Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Bladedancer  (Przeczytany 41995 razy)

  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 22, 2010, 12:55:11 pm »
Raziel jak Cie to nie obchodzi to pisz sobie w dziale dexa, bo tak to wprowadzasz tylko ludzi w błąd.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 22, 2010, 12:55:57 pm »
mało wiesz chłopcze :)

grałem na dexie trochę dłużej niż ty :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 22, 2010, 01:00:45 pm »
mało wiesz chłopcze :)

grałem na dexie trochę dłużej niż ty :)

Jesli dobrze pamietam to na c4 epiki nie dawaly cursa high lvl, mozna bylo bic high lvl postaciami, wiec moze go w 3 deski ubiliscie :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 22, 2010, 01:04:48 pm »
na dexbądzie padał od deski 62 wc 65 sws 65 i bishopa 63 :) zajmowało to jakieś 30s do minuty :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 22, 2010, 01:25:42 pm »
czyli byl zbugowany czyt. nie bil, w sumie to nie wiem jak wy go w 30sec zabijaliscie nie majac cova swm i sd oO
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 22, 2010, 01:34:28 pm »
bił i nawet go bufowaliśmy :) rekord to chyba 12 s :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 22, 2010, 04:04:18 pm »
raziel, jak chcesz sie klocic z bugerem nr 1 dexa , o bugach na dexie to lepiej sobie daruj
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 22, 2010, 11:41:08 pm »
ten koleś nie zamierza latac na open nawet z tym sprzętem :) a są +7. Poza cb ten typek nie wyjdzie bo dostanie owned od każdego w zasadzie :)

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 22, 2010, 11:58:42 pm »
RazielIII w ten sposób Cie rozwali każdy normalny glad na normalnym serwie :
Stun i 1 combo lub samo combo i BB GF nawet nie zdarzysz raz uderzyć

i naucz sie GLAD>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>BD
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 12:02:10 am wysłana przez ProVo »



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 23, 2010, 12:05:38 am »
Tyle razy pisalem ze ten SD musi miec jakies konkretne itemy czyt. duzu lepsze niz jego enemy, a Ty mi pokazujesz typa z dualami s+4 ...i set 200% bez resistow pewnie+3...
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 23, 2010, 12:11:03 am »
RazielIII w ten sposób Cie rozwali każdy normalny glad na normalnym serwie :
Stun i 1 combo lub samo combo i BB GF nawet nie zdarzysz raz uderzyć

i naucz sie GLAD>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>BD
cerberus to nie l2j czasami?
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 23, 2010, 12:15:00 am »
A Ty dalej swoje ... Miał full resisty w secie set na +4/5 duale fakt +4 z epikow on aq+baium ja 0 epic i tak dostal na perfect a co by bylo jakby mial set +6 duale +10 full epic hmm nie dostal by stuna (powiedzmy ...) dostal by 1 combo i a) zlozylby sie b) uzyl by ud co ja robie wtedy hmm odpalam RS i czekam az sie samzabije na swoim ud a on a) wyjmuje luk (wtedy ja odbiegam i sie ganiamy) b) bije mnie i szybciej zginie niz mu sie ud skonczy przypuscmy wyjal luk no to bije mnie w luku a na ud biega strasznie wolno co mi daje przewage jako iz uzywam sonic mvoe i zdarzy strzelic raz moze dwa zanim odbiegne potem zanim dobiegnie na 600 range mija jakies 10 sec wiec jeszcze 20 sec ud ja sie bawie zalaczam bariere i 10 sec ma bd w dupe potem sonic move i 2 corner oly co powoduje iz jego ud spadlo powiedzmy ma full cp i hp co daje jakies 8k ja nie mam cp (hahhaa jasne ale powiedzmy) wiec dodstaje 1 combo i pada co nie zmienia faktu Twoj pro mega bd +6 set +10 duale epiki i tak ginie wiec BB i skoncz gadac glupoty bo GLAD ZAWSZE ZABIJE BD dziekuje za uwage


P.S. Cerberus był na l2j teraz jest na plikach DC które z l2j nie maja nic wspólnego ...
http://l2cerberus.com/ opis serwa :
First of all, L2Cerberus is now running on L2DC (L2DragonClaw) files
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 12:16:51 am wysłana przez ProVo »



