Witaj
Gość

Wątek: Kolejny durny temat o SH.  (Przeczytany 3820 razy)

  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Kolejny durny temat o SH.
« dnia: Lipiec 17, 2007, 05:38:28 am »
Z racji tego,ze przeczesałem kilka jak nie kilkanaście stron tematu o Spellhowlerze i kupe znalazłem chce zadać to magiczne pytanie tutaj licząc,ze mnie nie zgnoicie jak miłosników ,,kcie farmić mojego SH 21 lvl ciezki zubei i paua"
Otóż chciałbym wiedzieć co takiego zyskał SH a co stracił w C5,co nowego w skillach i jak sie plasuje w pvp/pve
Wiem,ze bylo ale znalesc nie moge nicholery.
Dziękuje.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2007, 07:24:33 am »
W sumie w pvp z nukerami juz nie ma walki na cast sleepa, bo zanim sie go wykastuje dostanie sie juz kilka nukow wiec szanse SH wzrosly. W walce z tankami - arrest/shackle i stoisz. No i nie tak latwo bedzie teraz z takim SK, ktory cie zanukuje na smierci a ty nie bedziesz mogl zwiac z ich zasiegu, gdy on bedzie sobie stal na UD.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:27:07 am »
to ile u ciebie trwa arrest?;/
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2007, 11:52:49 am »
to ile u ciebie trwa arrest?;/
Nie wazny czas trwania. Reuse nie jest dlugi i po skonczeniu sie praktycznie od razu mozna walnac nastepny. Daleko sie nie odbiegnie.


Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 17, 2007, 12:44:14 pm »
to ile u ciebie trwa arrest?;/
10 sek?


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 17, 2007, 04:41:39 pm »
A nowe skille?
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 17, 2007, 07:48:05 pm »
nukerzy nie dostali nic nowego w C5(chyba ... no raczej nie), tylko pozmieniane zostaly niektore wczesniejsze skille takie jak anchor ... no nic wiecej w tym momencie nie przychodzi mi do glowy :P


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 17, 2007, 11:04:26 pm »
a opaca sie bradź shzeby pekowac i ownowac i chce miec swój zamek i napatac inne
Czyli po ludzku...
SH nadal może ownowac w pvp,tyle ze teraz wymaga to nieco wiecej myslenia niz rąbanie w 2 makra?
Czy jak już nerfneli to nawet mobow bic nie potrafi?
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 17, 2007, 11:07:51 pm »
Cytuj
Czy jak już nerfneli to nawet mobow bic nie potrafi?
czemu dmg mu nei nerfneli ... czesciowo zwieksza to nawet jego szanse bo i tak mial najmniej cast speeda i najwolniej rzucal sleepa wiec teraz juz sleepa raczej bac sie nie musi ... a tak to raczej wszystko zostaje po staremu


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 17, 2007, 11:28:47 pm »
a opaca sie bradź shzeby pekowac i ownowac i chce miec swój zamek i napatac inne
Czyli po ludzku...
SH nadal może ownowac w pvp,tyle ze teraz wymaga to nieco wiecej myslenia niz rąbanie w 2 makra?
Czy jak już nerfneli to nawet mobow bic nie potrafi?

W Interlude gra SH jak i jego power sie nie zmienil, sleep znerfowali ale i tka nikt tego nie uzywal. Problem jest inny, nowe buffy na zwiekszenie resist spowodowaly ze postac z odpowiednimi bufami obrywa ponizej 1kdmg od SH. Ogolnie w interlude przez buffy magow znerfowano, jednak dobry gracz z odpowiednimi bufami potrafi zadac niezly dmg.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2007, 11:33:40 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 17, 2007, 11:44:37 pm »
no ... 500 dmg w arcana lorda bez TP 1.9k magic crit na C5 :D to akurat od necro ale SH dmg i tak nie az tak duz owiekszy by byl przy odpowiednich resistach


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Kolejny durny temat o SH.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 11, 2007, 10:28:32 pm »
a opaca sie bradź shzeby pekowac i ownowac i chce miec swój zamek i napatac inne
Czyli po ludzku...
SH nadal może ownowac w pvp,tyle ze teraz wymaga to nieco wiecej myslenia niz rąbanie w 2 makra?
Czy jak już nerfneli to nawet mobow bic nie potrafi?

W Interlude gra SH jak i jego power sie nie zmienil, sleep znerfowali ale i tka nikt tego nie uzywal. Problem jest inny, nowe buffy na zwiekszenie resist spowodowaly ze postac z odpowiednimi bufami obrywa ponizej 1kdmg od SH. Ogolnie w interlude przez buffy magow znerfowano, jednak dobry gracz z odpowiednimi bufami potrafi zadac niezly dmg.
Montezuma gdzie ty widzisz te nowe bufy, jest imo tylko Elemental Protection, bo resist wind zdejmujesz surenderem, a ja zawsze walkie zaczynam surrenderem, bo te 30% wiecej dmg robi swoje a jak ma resist wind to 60% niz jakbys niz jakbys nukowal bez surrendera, jest jeszcze song na m def, z tych co sie uzywa
Necro jest cienki bo on nie moze zdjac resista i wali wlasnie taki smieszny dmg
Ja moim Sh na 66 wale w ludzi 78 ponad 1k z nuka na bufach pp i SE wiec z dmg nie jest zle

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.