Witaj
Gość

Wątek: Najlepszy fighter do expienia solo...  (Przeczytany 26574 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 30, 2007, 05:50:37 pm »
tank expiący szybciej niż dager, aż nie wiem co napisać:D to może powiedzcie czemu nikt nie bierze uber sk to pt skoro robi on większy dmg niz dager, robicie z tego sk jakiegoś boga, thorin kiedyś pisał tak o swoim tk to już lekka przesada wejdzie tu jakiś nowy gracz zrobi tego uber sk na oficjalu i na 60 lvl zrobi nowa klasę bo bez wsparcia klanu sk nie wyexpi sie dalej, co z tego że dager ma słabsze statystyki niż ten uber sk na tym screnie(zresztą słabszy ma tylko p.atack bo atack. speed i critical ma lepszy sporo)jak jego exp jest i tak dwa razy wolniejszy, bo u dagera 50% mobów się bije, a 50% się bija pada na blowa praktycznie a nawet więcej dzięki mana herba, na takim bufie to dager może spokojnie expić solo z dwa razy większa szybkością niż ten wasz sk def nie stanowi problemu z vr spokojnie wyrabia się na hp, czasem można łyknąć hp potka co najwyżej
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 30, 2007, 06:27:59 pm »
@Up
Całkowicie się zgadam. :F
Z SK niektórzy tu robią najlepszą postać do wszystkiego. Jakby ktoś zaczął się pytać: SH czy SK, to niektórzy pewnie by wymyślili, że jak dobry build zrobisz to SK nukujesz mocniej. itp.itd. oO
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 30, 2007, 06:44:05 pm »
Cytuj
czemu nikt nie bierze uber sk to pt skoro robi on większy dmg niz dager

No to tylko u was jest tak bo ja nie mam problemu z PT.Starczy SE/WC i BD i moge rypac % ale to chyba rozmowa o solowkach.

Cytuj
60 lvl zrobi nowa klasę bo bez wsparcia klanu sk nie wyexpi sie dalej

Co wy macie za stereotypy ze tank musi miec klan zeby koxac.Na offie a na priv to 2 inne rzeczy bo na offie to buffy masz ciagle praktycznie.

Cytuj
(zresztą słabszy ma tylko p.atack bo atack. speed i critical ma lepszy sporo)

Na buffach hiero i na kox build AW(bo nie chcialo mi sie czego innego porownywac) ma:

critical rate:185

atk.speed:855

ST ma:
critical :204

atk.speed:701

z tym ze jak AW ma daggera z focus ma 248 crit rate wiec roznica najwieksza jest w atk speed.

Cytuj
jak jego exp jest i tak dwa razy wolniejszy, bo u dagera 50% mobów się bije, a 50% się bija pada na blowa praktycznie

Ta z tym ze jezeli porownujesz SK i nie AW to SK ma przewage w Hex jedynie AW z daggerow go ma wiec raczej on najszybciej koxa.

Cytuj
na takim bufie to dager może spokojnie expić solo z dwa razy większa szybkością

Moze 10 razy? To ze ma blowy oznacza ze szybko sie z many wysra a te herby to jest N/C z ich regenem.

Cytuj
sk def nie stanowi problemu z vr spokojnie wyrabia się na hp, czasem można łyknąć hp potka co najwyżej

SK moze to samo zrobic.

I kolejna sprawa...wy nie czytacie tego co napisalem wczesniej(ten taki zajefajnie dlugi post) moze i zabijasz szybko ale siedzisz na dupie tydzien bo mp ci sie skonczylo.Nie licz czasu "ile zabilem mobow na minute" tylko dolicz do tego ile siedzisz na dupie bo to tez wazna sprawa.Zreszta nie wiem kto na 7x(jeszcze na 6x da sie rade ale nie na selfach) koxa sam bo ja nie wiem...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 30, 2007, 06:59:11 pm »
nie siedze w ogóle, swoim aw expie non stop, nie spamuje skliami jak głupi to mam mp, tak jak pisałem spokojnie wystraczy na blow co dwa moby czasem herb i masz mp cały czas
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:20:41 pm »
Co do screena pvp/pk 1/0 muhahaha Nie wiem jak wy ale ja robie zawsze postacie pod względem pvp.. .nie koniecznie postacie own .. necro noob plxxplx111!!
Dla mnie expienie to polepszanie sytuacji w pvp..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:23:25 pm »
To tez zalezy od poziomu bo sadze ze do 7x nie bede za czesto siadal(czasem siadam jak za duzo mp zuzyje jak mnie moby obskocza) ale od 7x to raczej juz bym siadal(i tak zazwyczaj koxam w duo/trio z SE/BD lub z SE i BD czasem mi sie PP trafi ale SE nic nie przebije).Ale i tak tu chodzi o ludzkich wojow a z nich to nie mam pojecia kto jest dobry do solo bo rzadko gram ludzmi jak juz to testuje.

Cytuj
Co do screena pvp/pk 1/0 muhahaha

To jest screen z PTS C5 :P a z tego co wiem to typ zabawe zaczynal jak mial VG czy tam Basha(nie pamietam jakiego skilla chcial z 77).Zreszta na PTS C5 tez mialem malo pvp bo wlasnie koxalem do basha(zaczynalo sie z 74 o ile dobrze pamietam) i wtedy z kumplem zaczynalem zabawe.

Cytuj
Dla mnie expienie to polepszanie sytuacji w pvp..

Tak tylko kox to jest rzecz bez ktorej o pvp mozesz sobie pomarzyc.Raczej lepiej bawic sie w pvp na wyzszym lvl i miec mocne skille niz na niskim prawda?


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:38:45 pm »
Pozwole sobie zabrac głos jako, że mam i AW i SK na 6x. Na AW mam Dooma i BO focus, na SK mam Dooma heavy, Damascusa focus. 99% expie z kumplem - ja mam PP na dual boxie, on SE. A więc mamy buffy + vr + recharge. AW zabija szybciej moba w danej jednostce czasu i tego nie przeskoczysz. Odpoczywanie? nie odpoczywam ani jednym ani drugim. Owszem, na AW po 20min expienia mam z połowę MP, ale kumpel mi ładuje do pełna podczas gdy ja buffuje nas obu. Grając rozważnie MP starczy na AW spokojnie na godzinę expienia - po godzinie robie sobie przerwę - herbata, kibelek itp. i wszyscy są happy. AW siedzi na dupie i się mu MP regeneruje. Nie gram nigdy ciurkiem powyżej 1h więc nie mam problemu. Moje expienie uwzględnia: seed, harvester (obydwie czynności troszkę MP zabierają), hex w każdego moba i co jakiś czas blow.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:48:29 pm »
Ale my gadamy o solo :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 30, 2007, 08:13:07 pm »
a ja nie wiem co wam jest ze zakladacie ze dager sie MUSI wypluc z many w kilkanascie minut i ze MUSI walic blowami w kazdego moba itp ..... po co? to co lucznik ma stuna, double shot i inne to musi walic w kazdego moba? tak samo mozna by powiedziec ze SK skoro ma LS to musi go ciagle uzywac,oba drainy, hex, pb, UD wrzucac gdy tylko ma no bo jakby to bylo gdyby nie uzywal .... sila dagera jest szybkosc ataku, szybkosc biegania i czestotliwosc criticali (chyba ze porownujemy sk z th z ss i dyami +9 con to juz inna bajka) i czestotliwosc criticali a tego sk nie przebije, ja rozumiem ze na high ratach z buferami npc i innymi tkaimi akcjami to byle co byle gdzie w byle jakim sprzecie szybko ebdize expic ale tutaj jest pytanie o solo exp czyli tez zalozyc trzeba ze gosc nie bedize mial ciagle bufa i co wtedy? dager moze biegac bic expic non stop bardzo dlugo chyba ze nie potrafi expic i sciaga na siebie ciagle po 4 mobki i probuje wytankowac :p, sk tez moze expic ale szybkosc biegania, szybkosc bicia i czestotliwosc jego criticali zodstaje daleko w tyle


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 30, 2007, 09:07:39 pm »
Ale my gadamy o solo :P
zapomniałem napisac (ogółem chaotycznie pisze :/) expiąc solo (np. w ToI) starczy mi MP na godzinę. Ponadto mogłem zamiast PP robic SE (haste można łatwo zastąpic, zerk nie jest taki konieczny, blessy nie są ważne przy expieniu) i sobie regenerowac manę. Dual box to jest expienie solo, nieprawdaż? :) owszem, nie na każdym serwie jest dozwolony, ale na większości.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:10:54 pm »
Cytuj
a ja nie wiem co wam jest ze zakladacie ze dager sie MUSI wypluc z many w kilkanascie minut i ze MUSI walic blowami w kazdego moba itp

O to to...
Widziałem jak mój kolega expi w katach chyba: AW 64lvl: BO+focus, Doom light, buffy z CH w aden. Ściąga na siebie 4 moby z sali(te co stone'y dają) i wali. W ogóle nie używa blowów, jedynie sand bomb na każdego. Mówi, że na 20min. many spokojnie wystarcza i siadać też w ogóle nie musi.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 31, 2007, 12:47:02 am »
Nie uznaje dualboxu.. według mnie to dla noobów.. widze kogoś to zabijam odydwie..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 31, 2007, 01:53:15 am »
Cytuj
Dual box to jest expienie solo, nieprawdaż?

Party support botow to tez expienie solo :P Solo to solo latasz sam i tylko ty :P


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 31, 2007, 08:02:57 am »
Cytuj
Moze 10 razy? To ze ma blowy oznacza ze szybko sie z many wysra a te herby to jest N/C z ich regenem.
Ryltar nie upieraj się przy swoich teoriach, pograj trochę na retailu to zobaczysz różnicę. Herby od C5 to podstawa w grindzie solo.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 31, 2007, 10:14:49 am »
Nie uznaje dualboxu.. według mnie to dla noobów.. widze kogoś to zabijam odydwie..
wiesz, niejeden tak samo myślał. Przeważnie kończy się to dodatkowymi punktami PvP dla mojego AW. Takich sytuacji było wiele, podam Ci ostatnią - expie sobie moim AW 61lvl w Pilgrims, nagle widzę, że ktoś okłada mojego PP (stała w korytarzu) szybko przełączam na PP - roota jednemu roota drugiemu. Lecze się (zostało mi 900 HP). Przychodzę moim AW i robie im z dupy jesień średniowiecza (Krasnal w B grade + PW w B grade, wbrew pozorom dorfie był większym zagrożeniem - stun i dużo HP/ CP). Zabijałem ich pojedynczo, lecząc się co jakiś czas i rootując od nowa. W taki oto sposób po dłużej chwili miałem 'gf' i +2 PvP na moim AW. Walka była o tyle trudna że było 2vs2 z tym, że w moim przypadku 2-óch obługiwanych przez 1 osobe, trzeba się martwic o obydwu, ale tak poza tym, to ZAWSZE DD + support (jakikolwiek - SE, EE też mógłbybyc) >>> 2 fighterów.
Root wchodził gładko - mam 63lvl na PP, oni byli zbuffowani (to widac... dunno jak mental - zapewne też), ale nawet jak root nie wszedł to wyczarowałem drugi dosyc szybko (ponad 800 cast speeda robi swoje).

Ponadto to dual box wcale nie jest taki zły - nie psuje gry aż tak bardzo - grałem kiedyś na L2world (normalny serwer [kiedyś...] poza tym, że walkery były dozwolone [full buff 24h], to że tańce/ songi/ buffy działały 1h i to, że sporo rzeczy nie działało :P tak poza tym normalny serwer - x10) i to totalnie chrzaniło sprawe. Nikt nie expił w party bo było najzwyczajniej w świecie nie potrzebne. Expiłem w jednej z ostatnich komnat DO moim PRem solo (na samym końcu mają ressista więc jest do bani), jak HP spadło mi mocno (czyt: musiało mnie obleciec z 6 mobów, zakładałem sztylet i już po chwili byłem pełny [vr]). I to było bez sensu. Na początku się fajnie grało, ale w końcu zauważyłem, że taka gra nie ma totalnie sensu. Nikogo nie poznałem, nigdy nie expiłem w party i w ogóle było do bani.
Dual box to zupełnie inna historia (kumpel całkiem niedawno kupował kompa, całkiem niezłego i 3 klienty naraz to [do grania - do sprzedawania na luzie] stanowczo za dużo. Jak już napisałem wcześniej nie zmienia tak rozrywki (kumpel wziął BD [normlanie, nie dual box] i expiłem prawie 2x szybciej [~1,7x] niż solo [z buffami PP]). Dual box jest bardzo wygodny - nie mam wiele czasu na grę - w tym roku miałem maturę, 2 dni po maturze wziąłem się za prace - codziennie po 9h. Gram od lutego a moje postacie nie mają zbyt wysokich lvli (patrz: syg - najwyższy to 63 :P). Gdyby nie dual box wyglądałoby to jeszcze gorzej - wyobraź sobie - expie sobie na końcu Pilgrims z jakimś PP (prawdziwy gracz), po godzinie muszę kończyc. Z tym PP się już rozstaje i najprawdopodobniej nigdy się nie spotkamy. Musze wracac do Giran (w Gludio raczej nie będzie żadnego PP ok. 60lvlu) i krzyczec np. 30min, że szukam PP do party. Zostaje mi 30min grania czyli na dobrą sprawę niewarto nawet zaczynac... mając własnego PP siedze w cata (mam ssów i na AW i na PP), loguje obydwu kiedy mi się to podoba.
Proszę, nie piszcie tylko tekstu w stylu: 'chcesz byc fajny (miec wysoki lvl) a nie masz czasu na grę - wbij na HR' wtedy będę musiał napisac 'wyskocz przez okno' - takie HRy nie mają z Lineage za wiele wspólnego. Poza tym nawet na HRa potrzeba czasu - im ktoś więcej gra tym ma więcej kasy (mając 80lvl xpi dla kasy) i ma wyżej poenchantowany eq. Czyli nie mam z nim szans w starciu...

/offtop mode of

PS. Sry za ten offtop :P chciałem tylko wytłumaczyc pewną kwestie, gdyż Elfares (no offence) nie jest za bardzo w temacie.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 31, 2007, 11:02:56 pm »
I ja to mam czytac?

Cytuj
Ryltar nie upieraj się przy swoich teoriach, pograj trochę na retailu to zobaczysz różnicę. Herby od C5 to podstawa w grindzie solo.

No wlasnie przypomniales mi ze SK moze na Aniolach Koxac.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 27, 2007, 12:34:52 pm »
Podobnie jak DA
<odswieża kotlecisko>
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 27, 2007, 02:58:46 pm »
Kotlety sa dobre :P Licze ze na allku bedzie to dzialac i musze sobie znalesc jakis klan.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 27, 2007, 08:26:36 pm »
Ryltar Eisteddfod : P

A do solowania nie ma to jak SK i nabuffowany dobrze zbudowany DA.
ftw.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.