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 23, 2010, 12:23:33 am »
A Ty dalej swoje ... Miał full resisty w secie set na +4/5 duale fakt +4 z epikow on aq+baium ja 0 epic i tak dostal na perfect a co by bylo jakby mial set +6 duale +10 full epic hmm nie dostal by stuna (powiedzmy ...) dostal by 1 combo i a) zlozylby sie b) uzyl by ud co ja robie wtedy hmm odpalam RS i czekam az sie samzabije na swoim ud a on a) wyjmuje luk (wtedy ja odbiegam i sie ganiamy) b) bije mnie i szybciej zginie niz mu sie ud skonczy przypuscmy wyjal luk no to bije mnie w luku a na ud biega strasznie wolno co mi daje przewage jako iz uzywam sonic mvoe i zdarzy strzelic raz moze dwa zanim odbiegne potem zanim dobiegnie na 600 range mija jakies 10 sec wiec jeszcze 20 sec ud ja sie bawie zalaczam bariere i 10 sec ma bd w dupe potem sonic move i 2 corner oly co powoduje iz jego ud spadlo powiedzmy ma full cp i hp co daje jakies 8k ja nie mam cp (hahhaa jasne ale powiedzmy) wiec dodstaje 1 combo i pada co nie zmienia faktu Twoj pro mega bd +6 set +10 duale epiki i tak ginie wiec BB i skoncz gadac glupoty bo GLAD ZAWSZE ZABIJE BD dziekuje za uwage


P.S. Cerberus był na l2j teraz jest na plikach DC które z l2j nie maja nic wspólnego ...
http://l2cerberus.com/ opis serwa :
First of all, L2Cerberus is now running on L2DC (L2DragonClaw) files

1. Set +4/5 a +6 IC czy +6 dynasty to jest duza roznica
2. Duale powinien miec min +10, full epic, Tobie wystarcza duale+4, epicow tez do dmg nie potrzebujesz ^^
3. Z 90 resista nie zlozy sie na combo, moze na 2 jak 4x cryt wejdzie, SD z rare ele z db+10++ bedzie Cie bil dosc mocno, ofc na hexie ktory siadzie w Ciebie jak w maslo

i zeby bylo jasne bo moze nie czytales, ja zwykle nie bije sie na open, wpadam na kilka walk w miesiacach w ktorych nie robie hero, czasem cos wygram ^^
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 23, 2010, 12:31:36 am »
A Ty dalej swoje ... Miał full resisty w secie set na +4/5 duale fakt +4 z epikow on aq+baium ja 0 epic i tak dostal na perfect a co by bylo jakby mial set +6 duale +10 full epic hmm nie dostal by stuna (powiedzmy ...) dostal by 1 combo i a) zlozylby sie b) uzyl by ud co ja robie wtedy hmm odpalam RS i czekam az sie samzabije na swoim ud a on a) wyjmuje luk (wtedy ja odbiegam i sie ganiamy) b) bije mnie i szybciej zginie niz mu sie ud skonczy przypuscmy wyjal luk no to bije mnie w luku a na ud biega strasznie wolno co mi daje przewage jako iz uzywam sonic mvoe i zdarzy strzelic raz moze dwa zanim odbiegne potem zanim dobiegnie na 600 range mija jakies 10 sec wiec jeszcze 20 sec ud ja sie bawie zalaczam bariere i 10 sec ma bd w dupe potem sonic move i 2 corner oly co powoduje iz jego ud spadlo powiedzmy ma full cp i hp co daje jakies 8k ja nie mam cp (hahhaa jasne ale powiedzmy) wiec dodstaje 1 combo i pada co nie zmienia faktu Twoj pro mega bd +6 set +10 duale epiki i tak ginie wiec BB i skoncz gadac glupoty bo GLAD ZAWSZE ZABIJE BD dziekuje za uwage


P.S. Cerberus był na l2j teraz jest na plikach DC które z l2j nie maja nic wspólnego ...
http://l2cerberus.com/ opis serwa :
First of all, L2Cerberus is now running on L2DC (L2DragonClaw) files

1. Set +4/5 a +6 IC czy +6 dynasty to jest duza roznica
2. Duale powinien miec min +10, full epic, Tobie wystarcza duale+4, epicow tez do dmg nie potrzebujesz ^^
3. Z 90 resista nie zlozy sie na combo, moze na 2 jak 4x cryt wejdzie, SD z rare ele z db+10++ bedzie Cie bil dosc mocno, ofc na hexie ktory siadzie w Ciebie jak w maslo

i zeby bylo jasne bo moze nie czytales, ja zwykle nie bije sie na open, wpadam na kilka walk w miesiacach w ktorych nie robie hero, czasem cos wygram ^^

1.Wiem że to różnica ale nie jest ona na tyle ogromna zeby zmienic kluczowo dmg zwlaszcza posatci z fs i ds +11 co daje 46% dmg more in pvp wiec ronicy to duzej nie robi
2.Duale moze miec +16 nawet jak rsem mu odbije wszystko dodam jakies combo i nawet na ud padnie jak tank na ud po 1k obrywa to bd za jakies 1.5k lekko z tss
3.W tym momencie mam all reist na 80 wiec hmm raczej nawet z db+10 nie da rady bo jak he z db +8 biej mnie po ok.400-500 no to bd napewno wiecej nie uderzy
ok chodzisz czasem na open ale gadasz ze bd ownuje glada a to herezje jakies ...



