Witaj
Gość

Wątek: "Zamrożenie" gry  (Przeczytany 1284 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

"Zamrożenie" gry
« dnia: Czerwiec 30, 2010, 11:03:26 pm »
Witam.

Po przerwie chciałem wrócić do gry jednakże natknąłem się na dość nietypowy błąd. Instaluje ten nowy program (zapuskatr) i wszystko robi mi ładnie czyli full check i ściąga pozostałe pliki. Wpisuje nick i hasło no i gra mi się włącza.

No i tu zaczyna się problem. W różnych momentach gra po prostu mi się "zamraża" tzn. nic innego nie da się zrobić tylko zamknąć ją w procesach. Próbowałem różnych rzeczy: stare podmienianie gameguard.des, wyłączenie usługi podanej w tym temacie http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,35144.0.html, full check, reinstalka klienta. Jednakże dalej jest to samo.

Dodam jeszcze że mój system to win 7 x64

Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2010, 11:14:26 pm wysłana przez Rentardal »


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: "Zamrożenie" gry
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2010, 02:11:33 pm »
na ruskim forum piszą żeby usunąć sam folder GameGuard (znajdziesz go w folderze system).
Spróbuj usunąć folder po zalogowaniu się w launcherze, tuż przed rozpoczęciem gry. Może to coś da, nie wiem. Jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy to z pewnością odpisze. Aha i pamiętaj żeby żaden z serwerów nie miał pingu 9999.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 02:13:27 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: "Zamrożenie" gry
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2010, 05:51:18 pm »
Tak, z tymi pingami to wiem że trzeba poczekać ... I mimo tego że czekałem aż pingi opadną to i tak się zamrażało, albo też przed odpadnięciem, albo w trakcie, albo po ...
Dzisiaj przykładowo odpaliłem grę i chodziła bez większych zarzutów i bez zbędnych kombinacji .... Chociaż mogę spróbować wywalić folder Game Guard i zobaczymy co się stanie.

EDIT: Zauważyłem że najczęściej zawiesza się jak wgram zangielszczenie ... chociaż nawet jak tego nie zrobię to i tak może się stać to samo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 08:57:09 pm wysłana przez Rentardal »