Witaj
Gość

Wątek: [NA] Paladyn - dylemat  (Przeczytany 1390 razy)

  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

[NA] Paladyn - dylemat
« dnia: Grudzień 20, 2011, 10:29:02 pm »
Dzis po raz pierwszy bylem na kamaloce na 33lvl, paladynem. Jako tank ja skupialem na sobie moba, ktory dosc mocno mnie bil. Gdyby nie butelki hp i drain to zapewne padłbym. I tu moje pytanie czy na instancjach moby tak mocno biją  i co mozna zrobic by to jakos zminimalizowac? Kasy mam bardzo malo wiec nie stac mnie na sprzet ze sklepu i nosze to co dostaje po przekroczeniu np 20lvl.
Wiec nosze itemki bound i Elwen Long sword. Mysle ze jesli kupowac itemki w Lux shopie to dopiero chyba po 52lvl B gr czyli jak dla tanka to Doom heavy, tylko ze to kosztuje sporo adeny.
Dodam jeszcze ze party z ktorym bylem na tej kamaloce nie bylo zadowolone z tego ze moje hp tak szybko lecialo w dol a ja nie bylem zadowolony ze healera nie invitneli zadnego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2011, 08:58:34 am wysłana przez dr Strossmeyer »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2011, 10:57:38 pm »
Powiem tak. Ja gram palkiem, mam 56 lvl. Z tego co wiem to teraz jest podniesiony lvl mobków, ale nawet jeśli to ja pamiętam, że na laba 29 padłem pomimo tego, że miałem healera. Tak więc nie denerwuj się, i idź do przodu ; ) czasem tak się zdarza. A co do armor, to ja nie wiem czy CI się opłaca B-grade skoro będziesz miał C, lepiej chyba jest przejść z C na A ; ) Jak masz jakiegoś problemy, wal PM.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2011, 11:40:35 pm »
Sebal ma rację, Innova coś zjebała i nagle potworki mają o 3-5 lvl-i wyżej niż powinny. Nie wiem jak z bossami, kamami etc.... Co do armorów zależy jak ci się chce. Możesz robić newbie chary i z nich kasę brać na B jak i A grady
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2011, 12:03:21 am »
Nie wiem co tam Innowa zrobila ja gram na Naia. Niesamowicie sie ciesze bo wlasnie po pol godzinie spamowania znalazlem mentora. Cos tam mi napisal ze dzisiaj musi juz wyjsc i nie zdazylem poczytac co te jego buffy daja. Moglby ktos tak chociaz ogolnie napisac? Wiem ze daja boost do expa ale bardziej mnie interesuje jakie bonusy takie przydatne w walce z mobami.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2011, 12:19:08 am »
Cytuj
Korzyści

Zarówno Opiekun jak i podopieczny otrzymują automatycznie  Buff jeśli oboje są zalogowani.
- Mentee's Cheer: Opiekun otrzymuje ten buff gdy podopieczny się zaloguje. Buff  zwiększa o 10%  XP/SP
- Mentor’s Rune: Podopieczny dostaje ten buff gdy opiekun się zaloguje. Buff daje 200% większy XP i SP, jak również 1 lvl  Melody buffs , który zwykle rzuca Iss Enchanters.
Trzeba pamiętać że  nie można otrzymać tych buffów gdy podopieczny  ma (nie wiem czy dobrze to zrozumiałem) subklasy  albo przełącza się na subklasę.

A buffy melody masz tutaj: http://l2gc.com/classes/iss-enchanter/
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2011, 09:47:02 pm »
no teraz chyba najlepiej postarac sie o full plate armor i Samurai Longsword albo Yaksa Mace, a z B grade to lepiej Doom heavy czy BW bo z A to Majestic heavy pozniej Imperial Crusader i w tym bede sie bujal az do 85 pewnie.
Jeszcze poradzcie mi czy wykupywac wszystkie skille czy zostawiac SP na pozniejsze lewele i wazniejsze skille?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2011, 10:43:26 pm »
W GoD dzięki questom już nie brakuje skilli na sp ;)(raczej), a raczej jako palek to nie masz nie wiadomo ile tych skilli.
Popatrz ogółem co Ci się przyda, a co nie. To od Ciebie zależy, to twoja postać i twój build :P.

B grade, jak jest dostępny BW to bierz. A grade jak dostępny to imo tallum - best armory do expa ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 12:10:56 am wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2011, 08:20:16 am »
W broni SA to chyba tylko Health? A jak to jest z mentorem, czy ja mam jakis czas na zrobienie 85 i przebudzenie postaci czy tez niema to zadnego znaczenia w jakim czasie ja zrobie 85 i czy mentor ma jakies bonusy z tego ze szybciej czy wolniej wyexpie postac?
Choc to odlegla przyszlosc to zapytam - jak w GoD wygląda quest na noblesa i jakie suby dla paladyna polecacie?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2011, 08:22:07 am »
Kiedyś się pytałem co do broni i SA, i usłyszałem, że na pewno nie Health, a chyba Focus (ale jeszcze przejrzyj wątki o palku)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2011, 08:27:16 am »
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46137.0.html tutaj pisza ze tylko i wylacznie Health ale to dotyczy juz po przebudzeniu wiec do expienia moze faktycznie fokus.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 22, 2011, 12:40:19 pm »
żeby się wyekspić do 85 potrzebny jest build pod kątem maksymalizacji dps, czyli sety z +STR/p.atk./a.speed i bronie z focusem/rsk.focusem koniecznie z elementem (o który w GoD trudno :/)...

po przebudzeniu, ze wzgledu na bicie skillami jako SA w broni tylko i wyłącznie health i CON build


League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


Odp: Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 22, 2011, 03:36:44 pm »
Proszę przed swoim tematem dopisać odpowiedni prefix [EU], [NA], [RU] i zapoznać się z regulaminem działu.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: [NA] Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 23, 2011, 11:04:43 am »
Poprawilem
A co do tematu to zaczynam szukac sprzetu glownie ze strenght. B grade BW, A tallum S to niema wyboru wiec musi byc IC a dalej jak to wygląda jesli chodzi o S84 i te najnowsze R grade, moze ktos napisac jakie sety armora i bronie dla pala jesli chodzi o S84 i Rgr ?


Odp: [NA] Paladyn - dylemat
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 23, 2011, 03:08:42 pm »
Od GOD sety S84 stały się S80. Zatem vesper/vorpal będzie można nosić dużo wcześniej. Jeśli chodzi o Rki Set Hell + 1h sword apokalipsy.