  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 23, 2010, 12:35:44 am »
tak czy siak , chodzi o to ze na normalnych serverach wygranie walki na oly bdkiem jezeli nie outgerujesz swojego przeciwnika o 2 grade i o 5 lvli jest prawie niemozliwe. Normalne bd chodza na cb, maja duale s+4, a na cb uzwaja oe robe + am acu 150 dark i morduja sie drainami. Tak zaczal robic bd od nas z klanu z 3 miechy temu i rozwalal wsio, i tak teraz wszyscy robia, walka na close jest tylko jak siadzie arest, wtedy leci macro i change eq.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 23, 2010, 12:51:52 am »
A Ty dalej swoje ... Miał full resisty w secie set na +4/5 duale fakt +4 z epikow on aq+baium ja 0 epic i tak dostal na perfect a co by bylo jakby mial set +6 duale +10 full epic hmm nie dostal by stuna (powiedzmy ...) dostal by 1 combo i a) zlozylby sie b) uzyl by ud co ja robie wtedy hmm odpalam RS i czekam az sie samzabije na swoim ud a on a) wyjmuje luk (wtedy ja odbiegam i sie ganiamy) b) bije mnie i szybciej zginie niz mu sie ud skonczy przypuscmy wyjal luk no to bije mnie w luku a na ud biega strasznie wolno co mi daje przewage jako iz uzywam sonic mvoe i zdarzy strzelic raz moze dwa zanim odbiegne potem zanim dobiegnie na 600 range mija jakies 10 sec wiec jeszcze 20 sec ud ja sie bawie zalaczam bariere i 10 sec ma bd w dupe potem sonic move i 2 corner oly co powoduje iz jego ud spadlo powiedzmy ma full cp i hp co daje jakies 8k ja nie mam cp (hahhaa jasne ale powiedzmy) wiec dodstaje 1 combo i pada co nie zmienia faktu Twoj pro mega bd +6 set +10 duale epiki i tak ginie wiec BB i skoncz gadac glupoty bo GLAD ZAWSZE ZABIJE BD dziekuje za uwage


P.S. Cerberus był na l2j teraz jest na plikach DC które z l2j nie maja nic wspólnego ...
http://l2cerberus.com/ opis serwa :
First of all, L2Cerberus is now running on L2DC (L2DragonClaw) files

1. Set +4/5 a +6 IC czy +6 dynasty to jest duza roznica
2. Duale powinien miec min +10, full epic, Tobie wystarcza duale+4, epicow tez do dmg nie potrzebujesz ^^
3. Z 90 resista nie zlozy sie na combo, moze na 2 jak 4x cryt wejdzie, SD z rare ele z db+10++ bedzie Cie bil dosc mocno, ofc na hexie ktory siadzie w Ciebie jak w maslo

i zeby bylo jasne bo moze nie czytales, ja zwykle nie bije sie na open, wpadam na kilka walk w miesiacach w ktorych nie robie hero, czasem cos wygram ^^

1.Wiem że to różnica ale nie jest ona na tyle ogromna zeby zmienic kluczowo dmg zwlaszcza posatci z fs i ds +11 co daje 46% dmg more in pvp wiec ronicy to duzej nie robi
2.Duale moze miec +16 nawet jak rsem mu odbije wszystko dodam jakies combo i nawet na ud padnie jak tank na ud po 1k obrywa to bd za jakies 1.5k lekko z tss
3.W tym momencie mam all reist na 80 wiec hmm raczej nawet z db+10 nie da rady bo jak he z db +8 biej mnie po ok.400-500 no to bd napewno wiecej nie uderzy
ok chodzisz czasem na open ale gadasz ze bd ownuje glada a to herezje jakies ...

