Witaj
Gość

Wątek: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.  (Przeczytany 306968 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #450 dnia: Marzec 31, 2012, 12:16:06 pm »
Any ideas gdzie można w miarę szybko keya dostać?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #451 dnia: Marzec 31, 2012, 12:42:44 pm »
Ktoś może Ci odda na jakimś forum,  bo już nie rozdają. Dopiero na CBT 5 będą keye. Lookaj tutaj tera-online.pl i teraonline.info.pl - Na tym drugim popatrz na forum bo oddali dzisiaj kilka keyi, co się okazało że czasu na gre nie mają

Zauważam pierwsze wady serwera pvp, naaby campujące pod miastem i zabijające.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 01:44:44 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #452 dnia: Marzec 31, 2012, 02:04:07 pm »
Ktoś może Ci odda na jakimś forum,  bo już nie rozdają. Dopiero na CBT 5 będą keye. Lookaj tutaj tera-online.pl i teraonline.info.pl - Na tym drugim popatrz na forum bo oddali dzisiaj kilka keyi, co się okazało że czasu na gre nie mają

Zauważam pierwsze wady serwera pvp, naaby campujące pod miastem i zabijające.
To ubierasz konia i jedziesz albo mistykiem robisz teleport posyłając wcześniej agro summona

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #453 dnia: Marzec 31, 2012, 03:16:52 pm »
hmm czy ktoś wie czy w wersji pudełkowej takiej za 100we jest klucz na pierwsze 30 dni? bo to wszystko takie pomieszane jest :X


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #454 dnia: Marzec 31, 2012, 03:19:16 pm »
30 dni masz w każdej wersji, kolekcjonerka ma tylko więcej dodatkowych dupereli.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #455 dnia: Marzec 31, 2012, 04:30:56 pm »
dla mnie te ciecie na mostem nie drarznia :P moze tyle szczescia mam ^^ Ja wsiadam na kon i tyle mnie widzieli :)
W pelnej wersji gry, lub chyba juz tutaj jest tak ze, zabiajac postac 6lv nizej punkty Karmy sie dostaje, a ona schodzi X na 5 min, wiec trzeba bic moby, albo czekac - bo nie mozna zejsc z PVP mode :) Wedlug mnie wypas :P na Open nie beda sobie tak postaci niszczyc, wiec pojdzie jakos :)

EDIT:
jedno jest pewne na serverze PVP solo sie nie pociagnie dluuugo xD
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 04:56:32 pm wysłana przez Gandam1989 »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #456 dnia: Marzec 31, 2012, 05:23:02 pm »
W pelnej wersji gry, lub chyba juz tutaj jest tak ze, zabiajac postac 6lv nizej punkty Karmy sie dostaje, a ona schodzi X na 5 min,
juz jest, z tym, że kogo obchodzi karma na becie ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #457 dnia: Marzec 31, 2012, 08:50:25 pm »
juz jest, z tym, że kogo obchodzi karma na becie ;p
dokladnie to mialem na mysli :)
myslalem ze bede cisna do bolu do jutra do 00.00 ale samemu nie chec mi sie :P tym bardziej ze kazda postac expi sie tak samo ^^ a 3x ten sam scenariusz w 24h ... :P

Zrobie maly referat, wiec mozecie przewinac do polowy strony albo przeczytac  :oops:

Warrior
Zauwazylem, moze zbieg okolicznosci ale najwieksze parcie maja ludzie na Warriora. Sam stworzylem go jako swoja pierwsza klase do testowaina wlasnie z ciekawosci, ale ... wlasnie .... Nie jestem przekonany czy wywiąże sie on z swojej docelowej roli - wedlug tworcow evasnio tank - Na PVE z tym problemu nie bedzie, wymaga on bardzo duzej zwinnosci, nie wiem czy nie wiekszej niz lucznik przy bossach :)  nie mniej jednak w PVP taki z niego tank, jak z slayera. Byc moze potem ma skille ktore zmuszaja do sciagania na siebie uwage. Fakt ze biega w lekkim armorze p.def mu nie da, a jego sila ataku wcale taka wielka nie jest - zwlaszcza jezeli sugerowac by sie strona: http://tera-online.pl/ Na moja 3 postac robie Lancera, by miec obszerniejsze porownanie klasy tank'a
Sorrcer
Cala system jaki prezentuje nam TERA jest intrygujacy, po pierwszych testach warriorem, chcialem sie przekonac jak to jest grac RANGE postacia, w ktorych nigdy nie gustowalem. Mialem niezly dylemat archer, czy sorrcer? padlo na tego drugiego. Granie ta kruszynka na PVP dostarcza jeszcze wiecej wrazen niz warrorem, bo nie chodzi juz tylko o to by atakowac i unikac, ale rowniez o to by trzymac dystans od przeciwnika, jednoczesnie dostosowac sie do range skili jakich planujemy uzyc przy combo, przy czym nie wypapowac sie z many - co jest barzdo latwe walac skilami na prawo i lewo.  Sorrcerem, tak jak Warriorem wbilem zaledwie 14lv, ale to juz pozwolilo mi na kombinowanie z combo, nawet mialem ladna akcje ktora zaluje ze nie nagralem gdy bilem sie z 3 osobami w jednym momencie i 2 zdarzylem ubic  :afro:
PVP
Moim zdaniem w TERA jest wersja ulepszonego PVP z linegae 2. Idac na server pvp, nie liczcie na to ze bedziecie miec zawsze wybor w tym gdy chcecie sie bic, to osoby trzecie dyktuja warunki. Nie ma czegos takiego ze, gdy bija sie dwa wrogie sobie klany, ktos wbija sie i przeszkadza. Jezeli ktos nie ma wojny, nie moze od tak przeszkadzac. By sie bic musi wejsc w PVP mode, co grozic moze srogimi konsekwencjami  :oops:. Nie ma tez dwoch jednakowych walk, nie dostosowujemy kombinacji do klasy z jaka przyjdzie sie nam zmierzyc, ale do osoby oraz terenu. Style walk graczy roznia sie w takim, czy na inny sposob :)
W mass pvp nie uczeszczalem, na OpenBeta mam nadzieje sciagnac 4 osoby jeszcze i pobawic sie chociaz w party :)
PVE
Mamy w tej grze bardzo pomyslowy system, ktory prawie uniemozliwa nam czekanie w kolejkach na moby. Obszary dziela sie na "kanaly" gdy jeden bedzie naladowny graczami, tworzy sie kolejny kanal. Gdy biegamy w party a rozlosuje nas na rozne kanaly, nie ma sie o co martwic, mozna prawie swobodnie przemieszczac sie miedzy nimi - co tez umozliwa ciekawe taktyki na PVP! :D

To chyba na razie tyle, co chcialem napisac :)
Lanciera jutro dokoncze, na dzis mam dosc, tym bardziej ze caly wysilek i tak pojdzie sie -_-'... :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 08:58:26 pm wysłana przez Gandam1989 »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #458 dnia: Marzec 31, 2012, 09:02:52 pm »
Mamy w tej grze bardzo pomyslowy system, ktory prawie uniemozliwa nam czekanie w kolejkach na moby. Obszary dziela sie na "kanaly" gdy jeden bedzie naladowny graczami, tworzy sie kolejny kanal. Gdy biegamy w party a rozlosuje nas na rozne kanaly, nie ma sie o co martwic, mozna prawie swobodnie przemieszczac sie miedzy nimi - co tez umozliwa ciekawe taktyki na PVP! :D

W swtor dziala podobny system :)
Ogladam, czytam i coraz bardziej podoba mi sie ta T.E.R.A. Boje sie tylko to to, ze polskie community pewnie bedzie dosc kiepskie w porownaniu z tym, ktore spotkamy w gw2.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #459 dnia: Marzec 31, 2012, 09:08:00 pm »
W swtor dziala podobny system :)
Ogladam, czytam i coraz bardziej podoba mi sie ta T.E.R.A. Boje sie tylko to to, ze polskie community pewnie bedzie dosc kiepskie w porownaniu z tym, ktore spotkamy w gw2.
Ja znam z MMO tylko Lineage ( hahaha :beksa:  hahaha)
Co do comminity, to na pewno bedzie mniejsze, sam bylem strasznie napalony na GW2, ale dostajac klucz do TERA, oraz ogarnajac mniej wiecej zasadny, to GW mnie teraz nie przekonuje. Nie lubie gier podzielonych na servery gdzie trzeba skakac PVE/PVP :) Dla tego tez dlugo zwlekalem z olaniem Lineage2, system zmuszajacy do PVP w L2 jest genialny, ale jak sie okazalo nie idealny :D. Zreszta nie wiem czy do konca mozna porownywac te gatunki MMO, tutaj chodzi bardziej o to czy ktos umie grac bez autotargetu  :oops:
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 09:10:27 pm wysłana przez Gandam1989 »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #460 dnia: Marzec 31, 2012, 09:12:36 pm »
juz jest, z tym, że kogo obchodzi karma na becie ;p
dokladnie to mialem na mysli :)
myslalem ze bede cisna do bolu do jutra do 00.00 ale samemu nie chec mi sie :P tym bardziej ze kazda postac expi sie tak samo ^^ a 3x ten sam scenariusz w 24h ... :P

