Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 923887 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4300 dnia: Listopad 22, 2016, 08:50:14 am »
A już zaczynałem wierzyć sobkowi, że na classicu coś się dzieje.

Nie wiem czy sobek jest w tym temacie wyrocznią, ale faktem jest to, że Skelth faktycznie odżył. Populacja się podwoiła w porównaniu z tym co było na wakacjach i pewnie wkrótce pęknie 1000 online, co na takiej mapce nawet przy połowie sklepów/wędkarzy/buff boxów itd jest dobrą liczbą.
Moje ulubione spoty są coraz częściej zajęte, a zazwyczaj nie siedzę na najbardziej oczywistych miejscówkach. Ostatnio na farmie jak zobaczyłem gracza na moim spocie to był wręcz szok, bo przez ostatnie 3 miesiące nie spotkałem tam nikogo, nawet wojny gangującej wrógów, że o expiącym człowieczku nie wspomnę  :shock:

No i na rynku też widać poruszenie. CBP jeszcze 2 miesiące temu sprzedawałem po 4800-5000 z radością, a np wczoraj zeszło mi po 7500 praktycznie na pniu. Ludzie zaczynają krafcić B grade, albo C pod overenchant. Jest ruch w biznesie :D

Nic tylko zebrać te nasze polskie leniwe tyłki do kupy i pokazać frajerom z dolcami, kto tu rządzi :P :P :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4301 dnia: Listopad 22, 2016, 09:41:23 am »
Akurat server bedzie mial sie systematycznie lepiej - im nizsze kroniki na classic tym sa one mniej przystepne dla takiego casual / semi casual gracza. Po prostu malo sie dzieje poza ciaglym grindem 0.01/mob. Samo 2.0 wprowadzilo sporo dodatkowej rutyny dla kazdego. Od farmienia A grade w TOI / Oly dla 55+ / daily lokacje 4X / ryby / czy nawet Baium, ktorego jeszcze nic nie widzial. :)

Z reszta - przypomnijcie sobie jak to bylo z C1/C2 - to tez nie byly kroniki z jakims super online, ludzie zaczynali grac w to glownie od c3, najwieksze oblozenie bylo potem.

Nawet Gran Kain, na ktory sie ledwo da wejsc mial podobny start jak Skelth:

http://l2on.net/?c=online&a=stat&target=Gran_Kain

http://l2on.net/?c=online&a=stat&target=Skelth

Spadek moze wiekszy, bo z innego pulapu, ale GK tez przyciagal graczy wraz z rozwojem server. To 6,5k graczy to nie jest community, ktorego bylo tam od poczatku. Skelth spadl do 500, teraz jest ok 800, mam nadzieje, ze w okresie swiatecznym bedzie pojawiac sie 1000 a w przyszlym roku, przy nowym patchu - ustabilizuje sie na jakims 1500. I kto wie, moze wtedy juz niesmak spowodowany startem opadnie i rosnacy online sciagnie tez tych starych graczy i moze u nas pojawi sie jakies 3-4k zalogowanych, to jest dalej prawdopodobne, duzo bardziej niz to, ze server `umrze`....

Odpowiadajac na pytanie czy warto - moim zdaniem tak, bo zwyczajnie - nie ma lepszej alternatywy jesli ktos szuka servera na dlugo a nie jest biegly w rosyjskim. O privach sie nie wypowiadam, ale chyba z zalozenia privy sa krotkoterminowe wiec srednio jest co porownywac.

Tutaj plus jest taki, ze mozesz jechac na wakacje na 3 miesiace, wrocic i w sumie nie zauwazyc specjalnie roznicy w swojej dziennej grze. W tym samym czasie mozna przegapic caly cykl zycia jakiegos low rate IL priva. Lepiej sie chyba zastanawiac co nowego przyniesie kolejna kronika i ile nowych graczy to przyciagnie, niz kiedy mi zamkna server i kiedy wstaje jakis nowy. :P


