Witaj
Gość

Wątek: Swordsinger- config postaci; do oceny  (Przeczytany 15376 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 22, 2007, 09:17:38 am »
SWS posiada shield mastery na drugim poziomie, co daje srednią obronę tarczą, ale skoro magowie ja nosza to czemu sws nie może? Dalej, light dla sws ? Idiotyzm. Nie masz mastery na light kompletnie wiec nic ci to evasion nie da. Dalej, Ofensywa to mj/tallum heavy, a defensywa to DC heavy. Powiedz mi, gdzie ma sz w light armor który pasowałby do tych buildow ? Może jeszcze chcesz ss biegac z daggerem, lol ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 22, 2007, 12:53:17 pm »
lol noszą heavy armor bo po co nosić light skoro w nim tylko mocniej obrywamy, albo robe kiedy i tak nie czarujemy? lol chyba proste. tak oczywiście chodziło mi, że SwS nie rozwija Heavy Armor Mastery. lol mówicie, że SwS ma najwyższy p.def.
W jakiej szkole uczą zaczynać zdania od lol?
[/quote]
lol, nie ma to jak argument do dyskusji^^

Dalej nie widzę sensownego wyjaśnienia dla pakowania SwSa w build defensywny o.O,
To że, ktoś uważa żeby sws'em nosić heavy, nie znaczy że od razu robi z niego build defensywny. Ale ty nie widzisz różnicy.

no a gdzie ja napisałem, że pakowanie w heavy to od razu build defensywny^^ haha lmao przecież w swoim ofensywnym też będe biegał w heavy, przecież nie w light LOL, no la prawda brak nam argumentów zapomniałem^^

@coshoo tak wiemy, że jesteś pro uber bo grasz na globalu :) to może ja powiem inaczej: fajne masz party jak SwSem musisz robić za tankera. LOL. widzisz ja gram na servie, na którym nei zawsze można znaleźć pr0 exp party, raz mi się zdarzyło, że jak miałem 51 lvl to wzięli mnie goście 7x na varke (było to o 3 w nocy^^) i wtedy faktycznie sobie siedziałem i wstawałem tylko na song of hunter, ale to wtedy tym bardziej po co mi p.def. o.O

poza tym oczywiście nikt nie pamięta o tym, że na selfbuffie SwS ma najwyższy critical o.O

żeby wszystko wyjaśnić: nie mam nic do buildów defensywnych, każdy bierze co mu odpowiada, ale nie lubię jak ktoś kogoś flame'uje bo ma inne zdanie. to co pisałem to było półserio oczywiście.


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:49:49 am »
lol noszą heavy armor bo po co nosić light skoro w nim tylko mocniej obrywamy, albo robe kiedy i tak nie czarujemy? lol chyba proste. tak oczywiście chodziło mi, że SwS nie rozwija Heavy Armor Mastery. lol mówicie, że SwS ma najwyższy p.def.
W jakiej szkole uczą zaczynać zdania od lol?
lol, nie ma to jak argument do dyskusji^^
Jestem ciekawy to pytam. Ale widze ze powinienem założyć nowy temat żeby uzyskać odpowiedz.

no a gdzie ja napisałem, że pakowanie w heavy to od razu build defensywny^^ haha lmao przecież w swoim ofensywnym też będe biegał w heavy, przecież nie w light LOL, no la prawda brak nam argumentów zapomniałem^^
Napisałeś to tutaj:
Odbierasz sws'owi jego imo main atrybut, jakim jest p.def,
ahahahahahahahahahahaahahahahahah LOL LOL LOL LMAO! SwS nawet nie ma nawet heavy armor mastery!!!
Bynajmniej tak wynika z kontekstu całej dyskusji. Ponieważ ja też pisałem że dla sws build offensywny i na pve i pvp, ale to nie zmienia faktu że głównym atrybutem sws'a jest P.DEF. A to że ja pisze o buildzie defensywnym sobie chyba wymiśliłeś. Więc albo nie czytasz wszystkich postów w temacie albo jestes kretynem. eot.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 23, 2007, 12:33:23 pm »
lol noszą heavy armor bo po co nosić light skoro w nim tylko mocniej obrywamy, albo robe kiedy i tak nie czarujemy? lol chyba proste. tak oczywiście chodziło mi, że SwS nie rozwija Heavy Armor Mastery. lol mówicie, że SwS ma najwyższy p.def.
W jakiej szkole uczą zaczynać zdania od lol?
lol, nie ma to jak argument do dyskusji^^
Jestem ciekawy to pytam. Ale widze ze powinienem założyć nowy temat żeby uzyskać odpowiedz.

no ok powiem Ci. w Hogwarcie.

no a gdzie ja napisałem, że pakowanie w heavy to od razu build defensywny^^ haha lmao przecież w swoim ofensywnym też będe biegał w heavy, przecież nie w light LOL, no la prawda brak nam argumentów zapomniałem^^
Napisałeś to tutaj:
Odbierasz sws'owi jego imo main atrybut, jakim jest p.def,

ahahahahahahahahahahaahahahahahah LOL LOL LOL LMAO! SwS nawet nie ma nawet heavy armor mastery!!!
Bynajmniej tak wynika z kontekstu całej dyskusji. Ponieważ ja też pisałem że dla sws build offensywny i na pve i pvp, ale to nie zmienia faktu że głównym atrybutem sws'a jest P.DEF. A to że ja pisze o buildzie defensywnym sobie chyba wymiśliłeś. Więc albo nie czytasz wszystkich postów w temacie albo jestes kretynem. eot.

lol, zanim zaczniesz wyzywać od kretynów popatrz na siebie. napisałem, iż twierdzenie że p.def. jest głównym atrybutem SwSa to bzdura bo on nawet nie ma skilla pasywnego, który mógłby być podstawą to takowego stwierdzenia. A to, że ja piszę, że Ty piszesz o buildzie defensywnym dla SwS, to też sam sobie chyba wymysliłeś. To, że podważam, priorytet p.defa u SwSa, nie znaczy, że twierdzę, że Ty piszesz o defensywnym buildzie! taka subtelna różnica. No ale wiadomo, jak ma się kompleksy to i można pobluzgać bez powodu nie?

btw od EOTowania to jest mod/admin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2007, 12:38:53 pm wysłana przez Profesor »


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 24, 2007, 09:02:24 am »
napisałem, iż twierdzenie że p.def. jest głównym atrybutem SwSa to bzdura bo on nawet nie ma skilla pasywnego, który mógłby być podstawą to takowego stwierdzenia. A to, że ja piszę, że Ty piszesz o buildzie defensywnym dla SwS, to też sam sobie chyba wymysliłeś. To, że podważam, priorytet p.defa u SwSa, nie znaczy, że twierdzę, że Ty piszesz o defensywnym buildzie! taka subtelna różnica. No ale wiadomo, jak ma się kompleksy to i można pobluzgać bez powodu nie?

Dalej nie widzę sensownego wyjaśnienia dla pakowania SwSa w build defensywny o.O,
To że, ktoś uważa żeby sws'em nosić heavy, nie znaczy że od razu robi z niego build defensywny. Ale ty nie widzisz różnicy.

Powróce do zdania:
"Więc albo nie czytasz wszystkich postów w temacie albo jestes kretynem. eot."



  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 24, 2007, 12:54:12 pm »
aha czyli jak uważasz że napisałem coś na forum ogólnodostepnym w kontekście p.defa o którym wspomniałeś to było to na 100% skierowane do Ciebie? mhm, nie ma to jak logika :D a może egocentryzm? w końcu przecież wszystkie posty krążą wokół Ciebie, jesteś normalne jak Słońce tego forum! a my jesteśmy tylko planetami, które czerpią z Twoich mądrości ooooo Arthasie!

lol


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 25, 2007, 07:59:30 am »
Dobra, obaj dajcie se juz siana bo polecą warny >.<
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 25, 2007, 12:54:37 pm »
bo? my tylko dyskutujemy. a zresztą ok powiedziałem co chciałem.


Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 25, 2007, 02:00:44 pm »
zomg dyskutujecie :D

Cytuj
W jakiej szkole uczą zaczynać zdania od lol?
Cytuj
no ok powiem Ci. w Hogwarcie
Cytuj
Więc albo nie czytasz wszystkich postów w temacie albo jestes kretynem. eot.
Cytuj
No ale wiadomo, jak ma się kompleksy to i można pobluzgać bez powodu nie?
Cytuj
w końcu przecież wszystkie posty krążą wokół Ciebie, jesteś normalne jak Słońce tego forum! a my jesteśmy tylko planetami, które czerpią z Twoich mądrości ooooo Arthasie!

jee fajna "dyskusja" :D


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 25, 2007, 02:14:54 pm »
no dobra ok, przyznaję się jestem wrednym spamerem i w ogóle składam hołd Arthasowi Słońce!


Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 25, 2007, 02:23:00 pm »
no dobra ok, przyznaję się jestem wrednym spamerem i w ogóle składam hołd Arthasowi Słońce!
ej umiescilem nie tylko twoje cytaty wiec mi tu nie wyjezdzaj z samokrytyka :P


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 25, 2007, 02:26:00 pm »
nie, nie przeszkadzaj mi w oddawaniu kultu i czci Arthasowi Słońce! Nie widzisz jego nieskończonej mądrości przebijającej z każdego posta? W końcu to on powiedział "Forum to Ja!".

A nie, to był Ludwik XIV i powiedział "Francja to Ja".


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 25, 2007, 02:28:18 pm »
Lol Profesor... żal >.<
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 25, 2007, 02:55:26 pm »
za co masz żal do mnie? najpierw się śmiejesz potem żal? myślałem że smutek to przeciwieństwo radości? aaa wiem chcesz dołączyć do panteonu bogów! Możesz być Sieną Sprzeczności! <składa pokłon>

a tak w ogóle to nie obraziłbym się jakby ktoś pokasował posty :D bo faktycznie trochę offtopowa ta dyskusja :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Swordsinger- config postaci; do oceny
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 25, 2007, 03:04:24 pm »
Dobra zamykam, pogadajcie se w Offtopic, to juz nie moj dzial :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired