pm »
W L2.ini przecież podaję się ip serwera auth czy jak to się nazywa oraz jak grasz na privach to czasem host się edytowało.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


Odp: Problem z powrotem do L2
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2011, 03:33:25 pm »
W L2.ini przecież podaję się ip serwera auth czy jak to się nazywa oraz jak grasz na privach to czasem host się edytowało.

Pokaż gdzie.

Plik host znajdujemy tutaj:
X:\Windows\System32\drivers\etcJeśli nie mamy pewności, że host jest ok, usuwamy go, a system generuje nowy.