Zrobie maly referat, wiec mozecie przewinac do polowy strony albo przeczytac  :oops:

Warrior
Zauwazylem, moze zbieg okolicznosci ale najwieksze parcie maja ludzie na Warriora. Sam stworzylem go jako swoja pierwsza klase do testowaina wlasnie z ciekawosci, ale ... wlasnie .... Nie jestem przekonany czy wywiąże sie on z swojej docelowej roli - wedlug tworcow evasnio tank - Na PVE z tym problemu nie bedzie, wymaga on bardzo duzej zwinnosci, nie wiem czy nie wiekszej niz lucznik przy bossach :)  nie mniej jednak w PVP taki z niego tank, jak z slayera. Byc moze potem ma skille ktore zmuszaja do sciagania na siebie uwage. Fakt ze biega w lekkim armorze p.def mu nie da, a jego sila ataku wcale taka wielka nie jest - zwlaszcza jezeli sugerowac by sie strona: http://tera-online.pl/ Na moja 3 postac robie Lancera, by miec obszerniejsze porownanie klasy tank'a
Sorrcer
Cala system jaki prezentuje nam TERA jest intrygujacy, po pierwszych testach warriorem, chcialem sie przekonac jak to jest grac RANGE postacia, w ktorych nigdy nie gustowalem. Mialem niezly dylemat archer, czy sorrcer? padlo na tego drugiego. Granie ta kruszynka na PVP dostarcza jeszcze wiecej wrazen niz warrorem, bo nie chodzi juz tylko o to by atakowac i unikac, ale rowniez o to by trzymac dystans od przeciwnika, jednoczesnie dostosowac sie do range skili jakich planujemy uzyc przy combo, przy czym nie wypapowac sie z many - co jest barzdo latwe walac skilami na prawo i lewo.  Sorrcerem, tak jak Warriorem wbilem zaledwie 14lv, ale to juz pozwolilo mi na kombinowanie z combo, nawet mialem ladna akcje ktora zaluje ze nie nagralem gdy bilem sie z 3 osobami w jednym momencie i 2 zdarzylem ubic  :afro:
PVP
Moim zdaniem w TERA jest wersja ulepszonego PVP z linegae 2. Idac na server pvp, nie liczcie na to ze bedziecie miec zawsze wybor w tym gdy chcecie sie bic, to osoby trzecie dyktuja warunki. Nie ma czegos takiego ze, gdy bija sie dwa wrogie sobie klany, ktos wbija sie i przeszkadza. Jezeli ktos nie ma wojny, nie moze od tak przeszkadzac. By sie bic musi wejsc w PVP mode, co grozic moze srogimi konsekwencjami  :oops:. Nie ma tez dwoch jednakowych walk, nie dostosowujemy kombinacji do klasy z jaka przyjdzie sie nam zmierzyc, ale do osoby oraz terenu. Style walk graczy roznia sie w takim, czy na inny sposob :)
W mass pvp nie uczeszczalem, na OpenBeta mam nadzieje sciagnac 4 osoby jeszcze i pobawic sie chociaz w party :)
PVE
Mamy w tej grze bardzo pomyslowy system, ktory prawie uniemozliwa nam czekanie w kolejkach na moby. Obszary dziela sie na "kanaly" gdy jeden bedzie naladowny graczami, tworzy sie kolejny kanal. Gdy biegamy w party a rozlosuje nas na rozne kanaly, nie ma sie o co martwic, mozna prawie swobodnie przemieszczac sie miedzy nimi - co tez umozliwa ciekawe taktyki na PVP! :D

To chyba na razie tyle, co chcialem napisac :)
Lanciera jutro dokoncze, na dzis mam dosc, tym bardziej ze caly wysilek i tak pojdzie sie -_-'... :P

wybrałeś sobie najgorsze klasy pod względem gameplay, no może prócz sorca. Co do warriora to nie wypowiadał bym się na temat tankowania majac 14 lvl. Ogólnie to tera zaczyna sie od 3x lvlu, wtedy dopiero tanki staja sie tankami, helarzy healerami i dpsi dpsami. Dochodzą questy na elitki, np zabij 5 grubasów z czego jednego bije sie w duo 3min.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #461 dnia: Marzec 31, 2012, 09:14:41 pm »
Predzej w gw2 bedzie marne community bo gra nie ma abonamentu i dzieciarni bedzie masa.