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4302 dnia: Listopad 22, 2016, 10:16:37 am »
Ruskie serwery miały merge więc co ty porównujesz. Do tego sporo ruskich ze Skeltha wróciło na GK jak RMT przestał być tak dochodowy. Skelth będzie się tak trzymać w widełkach 500-1000. GOD tak trzyma się już długi długi czas. Na dobrą sprawę to chyba większym problemem są ludzie na tym serwerze niż ich ilość.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4303 dnia: Grudzień 07, 2016, 08:57:25 am »
Ja również wracam po małej przerwie do L2 Classic, zobaczymy co tam się dzieje ;)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4304 dnia: Grudzień 07, 2016, 11:19:06 am »
Ja również wracam po małej przerwie do L2 Classic, zobaczymy co tam się dzieje ;)

GL


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4305 dnia: Grudzień 07, 2016, 02:16:12 pm »
.
Ja również wracam po małej przerwie do L2 Classic, zobaczymy co tam się dzieje ;)

Dobry moment - zaraz event swiateczny / urodzinowy. :)

Jeszcze nie ma oficjalnego info co do formy, ale pewnie bedzie boost do expa (wczoraj slyszalem plote, ze podobno ma byc okres +50% i okres +100%) i moze jakis buffer w miescie.

Nie wiem kiedy przestales grac, ale jesli przed 2.0 to czeka na Ciebie jeszcze sporo scrolli +100% /+30% xp. Pamietaj tez o lowieniu ryb, ktore mozna wymieniac (bardzo tanio) na kolejne buffy +10% xp. Klanow z community ~40 lvl jest juz calkiem sporo, polecam dolaczyc, dochodza kolejne bonusy xp. Generalnie jest duzo przyjemniej, ludzi ciagle przybywa, online sredni na ten moment to jakies ~850 osob. Mysle, ze na swieta ustabilizuje sie na ~1000 graczy.

Powodzenia! :)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4306 dnia: Grudzień 07, 2016, 03:49:45 pm »
skorzystałem z promocji 2e za pierwszy miesiąc, nie jestem pewien czy aż taki hardcore jest czymś dla mnie, ale spróbuję bo aktualnie na privach nie ma nic prócz miesięcznego wyścigu szczurów, i tak w koło macieja....
najwyżej będę robił sobie przerwy i co jakiś czas wracał...

tak więc jeśli ktoś będzie zaczynał i nie ma z kim polatać to  pm w grze "LUMPEK


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4307 dnia: Grudzień 07, 2016, 04:29:46 pm »
to opalc sobei ejszcze 1 konto na suport bo to jednak usamodzielnia i mozna spokojnie solo cisnac do 77 :]


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4308 dnia: Grudzień 07, 2016, 05:57:01 pm »
to opalc sobei ejszcze 1 konto na suport bo to jednak usamodzielnia i mozna spokojnie solo cisnac do 77 :]

chyba raczej taka opcja odpada, pierwszy miesiąc 2e spoko, ale potem płacić dwa abonamenty ?? to już jest 20e,



  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4309 dnia: Grudzień 07, 2016, 06:45:17 pm »
to tylko 86 zl miesiecznie a jak niechcesz wywalac kasy no to poszukaj kogos kjto w duo chce grac suportem bo bez tego to hardcore bedziesz mial albo od razu cp poszukaj duzo osob udostepni cui konto do gry :]


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4310 dnia: Grudzień 07, 2016, 07:20:00 pm »
jakiegoś nowego grajka wątpię, aby udało się znaleźć,
za jakas fajna ekipa myślę, że bedzie mozna się zacząć rozglądać po tym 40 lvl, wiec jakoś sobie poradzimy :P zorganizuje sobie toporka jakiegoś fajnego i pizganko :D


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4311 dnia: Grudzień 07, 2016, 08:22:13 pm »
Lumpek jaki masz lvl? bo od dzisiaj zaczne grac ;)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4312 dnia: Grudzień 07, 2016, 09:16:38 pm »
aktualnie 17, później jeszcze sobie wbije bo jakoś tak sobie postanowiłem, żeby dzisiaj wbić 20 i odj.... Q na 1 profe

pamiętaj, aby wbić na serwer jak będziesz miał te minimum 2,5h wolnego czasu na gre po zalogowaniu, bo na którymś tam lvl dostaje się runke 100% expa na 2h której z automatu bez żadnej aktywacji leci czas


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4313 dnia: Grudzień 07, 2016, 09:28:52 pm »
ok;) może ma ktoś  jakiś weapon no grade, d grade  na zbyciu?:>
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2016, 09:31:40 pm wysłana przez prawdziwyON »


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4314 dnia: Grudzień 08, 2016, 09:20:33 am »
I nie inwestuj za dużo w armor bo na 25 lvl-u masz questa na seta D-garde https://l2wiki.com/classic/Moon_Knight


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4315 dnia: Grudzień 08, 2016, 09:34:20 am »
aktualnie 17, później jeszcze sobie wbije bo jakoś tak sobie postanowiłem, żeby dzisiaj wbić 20 i odj.... Q na 1 profe

pamiętaj, aby wbić na serwer jak będziesz miał te minimum 2,5h wolnego czasu na gre po zalogowaniu, bo na którymś tam lvl dostaje się runke 100% expa na 2h której z automatu bez żadnej aktywacji leci czas

nie zuzywajcie tej runy na poczatku. :)

Podczas takiego zwyklego solo grindu ~20 lvl z ng bronia to ledwo poczujecie roznice a nominalnie doda Wam to tak na prawde kilkadziesiat /kilkaset tysiecy xp.

Przetrzymajcie ja chociaz do swiat, moze faktycznie bedzie event +50/100% xp,powiniscie spokojnie do tego czasu wbic 40 lvl. Wtedy zamykacie w FOM na shamanach (daja x2 xp, natomiast bez dropa), odpalacie ta runke, scrolle +100%,+10% z klanu, +10% z ryb i gwarantuje, ze roznica bedzie zauwazalna. :)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4316 dnia: Grudzień 08, 2016, 10:47:19 am »
teraz to już po ptakach :P


edit: kurde muszę wam powiedzieć, że jestem w szoku, bo coś dużo ludzików biega po gludin / gludiio / dion, więc jakoś stresik, że nie znajdę kolegów jakoś odpuścił hehe :PP później może powstawiam jakieś ssy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2016, 04:57:29 pm wysłana przez LUMPEK »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4317 dnia: Grudzień 08, 2016, 06:35:39 pm »
Faktycznie low leveli ostatnio wysyp. Pewnie niedługo pęknie 1k online.  :afro:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4318 dnia: Grudzień 09, 2016, 09:15:18 am »
Ano, tez teraz jestem glownie na low lvl boxach i nawet wioski startowe wygladaja na stosunkowo zaludnione. :)

A wczoraj widzialem klan - PolishHussars, to ktos z Was? :)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4319 dnia: Grudzień 09, 2016, 10:44:07 am »
Ja poszedłem do Doomsday również Polski klan :)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4320 dnia: Grudzień 09, 2016, 11:04:18 am »
Witam, kupię adene na Skelth, PM on priv.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4321 dnia: Grudzień 09, 2016, 11:16:46 am »
Ja bardzo niechętnie sprzedam adene aby pomóc ale jak znajdziecie gdziekolwiek, od kogokolwiek to tym lepiej. :D


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4322 dnia: Grudzień 09, 2016, 01:29:41 pm »
Jak cos pm "domeL  22 lvl  w duo napewno razniej :)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4323 dnia: Grudzień 09, 2016, 07:04:03 pm »
Ano, tez teraz jestem glownie na low lvl boxach i nawet wioski startowe wygladaja na stosunkowo zaludnione. :)

A wczoraj widzialem klan - PolishHussars, to ktos z Was? :)

ja byłem w tej Polskiej Husari, odszedłem, bo klan martwy :D

Spoilek 25lv szuka ekipy do grania ! :D pisać tu, albo w grze "LUMPEK


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4324 dnia: Grudzień 09, 2016, 09:36:48 pm »
Polecam klan Legion dla początkujących.
Ewentualnie akademię (alt klan) Revenge, ale to już international z kilkoma Polakami.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))