400-500 to bez cryta, SD z takim samym gearem bije mocnniej niz lucznik, ofc lucznik bez dance
random fighty mang, 1 wygram 10 przegram, +1 ze potrafisz "normalnie pogadac"

@Ryuzaku z tym drainem na cb to zartujesz right? piszesz ze sd od Ciebie z clanu "zaczal" tak robic, to na miejscu jego przeciwnikow zabilbym go lukiem bez najmniejszego problemu
anyway meduza+cancel dagger > lol drainy

To ze ludzie robia SD na second DD w pt sie normalnie ogarnia, ale robic z SD nukera?

edit: @ProVo jaki online w godzinach szczytu na tym Cerberusie?
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 12:58:19 am wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 23, 2010, 02:28:59 am »
Raziel tak czytam te twoje posty przegladajac forum i glownie topici o sdkach. I musze przyznac,ze w pewnym sensie cie rozumiem. Z sdkiem jest trocche jak z dwarfem.
Daj mu dwa razy lepsze eq niz enemy zabije kazdego. Ale smutne jest w tym, ze w l2 praktycznie kazda postacia z dwa razy lepszym eq od naszego enemy wygramy. sad but true. I prrzywyknij do tego, ze sd ofc mozeszz czasem zabijac ale ludzi albo nie majacych eq albo pojecia o tym jak grac albo obu tych rzeczy. Nie chce nikogo flamowac, bo widze, ze teraz jest trandy flamowac raziela za to, ze broni jakiejs racji. Przynajmniej wynikaja ciekawe dOyskusje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 02:31:13 am wysłana przez TeJP »
zzOMGzz AW/sk


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 23, 2010, 02:29:31 am »
na ud biega strasznie wolno co mi daje przewage

tu już umarłem :)

Raziel nie skomentowałeś mojego screena :) co do tego co ryjek pisał to próbowałeś złapać kiedyś bd w robe?:) nie polecam sprawdzić a hity z nuka będziesz dostawał kolosalne :)

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 23, 2010, 01:56:37 pm »

@Ryuzaku z tym drainem na cb to zartujesz right? piszesz ze sd od Ciebie z clanu "zaczal" tak robic, to na miejscu jego przeciwnikow zabilbym go lukiem bez najmniejszego problemu
anyway meduza+cancel dagger > lol drainy

To ze ludzie robia SD na second DD w pt sie normalnie ogarnia, ale robic z SD nukera?


     :P chyba gramy w inne gry. Co serwer to inny obyczaj. Tym łukiem to byś kariery nie zrobił uwierz mi. Zakładasz robe +cast +7speed am + acu z darkiem do tego dance> twój łuk. Ryuzaku pisze o offie a to jest zasadnicza różnica na priv masz olimpiadę która nijak ma sie do rzeczywistości.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 23, 2010, 02:06:04 pm »
Raziel tak czytam te twoje posty przegladajac forum i glownie topici o sdkach. I musze przyznac,ze w pewnym sensie cie rozumiem. Z sdkiem jest trocche jak z dwarfem.
Daj mu dwa razy lepsze eq niz enemy zabije kazdego. Ale smutne jest w tym, ze w l2 praktycznie kazda postacia z dwa razy lepszym eq od naszego enemy wygramy. sad but true. I prrzywyknij do tego, ze sd ofc mozeszz czasem zabijac ale ludzi albo nie majacych eq albo pojecia o tym jak grac albo obu tych rzeczy. Nie chce nikogo flamowac, bo widze, ze teraz jest trandy flamowac raziela za to, ze broni jakiejs racji. Przynajmniej wynikaja ciekawe dOyskusje.

+1, w tej grze nigdy nic nie bylo rowne, eq zawsze odgrywa najwieksza role, dopiero pozniej skill oraz szczescie

@Azella i ten koles majac takie duale tez bije z drainow na CB?
@Itherus pozniej sprawdze jak to sie bedzie ogarniac
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 23, 2010, 02:11:13 pm »
białasie on tego nie zrozumie. Poszedł na oly coś tam pograł i coś wygrał. Zrobił to na modowanym c4 i wydaje mu się że na offie będzie to samo.

Nie wiem czy ten bd poleci z am na cb. Mam to w D4 ale wiem że na bank nie poleci na open bo spadnie od większości klas i to na 0...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 23, 2010, 02:51:52 pm »
na ud biega strasznie wolno co mi daje przewage

tu już umarłem :)

mój błąd przyzwyczajony jestem do walk vs tanki biegające na ud

@Raziel normalny online ok.500 na siegach et jest ok.600-700



  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 23, 2010, 03:37:50 pm »
Tak jak myslalem sd jako nuker mija sie z celem, lol m atk i casp spd

Wiekszy dmg robie z db+f+8 150 holy, niz z am+a+4 150 dark / drain+17 w target z Ma robe setem+6, jewele+4/5 (tez SD ofc)

Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 23, 2010, 03:40:21 pm »
i tu właśnie zaczyna się polka.

Rożnica między offem a dexem polega na tym że na dexie nie działają atrybuty. Jest coś co randomowo zwiększa dmg ale to nie atrybut
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 23, 2010, 04:36:29 pm »
not rly, wracaja do tego z kim sd ma szanse na open, to na 100% z lucznikiem :) z tym ze chodzenie lukiem tak samo jak i sd na open mija sie z celem
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77