Witaj
Gość

Wątek: [NA] Problem z Mentee certyfikat na high lvl postać  (Przeczytany 1445 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

[NA] Problem z Mentee certyfikat na high lvl postać
« dnia: Grudzień 26, 2011, 04:28:09 pm »
Co robię źle?
Chce na high lvl postać przetransportować certyfikat z low lvl.
Zrobiłem równolegle 2 postacie (na 2ch kontach).

Postać 1 - dobity lvl 38, zrobiłem qest na profę ale go niechcący skończyłem. Kliknałem w awakening path no ale high lvlem (83 lvl na mainie) nie mogłem pobrać certyfikatu od Dimensional. Klikałem w Recive i nic. Zapewne dlatego, że skończyłem zadanie.

Postać 2ga - dobiłem 38 lvl, zrobiłem quest - ale go nie skończyłem. Dobiłem 40 lvl, wszedłem na stronę a tam paczka jest nieaktywna. Nie mogę jej sobie wysłać. Zapewne ponieważ nie skończyłem zadania na profesję. Ale jak pójdę do Grand Mastera to skończe quest i skończę jak postać 1sza.

A więc - proszę tych co to przerobili o wyjaśnienie - co robię nie tak.
Chyba, ze NCSoft "naprawił" ten bug i już tylko low lvl postać może odebrać nagrodę.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 05:48:56 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [NA] Problem z Mentee certyfikat na high lvl postać
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2012, 11:38:59 am »

robisz postać, ewentualnie expisz postać do 38lvlu, robisz questa, wskakujesz na 41lvl i II profesję. Wychodzisz z gry, logujesz się na stronie, odbierasz nagrodę, logujesz się na postaci które ma odebrać certyfikat, odbierasz certyfikat u DD

robiłam, odebrałam, działa


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Odp: [NA] Problem z Mentee certyfikat na high lvl postać
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2012, 02:26:58 pm »
Jestem na świeżo, wczoraj robiłem mentora dla 81 poziomu postaci. Polega to na zrobieniu nowej postaci na tym samym koncie do drugiej profesji, wtedy należy zalogować się na stronie kliknąć claim reward na nagrodzie z 40 poziomu i odebrać mentee cert u dimensional marchanta.

UWAGA, postać która odbiera musi mięc 20% miejsca w eq wolnego

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: [NA] Problem z Mentee certyfikat na high lvl postać
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2012, 08:02:55 pm »
No ja to już dawno przerobiłem :P
Chodziło o te 20% inventory :)

Pozdrawiam

Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;