Co do warriora i jego tankowania, z utrzymaniem agro nie ma problemu, def moze wyciagnac taki jak lancer.  Najwiekszym minusem jest to ze polega na unikach, ciagle jest  ruchu co przeszkadza dd walic w plecy i leczenie healerom. Do tego nie kazdy atak tych wiekszych bossow da sie uniknac, plus unik ma dosc dlugi cooldown. Lancer z to stoi sobie w miejscu i w kazdej chwili moze podniesc blok.  Warrior to taki offtank, niby tankuje, zadaje dmg ale w zadnej dziedzinie nie przebije innych klas. Mowa oczywiscie o pve, w pvp to bestia.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #462 dnia: Marzec 31, 2012, 09:21:29 pm »
Powiem z mojego doświadczenia coś:

PvP: Z reguły byłem zergowany przez x vs 1, ale jak już się trafiało na kogoś z twoim lvl to można było fajnie się pobawić co nie znaczy że było łatwo. Mam być szczery, all pvp przegrałem :D. Ale to zapewne wina mojego pc i etc.....
PvE: Cud miód i malina, nie nudzisz się. Niby bijesz ciągle te potworki, ale za każdym razem.... te walki wyglądają inaczej. Kanały bardzo przydatne, można uniknąć pvp :P
Archer: Bardzo fajna i dynamiczna postać, trzeba cały czas mieć oczy do okoła głowy, bo nie wiesz gdzie stoi potworek i co się stanie jak użyjesz backstaba. Aktualnie 18 lvl, lecim dalej :P
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #463 dnia: Marzec 31, 2012, 09:44:36 pm »
ja wrażeniami podziele sie po becie. so far warriora zrobilem sobie wczoraj, dzis/jutro sprobuje jeszcze sorca/priesta.
mam pare pytan do was:

1. czy do tego questa miedzy 10 a 12 lvl do zabicia jakiegos bossa na wyspie startowej (pierwszy quest oznaczony jako grupowy, zalacane 5 osob) rzeczywiście musze zlozyc jakies party z randomów, czy da sie to zrobic solo? chcę po nim opuścić wyspę, może wtedy zakocham się w terze, na troche wyższym lvlu

2. czym się dokładnie różnia servy pve od pvp? domyślam się że na pve nie da się zabić innego gracza ot tak i miec purple nicka (so far nawet nie wiem jak to sie robi xD). ale czy na pve nie ma też dueli, deatchmatchów, battlegroundów itp? bo jeśli są, to nie widzę szczególnego powodu by grać koniecznie na pvp servie (i widzieć tych nabów w bramach miast). może mam casualowe podejście (za farmera czy coś w tym stylu się nigdy nie uważałem).

3. @Shen co takiego w warriorze robi z niego bestie na pvp? ^^ pytam bo nie wiem wciaz czy zdecyduje sie nim grac. so far miałem jedno pvp, z jakimś chomikiem xD (też warrior, obaj lvl1 lmao) - przegrałem ofc sromotnie, miałem dziwne wrażenie, że strasznie ciężko trafić tego małego włochacza


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #464 dnia: Marzec 31, 2012, 09:55:18 pm »
1. Da się zrobić solo/
2. nie wiem ale po moich doświadczeniach z swotorem i serwerem pve mówie, że takie serwery to dno. Po becie nikt z lvl 30+ nie będzie stał w bramie i pkował reszty.
3 te małe gówienko jest trudno trafialne to fakt XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #465 dnia: Marzec 31, 2012, 10:03:52 pm »
Pierwsze dwie instancje mozna solo robic, ale ja zawsze z ludzmi robilem bo to mmo.


Warrior to mobilnosc, szybkosc ataku i 5 stunow. Szczegolnie dobrze radzi sobie z robe userami.


