Witaj
Gość

Wątek: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.  (Przeczytany 306948 razy)

  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #300 dnia: Marzec 24, 2012, 08:03:43 am »
No ja gram na takim lapku:
Satelite L650-Core i5,4gb ram,Grafika radeon HD jakiś 512 mb
Wiem wiem karta słabiutka ale L2 chodzi mi ładniej i tak nie przycina a niby TERA w  specyfikacji ma mniejsze wymagania chodź tu jest więcej szczegółów graficznych chyba
btw grałem teraz i tak już nie ścinało może to dlatego że mniej ludzi
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 08:50:35 am wysłana przez Quibre »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #301 dnia: Marzec 24, 2012, 09:54:06 am »
ja jade na stacjonarmym procku 6600 cora, 8 gb Ramu i na asusie gts 250 z zamontowanym dodatkowym chlodzeniem Musashi.nic mi nie scinalo, grafa ustalona na full i chodzila plynnie i ladnie.ale slyszalem jak dodatkowe chlodzenie pracuje prawie na fulla od wioski startowej  podczas kiedy w l2 zalaczalo sie dopiero np w soa na pelnych spotkach.a tu od razu(dlatego tez sie zdziwilem bo pisali ze wymagania mialy byc mniejsze).co by nie narzekac grafa w grze jest piekna.wywarla na mnie lepsze wrazenie niz GoD(ale blizej jej do grafy Aiona niz L2).co do non-target to nie jest az tak zle,kwestia przyzwyczajenia.na razie dla mnie jedyny minus to brak prowadzenia myszka i to ze zeby dobrze grac to trzeba niezle obczaic klawiature ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia (u mnie troche z tym zle bo od czwartku mam 4 szwy wewnatrz lewej dloni co strasznie przeszkadza mi w grze dlatego trudno ocenic mi ten sposob gry).w pvp na duelach n-t tez nie wypadalo zle(castanic ranger female omg dlaczego jak ona tak dziwnie biega???taka fajnie wizualnie dupa a biega jak pokraka!!))nie wiem jak na wiekszych pvp bo tu juz bedzie inaczej.ogolnie bardzo pozytywne wrazenie.szkoda tylko ze to nie bedzie f2p


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #302 dnia: Marzec 24, 2012, 12:06:52 pm »
ja jade na stacjonarmym procku 6600 cora, 8 gb Ramu i na asusie gts 250 z zamontowanym dodatkowym chlodzeniem Musashi.nic mi nie scinalo, grafa ustalona na full i chodzila plynnie i ladnie.ale slyszalem jak dodatkowe chlodzenie pracuje prawie na fulla od wioski startowej  podczas kiedy w l2 zalaczalo sie dopiero np w soa na pelnych spotkach.a tu od razu(dlatego tez sie zdziwilem bo pisali ze wymagania mialy byc mniejsze).co by nie narzekac grafa w grze jest piekna.wywarla na mnie lepsze wrazenie niz GoD(ale blizej jej do grafy Aiona niz L2).co do non-target to nie jest az tak zle,kwestia przyzwyczajenia.na razie dla mnie jedyny minus to brak prowadzenia myszka i to ze zeby dobrze grac to trzeba niezle obczaic klawiature ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia (u mnie troche z tym zle bo od czwartku mam 4 szwy wewnatrz lewej dloni co strasznie przeszkadza mi w grze dlatego trudno ocenic mi ten sposob gry).w pvp na duelach n-t tez nie wypadalo zle(castanic ranger female omg dlaczego jak ona tak dziwnie biega???taka fajnie wizualnie dupa a biega jak pokraka!!))nie wiem jak na wiekszych pvp bo tu juz bedzie inaczej.ogolnie bardzo pozytywne wrazenie.szkoda tylko ze to nie bedzie f2p

Haha też wziąłem rase castanic bo fajna dupa ale biega jkaby czekała ąz ktoś ją zapnie hahah
Ogólnie jak wziąłem grafe na full w miejscu gdzie nie było tyle ludzi to musze powiedzieć że grafika chyba ładniejsza niż w L2,co do celowania to bardzo fajne rozwiązanie w ogóle inaczej niz w l2 łapiesz target i -_-' skilee.Grać na pełnej wersji napewno nie będę bo nie mam zamiaru płacić abonametu ale gierka ogólnie fajna.
Drugą postać zrobiłem priesta elfa na serverze już pvp całkiem fajna klasa.
Co do płatności abonamentowej jeżeli będą chcieli chodź trochę powalczyć o graczy będą musieli zrobić f2p,płatność tylko za samą gre i jakieś dodatki.Gra jest naprawdę bardzo fajna dla oka i jeżeli chodzi o sama rozgrywkę ale w obecnej chwili wydaje mi się ze jedyną słuszną opcją jest f2p i micropłatności.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 02:27:15 pm wysłana przez Quibre »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #303 dnia: Marzec 24, 2012, 04:02:39 pm »
Co do płatności abonamentowej jeżeli będą chcieli chodź trochę powalczyć o graczy będą musieli zrobić f2p,płatność tylko za samą gre i jakieś dodatki.Gra jest naprawdę bardzo fajna dla oka i jeżeli chodzi o sama rozgrywkę ale w obecnej chwili wydaje mi się ze jedyną słuszną opcją jest f2p i micropłatności.
tez na to licze.bo abonament to juz totalny przezytek.przeciez sami mieli wprowadzac na poczatku innowacyjny abonament, ze bedzie sie placic za realne godziny w grze a jakos im to umarlo.bez f2p nie wroze im nic dobregoa przy jednoczesnym wyjsciu GW2, to praktycznie porazka.dlatego sie ludze ze moze zmienia zdanie i nie bedzie tych 13 euro.poki co gra mi sie spodobala i mam naprawde pozytywne nastawienie do niej.z checia bym zamienil L2 na nia ale jesli wejdzie GW2(ktore jak wiadomo jest bez abonamentu i tez ma bardzo dobre recenzje) to niestety nie zagram w Tere.ale poki co Tera ma duuuuzego plusa.czas jakos sie zalapac na GW2 i looknac ja
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 04:05:01 pm wysłana przez dsfa5 »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #304 dnia: Marzec 24, 2012, 04:39:36 pm »
dsfa w woli ścisłości by grać dowoli w gw2 trza najpierw ją kupić, a to będzie koszt 150~ zł jak się nie mylę :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #305 dnia: Marzec 24, 2012, 04:50:32 pm »
dsfa w woli ścisłości by grać dowoli w gw2 trza najpierw ją kupić, a to będzie koszt 150~ zł jak się nie mylę :)
kazda gre trzeba kupic w gwoli scislosci ;) oczywiscie mowimy tu o oficjalach ;) kazda jedna.tylko w GW2 kupujesz i grasz bez abonamentu a np.tere kupujesz tez w granicach 150 zl + miesieczny abonament.a to juz roznica


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #306 dnia: Marzec 24, 2012, 05:24:42 pm »
dsfa w woli ścisłości by grać dowoli w gw2 trza najpierw ją kupić, a to będzie koszt 150~ zł jak się nie mylę :)
kazda gre trzeba kupic w gwoli scislosci ;) oczywiscie mowimy tu o oficjalach ;) kazda jedna.tylko w GW2 kupujesz i grasz bez abonamentu a np.tere kupujesz tez w granicach 150 zl + miesieczny abonament.a to juz roznica
A L2 nie jest oficjalna gra?



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #307 dnia: Marzec 24, 2012, 05:30:20 pm »
nie, to priv
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #308 dnia: Marzec 24, 2012, 05:38:26 pm »
Daj ktoś cynk jak będzie można dostać key do cbt albo jak będzie wchodzić ob. Chciałem se obadać gierkę, wątpię że będę grać - Ale sprawdzić warto.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #309 dnia: Marzec 24, 2012, 06:01:29 pm »
post skasowany :) niewazne czemu :) nie mam ochoty na dyskutowanie z kims. tylko posty o Terze :) jak cos bede wiedzial tez o keyach do bety napisze tu tez
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 06:31:31 pm wysłana przez dsfa5 »


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #310 dnia: Marzec 24, 2012, 08:53:07 pm »
nie moge sie zdecydowac czy GW2 czy TERAZ omg ;< :beksa:



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #311 dnia: Marzec 24, 2012, 09:23:54 pm »
Gra ogólnie jest zajebista,jednak na razie grałem tylko solo to nie to samo co w jaimś pt czy coś.
Co do GW2 toczekam na klucz do bety dostane to stwierdze w co będe grał od maja L2-D2-Gw2-TERA 
Niestety ale nawet moi znajomi twierdza że L2 powoli zaczyna się robić przeżytkiem a samo targetowanie w TERA jest troche innowacyjne i dosyć ciekawe.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #312 dnia: Marzec 24, 2012, 09:36:25 pm »
Ja się wypowiem po samym oglądaniu filmików - Wiem, wiem - Idealna opinia. Gw mi nie podchodzi wgl. pod gardło to jest taki LoL w ciut lepszym wydaniu z mojej perspektywy. TERA to taki aion, l2 + system non target i to mi się podoba. Tylko z drugiej strony jak patrzyłem na filmiki różne... to są strasznie schematyczne te postacie, przyznaje myk z unikami potem combo jest fajny. Czekam, aż będę mógł klucz dostać do tery.... Na gw się nawet nie chce łudzić, jakoś nie wiem co ludzie w tej grze widzą ;O
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #313 dnia: Marzec 24, 2012, 10:23:48 pm »
Gw mi nie podchodzi wgl. pod gardło to jest taki LoL w ciut lepszym wydaniu z mojej perspektywy.
Serio? To imba, rozwiales moje wszystkie watpliwosci! <3 LoL a szczegolnie LoLa w lepszym wydaniu. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #314 dnia: Marzec 24, 2012, 11:11:54 pm »
no gra mi tez coraz bardziej podchodzi :) szkoda ze te 2 dni to malo troche.gierka naprawde jest niezle grywalna i wciaga. i grafika zamiata L2.nawet GoD pada u niej z kretesem.system n-t ktorego sie tak obawialem nie jest az tak zly i powoli podoba mi sie. wymaga ciaglej ingerencji w gre.to raczej nie L2 gdzie jedna reka palilem eFy a 2 swobodnie pilem sobie piwko (oczywiscie pisze o pve tu ) ;) jak piszecie to takie l2 +Aion(wiedzac kto robi tere nie mozna sie dziwic).nie wiem czy postacie sa schematyczne ;) masz troche ras i odmian postaci a jak mysle poszczegolne rasy roznia sie od siebie tylko statami rasowymi(jak w GoD, nie wnikam w to az tak mocno).obserwuje tez GW2 ale powiem szczerze ze tez nie mam do niej przekonania ale ciagle granie w L2 od 2005 roku znudzilo mnie juz setnie, tym bardziej ze uwazam ze ostatnie zmiany(GoD) nie ida w te strone co powinny, wiec czas na zmiany.i gdyby nie ten nieszczesny abonament to mysle ze wybralbym Tere tak "na oko".
BTW.choc musza troche popracowac chociazby nad wioska startowa.nie wyobrazam sobie startu ich serwera i powiedzmy kilkaset ludzi w wiosce startowej z ta iloscia mobow i tak malym terenem jak teraz.nie wiem jak to przezyli w korei ale to musiala byc mala masakra i ks na potege wprost niewyobrazalna ( no chyba ze cos ma byc inaczej bo to tylko teraz beta na okeslona ilosc graczy)
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 11:18:34 pm wysłana przez dsfa5 »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #315 dnia: Marzec 24, 2012, 11:16:25 pm »
A no, abonament ;(
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #316 dnia: Marzec 24, 2012, 11:24:58 pm »
ściągnął bym i zagrał gdyby mój laptop nie bawił się w grzejnik :<

no nic, może jeszcze coś z tym zrobię póki jakaś beta będzie dostępna
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #317 dnia: Marzec 24, 2012, 11:25:41 pm »
Go go zaspamujmy tworcow gry, zeby zrobili f2p zamiast p2p!!!!



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #318 dnia: Marzec 24, 2012, 11:31:47 pm »
To będzie prędzej czy później, szkoda że później :/
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #319 dnia: Marzec 25, 2012, 10:18:51 am »
ściągnął bym i zagrał gdyby mój laptop nie bawił się w grzejnik :<

no nic, może jeszcze coś z tym zrobię póki jakaś beta będzie dostępna
Stary ja jak gram to obok lapka mogę sobie postawić kubek z kawą który mam cały czas podrzewany :D :D


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #320 dnia: Marzec 25, 2012, 11:07:17 am »
ściągnął bym i zagrał gdyby mój laptop nie bawił się w grzejnik :<

no nic, może jeszcze coś z tym zrobię póki jakaś beta będzie dostępna
Stary ja jak gram to obok lapka mogę sobie postawić kubek z kawą który mam cały czas podrzewany :D :D
tyle, że mój lapek po prostu się wyłącza ;p a wolę nie wyłączać zabezpieczeń w BIOSie
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #321 dnia: Marzec 25, 2012, 11:10:37 am »
http://tera-online.pl/index.php looknijcie.pisza o kluczach na nastepne testy za tydzien.zapiszcie sie a moze wpadnie Wam


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #322 dnia: Marzec 25, 2012, 11:18:57 am »
http://tera-online.pl/index.php looknijcie.pisza o kluczach na nastepne testy za tydzien.zapiszcie sie a moze wpadnie Wam
Dzięki za link,już zgłosiłem swój udział  :P


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #323 dnia: Marzec 25, 2012, 12:09:41 pm »
Ja też, chętnie wreszcie looknę jak to wygląda :) I czy warte abonamentu (GW2 mi totalnie nie podchodzi, nie potrafię zrozumieć czym się ludzie jarają).


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #324 dnia: Marzec 25, 2012, 12:31:37 pm »
juz dostalem klucz na cbt 4 :) CBT 4 zacznie sie w piatek 30.03 od 15:00 a skonczy w niedziele 01.04 o 24:00. wiec weekend zapowiada sie zajety :)