Witaj
Gość

Wątek: [NA] Itemy z Path to awakening  (Przeczytany 1661 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

[NA] Itemy z Path to awakening
« dnia: Styczeń 10, 2012, 04:38:36 pm »
Mam teraz 66lvl i itemy A od Dimensional Merchanta. Poniewaz malo gram to obawiam sie ze zanim wbije 76 to itemki znikna bo minie im 30 dni. Czy itemki S grade tez maja trwalosc 30 dni, bo jesli tak to lipa bo na pewno trzeba bedzie kupic jakies inne s albo nawet S80.
A czy to prawda ze w GoD podniesiono drop itemow i craftowanie sie nie oplaca? Bo jesli tak to mozna pokusic sie o wydropienie dynasty. Choc szczerze mowiac to jakos nie wierze w ten wiekszy drop bo przeciez raty na offie sa x1 to chyba trzeba by z miesiac albo lepiej non stop bic te same moby zeby cos wydropic. Expiąc do tej pory nie mialem ani jednego dropu full itema a przeciez sporo tych mobow sie ubilo bo expie solo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2012, 04:44:42 pm wysłana przez cletus »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [NA] Itemy z Path to awakening
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2012, 04:59:57 pm »
jeżeli otworzyłeś paczkę to 30dni zaczęło odliczać. Dropa nie zwiększyli ale vorpal/vesper/morai masz drop full itemow z zaken//freya/fritneza , a 2 pierwsze instance możesz zrobić w jedno party +boxy.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [NA] Itemy z Path to awakening
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2012, 05:24:31 pm »
No to słabo bowidze ze to jednak dla bardzie pro graczy niz casuali. Pozostaje zdobycie adeny i kupno tego na rynku albo lazenie w czym sie da


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [NA] Itemy z Path to awakening
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2012, 05:40:26 pm »
No to słabo bowidze ze to jednak dla bardzie pro graczy niz casuali. Pozostaje zdobycie adeny i kupno tego na rynku albo lazenie w czym sie da

zaken to jest dla casual graczy, naprawdę b łatwy boss, freya podobnie na normal mode.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [NA] Itemy z Path to awakening
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2012, 05:53:27 pm »
A takie itemki nie leca z normalnych lokacji np Plains of Lizardmen czy Dragon Vallej albo Field of Whisper?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [NA] Itemy z Path to awakening
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2012, 05:55:29 pm »
A takie itemki nie leca z normalnych lokacji np Plains of Lizardmen czy Dragon Vallej albo Field of Whisper?

lecą ale szansa jest bardzo niska.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: [NA] Itemy z Path to awakening
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2012, 06:29:22 pm »
Cena a grade nie jest jakaś niewiarygodna, sam niedawno kupiłem full maja hvy i wyniosło mnie ok 3kk. Cena niewygórowana biorąc pod uwagę to, że nie trzeba nic więcej kupować ;)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [NA] Itemy z Path to awakening
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 10, 2012, 07:47:45 pm »
A grade to mam od Dimensionala, mnie bardziej chodzi o S S80 i pozniej ( duzo pozniej R ). Moze jednak dobrze byloby zrobic craftera i zdobywac te itemy droga craftu?


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: [NA] Itemy z Path to awakening
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2012, 02:13:23 pm »
R grade dostajesz z mentee certyficate więc jakoś pójdzie farmienie reszty ;) w klanie nikt nie musiał dokupywać żadnego seta. S starczyło na spokojnie na wbicie tego 85+