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #466 dnia: Marzec 31, 2012, 10:07:27 pm »
1. Da się zrobić solo/
2. nie wiem ale po moich doświadczeniach z swotorem i serwerem pve mówie, że takie serwery to dno. Po becie nikt z lvl 30+ nie będzie stał w bramie i pkował reszty.
3 te małe gówienko jest trudno trafialne to fakt XD
1. - l l -
2. Zapewne nie będzie buffa (11 lvl quest velika), po użyciu którego twój nick staje się czerwony na 2min i możesz bić wszystkich jak i oni Ciebie. Inaczej mówiąc serwer pve: "-Cześć, chcesz duela? -nie sorry, expie."
3. Wszystkie rasy maja ten sam obrys postaci

3:48  :D
http://www.youtube.com/watch?v=oF8aNEWsm1w&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 10:26:57 pm wysłana przez Mc6 »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #467 dnia: Marzec 31, 2012, 10:33:26 pm »
Dobra, wbiłem 20 lvl i powiem prawdę. Nie ma czego się doczepić... aspekty pve są dopracowane, pvp no... lipa że mogą Cię z zergować, no ale to wada serwerów pvp. Mogli by jedynie kary wprowadzić za zabijanie low lvl, tak jak w l2 - Karma = Red = Drop itemów. To był by nawet nawet myk, bo właściwie kar nie mają żadnych Ci co pekują(chyba). Jutro jak się beta będzie kończyć też se ponawalam all :D

A teraz idę testować postacie ;). Już archera nie będę katować.

@Pvp
Wracając strasznie ciężko jest trafić archerem, z normal attacku pół biedy..... ale jak staniesz by użyć, któregoś z lepszych skilli jest nastawiony na dmg gdyż nie możesz się ruszyć :/. Ładujesz, Ładujesz i nagle bum gość Ci znika i tyle ze skilla... chyba że ja czegoś nie ogarnąłem :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 10:38:20 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 31, 2012, 10:43:04 pm »
Dobra, wbiłem 20 lvl i powiem prawdę. Nie ma czego się doczepić... aspekty pve są dopracowane, pvp no... lipa że mogą Cię z zergować, no ale to wada serwerów pvp. Mogli by jedynie kary wprowadzić za zabijanie low lvl, tak jak w l2 - Karma = Red = Drop itemów. To był by nawet nawet myk, bo właściwie kar nie mają żadnych Ci co pekują(chyba). Jutro jak się beta będzie kończyć też se ponawalam all :D

A teraz idę testować postacie ;). Już archera nie będę katować.

@Pvp
Wracając strasznie ciężko jest trafić archerem, z normal attacku pół biedy..... ale jak staniesz by użyć, któregoś z lepszych skilli jest nastawiony na dmg gdyż nie możesz się ruszyć :/. Ładujesz, Ładujesz i nagle bum gość Ci znika i tyle ze skilla... chyba że ja czegoś nie ogarnąłem :P
Kara jest za pkowanie low lvli, prawdopodobnie juz do końca bety będą musieli biegać czerwoni, na live dojdzie jeszcze do tego strata kryształów i inne duperele za glebę.

Nie wiem który lvl wbiłeś archerem ale juz koło 17 lvlu można biec (wolniej oczywiście) używając skilli przy których wczesniej musiałeś stac. Mam tu na myśli penetrating arrow, nie pamiętam jak jest z innymi.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 31, 2012, 10:45:03 pm »
Też doznałem tego oświecenia :D Iż można biec, ale po tym 17 to nie załapałem się na pvp żadne ;p

Jakoś melee classy w tej grze mi się nie podobają. Nie wiem czemu ale ten system walki jakiś dziwny melasem
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 10:49:22 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 31, 2012, 10:52:18 pm »
no i jestem w mieście ludzi...
lot pegazem <33333333



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 31, 2012, 10:54:40 pm »
Gdybym miał lepszą grafę pewno by było tak :

Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 31, 2012, 10:59:46 pm »
ja kupiłem kompa pare tygodni temu (pozdro dla raziela ktory mi pomagal dobrac podzespoly) i śmiga na max więc jest co podziwiać  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 31, 2012, 11:02:45 pm »
Ja jeszcze 2-3 tyg! :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 31, 2012, 11:07:24 pm »
po dotarciu do miasta zaczynam się gubić w questach, tyle tego xD  :oops: :noob: