Witaj
Gość

Wątek: Porady Dobrego Wujka  (Przeczytany 7271 razy)

Odp: Porady Dobrego Wujka
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 21, 2007, 04:54:00 pm »
Spoil, spoil i jeszcze raz spoil ;)

Na wszystkie swoje produkcje zawsze znalazlem jakiegos Craftera siedzacego na rynku,
ktory robil upragniona rzecz w rozsadnej cenie ;).
Spoilem na 65+ masz juz tyle matsow i czesci, ze wystarczy na ciagle robienie jakis itemkow.
Jesli czegos Ci brakuje - robisz wypad - to tu - to tam i juz masz, czego potrzebujesz ;)
i znow produkcja u znajomkow albo na ryneczku ...

... ale to tylko moje skromne zdanie ...


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 1

Odp: Porady Dobrego Wujka
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 25, 2007, 08:38:28 pm »
hmm, nie wiem Koszałek na jakich ratach grasz, ale u mnie na x2 nie zawsze jest tak różowo. Mam 58 lvl spoilem, i niedługo musze zacząc na TG kase kołowac a tu pustki :(. W kielni marne 20kk (u mnie 1/4 ceny TG+Health). A po ascetach się troche trudno trainy robi bez sprzętu A :(.


Odp: Porady Dobrego Wujka
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2007, 12:06:10 pm »
Gram na Abyss x3, nie jestem koxem - 2 razy w tygodniu - w sumie kilka "krotkich" godzinek (max!)
i wiedzie mi sie zarabiscie! ;).

poorchava:
1. polecam Boxy - z Twoim lvlem np. Forsaken Plains, albo GC - EWB i EAB.
U nas: EWB=3,8kk i EAB=800k
2. Beast Farm - czesci BW, Doom, Ava + Recki 60%

... i zyjesz jak krol ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Porady Dobrego Wujka
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 28, 2007, 07:51:49 am »
2. Beast Farm - czesci BW, Doom, Ava + Recki 60%



Z 58lv na BF raczej nie da rady tam trza najpierw mobki podkarmić na +2+3 o +4 już nie wspominam ale spoil tam naprawde niezły i exp super.Jeśli dobrze pamiętam to dobry exp do 73lv oczywiście solo nie w pt.
Na reckach A grade niezłą kase się trzepie  :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


Odp: Porady Dobrego Wujka
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 28, 2007, 10:40:09 am »
Pochodzi na Boxy, dobije 2 levele i bedzie cacy na Beast Farm ... Chociaz ja tam zaczynalem juz od ok. 58 lvl.
Jak zdobedziesz "przyjaciela" Byczka albo dwuglowego strusia - to wyciagnie cie z wiekszosci opresji.
Chodzilem tam w BW Heavy + AoBA +3 SA do tego potki na Attack od Priesta (te fioletowe) i Great Healing i dawalo rade.
Oczywiscie - im wyzszy level, tym lzej na Farmie ;) - tak, czy siak - to jest po prostu kraina marzen dla kazdego SPOILERKA.